Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

"Wifin keresztül vonalasra tök ingyenesen hívható a világ legtöbb vonalasa"

Hogyan lehet vonalasat hívni skype-on? Akár matávot is lehetne ingyen?

(#552) vbalazs1234


vbalazs1234
tag

Jó hírek, portolták a 2.3-mat Optimus S-re, az meg tudjuk hogy alig különbözik a One-tól :)
[link]
Még béta állapotban van de a teló nagy része működik.
:DD

(#553) zeorsdfd válasza gaborurfi (#551) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Valóban nem Skype (ami a messze legdrágább lenne) hanem sip alapú voip (pl justvoip), amivel ezt lehet. Matávot is persze, meg mindent.
Már több 100k-t spróroltam így

[ Szerkesztve ]

(#554) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

Ezt hogy kell kivitelezni? Nekem ez az egész teljesen új. :D
Letöltöttem a Sipdroidot.. ezután mit kell tenni?

(#555) silvergod


silvergod
őstag

Eddig is szerettem az androidot de most hogy megláttam hogy futnak rajta a psx játékok is már imádom! :C

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#556) zeorsdfd válasza gaborurfi (#554) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nézd meg a justvoip oldalt. A ~ jel a "tök" előtt az arra utalt, hogy a justvoipnál úgy működik, hogy befizetsz 10 eurót és utána 4 hónapig annyit telefonálsz amennyit akarsz. Vonalasra, a fő országokba ingyen, mobilra pedig gyakran olcsóbban, de bizonyos országokba(USA pl) azt is ingyen. 4 hónap után a szokásos(nagyon olcsó) árakon kezdi levonni a 10 eurót, addig csak a mobilhívásoknál csökken az egyenleg; tehát a végefelé érdemes elhasználni.
Tudsz smsezni. A címzettnél a te számod lesz a feladó, reklám nélkül.
Össze tudsz kapcsolni bármilyen 2 vonalas számot és utána nekik ingyen van neked meg pl Magyarországon összesen 4 ft bármeddig a számládról.
Van vonalas behívószám is, tehát szgép nélkül is működik, password nélkül, egyből.
Bárhonnan, weboldalról is eléreheted az összes funkcióját és a kontaktjaidat(import-export van).
Végül pedig a Justvoip sip/stun beállításait itt találod. Bármilyen sip klienshez; én a netdialt használom.
Nem a Justvoipot reklámozom, csak ez az egy eddig, amelyik Romániába is ingyenes(van egy halom: voipbuster, voipstunt, voip-akármik, netphone meg még vagy 50)

[ Szerkesztve ]

(#557) Flatron710 válasza silvergod (#555) üzenetére


Flatron710
tag

Ezt kifejtenéd légyszi bővebben! Milyen játékok?

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#558) silvergod válasza Flatron710 (#557) üzenetére


silvergod
őstag

emulátorral mennek a psx,nintendo,stb,játékok
de sajnos nem mindegyik indul el :(
így ez azért nem olyan jó

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#559) Flatron710 válasza silvergod (#558) üzenetére


Flatron710
tag

Nekem még most bőven elég a Market-en található játékok! :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#560) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

Köszönöm a kimerítő választ, meg fogom próbálni ezt. Így már kezd tisztább lenni és tényleg megéri... Ha nem működne jelentkezek. :)

(#561) optimuslg


optimuslg
tag

A Szolgáltatók az android-ba is belenyúlnak? miben változtatnak? ugyanúgy mint a symbian-nál? ki-be kapcsoló kép, hang, téma. 5800-ról váltanék erre, ha van olyan aki már használta mindkettőt leírná hogy mik a tapasztalatai hogy miben jobb vagy rosszabb az lg. Ja és ebbe ügye nincsenek külön hangszórók, kihangosítva hogy szólnak rajta a zenék? üdv

[ Szerkesztve ]

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#562) jooker82 válasza optimuslg (#561) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szolgáltatónál még úgytudom nincsen az one...ugyh ez kilőve,h belepiszkálnának...egyébként nem szoktak belepiszkálni...androidba...
Kezeltem már 5800-át...ezerszer jobb az android hidd el...és ez a teló sokkal szebb jobban összerakott,jobb anyaghasználat....magyarul ég és föld lesz számodra váltani...Gps-ből is igot,navigont tudsz rátennini...Egy hangszóró biztos van rajta...majd leirják,hogy szól..
Honnan vennéd amúgy??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#563) optimuslg válasza jooker82 (#562) üzenetére


optimuslg
tag

Hamarosan megjelenik a t-nél és ott. Úgy értem a hangszórót hogy külön a zenének nincs ha jól tudom minden hang a kijelző feletti hangszóróból jön.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#564) jooker82 válasza optimuslg (#563) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igy van az az egy hangszóró van és a zene is onnan gyün kifele... :K
De szerintem nem lesz gond a hangminőséggel...
Konkrétan mikor jön a tétől és árat tudsz esetleg???
azt is hallottam h a vodánál is lesz...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#565) tjb007 válasza jooker82 (#564) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Konkrétan mikor jön a tétől és árat tudsz esetleg???"

Azt még a T -nél sem tudják, ebből következik, hogy várható árról sem lehet tudni.

(#566) optimuslg válasza jooker82 (#564) üzenetére


optimuslg
tag

Nem tudok én se semmit sajnos, de remélem minél hamarabb lesz :)
50 körül van függetlenül, akkor kb 30-40 körül lehet, nem?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#567) tjb007 válasza optimuslg (#566) üzenetére


tjb007
nagyúr

50e Ft körül max. valamelyik sufnigsmben van. Függetlenül, gyári garanciával 65e Ft körül lehet megvenni, ebből kell kiindulni nem a sufnigsmes árakból.

(#568) optimuslg válasza tjb007 (#567) üzenetére


optimuslg
tag

59-ért láttam a gsmline-on az nem sufnigsm, nem? kb 45-nél csak nem lesz drágább mer akkor inkább jobban megéri a független.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#569) tjb007 válasza optimuslg (#568) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az összes olyan helyet ahol használt, 0 perces telefonokat árulnak bolti garanciával gúnyosan sufnigsmnek nevezzük, ebbe a gsmline is beletartozik.

Azt, hogy mennyi lesz azt még senki sem tudja de az biztos, hogy nem 40eFt ért fogják adni kártyásan.

(#570) jooker82 válasza optimuslg (#568) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt 53500 ért hirdetik,oda van irva mellé,h 12 hónap magyar garancia...de becsapós,mert a magyar garis nem annyi...egy tizessel minimum drágább...de fel kel őket hivni telefonon...
Eu garis nem ajánlott...
Egyébként tényleg ajánlott megvárni a szolgáltatóst,mivel ott 2 év garanciát kapsz rá..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#571) jooker82 válasza jooker82 (#570) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt a szinválaszték..nekem tetszenek.... :) főleg a középső kék...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#572) mobal


mobal
MODERÁTOR

ahj már jöhetne... erre gyúrok egész hónapban. februárra ígérték, utolsó hetük :D (én ennyit tudok)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#573) jooker82 válasza mobal (#572) üzenetére


jooker82
nagyúr

Na most már itt lesz,szerintem ebbe a hónapba...
[link]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#574) Flatron710


Flatron710
tag

Gondolom az elő/hát lapot nem lehet cserélni ( levarázsolni), ha pl. nekem a kék kellene a mostani fekete helyett :F

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#575) Tigryss76


Tigryss76
tag

Ha valakit érdekel ...

http://nonstopmobil.hu/videobemutato-lg-p500-20110221.html
[link]

[ Szerkesztve ]

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#576) zso73 válasza Flatron710 (#574) üzenetére


zso73
veterán

Kéket lehet kapni sok helyen!!

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#577) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Na, ma a jackdugó csatlakozója nem tartja meg a jackdugót, kiesik. Viszem vissza.

(#578) Inarus válasza zso73 (#576) üzenetére


Inarus
addikt

És mit kezd vele, ha már neki fekete van? :F

(#579) zso73 válasza Inarus (#578) üzenetére


zso73
veterán

Igazad van......

Egy kis csemege. LG P500 Adroid 2.3.2 működés közben :C

[ Szerkesztve ]

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#580) optimuslg


optimuslg
tag

Lehet megveszem a gsmline-on vki vett már itt? milyen a gari?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#581) optimuslg


optimuslg
tag

63.000ft magyar menüs, minden tartozékkal, 3év gari.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#582) zeorsdfd válasza zso73 (#579) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

:C

(#583) jooker82 válasza optimuslg (#581) üzenetére


jooker82
nagyúr

Itt keresem az irásom,h hova tűnt...há most látom,h privátba küldtem el :DD sebaj...erről lett volna szó..:
Erről honnan hallottál,h 3 év gari??Bolti vagy gyári??Most csak egy 59-tól árat látok a honlapon...
De ha magyar gyáéri garis és tényleg 3 év,akkor simán megéri...
Ez az üzlet már régóta megvan,ugyh nemhiszem,h az átverős fajtához tartozna...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#584) Flatron710 válasza optimuslg (#581) üzenetére


Flatron710
tag

Az jó ár! Én 69-ért vettem.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#585) optimuslg válasza jooker82 (#583) üzenetére


optimuslg
tag

1 év teljeskörü + 2év szoftver, bolti, 59 az angol 63 a magyar minden tartozékkal.

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#586) Flatron710


Flatron710
tag

A fene egye meg... :(( Már azt hittem, hogy az SD csere után nem lesz eldobás ( ami nem is volt sokáig, pontosabban a tegnapi volt az első ) de tegnap bekapcsolt adatforgalom és Angry birds közben újra eldobta az SD-t. Ez kimerült a játék lefagyásában,viszont most nem kért PIN-t, hanem csak kiléptem a játékból és ment minden tovább. :) Fejlődés lenne ? :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#587) zso73 válasza Flatron710 (#586) üzenetére


zso73
veterán

SD formázás telóból volt már? Mennyi szabad hely van a telóban? Nekem csak akkor választja le az SD-t, ha PC-re dugom, és nem rendesen választom le. Amióta figyelek rá nincs gondom vele.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#588) optimuslg


optimuslg
tag

Amikor bekapcsolóm a telót miket és hol kapcsoljak ki hogy ne menjen az internet? Első androidos telóm :)

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#589) zso73 válasza optimuslg (#588) üzenetére


zso73
veterán

Fölülről simítsd le a menüt, és a téglalapot az X-el kell beállítani. Akkor elvileg nincs internetes forgalom. Legalább is az adatforgalom tiltott. Persze gondolom az A GPS esetén megy, mert visszakapcsolhatja. Olvasd el a könyvet, hasznos!! RTFM :C

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#590) Flatron710 válasza zso73 (#587) üzenetére


Flatron710
tag

Jah igen. Azt kihagytam az írásból. Már az SD formázás is meg volt. Jelenleg 94 mega van szabadon.
Bár most, hogy mondod... tegnap meló alatt egyszer-kétszer muszáj voltam rátölteni a telóra. USB-n, PC-ről. Lehet, hogy az kavarta be a lelkét?
Mentségemre legyen mondva, hogy a melóhelyen - rendszergazdai jogok nélkül - nem lehet a gépekre telepíteni semmit sem. Így a telót sem kezelte a gép háttértárként - le sem tudtam választani - hanem csak az áramot "loptam". :)
Tölteni is kellett, mert eléggé halálán volt az aksi, de ezek után kitalálok valami egyéb töltési megoldást. ( pl. a saját hálózati töltőjét )

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#591) optimuslg


optimuslg
tag

Hogy töltsem először? amikor jelez, vagy amikor kikapcsolt? kikapcsolva töltsem és addig amíg nem jelez hogy feltöltve? köszi

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#592) Flatron710 válasza optimuslg (#591) üzenetére


Flatron710
tag

Én az első töltést a totális lemerülés után kikapcsolva végeztem el, de elméletileg nem sok jelentősége van. De majd egy jobban hozzáértő kiegészít. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#593) optimuslg válasza Flatron710 (#592) üzenetére


optimuslg
tag

Ok, köszi :)

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#594) jooker82 válasza Flatron710 (#592) üzenetére


jooker82
nagyúr

Én is úgy csináltam,hogy először hagytam lemerülni teljesen és utána egy éjszakán át töltődött....Nekem igy még egyik telefonommal se volt semmi baj..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#595) Flatron710 válasza jooker82 (#594) üzenetére


Flatron710
tag

Viszont úgy figyeltem meg, hogy ha csak úgy "rátöltök" napközben ( mert mondjuk utána órákig kell használnom töltési lehetőség nélkül ) egy kicsit, pl. 40-50%-nál, akkor egy fokkal mintha gyengébb lenne a teljesítménye.. Sokkal jobban szereti ha 10-20% körül töltöm - mikor már kezd vörösödni/pirosodni az aksi kijelző. Akkor nem veszít olyan gyorsan a töltöttségéből.

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#596) Karma válasza jooker82 (#594) üzenetére


Karma
félisten

Nem is lesz baj, a telefon szerencsere okosabb mint a tulajdonosa, nem hagyja magat teljesen lemerulni (ezzel kinyirva az akkut). Ennek a toltesi modszernek semmi ertelme nincs.

“All nothings are not equal.”

(#597) jooker82 válasza Karma (#596) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nehogymár egy teljes lemerülés tönkretegye.....de mint irtam eddig sose volt aksi baja egy telefonomnak se...akkor mégse lehet olyan hülye az a gazda... :K :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#598) Flatron710 válasza jooker82 (#597) üzenetére


Flatron710
tag

Szerintem sem teszi tönkre...

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#599) Karma válasza Flatron710 (#598) üzenetére


Karma
félisten

Mert nem merul le nullara. Amikor a telefon kikapcsol, meg van benne annyi szufla, hogy ne purcanjon meg az akku, a teljes nullazas kinyirna.

Ejszakara meg azert nincs ertelme zsinoron hagyni, mert semmit se tolt ra. Amint elerte a 100%-ot, a tolto lekapcsol, es nem tortenik semmi.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#600) Flatron710 válasza Karma (#599) üzenetére


Flatron710
tag

Azt tudom, hogy ha kijelző szerint feltöltött, akkor már nem tölt tovább. Ez ma már szinte mindennél így van. A netbook-om is így működik. :)

[ Szerkesztve ]

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.