Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Flatron710 válasza BenceShearer (#499) üzenetére


Flatron710
tag

Na ilyet azért nem sok készüléknél látni. :Y remélem, hogy nem széria probléma!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#502) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Még nem voltam vele szervizben, két napja jelentkezett. Attól félek, hiába takarítják ki, ismét bemegy alá. Nem beszélve arról, hogy mit össze szívtam a szervizzel, mire az előzőt kicserélték.

Az XDA fórumán sok embernél jelentkezett ez, nekem is egy hónap után. Széria hiba-e? Jó kérdés.....

(#503) Molk


Molk
tag

Ti hol/hogy tudtátok Divx-et regisztrálni???
Légyszi segítsetek! :))

(#504) Flatron710 válasza Molk (#503) üzenetére


Flatron710
tag

Ez engem is érdekelne! Még nem mertem belefogni. Meg aztán nem is nagyon vagyok képben, hogy ez milyen előnyökkel járna nekem. :F

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#505) silvergod válasza Molk (#503) üzenetére


silvergod
őstag

nem kell bajlódni vele,feldobod a rockplayert az játszik mindent.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#506) Flatron710


Flatron710
tag

A flash videók lejátszását - böngészőben - alapból nem támogatja a készülék, vagy csak nincs rajta flash player? Próbálkoztam flash player telepítéssel, de nem igazán jött össze eddig.

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#507) Inarus válasza Flatron710 (#506) üzenetére


Inarus
addikt

Nincs flash. A 2.2-es rendszer elvileg támogatná, de az LG a gyengébb hardver miatt kivette.

(#508) Flatron710


Flatron710
tag

Értem. Akkor nem próbálkozom! Köszi a segítséget!

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#509) gaborurfi válasza Flatron710 (#508) üzenetére


gaborurfi
csendes tag

Nem tudja valaki hogy kell a simkártya telefonkönyv és a cimjegyzék között váltani? Nekem egybe van a kettő, nem értem a logikáját. :F

(#510) Tybee000 válasza gaborurfi (#509) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Névjegyzék -> opciók -> csoport megjelenítése: kiválasztod hogy melyik jelenjen meg

[ Szerkesztve ]

(#511) zso73 válasza Molk (#503) üzenetére


zso73
veterán

Divx reg
Gondolom te sem olvastad el a lúzer manuált, de a telefont sem nézted meg rendesen. Valamelyik tartalmazza a címet.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#512) andro_et


andro_et
tag

Mennyire káros a hardverre az overclocking?

(#513) zso73 válasza andro_et (#512) üzenetére


zso73
veterán

Szerintem inkább a szoftnak káros, és az akksinak. Adatvesztés léphet fel a nem normáslis működésből adódóan. Egyes esetekben akár lassulás is lehet, az asszinkron működés miatt. (PC-s tapasztalat.) Az általános 10%-osan elérhető tuning nem sok mindenre elég. És telefonnál szerintem nincs is értelme.
De ez az én véleményem. :K

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#514) andro_et válasza zso73 (#513) üzenetére


andro_et
tag

Köszi a választ.
Belevágtam a ROM cserélésébe és gondoltam megosztom veletek a tapasztalatokat.
Felraktam a megatron v1 custom romot. A romban 730 mhz van beállítva a procinak s én úgy látom gyorsabban megy tőle a teló.
A rendszer eddig stabilabban működik mint az eredeti rommmal.
Az akkumulátor fogyasztásában nem látok nagyon nagy különbséget.
Az appok a memóriakártyára installálódnak egy (nekem) 512 MB os ext4 partícióra. Így nincsen baj a kevés memóriával :)
Ezen felül lecseréltem a kernelt amiben már javítva van touchscreen hiba (érintéskor nagyon leterhelődik a processzor). S így a játékok sem akadnak.
quadranton 500+ ot ér el. (enabled stagefright al 1000, bár ennek vitatott a realitása)

[ Szerkesztve ]

(#515) khron78 válasza andro_et (#514) üzenetére


khron78
őstag

Szia!

Hogyan kell romot frissíteni?Angol a teló, és erre kéne magyar szoft.
Köszönöm!

(#516) andro_et válasza khron78 (#515) üzenetére


andro_et
tag

a beállításoknál nincsen magyar nyelv?

(#517) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

Áhhá, köszönöm, ez nem volt bonyolult! :D

(#518) khron78 válasza andro_et (#516) üzenetére


khron78
őstag

De van.
Viszont egy másiknál nincs, az spanyol.
A régi GT540-nél fel tudtam tenni a magyar oprendszer, és az is angol teló volt.

(#519) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Na, írtam egy levelet az LG-nek a "por a képernyő alatt" hibáról, kíváncsi vagyok mit válaszolnak rá. Nekem egy hónap után jött elő, és az XDA fórumon sokaknak van hasonló gondja.

Állítólag az olasz LG tud róla, és a takarítás után van megoldás rá, hogy többet ne fordulhasson ez elő.....kíváncsi vagyok nálunk mi lesz a vége.

Roppantul peches vagyok ezzel a telefonnal, az előzővel is szívtam sokat, erre most a csere géppel történik ez....nincs szerencsém az LG-vel. :(

Remélem Ti szerencsésebbek lesztek!

Ha még valaki nem látta volna, itt egy XDA fórumtárs képe, no ez azért nem semmi:

(#520) akoska07


akoska07
nagyúr

Sziasztok!

Tervben van egy ilyen telefon beszerzése.
az érdekelne hogyan tudok rajta GPS-t használni , ill. skype-t.

Köszönöm!

beleolvasgattam kicsit a topicba.
elég sokan panaszkodnak mindenfélére.
érdemes beruházni egy ilyen telefonra ?
komoly napi használatban van nálam a telefon,
és nem szeretnék olyan telefont ami cserben hagy.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#521) zso73 válasza BenceShearer (#519) üzenetére


zso73
veterán

Nekem még nincs ilyen. Remélem nem is lesz.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#522) akoska07 válasza akoska07 (#520) üzenetére


akoska07
nagyúr

most néztem,hogy ez Mo.-on nem is igazán beszerezhető.
akkor lehet hogy nincs is tul sok tapasztalat ezzel a telefonnal ?

lehet körbe kell nézzek külföldi fórumokon is. :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#523) Tybee000 válasza akoska07 (#522) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Az hogy sokan panaszkodnak szerintem nem releváns. Minden telefon topikjában vannak panaszok. Itt inkább az a lényeg hogy milyen problémák jönnek elé és milyen gyakorisággal. Sokan írják a kártyadobást: nekem pl csak 3-szor fordult elő, ami a frissítéssel gondolom meg fog oldódni. Más a használatot akadályozó hibáról nem is tudunk ami nagyon jó arány egy telefonnál.

(#524) akoska07 válasza Tybee000 (#523) üzenetére


akoska07
nagyúr

"Sokan írják a kártyadobást"
ez mit is jelent pontosan ?

egyébként kicsit el is csodálkoztam amikor olvastam a panaszokat,mert először a tesztet olvastam el,és abban leginkább jókat mondtak róla.és tudjuk,hogy "itt" kendőzetlenül megmondják a véleményüket a telefonokról.

vmiért megtetszett ez a telefon és utána nézegettem,olvasgattam.
és egyre inkább szeretném kipróbálni. tetszik vmiért.

ha tapasztalatok alapján a GPS és a skype hibátlanul megy rajta
akkor holnap meg is veszem.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#525) Tybee000 válasza akoska07 (#524) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Amúgy érdekes, mert én sem nagyon látok bele, de én két fajtát tapasztaltam:
Amikor az sd kártya válik le - eddig 1x jelentkezett és szerintem valamelyik program fagyott ki - ilyenkor kivettem a karit visszaraktam és ment tovább.
A másik pedig hogy a pint kéri a telefon, ez nem tudom miért van de megadtam neki a pint és ment tovább - eddig 2x volt ilyen.

A skype nekem is fent van de még nem volt alkalmam kipróbálni, de a többiek nem panaszkodtak rá.
A GPS hibátlan nálam iGo-val szobában 2 perc alatt talál jelet. utcán 10mp-40mp alatt, és utána egyszer sem dobja el.

Most nézem hogy van ahol 53k ért hozzád vágják.

Szerintem nem rossz vétel, bér nekem ez az első okostelefonom.

+engem csak az idegesít még, hogy elég gány a hangcsipp benne és susog zúg...

(#526) akoska07 válasza Tybee000 (#525) üzenetére


akoska07
nagyúr

ezek nem olyan egetverő hibák.
mondjuk,ha a legrosszabbkor csinálja,akkor messzire tud repülni egy telefon :D

Én itt előfizetéssel veszem,ingyen adják a telefont.
ugyhogy a megveszem az "megveszem"
átszámolva havi 4k körül van a dija amiben ez van benne:
(az átszámolás engem nem érdekel,csak legyen mihez viszonyitani mi éri meg)
500 perc,5000 sms,1GB internet és 2 hónap ingyen
valamint kapok mellé egy feltöltős simkártyát is.
a skype fontos,mert folyamatosan használom az otthoniakkal,ha uton vagyok.
(a skype-t is ingyen adja a szolgáltató,nem számolja az adatfrogalmat)

fentebb láttam egy videót linkelve,az eléggé meggyőző volt.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#527) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Ez milyen szolgáltató? :D

(#528) akoska07 válasza Tybee000 (#527) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem magyar :DDD szerencsére

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#529) khron78


khron78
őstag

518-ra valaki esetleg?
Ugyan az a program és metódus mint a Gt540-nél?

(#530) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

Nekem is ez az első okos telefonom.
3 hete vettem 54-ért, a telefon tökéletesen működik, én már többször beszéltem skype-on is.
Február végén jön az új skype amivel már lehet videótelefonálni is! Én wifivel ingyen szoktam. :D
Az igo 1-2 perc alatt talál műholdat ráadásul ha telefonkönyvben címet is beírok a pajtásaimhoz egy kattintás és bepötyögés nélkül felkínálja hogy odanavigál! A fontosabb névjegyeket ha kirakod a főképernyőre választhatsz, hogy hívás, sms, email, vagy navigálás hozzá.
A Goggle Goggles és Sky map is csúcsszuper! Utóbbihoz wifi se kell és lehet nyáron a csillagképeket fürkészni a szabadég alatt. :C
A legjobb telefon a legjobb árért, nálam 2x dobta a kártyát ezen kívül semmi hiba. Ha nem piszkálom sokat 3-4 napot is kibír, persze a mobilnet és 3G első percben letiltva!

(#531) akoska07 válasza gaborurfi (#530) üzenetére


akoska07
nagyúr

Február végén jön az új skype amivel már lehet videótelefonálni is!

ezt hogyan tudod megoldani ezzel a telefonnal ?
ugy tudom csak 1 kamera van benne. :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#532) Flatron710 válasza akoska07 (#528) üzenetére


Flatron710
tag

Már elsőre is gyanús volt, de így érthető.. :)

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#533) gaborurfi


gaborurfi
csendes tag

Én látom a partnert, de engem nem látnak, egyszerű :D

(#534) akoska07 válasza gaborurfi (#533) üzenetére


akoska07
nagyúr

a specifikációk között nem láttam első kamerát beirva.
viszont a képeken látható a bal felső résznél van vmi kocka.

ma megrendeltem online a fentebb leirt kondiciókkal,
csütörtökön vagy pénteken hozzák.
majd akkor megmondom mi az a kocka rajta :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#535) tjb007 válasza akoska07 (#534) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az a "kocka" a távolságmérő szenzor (még mielőtt kérdezni valaki, hogy az meg mire jó: telefonálás közben kikapcsolja, inaktívvá teszi a képernyőt, ezzel elkerülve a nem szándékos kontaktokat a képernyővel).

(#536) akoska07 válasza tjb007 (#535) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nagyon okos megoldás.
sok embertől hallottam telefonálás közben történt baleseteket a kijelző akaratlan megnyomásávál.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#537) Flatron710


Flatron710
tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.
A problémám az, hogy beállítottam a telón a saját e-mail kliensem adatait, stb...
Eddig úgy használtam, hogy én frissítettem rá, mikor meg akartam nézni a leveleket. Tegnap kipróbáltam, hogy 30 percenként kérje le a leveleket. Működik is. Egy már elolvasott levelet 5-ször is letölt egy nap. Hiába törlöm a telón a levelet. A következő 30 perc után újra úgy jeleníti meg,mintha új lenne... :O ( jót tesz az adatforgalomnak...)
Mi lehet a probléma? Valami nincs jól beállítva, vagy a gyári e-mail kliens alapból így működik?

Minden popzene a szexről szól. A rock arról, hogy akarod, a jazz arról, hogy csinálod, és a country vagy a western pedig arról, hogy bűnösnek érzed magad utána. -Robert Waldo Brunelle Jr. --- WoT/WoWs/War Thunder acc : Zolika_tm

(#538) zso73 válasza akoska07 (#524) üzenetére


zso73
veterán

A kártya eldobálás azt jelenti, Pl.:hogy a kártyára telepített alkalmazást nem találja meg a telefon. Esetleg menet közben imitál egy kártya leválasztást, és visszavételt. Kiírja a tájékoztató sorba, hogy " Kártya eltávolítva.....Kártya valami.
Nekem nem volt már rég óta ez a dolog. A saját SD kártyáját leformáztam, és úgy használom. Az alkalmazások között meg sok a bugos, ami nem műxik kártyáról normálisan. Ezeket kerülöm, vagy a belsőben vannak. Régóta nincs gondom vele. Ha 20MB alá esik a belső táram, akkor újraindul a masina. Ezt nem írták róla, csak a "nem tud fogadni SMS-t ilyenkor" dolgot.

A Rigó és a készülék tuti szuperál. Az utcanév bemondást nem sikerült még megoldanom, a többi funkció műxik szuperul. Térképek frissek.. :C

Skype: Nem próbáltam, csak a csetelni rajta, az műxik.
Szóval nem rossz telefon.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#539) akoska07 válasza zso73 (#538) üzenetére


akoska07
nagyúr

köszi az információkat.
jó,hogy igy előre fel lehet készülni dolgokra,ha megtörténnének.

ugy érzem ujra sikerült egy jó telefont találnom.
holnap-holnapután már ezt konkrét véleménnyel is alá fogom tudni támasztani.
remélem... :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#540) vbalazs1234 válasza khron78 (#529) üzenetére


vbalazs1234
tag

Szerintem próbáld meg feltenni az eredeti ROM-ot
1, bekapcsoló+home+hangerő fel gombok együttes lenyomása a telefon kikapcsolt állapotában elindítja a gyári recovery menüt és az újrarakja a gyári ROM-ot
2, ha az 1. nem jön össze akkor próbáld meg ezt: [link]
ha segítség kell akkor írj ;)

(#541) khron78 válasza vbalazs1234 (#540) üzenetére


khron78
őstag

Köszönöm a segítséget!
Esetleg van valamilye cfw amit érdemes kipróbálni?
AHUNBK 10b-t találtam.

(#542) zeorsdfd válasza zso73 (#538) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Én próbáltam skypot és voip beszélgetést is (wifin keresztül vonalasra) és ugyan kicsit zajosabb, de érthető a beszéd és ugye ~tök ingyenesen hívható a világ legtöbb vonalasa.

(#543) silvergod


silvergod
őstag

sziasztok!

Az sd hack működik 2.2.1-en is,végre minden mehet a kártyára,root nélkül! :C
köszönet vbalazs1234 érte :R

[ Szerkesztve ]

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#544) vbalazs1234 válasza silvergod (#543) üzenetére


vbalazs1234
tag

Nincs mit :)
Csak összejött , következő lépés a root ugye? (Ha kijön rá persze)

(#545) silvergod válasza vbalazs1234 (#544) üzenetére


silvergod
őstag

igen az lenne de ma is néztem a 2.2.1re még nincs semmi orvosság :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#546) vbalazs1234 válasza khron78 (#541) üzenetére


vbalazs1234
tag

v10b jó lesz, nekem is az van fent a vásárlás és újratelepítés óta
de akár felrakhatod a v10e-t is ami silvergod-nak van csak azt még nem lehet rootolni

(#547) zso73 válasza vbalazs1234 (#546) üzenetére


zso73
veterán

Mikorra várható a 2.3?
Nagyon lassú a V10E?

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#548) silvergod válasza zso73 (#547) üzenetére


silvergod
őstag

Remélem minél előbb! :D
Alapjában véve minden megy rajta simán,a menü-lapozás-görgetés szaggat néha de én már hozzászoktam :)
nem mondanám lassúnak,igaz nem is láttam előbbi verziót az hogy reagál. Az biztos hogy van olyan program ikon/widget ami érintésre lassabban-késve reagál megnyitáskor.
De ezt se mondanám hú de lassúnak,de mondom szokás kérdése... :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#549) zso73 válasza silvergod (#548) üzenetére


zso73
veterán

Magyar nyelvet támogatja? Ha igen, akkor küld el légyszi a mélemre! :R

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#550) silvergod válasza zso73 (#549) üzenetére


silvergod
őstag

persze van benne magyar,de küldeni nem tudom mert én már így vettem hogy ez volt rajta.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.