Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Norbika88


Norbika88
senior tag

Ha valaki hív, nem jelzi ki a nevet csak a számot, ötleteket várom, köszi.

(#1152) Inarus válasza Norbika88 (#1151) üzenetére


Inarus
addikt

Esetleg több névnél szerepel ugyanaz a szám?

(#1153) Norbika88 válasza Inarus (#1152) üzenetére


Norbika88
senior tag

Eddig kijelezte, már módolás előtt.

(#1154) Norbika88


Norbika88
senior tag

process com.google.adroid.gm ehez lehet köze, indulásnál erre hivatkozik hogy leállt.
.

(#1155) Norbika88


Norbika88
senior tag

Megoldottam, névjegyek törlése, és újra betöltöttem file-ból őket, marketről töltött progi segítségével, Import Contacts esetleg ha valakit érdekel.

(#1156) dokee78


dokee78
félisten

Valaki nem csinálna az Optimus One-nak is egy részletes 1.hsz-t,mint a Galaxy ACE-nek is van?

(#1157) vbalazs1234 válasza dokee78 (#1156) üzenetére


vbalazs1234
tag

tudnám hogy kell :DDD

ha valaki leírja hogyan kell akkor szívesen megcsinálom/segítek

[ Szerkesztve ]

(#1158) zso73 válasza andro_et (#1121) üzenetére


zso73
veterán

A cm hez van androidos frissítéskezelő? Mintha láttam volna.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1159) dokee78 válasza vbalazs1234 (#1157) üzenetére


dokee78
félisten

jer1cho
Ő megcsinált egy külön ACE topikot és azt valahogy belerakják.
Kérdezd már meg tőle,mert jó lenne,ha megcsinálnád! :R

(#1160) andro_et válasza zso73 (#1158) üzenetére


andro_et
tag

ha a rom frissítésre gondolsz az van de csak azok a készülékekkel működik amelyik rajta van a cm támogatási listáján, és clockwormod recovery van telepítve. Sajnos ez a telefon nincs a listán. De a benne lévő rom manager arra jó hogy fájlkezelőből ha megnyitunk egy flashelhető zipet akkor a telefon automatikusan ujraindul és feltelepíti anélkül hogy mi kéne kiválasszuk.

Remélem hamarosan felkerül a mienk is a listára :)

[ Szerkesztve ]

(#1161) silvergod válasza andro_et (#1160) üzenetére


silvergod
őstag

Vagy ha nem is hamar kijön a hivatalos 2.3
és akkor már összehoz mik_os egy nem béta cuccot,amit persze így is imádok :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1162) andro_et válasza silvergod (#1161) üzenetére


andro_et
tag

Ja csak mikor lesz az... de attól még jó lenne mert biztos a hivatalosból is többet kihoznának ha nem csak mik fejlesztené.

[ Szerkesztve ]

(#1163) silvergod válasza andro_et (#1162) üzenetére


silvergod
őstag

Hát minél hamarabb reméljük,addig meg úgy is csiszolgatja a rom-ot,legyünk türelemmel :) nagy köszönet érte neki hogy nem a vacak gyárit kell használnunk. :D
Igen ez igaz még is csak ők a mesterek az ő munkájukat is örömmel venném,de ahogy látom drágább modellekre specializálódtak(kivéve blade :) )

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1164) andro_et válasza silvergod (#1163) üzenetére


andro_et
tag

Azért lehet reménykedni mert egy helyen feltűnik az optimus s is.

(#1165) silvergod válasza andro_et (#1164) üzenetére


silvergod
őstag

Ennek nagyon örülnék :C
De a b2 teszi a dolgát rendesen.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1166) Skynet258 válasza dokee78 (#1159) üzenetére


Skynet258
veterán

Őstag vagy és nem tudod, hogy mennek ezek a dolgok? :D Megírjátok itt egy hsz-ben, átbeszélitek, finomítgatjátok, és amikor elérte a végleges formát, szóltok egy modinak, aki beteszi az első hsz-be. ;)

https://geekpulse.hu

(#1167) dokee78 válasza Skynet258 (#1166) üzenetére


dokee78
félisten

Nem az a gond,hogy nem tudom.Amúgy nem tudom. :B
Az,hogy olyan embernek kellene megírni akinek van is ilyen mobilja. ;)

(#1168) vbalazs1234 válasza Skynet258 (#1166) üzenetére


vbalazs1234
tag

:R
tudnál ajánlani egy moderátort?

amúgy most így hirtelen ennyi jutott eszembe:
Qualcomm MSM7227 arm v6-os gyárilag 600mhz-en pörgő processzor Adreno 200-as grafikus gyorsító és 512MB RAM társaságában
3,2"-os TFT 320x480 (HVGA) felbontású kapacitív érintőképernyő multi-touch-al (2 ujj)
Wifi b/g, Bluetooth, 3G/HSPA, AGPS, közelség érzékelő, giroszenzor, mágneses iránytű
Android 2.2
aztán jöhetnek a hibái: porosodás (ami sztem nálam is megjelent), SD dobálás, van még??? :D
moddolása: CM ROM-ok, alap dolgok a moddoláshoz (pl. az én leírásaim) stb..

(#1169) BenceShearer válasza vbalazs1234 (#1168) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Súlyos hiba még a 100% proci terhelés a képernyő érintésnél....

Tényleg, porosodással volt már valaki szervízeben?

(#1170) dokee78 válasza vbalazs1234 (#1168) üzenetére


dokee78
félisten

Moderátor: ndruuLegalábbis a Samsung ACE topikját ő módosította.

De részletes lesz,mint a Galaxy ACE-é?

(#1171) vbalazs1234 válasza dokee78 (#1170) üzenetére


vbalazs1234
tag

ezt most még nem tudom megmondani, ha segítenek majd a többiek akkor simán összehozhatunk egy olyan színvonalút

ezeken a hibákon kívül van még vmi?

(#1172) silvergod válasza dokee78 (#1170) üzenetére


silvergod
őstag

Tudom hogy mi nem beszélünk baridoki :DD
De milyen részletesre gondolsz?
mert a fő dolgokat leírta a többi az meg rizsa,amit mindenki tud aki android rendszert használ,de ha nem ...egy az egyben át lehet emelni,jó pár dolgot.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1173) dokee78 válasza silvergod (#1172) üzenetére


dokee78
félisten

Hogy,hogy nem beszélünk ezt nem értem.
Rootolás,recovery,moddolás pl.
Nézz be ide.

(#1174) silvergod válasza dokee78 (#1173) üzenetére


silvergod
őstag

Te irtad ha csak beszólni tudok ne reagáljak,én pedig azt tudok ,nem bírom megállni:D
bár láttam volt több társam is aki ugyanígy kiakadt. :)
De szerintem felesleges ilyen hogy : hogyan dugom rá a gépre? mivel? stb.
Aki ilyen telefont akar az már előtte tud róla mindent,és az android rendszerről is.
Én is így voltam vele amire megvettem addigra tudtam minden hibáját/jóságát,az android rendszer főbb dolgait.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1175) dokee78 válasza silvergod (#1174) üzenetére


dokee78
félisten

A sok kérdésem oka:
Szeretném kiismerni mire veszek.
OK,hogy kijön addig sok telo még,de:

-Androidok közül az LG termékek jönnek be. HTC a favorit,de drága.
-Ha kijönnek szeptemberre az új telok akkor ez lejebb megy,az újak meg drágábbak lesznek.
-Részletre fogom venni a T-nél tehát lényeg az lesz,hogy minél kevesebbet kelljen befizetni és minél kevesebb részletben.Fújj ZTE nem kell.

(#1176) silvergod válasza dokee78 (#1175) üzenetére


silvergod
őstag

Addigra ez már esik elég sokat,addig jönnek is ki újak,
de addigra az Ace is jó árban lesz és az többet tud valamivel
bár a samunál rossz a szoftver támogatottság,ami most kezd beindulni
ha addigra ez kiforrja magát akkor favorit lesz,olcsón,és jobban tolják rá a moddokat is majd tuti,ami nekem fontos :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1177) vbalazs1234 válasza dokee78 (#1175) üzenetére


vbalazs1234
tag

szerinted ezt még szeptemberben árulni fogja a T??? kizárt

(#1178) dokee78 válasza vbalazs1234 (#1177) üzenetére


dokee78
félisten

Hát a GT540-et is árulják még,ebből kiindulva gondoltam.

(#1179) andro_et válasza silvergod (#1176) üzenetére


andro_et
tag

hogy érted azt hogy a samunál rossz a szoftvertámogatottság?

[ Szerkesztve ]

(#1180) silvergod válasza andro_et (#1179) üzenetére


silvergod
őstag

hogy ebben kaptak sok kritikát ahogy olvastam,amire kidobták a 2.2 a telefonokra

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1181) zso73 válasza andro_et (#1160) üzenetére


zso73
veterán

Az Automatikus CM updater androidos programra gondoltam. Azt hiszem a témákat, és ilyen dolgokat frissíti automatikusan.
Updater.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1182) vbalazs1234 válasza andro_et (#1179) üzenetére


vbalazs1234
tag

én mielőtt megvettem az O1-et, azelőtt a Galaxy Spica fórumait olvastam, hát mit ne mondjak... a Samsung-nál elfelejtettek "véletlenül" drivert írni a képernyőhöz és egy jó ideig nem volt multi-touch, a processzorból meg a 3D gyorsító driverjét felejtették el (és azt tudtommal még mindig nem sikerült megírni)
ebben nem vagyok 100%-ig biztos de talán a rádióval is hasonlók történtek...

(#1183) baleeerush


baleeerush
csendes tag

Üdv Mindenkinek!
1. Arra lennék kiváncsi kinek hány napot bír az aksija? (sok használat, közepes használat, kevés használat pl csak telefonálás)
2. Mi a tapasztalat a térerővel (pl tmobil)?
Előre is köszönöm a hozzászólásokat. Több vélemény is érdekel!

(#1184) norb27 válasza vbalazs1234 (#1171) üzenetére


norb27
tag

nálam van egy új hiba, ma estére teljesen elment a home gomb világításom... :((

(#1185) andro_et válasza baleeerush (#1183) üzenetére


andro_et
tag

Hát nekem cm 7 van fent azzal folyamatos kínzás mellett 5 és fél órát húzott ki (volt benne wifi, 3g). Sok sok használattal egy napot kibírja (a sok használat az kb 3 óra összeadva). Csak telefonálással még nem próbáltam s nem is nagyon szeretném :DD :))

Amire az alap rendszerről emlékszek: 7 órát bírt ki szinte folyamatos használattal. Pontos adat: sok használattal 18 órát bírt ki repülő üzzemmódban (egy külföldi út alkalmával tehát játszottam elég sokat rajta meg zenét hallgattam, fotó, videó stb).

Összességében az akku elég jól bírja, mérsékelt használattal kibírja két napig is szerintem (nekem még nem sikerült mérsékelten használni) de ha annál tovább bírja akkor dísztárgynak van :DD

(#1186) andro_et válasza norb27 (#1184) üzenetére


andro_et
tag

ez szerintem egyedi hiba, vagy ha még van aki tapasztalta akkor az írjon.

(#1187) norb27 válasza baleeerush (#1183) üzenetére


norb27
tag

nekem ma kb10 órát ment el erős használattal 748Mhz-re húzott procival.
Gyári állapotában ha csak szigorúan napjába mondjuk 2* letöltöd a leveleket, frissíted az időjárás widgetet 2-3 telefon, sms, pici net wifin, akkor talán megvan a 3 nap is.
Ha éjszakára repülő módba rakod akkor biztos elmegy annyit.
Most hogy a térerőről kérdezel, talán ez az eddigi legjobb készülékem ilyen téren (vagy a Telenor hálózata lett ilyen jó). Nem volt probléma vele térerőügyileg.

(#1188) baleeerush


baleeerush
csendes tag

Üdv!

Most olvastam, h valaki vett egy ilyen telefont (Lg Opt One) az edigitalon és térerő problémája volt. Ilyen gyenge lenne az antennája? Ti mit tapasztaltatok?

(#1189) andro_et válasza baleeerush (#1188) üzenetére


andro_et
tag

Nekem nem volt baj az antennával a jelet jól vette mindig, én a román vodánál vagyok

(#1190) dokee78 válasza baleeerush (#1188) üzenetére


dokee78
félisten

1. Lehet elfelejtette beletenni a sim kártyát.
2. Vodafonos és azért van térerőproblémája

(#1191) miaoumaoi


miaoumaoi
tag

az érintőbugal kapcsolatban, nálam nem volt, v10b-vel, ill. később jött elő, ebből gondolom, hogy valami beállítás probléma. sok lpro-t telepítettem, egymásra, témák voltak, és egyszercsak megszűnt. most v10h-n megint van, de nincs lpro, és már nem is akarom felrakni, (nálam a v10h-val megszünt az ui bug), de a quadrant futtatáson kívül sehol nem jelenkezik, sem játékpkban, sem alkalmazásokban, szóval nem zavar, lehet, hogy nincs is, mert megnéztem process viewerben, és néha tényleg 600mhz-re ugrik a proci , de a kihasználtság max70%, és azt sem tudtam egyértelműen meghatározni, hogy az érintéstől ugrik 100-ra.

(#1192) miaoumaoi válasza miaoumaoi (#1191) üzenetére


miaoumaoi
tag

jav.:ha rajta tartom az ujjam, akkor tényleg 100/100 a proci terhelés...

(#1193) dokee78 válasza miaoumaoi (#1192) üzenetére


dokee78
félisten

Talán a 2.3 Gingerbread javítja,vagy nem?

(#1194) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

EU-s gari, gsmhome kft.-vel kapcsolatban: második visszaküldés után 3 nap alatt megcsinálták a jackdugót, szoftvert viszont nem frissítettek, v10a van rajta, 5 napja 1x volt SD dobás.
Most épp formázom.

[ Szerkesztve ]

(#1195) Dany007


Dany007
veterán

Na hát most így bele-bele olvasgatva a régebbi hsz-ekbe igencsak elbizonytalanodtam a vételben.
Pedig a T-nél 2 évre most igencsak olcsón lehet kapni ezt a típust és mivel döglődik a régi, úgy gondoltam veszek valami értelmesebb telefont. Specifikációi megnyerőek a számomra, de amiket itt olvastam azok igencsak riasztóak.

Az az igazság, hogy ~3 éve iPhone-om volt. Majd tavaly ősszel tönkretettem (...) és azóta egy Samu SGH ezeréves szart használok, ami szintén kezd tönkremenni - nyilván igencsak régi - .
És gondoltam ha már úgyis lejár a szerződésem a T-nél akkor veszek valamit óccsón.
Kinéztem ezt a bizonyos telefont és megdöbbent amit itt páran írtak.
Akad a menü, nem folyamatos a görgetés, a GPS rossz pozíciót jelez, olvastam, hogy van aki órákat szenved a frissítgetéssel és így tovább...
Most akkor ez normális a mai telefonoknál vagy inkább vegyek más típust?
Csak azért furcsa, mert ugye a 2G iPhone sosem csinált ilyesmit, mégcsak hasonlót se. Ez a Samu Sgh meg aztán végképp :D
Tehát normális az, hogy ennyit szenvedjünk egy telefonnal ahhoz, hogy rendeltetésszerűen gyorsan használni lehessen?

(#1196) dokee78 válasza Dany007 (#1195) üzenetére


dokee78
félisten

Akad a menü, nem folyamatos a görgetés, a GPS rossz pozíciót jelez, olvastam, hogy van aki órákat szenved a frissítgetéssel és így tovább

Valamit félreolvastál.
Nem a ZTE topikot olvastad?

(#1197) Dany007 válasza dokee78 (#1196) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, ezt itt olvastam ~ 300-500. hsz környékén. De akkor tovább olvasok...
Szóval működik minden rendesen ahogy kell? Persze nem az extra programok és játékok akadása zavarna.
Aszondod megér 25 ezret 2 éves hűséggel az 5000-es előfizura?

[ Szerkesztve ]

(#1198) dokee78 válasza Dany007 (#1197) üzenetére


dokee78
félisten

Nekem nincs még,de ezt néztem ki a T-mobilnál.
Van pár hiba ennél is,de szerintem elnézhetőbb hibák,mint az akadás.
A ZTE nem tetszik,viszont az akad is.

(#1199) Dany007 válasza dokee78 (#1198) üzenetére


Dany007
veterán

Hmm rendben. Nekem 20.án jár le a szerződés, szal jövő hétfőn fogom megvenni.
Persze nem várom el, hogy hozza egy iPhone szintjét, de a videókban jól muzsikált! :)
Állítólag az érintő k. is jó.

(#1200) zeorsdfd válasza Dany007 (#1197) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Abszolút megéri!:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.