Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87) hito


hito
nagyúr

Lehet, hogy vannak érdekes részei, megoldásai ennek a készüléknek, de azért azt a visszataszító fikagyárat, ami itt megy, nem érdemli meg ("mi ez a szar", és társai). Tegnap előtt nekem is volt a kezemben, én sem voltam elájulva finoman szólva sem (sőt, egyik topicban adtam is neki rendesen, bár ez inkább annak köszönhető, hogy sokat vártam a G4 után, ami nem a G5 hibája), de ettől függetlenül igenis van benne fantázia és nem kevés jó dolog is helyet kapott, nagyon sok pozitívuma van:

- bivaly erős hardver
- még mindig kezelhető méret
- remek kamera, nagylátó "lencsével", ami elég jól tud jönni ha az ember beltérben csoportképet tud lőni és a faltól hátrébb már nem tud lépni
- ebben a moduláris felépítésben igenis van lehetőség, durva dolgok születhetnek
- microSD, cserélhető akksi
- INFRA! (egyre kevesebb készülékben van). Ha nincs jön a hiszti, ha van, dicséret nem jár, gyorsan keressünk más hibát a készülékben, csak hogy mehessen a herót
- FM rádió, ugye kedves Samsung? ;] (félreértés ne essék, szeretem a Samu mobilokat)

Egy IP védettséget el tudtam volna viselni még, de majd a következőben. Összességében én idén a P9-et pl. sokkal nagyobb buktának érzem.

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.