Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) MarduK666 válasza zeorsdfd (#1700) üzenetére


MarduK666
csendes tag

Koszi, kapkodva masoltam at ide a hsz-emet, elsore rossz topic-ot celoztam meg vele.
Szoval akkor tisztitas/tisztittatason kivul mas opcio nincs?Tehat semmivel sem lehet megelozni?
Azt esetleg lehet tudni h pontosan hol megy be a por, vagy a kijelzo korul barhol?

Don't know, don't care...

(#1702) zso73 válasza picur220 (#1697) üzenetére


zso73
veterán

Az Amoled nekem sokat jelentene. A 2x marast TFT..........

BenceShearer: Köszi. Akor oda nem viszem. Van más szervíz is?

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1703) BenceShearer válasza zso73 (#1702) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Pesten nem nagyon......

A kijelző szélén , ott ahol a fedlappal találkozik kör gumiszerű, ragacsos szegélykeret található. A kijelző széle ezen fekszik, elvileg ott por nem juthat be. Szerintem szerelési hiba lehetett valami.

A szervizes kitisztítás jobbat nem tudok, hiszen ha szétszeded, ugrik a gari. Az más, hogy én szétszedtem utána, és magam pucoltam ki nagy nehezen ki. Mivel a csavarokat a szerviz már előttem megnyitotta, így, hogy utána és is szétcsavaroztam, nem látszik.

Egyébként roppant egyszerű szétszedni, semmi feszegetés, trükk nem kell hozzá. Kell egy műszerész csavarhúzó meg egy vékony műanyag lap (nekem hitelkártya volt). :)

http://www.youtube.com/watch?v=EuwPBj1YqnY

Azt, hogy ismét felgyülemlik-e alatta a por az idő fogja megmondani.

[ Szerkesztve ]

(#1704) BenceShearer válasza BenceShearer (#1703) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Lejárt a szerkesztési idő:

A kijelző szélén, ott ahol a fedlappal találkozik körben gumiszerű, ragacsos szegélykeret található. A kijelző széle ezen fekszik, elvileg ott por nem juthat be. Szerintem szerelési hiba lehetett a gond forrása.

[ Szerkesztve ]

(#1705) zso73 válasza BenceShearer (#1703) üzenetére


zso73
veterán

Az gáz. Voltam náluk porszívó miatt.......Elég negatív volt a dolog.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1706) BenceShearer válasza zso73 (#1705) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Akkor szedd úgy szét, hogy a csavar fejeken ne látszódjon a karcolás. Más ötletem nincs.

(#1707) SsPL711


SsPL711
őstag

Nálam nincs porosodás, övtokban hordom.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#1708) Flatron710 válasza Toto00 (#1689) üzenetére


Flatron710
tag

Nálam semmi baj nincs!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#1709) picur220 válasza zso73 (#1702) üzenetére


picur220
veterán

De nem sima tn+film lcd, hanem ips paneles, ami nagyon nem mindegy...

(#1710) Ronin- válasza MarduK666 (#1701) üzenetére


Ronin-
senior tag

tekerd körbe szigetelőszalaggal 3x ! :C

(#1711) Bailey


Bailey
senior tag

Van aki azt mondta hogy a középső gomb körül megy be a por mert ott nagyobb a hézag,de az amerikai verzióknál (Optimus S,V,Vortex),ugyanez a probléma pedig azokon más a billentyűzet is.Egy fórumon olyat is olvastam hogy az usb nyílásán megy be a por.Mindenesetre kár hogy ennyi idő után sem tud az LG megoldást erre.

(#1712) silvergod válasza BenceShearer (#1703) üzenetére


silvergod
őstag

Vicces hogy az egész telefont le kell bontani alapig a kijelző miatt,inkább maradjon poros! :D
Majd akkor szétszedem ha feltelik mint egy homokóra
vagy ha folyik ki a mikrofonon a cucc :DD

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1713) optimuslg


optimuslg
tag

Van olyan program amivel hívás közben lehet torzítani a hangot?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#1714) zso73 válasza picur220 (#1709) üzenetére


zso73
veterán

Aham. Az jobb?......Megnézem a Googliban..

Nekem is porosodik, pedig első perctől tokban van hordva, és vigyázok rá. Még poros helyen sem szokott kint lenni. Remélem meg tudják rendesen csinálni a szervízben.

0.facebook beállítást, böngésző típussal tud valaki prezentálni erre a telefonra? Amit találtam az alapján is számol forgalmat a Watchdog.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1715) Tigryss76 válasza optimuslg (#1713) üzenetére


Tigryss76
tag

Tanúvédelmi program. Zsebkendővel.
No de itt van pár találat:
https://market.android.com/search?q=voice+changer&so=1&c=apps

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#1716) optimuslg válasza Tigryss76 (#1715) üzenetére


optimuslg
tag

Köszi.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#1717) optimuslg válasza Tigryss76 (#1715) üzenetére


optimuslg
tag

De ez csak felveszi a hangot és átalakítja, olyan kell hogy amikor telefonálok akkor folyamatosan torzítsa el vagy azt is tudja? Ultra voice changer ez csak felveszi.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#1718) Tigryss76 válasza optimuslg (#1717) üzenetére


Tigryss76
tag

Akkor talán ez:

https://market.android.com/details?id=com.itellas.app.spoofpro

De már nem vagyok biztos benne ...

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#1719) optimuslg válasza Tigryss76 (#1718) üzenetére


optimuslg
tag

Beléptem az oldalra hogy tudom letölteni? így még nem probálkoztam, nem értem.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#1720) picur220 válasza zso73 (#1714) üzenetére


picur220
veterán

Teljesen (na jó, azért nem teljesen) más elven működik, nagyobb a betekintési szög, és szebbek a színek, ha meg néhol élesebb is tud lenni, mint a sima TN+film-ek.

Porosodik a telo alul nekem is, csak az a szerencse, hogy alig észrevehető, beleolvad a képernyő felületén lévő porba.

[ Szerkesztve ]

(#1721) sebaska


sebaska
csendes tag

Sziasztok,valakinek volt már olyan gondja az optimusával hogy gyenge volt a gsm jele,szakadozott a hivás?Egyik településen 51 db a jel,másikon meg ahol szinte látom az átjátszó tornyot ott meg 100 db,meg szakadozik.Másik régi telefonokkal,ugyanezzel a sim mel,meg tökéletes,valahol olvastam hogy két antenna is van az optimusban,hát most vagy az én telefonommal van a baj,vagy az a két antenna,az egy fél igazából:(Nem fikázásnak irom ezeket,csak egyszerüen nem birom használni a telefonom,2g van bekapcsolva,máshogy nem is érdemes próbálkoznom.Valakinek volt ilyen gondja ezzel a tipusú telefonnal?

Ne szégyelld kimondani, amit nem szégyellsz gondolni!

(#1722) picur220 válasza sebaska (#1721) üzenetére


picur220
veterán

Nyilván van 2 antenna, a 3G-nek 1, meg a GSM-nek 1.:DDD

Szerintem szerviz, nekem még nem volt ilyen gondom...:D

(#1723) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

Gondolhatjátok mennyire örülök :W

Szépen elázott a teló, most szárad egy jó ideig pedig a szünetben moddolni akartam
Remélem nincs semmi baja...

(#1724) picur220 válasza vbalazs1234 (#1723) üzenetére


picur220
veterán

Hogy csináltad?!

(#1725) vbalazs1234 válasza picur220 (#1724) üzenetére


vbalazs1234
tag

Húgom éppen lefekvéshez készülődött aztán én meg fordultam egy nagyot és kiborítottam a vizet, milyen véletlen pont a telefon irányába, az a mázli hogy a többség mellé/alá ment de azért jutott rendesen a hangszóróra is
A megmentés azzal kezdődött hogy nyugott tudtam maradni és egyből töltőről le, aksi ki, áttörlés, először ventillátorral most lámpával és rizzsel szárítom
Sztem inkább hagyom egy hétig pihenni, addigra csak kiszárad (anyám W580-asa is vízben 'végezte', azt csak 1 napig szárítottuk de majdnem minden működik rajta kivéve a rádió)
A tanulság az hogy a telefon a polcon lesz a víz meg jó messze :)

(#1726) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!
A barátnőm most vett ilyen telefont, én meg megkaptam, hogy rakjak rá hasznos progikat :)

A gondom az, hogy ha az alkalmazás kezelőben az appot átrakom az sd kártyára, akkor újraindítás után eltűnik a programok közül. De pl. a főképernyőre mint alkalmazást ki lehet tenni a listából.
Van erre vmi megoldás?

Xiaomi Fan

(#1727) Flexy90 válasza Flexy90 (#1726) üzenetére


Flexy90
senior tag

szerk.: Kipróbáltam 2 másik launchert (go,pro), és azok mutatják. Szóval csak a gyári launcher ilyen bugos :/

Xiaomi Fan

(#1728) Tigryss76 válasza optimuslg (#1719) üzenetére


Tigryss76
tag

Na így még én sem. Csak telefonról léptem be a Market-be, úgyhogy passz.
Telefon ról keress rá marketben "spoof pro".

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#1729) picur220 válasza vbalazs1234 (#1725) üzenetére


picur220
veterán

Á, azt hittem vmi elegánsabb, pl wc, de azért így is ügyes vagy :DDD

(#1730) vbalazs1234 válasza picur220 (#1729) üzenetére


vbalazs1234
tag

Végülis így több időm marad minden másra, csak az a baj hogy nehéz nélkülözni a zöld robotot
Azért szurkoljatok hogy ne legyen semmi baja és később majd jönnek a moddolásos bejegyzések róla
(Lehet Moto Defy-t kellett volna vennem, azt kedvemre moshatnám :DDD )

(#1731) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

valaki lenne olyan kedves és elküldené nekem a csengőhangok közül a timeless-t
a helyére pontosan nem emlékszem csak arra hogy media vagy audio mappában volt (talán a system mappában)
:R

(#1732) zso73 válasza Flexy90 (#1726) üzenetére


zso73
veterán

Nekem akkor csinált ilyeneket, amikor az USB kábel be volt dugva, és úgy tettem fel rá appokat. Azt nem szereti.

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1733) picur220 válasza vbalazs1234 (#1730) üzenetére


picur220
veterán

Ha lenne pénzem defyre, simán lecserélném ezt...:D

(#1734) S3cu


S3cu
tag

Hali, biztos én vagyok a béna, de egyszerűen nem jövök rá, hogyan lehetne beállítani sd kártyáról csengőhangot... Astro-t tettem fel, ha nyomva tartom még adja is mint lehetőséget, de nem aktív, másolni se enged a telefonra át...én rontok el valamit, vagy tényleg nem egyszerű a dolog? Előre is köszi

No Bass. No Fun.

(#1735) S3cu válasza S3cu (#1734) üzenetére


S3cu
tag

Végül megoldottam, elküldtem magamnak emailbe, és onnan letöltve már engedte az astro beállítani, nem is értem... :D Lehet az volt a baja, hogy egy utólag létrehozott mappába pakoltam először?

No Bass. No Fun.

(#1736) silvergod válasza S3cu (#1735) üzenetére


silvergod
őstag

Kicsit visszaolvasol és ott a megoldás --> 1602 hsz.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1737) S3cu válasza silvergod (#1736) üzenetére


S3cu
tag

Köszi :R

No Bass. No Fun.

(#1738) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

On the road again! :)
Ha sikerülnek az időközben felhalmozódott cuccok kipróbálása akkor mennek a blogba

(#1739) psajti


psajti
aktív tag

Hali egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy ha egy telenoros optimus one-ra főzött romot rakok skkor a telefon független lesz? Ha igen akkor ebben az esetben ha visszarakom rá a gyári telenoros romot akkor ismét függő? Vagy ha kóddal kifüggetlenítem akkor utána gyri rommal ismét függővé válik-e. Remélem ez a kérdés még nem ütközik a moderálással :))

(#1740) andro_et válasza psajti (#1739) üzenetére


andro_et
tag

új rom nem változtatja meg a telefon függőségét. Tehát marad függő.

(#1741) psajti


psajti
aktív tag

szóval akkor nincs is rá nagyon mód hogy újra függővé tegyem a telefont ha egyszer eetleg kikódolnám? :\

(#1742) vbalazs1234 válasza andro_et (#1740) üzenetére


vbalazs1234
tag

CM7 beta 6.2-ben nálad hogy működik az app2sd? nálam rengeteg dolgot nem rak át helyhiányra hivatkozva de mindenhol van elég hely
SD ext-es app2sd-t is próbáltam de az mindent átrak, még azt is amit nem kéne

(#1743) andro_et válasza vbalazs1234 (#1742) üzenetére


andro_et
tag

Nem tudom mert nekem nincs semmi átrakva. Ext partíción van minden. Összesen vagy 120 alkalmazás van feltelepítve (s vannak méretesek is) s a szabad belső mem az 80 mega s a kártyámon az 512ős ext part. szinte teli. Ha jó a kártya akkor nem kell attól félni h mindent átrak mert ugyanúgy kezeli mintha a saját belsője lenne (ehhez kell a jó sebessége a kártyának).

(#1744) silvergod válasza andro_et (#1743) üzenetére


silvergod
őstag

andro,balazs nálatok működik a cm 6.2 a gps?? mert nálam nem!!
Tegnap felraktam,megörültem hogy minden OK vele erre 2 hiba alap: a közelségérzékelő nem működik ami kisebb gond,na de nincs gps az nagyobb,mehetett vissza a gyári... :O

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1745) vbalazs1234 válasza silvergod (#1744) üzenetére


vbalazs1234
tag

Az a helyzet hogy működik de 50méterrel arrébb pozícionál
Ext partícióval nem lenne bajom de ha egyszer kiveszem az sd-t onnantól kezdve semmi sem működik ,ezért kéne hogy ki lehessen választani mi menjen sd-re

(#1746) Dany007


Dany007
veterán

Hellosztok!

Jövök megint egy kérdéssel hozzátok :)
Gondoltam ha már 2 hónapja megvan a telefon illő lenne összekötni a géppel esetleges frissítések meg backup miatt.
Anna krendje és módja szerint felraktam az LG PC suite-ot meg a hozzávaló drivert.
Telefon felismerve, névjegyzék szinkronizálva...
Viszont amikor a képeket vagy videókat akartam a gépre átmásolni akkor kiírta a program, hogy váltás adattár módba és kész. Az már nem sikerült neki. Kérte hogy vegyem ki az sd kártyát, dugjam be újra, vagy dugjam be külön a PC-be magát a kártyát...
Ezt eljátszottuk egy párszor a telefonon állítottam adattárolási módot, engedélyez, nem engedélyez sehogyse működött.
Ellenben a gép felismerte az SD kártyát, mint meghajtót, tudtam benne törölni, böngészni másolni stb...
A probléma ugyan ez volt amikor backup-ot akartam csinálni. Váltás adattár módba -> nemsikerült.

Valami megoldás esetleg?

Továbbá, gondolom az ajánlott telefon szoftverfrissítést érdemes megcsinálni, ugye? Előtte viszont backup-ot akarok mindenképpen.
Amúgy ez a backup elmenti a teljes telefonbeállítást? Vagy csak a videók képek névjegyek stb-t ? Mondjuk a desktopjaimat az ikonokat, programokat stb... Vagy ezeket nem befolyásolja egy esetleges frissítés? V10g van jelenleg és 2.2.2 andro

(#1747) Norbika88 válasza silvergod (#1744) üzenetére


Norbika88
senior tag

Tegnap raktam fel, GPS teljesen jól működik, bár én IGO-t használok, teljesen jól pozícionál.

(#1748) zso73 válasza Dany007 (#1746) üzenetére


zso73
veterán

Dropbox progit tedd fel. Wifi kapcsolaton keresztül automatikusan szinkronizálja a fájlokat. Utána már csak a db mappából kell átmásolni a kívánt könyvtárba a zenét.....akármit.
Nekem nincs gond a GPS dologgal.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1749) andro_et válasza silvergod (#1744) üzenetére


andro_et
tag

Nekem a GPS működik tökéletesen, kültéren pár ms s már van pozíció, beltéren picit több de még ott is pontos. A közelség érzékelő is müxik rendesen. Semmi problémám nem volt ezekkel. Nekem egy bajom van vele hogy gyilkolja az akkut.

(#1750) picur220 válasza psajti (#1741) üzenetére


picur220
veterán

De van. De előbb megnézem, hogy függetleníted ki otthon...:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.