Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) CoolBoy323 válasza matyasbence (#850) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

dehogyis!!!

csak a nem hivatalos szoft miatt jár garivesztés (de elvileg az után sem, mert h az android szabad szoftver blablabla )
és az is fél perc alatt garissá változtatható újra :D

éljen az android :D:D

[ Szerkesztve ]

(#852) dokee78 válasza dokee78 (#846) üzenetére


dokee78
félisten

A Sense mod-t próbálta valaki?

(#853) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

ha vártok egy-két órát akkor addira felrakom a blogomba a gyári ROM visszaállítását

(#854) vbalazs1234 válasza dokee78 (#852) üzenetére


vbalazs1234
tag

sztem nem, ebben a fórumban kevesen vannak akik moddolják a telójukat, inkább biztosra mennek (én is próbálok inkább nem moddolni csak az a fránya kíváncsiság :DDD )

(#855) dokee78 válasza vbalazs1234 (#854) üzenetére


dokee78
félisten

Hát a Sense felületet majd szeretném rávarázsolni a leendő Androidomra.

(#856) dokee78


dokee78
félisten

Egy tesztben sem írják,hogy van benne grafikus gyorsító. :(

(#857) silvergod válasza dokee78 (#856) üzenetére


silvergod
őstag

Drága bárányka!!! :DD
Azt nem mondom hogy nem tudsz kérdezni főleg úgy hogy nem is ezt fogod megvenni kb. vagy fél év múlva! :D
A sense felület simán kialakítható mondjuk pl. egy launcher pro-val + BW nem kell mod

és leírom Én is neked mint páran már leírták IGEN VAN BENNE GRAFIKUS GYORSÍTÓ!!
Na persze a komolyabb HD játékokról ne is álmodjunk,de így is van rá jó kis game arzenál.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#858) dokee78 válasza silvergod (#857) üzenetére


dokee78
félisten

:DDD
Hát nem valószínű,hogy ilyen árban lesz LG a T-cég árlistáján részletfizetéssel októberben.
De a lényeg az az,hogy nekem kellesz a leendő Androidra a HTC Sense felülete.Bár az LG gyárija sem rossz.

Ha van benne gyorsító,de mégsem említik egy tesztben sem,ez miért van?

[ Szerkesztve ]

(#859) silvergod válasza dokee78 (#858) üzenetére


silvergod
őstag

Te most komolyan megkérdezhetem hogy hány éves vagy?? :D

de a legnagyobb "nekem kellesz a leendő Androidra"
Én benne vagyok majd küldök egy képet!
:DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#860) ralpyka válasza dokee78 (#858) üzenetére


ralpyka
csendes tag

[link]

"600 MHz ARM 11 processor, Adreno 200 GPU, Qualcomm MSM7227 chipset

[ Szerkesztve ]

(#861) dokee78 válasza silvergod (#859) üzenetére


dokee78
félisten

Miről küldesz képet?

ralpyka
Köszönöm,viszont itt meg kameraelírás van.

2 tesztet néztem,sehol nem említették,viszont az Optimus Chic-nél igen.

[ Szerkesztve ]

(#863) vbalazs1234 válasza silvergod (#859) üzenetére


vbalazs1234
tag

Drága báránykám :DDD :DD :D :)) :)
ez kész :C
majd öltözz be báránynak és akkor már ketten lesztek xD
háttérképnek kirakjátok és a kép alá oda lesz írva: dokee78 love silvergod, kis szivecskével xD :DDD

a tesztek írói sem tudhatnak mindent és ki is hagyhatnak a tesztből dolgokat
ráadásul gyakran a forgalmazás előtt tesztelik le amikor még nem minden részlet ismert
amúgy ha nem hiszel nekünk akkor szívesen küldök egy képernyőmentést

(#864) optimuslg


optimuslg
tag

Hova menti a teló a fényképeket?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#865) vbalazs1234 válasza optimuslg (#864) üzenetére


vbalazs1234
tag

sdcard/DCIM/Camera

(#866) optimuslg válasza vbalazs1234 (#865) üzenetére


optimuslg
tag

Köszi

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#867) dokee78


dokee78
félisten

Valaki használ Médiamánia XS díjcsomagot?
Arra vagyok kiváncsi hogy az elég-e,hogy pl az időjárás widget frissítse magát és nem száll el a számla az egekbe.

[ Szerkesztve ]

(#868) zso73


zso73
veterán

A 2.3-ról tudtok valami újat?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#869) vbalazs1234 válasza zso73 (#868) üzenetére


vbalazs1234
tag

újat nem :DDD
csak annyit hogy jön a Cyanogenmod-os és alap android verzió is
Mindkettő nagyrészben működik de még mindig alfa-béta állapotban vannak
az LG-s meg ki tudja mikor ér ide

dokee: én egy 500MB-os csomagban vagyok, igaz hogy éjjel nappal megy a net és néha youtube (meg én osztom szét a netet a suliban :DDD ), így jön össze hó végén 360MB de ha visszafogja magát az ember akkor simán beleférhet a 150MB-ba, Opera Mini-vel meg még kevesebb

(#870) ralpyka válasza dokee78 (#861) üzenetére


ralpyka
csendes tag

Nincs elírás a kameránál sem, mivel 2048*1536-os méretű képet készít, ami pontosan 3145728 pixel. 1000000-val osztva máris kijön a 3,15MP(hogy a gyár miért 1024*1024-el osztotta a pixelek számát, azt nem tudom)

(#871) vbalazs1234 válasza ralpyka (#870) üzenetére


vbalazs1234
tag

azt ki tudja, meg azt is hogy a telefon hátlapján miért "csak" 3Megapixels van
bár teljesen mind1 hogy 3.2, 3.15 vagy 3 ha a felbontás ugyanannyi, nyílván a 3.2MP jobban hangzik nem igaz?

(#872) CoolBoy323 válasza vbalazs1234 (#871) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

gyakorlatilag ez a "megapixel" elnevezés is csalás/átvágás, mert a tényleges mérethez oszd el 4-gyel, és akkor megkapod az IGAZI megapixelszámot!

sajnos manapság bevett divat, h nem pixeleket számolnak! (egy pixel 4 színből áll, és ezeket is beleszámolják mostanság, mert a "nép" a nagyobb számokat jobban szereti XD)

(#873) mobal


mobal
MODERÁTOR

Mi történik a kártyára átmásolt appokal ha memória kártyát cserélek? (nem használok ilyen app2sd csak simán nyomom át sd -re a dolgokaz)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#874) mobal válasza dokee78 (#867) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szia! nekem tegnap egész nap alatt sikerült kemény 5 mega adatforgalmat csinálom. igaz ésszel neteztem. szal elvileg elégnek kell lennie, 3g watchdog meg figyelni neked a forgalmat :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#875) CoolBoy323 válasza mobal (#873) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

ne duplázz, SZERKESSZ!!!

kérdésedre a válasz logikus... elvesznek a programok!!

gondolkozz: mi lesz a PCddel, ha kiveszed a vinyót?! :P

(#876) mobal válasza CoolBoy323 (#875) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

valahol régen olvastam - talán ph! etikett hogy egymásután maximum 2 hozzászólás :K

persze értem. akkor előtte vissza a telóra, csere majd vissza a kártyára "algoritmus" -t alkalmazom.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#877) CoolBoy323 válasza mobal (#876) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

szerkesztési időn belül nem "iilik" 2-t postolni, ez járja :)

igen, jó algoritmussal dolgozol :D

(#878) mobal válasza CoolBoy323 (#877) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

régóta így csinálom, nem vitázom :D képzeld el hogy megszerkesztettem :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#879) miaoumaoi válasza CoolBoy323 (#872) üzenetére


miaoumaoi
tag

nem forditva van veletlenul? en ezt nem is tudtam, tehat szorozni kell 3-al.
magyasbence: probadld meg, hogy manualisra allitod a fokuszt es utdana kezzel allitsd vegtelenre. ha akkor is szar akkor vidd vissza, hogy csereljek ki. normalisabb helyen 3 munkanap a cseregarancia. ha tenylleg rossz kicserelik.

(#880) CoolBoy323 válasza miaoumaoi (#879) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem, a lent leírtak miatt :) ha szoroznád, akkor több lenne, és akkor azt írnák rá parasztvakítás gyanánt :DD

(#881) dokee78


dokee78
félisten

(#882) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

Ez most azokhoz szól akik SD kártya dobálással szenvednek!
Lehetséges hogy itt a megoldás nekem nincsenek gondjaim tehát nem tudom kipróbálni.
[link]
A lényeg hogy legalább Class 4-es legyen és egy kártyaolvasó kell hozzá.
Kártya be az olvasóba, amikor kidobja hogy mit szeretnél vele tenni akkor ott mégse, de megjegyzed melyik meghajtó (pl. E)
Sajátgépben jobb klikk formázás és minden alapértelmezett, gyorsformázásnál kiszedni a pipát!
Ez egy ideig eltart, értelemszerűen mindent letöröl szóval mindent mentsetek le

(#883) dokee78 válasza vbalazs1234 (#882) üzenetére


dokee78
félisten

Ez 4-es class ugye?
Még a Nokiához adták.

(#884) zso73 válasza vbalazs1234 (#882) üzenetére


zso73
veterán

A gyári 2GB-os Samsunggal működött nálam a dolog. Egyszerűen leformáztam a telefonnal a kártyát, és azóta az van. Persze néha eldobja. De csak akkor tapasztalom, ha a PC-ről lehúzom a telefont. A 8GB-os Kingston ramommal katasztrófális az összeférhetetlenség. Napi 3 eldobás..... :W Szóval ez sem 100%-os biztonsággal műxik.
Ide nekem a Mézeskalácsot!!!! :O

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#885) vbalazs1234 válasza zso73 (#884) üzenetére


vbalazs1234
tag

Talán másnak működik ki tudja...
A leírásra is csak véletlenül találtam rá :D

dokee: igen, az a class4

(#886) optimuslg


optimuslg
tag

Ezek a progik pontosan mire valók és lehet-e őket törölni anélkül hogy nem teszek "kárt" a telóban? Laitude, Layar, maps (net kell neki, nem kell van jobb), navigáció ( még nem sikerült használnom de nem is akarom), news and weather, places, talk, twitter, vz-netzwerke, xing. Mivel egyiket se használom törölném ha lehet, túl sok az ikon a menüben :)

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#887) optimuslg válasza optimuslg (#886) üzenetére


optimuslg
tag

Most nézem hogy gyárilag nem lehet pedig úgy tudtam, de ha jól tudom valamilyen progival lehet őket törölni, lesz valami probléma ha ezeket törlöm?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#888) silvergod válasza optimuslg (#887) üzenetére


silvergod
őstag

gyárit nem engedi,és igen könnyen összeomolhat a rom.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#889) vbalazs1234 válasza optimuslg (#886) üzenetére


vbalazs1234
tag

Root után a Root uninstaller-el lehet letörölni és lementeni, a fizetős változattal meg visszaállítani.
Én a Layar, Talk, Twitter, News and Weather, pár widgetet és mozgó háttereket töröltem le
Haverom a google maps-ot is
Szóval lehet törölni de csak óvatosan (google search-et semmiképp se szedd le, még ha vissza is rakod a homescreen-en nem fog működni a keresés gomb)
De ha csak az ikonok eltüntetése a cél akkor pl. LauncherPro-ban el lehet rejteni őket.

(#890) jooker82


jooker82
nagyúr

Amit múltkor linkeltetek 54 e ft-os lg garis one-t,azt szépen felvitték....Valószinű akkor az áfa nélküli árat irhatták ki fogyárba...[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#891) roti86 válasza jooker82 (#890) üzenetére


roti86
őstag

Ez szép... nem tudom mért vitték fel így, mikor 62K-ról indult a kezdőár ha jól emlékszem...

(#892) jooker82 válasza roti86 (#891) üzenetére


jooker82
nagyúr

sZERINTEM OTT IRHATTÁK EL...
Amúgy 70 körül indult...de valahogy nem akar lefele esni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#893) zso73 válasza jooker82 (#892) üzenetére


zso73
veterán

58-ért van hivatalos garival. Gó árgép. :K

Jó linuxosan megoldottam a kérdést. PC formázás az SD-nek, és a telepített progikat átmásoltam a nagyobb kártyára. Holnap teszt a restartra.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#894) mobal


mobal
MODERÁTOR

sziasztok!

alapból hogy működik a telefonszámok kezelése? honnan tudom, hogy a sim kártyát v a telefonkönyvet használja a droidom? első induláskor átdobja a contactokat?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#895) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Írta valaki, hogy az eu-s garancia nem ajánlott. Nos, február-24-én leadott, jack-bemenet hibás, EU garanciás készülékem javítva átvehető (gsmhome). Tkpn 6 munkanap alatt kész lett és folyamatosan tájékoztattak emailen, hogy hol tart az ügy, egyszóval teljesen meg vagyok elégedve ezzel a "nem ajánlott" eljárással.
Tegyük hozzá, még nem vettem át, lehet, hogy elrontották :Y

[ Szerkesztve ]

(#896) ertz


ertz
aktív tag

Sziasztok!

Több helyen olvastam, hogy ez a 600mhz-s proci ami benne van elég gyengén muzsikál. Én nézegettem a telefonokat mostanában, hogy milyet vegyek, de hasonló árkategóriában ugyanígy 600mhz körüli telefonok vannak csak.
Ez most rosszabb azoknál is, vagy miért mondja mindenki hogy gyenge a procija?
45ezer ftot megér szerintetek? (ha mondjuk egy zte blade 35)

(#897) dokee78 válasza ertz (#896) üzenetére


dokee78
félisten

Én pár hete meg vagyok őrülve ezért a telóért,de a hűségnyilatkozat,
csak szeptemberben jár le.

Menj be egy Mobil szaküzletbe és teszteld le.
Én ma láttam először élőben a media***tban és mégjobban beleszerettem.
Azon gondolkodtam,hogy kellene kilopni. :))

(#898) ertz válasza dokee78 (#897) üzenetére


ertz
aktív tag

Hát igen, nekem is nagyon tetszik, csak ez hogy pl az angry birds is szaggasson rajta, amikor 512 ram van benne... hihetetlen hogy a proci ennyit bír csak.

(#899) dokee78 válasza ertz (#898) üzenetére


dokee78
félisten

ki mondta,hogy szaggat?
[link]

(#900) dokee78 válasza ertz (#898) üzenetére


dokee78
félisten

Itt egy embernek szaggatott ahogy olvastam,de megoldódott neki.
Láttam én is a Youtube-on olyan vidit amin szaggat,de ott valami gond volt szerintem hasonló,mint az itteni tagnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.