Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166) fowe


fowe
csendes tag

Sziasztok!

Vettem én is egy Aio-t mégpedig amit itt sokan: ID-Cooling FROSTFLOW X 120 vízhűtés típust. Nem volt probléma a felszerelése. Én a benyúló hűtőbordákat flexel vágtam le, persze előtte leszereltem a kártyáról a bordát és a keretét. A második Gpura ráraktam az első gpu bordáit, mert azok sűrűbbek így jobban vezetik a hőt. Az első Gpu 48 a második 56 fokos volt a tesztek alatt. Az előző próbálkozásom után vettem egy Zalman 700 wattos tápot. Ami szintén kevésnek bizonyult így hozzáraktam a rendszerhez egy relé segítségével a régi tápot is ami a videokártyát hajtja. Így már stabil lett a rendszer Tehát kellesz egy 800 wattos vagy erősebb táp a gépbe.
Így néz ki a kártya:


A mérési eredmények pedig ezek:


Én megoldottnak tekintem a dolgot. 46000 volt a kari, a 92 mm-s arctic venti: 1500 Ft, Az ID-Cooling FROSTFLOW X 120 vízhűtés pedig 15000 Ft. Ennyibe áll meg a cucc. Ja plusz tápegység ha nincs elég erős belőle a gépbe.
Végül nemtudom tudtátok-e hogy a kártyán levő dpi port több kijelzőt tud kezelni hasonlóképpen mint a hdmi. Tehát kép és hang egyszerre..

[ Szerkesztve ]

300000, 30000 liter vízbűűl vonja ki a a zoxigént. Egyebet nemtudok elmondani kérem kapcsojjja ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.