Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) picur220 válasza berbatov2 (#1850) üzenetére


picur220
veterán

Be kell kapcsolni a csak usb háttértárat a beállításokban!

(#1852) vbalazs1234 válasza berbatov2 (#1850) üzenetére


vbalazs1234
tag

hát nem tudom, másik USB port? telefon-PC újraindítás?

(#1822) miaoumaoi próbáltam mindenféleképpen, van amikor error 0-át ír (erre azt írják hogy szerezzek be egy update-binary-t, csak a v10h-s update ROM-ban nincs ilyen)
volt amikor syntax error-t dobott, próbáltam update-binary nélkül, egy kernel update zip-ből kiszedettel, próbáltam ezeket szignózni de csak 1x sikerült felrakni, az a kernel update zip-es szignózott de abban meg nem jó az update-binary és fehér értesítési sáv lett
te hogy főzőcskézel? ezen a hétvégén egyszerűen semmi sem jön össze :W

(#1853) bubimaci válasza vbalazs1234 (#1852) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Szia!

Olyan kérdésem lenne,végig olvasva az összes hozzászólást,nem tudom eldönteni,hogy melyik azok a módosítások,amelyeket a blogod-ban leírtak közül mindenképp érdemes megcsinálni.Gondolok itt arra,hogy a 10b feletti frissítéseknél Root nem lehetséges.Érdemes-e akkor feltenni a telóra azt a gyári Rom-ot,majd azon végrehajtani a módosításokat.Mennyit nyerek vele ahhoz képest,ha most megkapom a telefont v10h-ra frissített ROM-al.
Ja és érdemes -e a főzött ROM-al(CM7-el)próbálkozni.

Válaszodat várom,előre is köszönöm!

(#1854) berbatov2 válasza picur220 (#1851) üzenetére


berbatov2
senior tag

Wow, yeah max respect :R

(#1855) silvergod válasza bubimaci (#1853) üzenetére


silvergod
őstag

Ez attól függ mire használod a telefont....ha kell root,és kísérletező típus vagy akkor mindenképp. Programok is vannak amik csak rootolton mennek.
A recoveryt meg szinte kötelezőnek tartom mivel lesz egy olyan cuccod amivel az egész rendszert lementheted és ha baj lenne csak simán vissza a lementett rom.
Nekem is már jó párszor segített :D
A CM7 kezd alakulni és messze jobb mint a gyáriak,de még nem az igazi most pl.az egyik fő probléma az akkuidő benne.

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1856) picur220 válasza berbatov2 (#1854) üzenetére


picur220
veterán

:DDD Köszi:DDD

(#1857) bubimaci válasza silvergod (#1855) üzenetére


bubimaci
csendes tag

Köszi a gyors választ!
Jövő héten lesz meg a telefon,Telenoros,nem tudom ők melyik frissítését teszik rá. :Y

(#1858) picur220 válasza bubimaci (#1857) üzenetére


picur220
veterán

Úgyis főzöttet teszel majd fel, nem fogsz tudni ellenállni a kísértésnek:DDD

(#1859) picur220


picur220
veterán

Lenne egy olyan problémám, hogy 2.2.2 (LOL) alatt ha videót játszok le, és közben hangeröt állítok, akkor jobb esetben újraindul a telo, rosszabb esetben csak akku ki-be oldja meg a problémát. Ötlet, azon kívül, hogy rakjak fel másik ROMot? :D

(#1860) miaoumaoi válasza vbalazs1234 (#1852) üzenetére


miaoumaoi
tag

csak az update-binary magában nem jó. Van a zipben egy update-script, azt kell átírni, hogy csak azt csinálja amit kell, pl. csak másolja a zip tartamát a systembe, a kernelesben sok egyéb parancs is van de az nem kell, meg különben sem fut le, ha a binárisokat kiszeded. De egyébként fölösleges az update-binary, ha csak másolni akarsz, az alap dolgokat a recovery is tudja. Próbáld [ezzel]. Ez egy üres update.zip, csak van benne egy placeholder, a tömörítés miatt. (a zip nem tud üres mappát betömöríteni), de utólag ki szedheted belőle, nem szükséges, de az se baj ha bennehagyod. Utána szignózd le, mielőtt áttolod az sd-re.

(#1861) picur220 válasza picur220 (#1859) üzenetére


picur220
veterán

Probléma megoldva, a Gingerbread téma okozta, feltoltam az MIUI-t, és most minden jó.

(#1862) vbalazs1234 válasza miaoumaoi (#1860) üzenetére


vbalazs1234
tag

köszi! :R végre felment
a fake_update.zip-be beraktam a megfelelő mappaszerkezettel az UOT fájlokat aztán zip signer és így már feltolta
(#1853) bubimaci ezt főleg neked kell eldönteni hogy neked melyik hasznos, a kerneles mindenképp, a wifi adhoc-os nem lényeges, nélküle is meglennél de ha van egy adhoc wifi hálózat akkor arra csak ezzel tudsz csatlakozni
viszont a legegyszerűbb ha felrakod a kollega ROM-ját, én is ezt használom, gyári v10h, javított kernel +procihúzás stb...
wifi adhoc-ot nem próbáltam ugyanis eltűnt a suliból a rejtett ingyen wifi :DDD

(#1863) silvergod válasza vbalazs1234 (#1862) üzenetére


silvergod
őstag

szia!
Ez mennyivel jobb mint a v10b+mikos kernel,miben másabb?
a modok mik is pontosan?
THX

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1864) vbalazs1234 válasza silvergod (#1863) üzenetére


vbalazs1234
tag

annyiban hogy eleve gyárilag benne vannak a módosítások, tehát felrakod és kész
előnyei: több hely az odex-elt appok miatt, ha felrakod a void statusbar-t akkor szebb ez inkább szubjektív
(bár sztem v10b-re ugyanúgy felmenne)
talán az akkuidő is mintha nagyobb lenne de ezt nehéz megmondani, nincs két egyforma napom
MOD-ok:
mozgó háttérkép -egyértelmű :)
void statusbar port -a void ROM-ból átvett értesítési sáv+ikonok
reklámmenteítő mod -ugyanaz mint az AdFree, tehát a hirdetéseket nem jeleníti meg pl. játékokban
valami teljesítménynövelő tweak -JIT/HW acc, stb... legalábbis Linpackban alapból 7MFLOP :)

[ Szerkesztve ]

(#1865) picur220 válasza vbalazs1234 (#1864) üzenetére


picur220
veterán

A void statusbar az a frameworks-res.apk része, nem? Azt nem nagyon lehet ferakni odexelt romra, csak deodexeltre, és aztán újraodexeled, gondolom ezt így csinátad.:D

(#1866) dandroid95


dandroid95
aktív tag

Hali!
Tegnap felraktam az openOptimus build 1.127 ROM-ot..az a gaz vele hogy,nem tudom regisztralni a telot a divx-en vagy hogy is mondjam erthetobben..leszedtem a divx-es progit gepre,megcsinaltam a felhasznalot ahogy kell,megyek az uj keszulek regisztralasara,beirom a kodot,megkapom a xyz.divx fajlt de a telo nem jatsza le,es nem lessz regisztralt!:(
Alap ROm-on meg LOL v1.4.2-on megy..utannaolvastam es talaltam egy ilyet:
"If you can't see videos disable stagefright."
Szal azt a stagfright-ot letiltottam,de igy sem megy,csak a lejatszasnal el sem inditja a fajlt,csak kapok egy errort...Valakinek valami otlet,azon kivul hogy hagyjam a ROM-ot es hasznaljak mast...Nagyon gyors rom,Ha a CM7-nel nincs felhuzva a proci,akkor gyorsabb annal is.

Lg Optimus One modding: http://goo.gl/80bC4N --- Vodafone Smart Mini modding: http://goo.gl/oUdxiS

(#1867) vbalazs1234 válasza picur220 (#1865) üzenetére


vbalazs1234
tag

de a framework-res.akp része
amúgy meg nem értem miről beszélsz :DDD

sztem csak az appok vannak odexelve, a ROM nem
annyit csináltam hogy a v10h-s ROM-omra szépen rádobtam még a recoveryből egy UOT-s (Ultimate Online Theme) zip-et, kicsit módosítva mert sosem engedte flashelni
odexelt-deodexelt kitértdekelhamegy :)

(#1868) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Rossz hír...júliusban vagy utána érkezik csak a Gingerbread.... :( LG Italia

Videó viszont van már róla......

Hivatalos 2.3

[ Szerkesztve ]

(#1869) vbalazs1234 válasza BenceShearer (#1868) üzenetére


vbalazs1234
tag

de a jó hír hogy jön :)
addig is ott a CM7

(#1870) Rosep válasza BenceShearer (#1868) üzenetére


Rosep
senior tag

Ja, de a szolgáltatóknál mikor lesz...

(#1871) BenceShearer válasza Rosep (#1870) üzenetére


BenceShearer
aktív tag

Hát....gondolom őszre....

Egyébként úgy olvastam, hogy kész van a ROM, csak várnak a kiadással....gondolom elsőként a 2x-re akarják kiadni a 2.3-at, és utána jöhet a Black, majd a végén a kisebb Optimusok.

(#1872) andro_et válasza BenceShearer (#1871) üzenetére


andro_et
tag

na akkor az lenne a legjobb ha kiszivárogna a rendszer s akkor fel lehetne javítani a cm7 et.

(#1873) picur220 válasza vbalazs1234 (#1867) üzenetére


picur220
veterán

A lényeg, hogy ha lecserélsz egy odexelt appot, azzal úgy össze lehet zavarni a rendszert, hogy mindenre nyom egy FC-t rögtön boot után. Spicán párszor megcsináltam, mire rájöttem, mi a gond:DDD
De lehet, hogy ez az egy app deodexelt:DDD

Yuhheeee, lesz 2.3:DDD Amúgy tényleg kiszivároghatna, és ismerve ezeket a nagy cégeket, ki is fog:DDD Ha már a Crysis 2 is kiszivárgott:DDD

[ Szerkesztve ]

(#1874) zso73 válasza BenceShearer (#1871) üzenetére


zso73
veterán

A fércbúk már tele van a 2.3 Optimus one videókkal. Szerintem hamarabb.......

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#1875) andro_et válasza zso73 (#1874) üzenetére


andro_et
tag

na kezdek már örvendeni :) hátha hamar lesz :C

(#1876) Rosep


Rosep
senior tag

Nem tudja valaki, hogy ezt a GPS/BT/WIFI/3G ki/be kapcsoló widgetet hol milyen néven találom meg?

Esetleg ez is jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1877) vbalazs1234 válasza Rosep (#1876) üzenetére


vbalazs1234
tag

Switch Pro widget és itt töltheted le ;)

(#1878) miaoumaoi válasza Rosep (#1876) üzenetére


miaoumaoi
tag

switchpro a neve, és fennt van a marketen, de csak market enablerrel tudsz rákeresni.(mármint a marketen)

(#1879) Rosep


Rosep
senior tag

Köszi mindkettőtöknek!

Már csak a hívás fogadással van gondom. Nekem nem jön be ez az Androidos módszer. Nincs valami progi amivel felprogramozhatom a menü és kersés gombokat?

(#1880) andro_et


andro_et
tag

Lassan elérhetővé vált a market fizetős része :C csak még force close mindig. Remélem működik minél hamarabb. :))

(#1881) vbalazs1234 válasza Rosep (#1879) üzenetére


vbalazs1234
tag

régebben találtam ezt a fórumot, ezzel a progival be lehet állítani melyik gomb miként viselkedjen
még nem volt időm kipróbálni, lehet nem is működik... azok a fránya dolgozatok :W

(#1882) Rosep válasza vbalazs1234 (#1881) üzenetére


Rosep
senior tag

De itt valami rootolás is kell, azt sem tudom mi az. :)

(#1883) Rosep


Rosep
senior tag

Ha már itt tartunk, ez az óra widget mi lehet? Sehol se találom...

[ Szerkesztve ]

(#1884) VD válasza Rosep (#1883) üzenetére


VD
őstag

simiclock

(#1885) Rosep válasza VD (#1884) üzenetére


Rosep
senior tag

Köszi!

(#1886) krisztian112


krisztian112
senior tag

A készülék tetején található lezáró/bekapcsoló gombot nehéz benyomni? mert elég kicsike

Huawei P10 lite

(#1887) picur220 válasza krisztian112 (#1886) üzenetére


picur220
veterán

Nem, szerintem tök jól kézreáll, inkább azt kell szokni, hogy hol nyomd, de 1 nap és megszokod.:D Ugyanis a nyomáspontja nem ott van, ahol első látásra hinnéd.:D

(#1888) picur220 válasza Rosep (#1883) üzenetére


picur220
veterán

Ez elég jól néz ki, lehet letöltöm!:D Alul a gombokat gondolom launcherproval rakta be az illető:D

(#1889) picur220


picur220
veterán

Más: nem tudom, feltette-e már valaki a devoid ROM-ot, de ne tegye senki, mert nem valami jó... laggol ezerrel, minden baja van, lassú, szerintem ne rakjátok fel. 2.2-esek közül a void a legjobb, az tuti.:K Raktam is vissza azt, csak az bánt, hogy az volt az egyetlen ROM eddig, amiről nem csináltam backupot...:W

(#1890) andro_et válasza picur220 (#1889) üzenetére


andro_et
tag

melyik devoid? a franco féle?

(#1891) Tigryss76


Tigryss76
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!
Szeretném frissíteni a telefon szoftverét, de sehogy nem jön össze.
Jelen verzió a v10g. A telefon T-Mobile hálózatos.
Utánaolvastam itt, többen mondták, hogy az Lg saját programjával:
B2CAppSetup.exe fog menni a dolog, mivel a PcSync nem lát frissítést.
Letöltöttem, mindent az instrukciók alapján csináltam, de minden alkalommal
4% után nem ment tovább, és pár perc múlva kiírta, hogy sikertelen a kommunikáció,
próbáljam újra. Próbáltam úgy, hogy a wifi be volt kapcsolva, valamint anélkül is.
Mit csinálok rosszul? Az USB adattár módot nem engedélyeztem, de gondolom,
ilyenkor nem is kell. A telefon átvált "Emergency mode!!"-ba, aztán az előbb leírt jelenség
jelentkezik. Jó lenne, ha lenne ötletetek, mert nem tudom elhinni, hogy ilyen bonyolult
egy frissítés elvégzése.
Remélem, csak elsiklok valami bagatel beállítás mellett! A rendszer Win7, ha segít valamit is.
Elnézést, ha hosszú voltam! :R

Köszönettel:

T

Buta embernél nem tudsz okosabb lenni!

(#1892) Rosep válasza Tigryss76 (#1891) üzenetére


Rosep
senior tag

Az enyém V10b Telenoros, de azt mondja nincs újabb szoftver rá...

(#1893) picur220 válasza andro_et (#1890) üzenetére


picur220
veterán

Az, a francos. A void a király 2.2-esek közül! :K

(#1894) andro_et válasza picur220 (#1893) üzenetére


andro_et
tag

Nezegettem de akkor inkabb maradok a cm7-tel.

(#1895) vbalazs1234 válasza andro_et (#1894) üzenetére


vbalazs1234
tag

Te hogy oldottad meg az app2sd-t CM7-en? béta 6.4.x-nél nálam sehogysem jött össze a partícionálás, egyszerűen nem rakta át az ext-re, az androidos a2sd csak félig működött
Mindjárt rakom fel a 6.5-öt meg még párat (Megatron, optimusXrom)

(#1896) silvergod válasza vbalazs1234 (#1895) üzenetére


silvergod
őstag

várom az eredményeket,beszámolót...unom már megint a gyári romot :D

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#1897) andro_et válasza vbalazs1234 (#1895) üzenetére


andro_et
tag

Nekem tökéletesen müködik. A rom után flasheltem az a2sd t s ha elsöre nem rakja át akkor parancssorba be kell írni az a2sd t. Ha beirod az a2sd help parancsot kiirja h milyen parancsokat lehet használni. Még valamikor az alpha2 nél raktam fel s azóta müködik rendesen :DD

(#1898) andro_et válasza silvergod (#1896) üzenetére


andro_et
tag

Cm7nek egy baja van az adatkapcsolat eszi nagyon az akkut. Másképp jól bírja. Sebességgel nincs probléma, a bluetooth hivás most se müködik, a többi (usb megosztás stb.) javítva van.

Ami még jó hogy a videó minösége sokat javult. A hangformátum aac lett így koncerten készült felvételek is jó hangminöségüek.

[ Szerkesztve ]

(#1899) padika11


padika11
tag

Sziasztok!
Ilyen készülék vásárlását tervezem. Egy kérdésem lenne: Milyen felbontású videókat tud lejátszani? 720*480 megy neki vagy konvertálni kell kisebbre?
Előre is köszi:)

[ Szerkesztve ]

Art is the affirmation of life. - Alfred Stieglitz

(#1900) picur220 válasza padika11 (#1899) üzenetére


picur220
veterán

Szerintem simán vinnnie kell, ha a gyári player nem is, de egy MoboPlayer vagy egy yxplayer viszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.