Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) SlyChocolate válasza SlyChocolate (#3699) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Megnéztem újra max fényerő tök sötét szobában.
Kézzel letakarva a kijelzőt de a kisújamat világítja át a kijelző.
Max azon látok lassan röntgenes jelenséget.
:D
Amúgy sehol nem látok fényt a telóból világítani.

(#3702) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3700) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az számíthat-e valamit, hogy szolgáltató adta el?

(#3703) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3702) üzenetére


Aryon87
félisten

Marmint hogy erted?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3704) novinyul válasza Aryon87 (#3700) üzenetére


novinyul
veterán

Ez a kijelző beègès is sem katasztrófa, alap helyzetben nem látni. De javítják, azt akkor meg pont nem mozgat. Már várom a hétfőt hogy átköltözzek :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3705) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3703) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Mármint, hogy eleve a telekomnak lett leszállítva nem pedig függetlenbe valami kis gsm boltnak?
Lehet-e ebben gyártói oldalon megkülönböztetés?

(#3706) Aryon87 válasza novinyul (#3704) üzenetére


Aryon87
félisten

Persze, azert mondom, hogy nem szidom az LG-t. Amig van garancia, addig nincs problema. Inkabb bosszanto tud lenni, de zavatonak nem mondom , mert csak szurke feluleten latni. Bar nekem mar annyira beegett, hogy videotartalomnal is lattam a navigombokat.

Kivancsian varom az elmenybeszamolod :)
G4 meg megvan? Ha igen, amint lesz lehetoseged, kerlek csinalj osszehasonlito kepeket, ill ha szeretsz fotozni, akkor erdemes az alkotasaid majd megosztani a Fotok, videok topikja-ban :) egyedul vagyok ott mint aktiv "fotos", es nem epp a legjobb fototudasommal keszult kepeket szoktam megosztani. Legalabbis van aki lehuzza azokat..
Es sztem a G5 kiraly kepeket tud csinalni, ha van hozza jo fotos tudas is :)

SlyChocolate: csak annyiban van kulonbseg, hogy pl joval kesobb kapod meg a Nugatot.. :D
Enyem Telenoros, es fuggetlen verziot fel tudok tenni + azonnal megkapom a Nugatot, amint elerhetove valik.
Hejj de varom, kivancsi vagyok mi featuret kapunk. En a kamera miatt is varom. V20nak teljesen mas lett a kameraszoftvere..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3707) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3706) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Fotózás!
Anno láttam, hogy posztoltál éjjeli képeket amik messze nem a G5 tudását mutatják.
Pl az idei nyaralásból pár éjjeli képem:

[ Szerkesztve ]

(#3708) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3707) üzenetére


Aryon87
félisten

Fel kellene toltened kepmegoszto oldalra, es onnan direkt linkesiteni. Ezeket benyomhatnad a fotos topikba is. Amit ebbol latni, igencsak komolyak. :Y
Tudom hogy nem vagyok jo fotos, ezert is xar a tudat, hogy lehuzom a G5-t a kepeimmel...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3709) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3708) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Most a guglis tárhelyről osztottam meg.
Remélem láthatóak a képek?
Bár nem az éjjeli fotózás a kedvencem de ha már szóba jött ezt a pár jobban sikerűlt képet közkincsé teszem.
;)

(#3710) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3709) üzenetére


Aryon87
félisten

Link lemaradt :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3711) Tawaga06


Tawaga06
csendes tag

Én is küldök néhány képet........
Vagy mégsem :(((

[ Szerkesztve ]

(#3712) novinyul válasza Aryon87 (#3706) üzenetére


novinyul
veterán

Már próbáltam a kèt telefont, a G5 kèpein egy kicsit több a rèszlet. De a G4 a mai napig megállja a helyét, egy ideig mèg meg lesz mindkettő, de utána már csak a G5 marad. Várom hogy mit hoznak ki a 7.0-l, remélem nem csesznek el semmit.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3713) Aryon87 válasza novinyul (#3712) üzenetére


Aryon87
félisten

Oszd meg majd az osszehasonlito kepeket.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3714) novinyul válasza novinyul (#3712) üzenetére


novinyul
veterán

Átköltöztem utána dobok át kèpeket.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3715) ßrainiac válasza Aryon87 (#3685) üzenetére


ßrainiac
addikt

Rohadtul nem szivtam meg ketszer :))

Az elso beegett ketszer vagy haromszor, de az nem akkora problema tekintve h elmulik neki.

Szoval az elsovel azon kivul nem volt semmi, tette a dolgat :K

(#3716) Aryon87 válasza ßrainiac (#3715) üzenetére


Aryon87
félisten

Jah, sorry,csak amiatt gondoltam hogy ez a 3. G5-d.. :D ha jol tudom.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3717) ßrainiac válasza Aryon87 (#3716) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jah, G4-bol is volt 3 ^^ + asszonynak is 1, szal ezekbol (G szeria) mindig sok megfordul a kezeim kozott :DDD

(#3718) Aryon87 válasza ßrainiac (#3717) üzenetére


Aryon87
félisten

Ertheto is, mert baromi jo telok :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3719) ßrainiac válasza Aryon87 (#3718) üzenetére


ßrainiac
addikt

DB Super megvolt?

Nagyon megneznem, de minden a feje tetejen all itthon.

Nyugtass meg h semmi nem tortenik benne :DDD

(#3720) Aryon87 válasza ßrainiac (#3719) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar fent van indan magyar felirattal is.
Erdekes res lett. Nem spoilerezek, lenyeg, Zamasu kifingott a vegere..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3721) ßrainiac válasza Aryon87 (#3720) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez nem spoiler? :Y

Vagy most szopaccc? :))

En gogoanime-n nezem angol felirattal. Fasza a minoseg.

(#3722) Aryon87 válasza ßrainiac (#3721) üzenetére


Aryon87
félisten

Izgi reszre sikeredett. Egyertelmu hogy happy end a vege.
Ulj gep ele, es nezd meg :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3723) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3710) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Az előzőleg mutatott képekről volt szó, hogy azok láthatóak voltak-e?
De mint írtad igen.
;)
Csak annyiban ba..tam el a golgot, hogy kéz zsiros volt a lencse igy az a lámpák fényében meg is látszik.
Csillognak, lusta voltam megtakarítani fotózás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#3724) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3723) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt a 3 kepet lattam. Azt hittem meg akartal linkelni, arra irtam h lemaradt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3725) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3724) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nem kb ennyi jó éjjeli fotóm van most amit érdemes megmutatni mire is jó az 1.8-as kamera lencséje.

[ Szerkesztve ]

(#3726) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3725) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem is van par jo fotom estiben :K nagyon jo a kameraja.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3727) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Más téma.
Valaki próbálta már milyen type C csatiról vezetékes fülessel zenét hallgatni?

(#3728) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3727) üzenetére


Aryon87
félisten

Van ilyen is? En a Tone-val hallgatom a zenet :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3729) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3728) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Álítólag ez a csati tudja fogadni a vezetékes fülest is.
Természetesen a type C-seket.
De azt ne kérdezd hol van DAC konvertelálás.
Lehet a fülesben passz....

[ Szerkesztve ]

(#3730) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3729) üzenetére


Aryon87
félisten

Na ez a terulet nekem kiesik :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3731) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3730) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nekem is de kivi vagyok az új technikákra mennyirre válnak be?
Ilyn pl a type C-n a vezetékes zene hallgatás is.
;)

[ Szerkesztve ]

(#3732) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Remélem az LG nem áll be az idióták közé, és hagyja el a jack csatlakozót... Vagy ha mégis, akkor igenis rakjanak rá 2 C-type csatit, mert elég sokszor töltöm a telefont egyszerre, és hallgatok zenét, nézek videót. Vezeték nélküli megoldással meg kíméljen mindenki, még egy eszköz amit tölteni kelljen? Hát hogyne. Annyit meg úgyse bír ki egyik sem amennyit kéne. Agybadugós fülest használok, és ott meg pláne gond az üzemidő, ha olyan.

(#3733) Aryon87 válasza mg1992mg (#3732) üzenetére


Aryon87
félisten

Pedig el fogja hagyni elobb utobb. Ifon elkezdte, aztan koveti a tobbi.

En mar rengeteg mindent toltok. Fules a pc-n toltodik, ora a sajat toltojen, 2 powerbank, tablet, van most a K8, meg ugye a G5... :D
Amig van eleg konnektor, addig nem izgat :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3734) SlyChocolate válasza Aryon87 (#3733) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Gondolom akkor mindig van Nálad power bank is?
Ennyi eszköz kiívánja?

[ Szerkesztve ]

(#3735) Aryon87 válasza SlyChocolate (#3734) üzenetére


Aryon87
félisten

Meloba a toltot viszem. Ha megyek valahova hisszabb tavra, pl fotozgatni, akkor alap hogy a powerbank nalam van.

Minden elektronika. BT fules, okosora stb.. Azokat csak este toltom, napkozben azok birjak.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3736) ßrainiac válasza Aryon87 (#3733) üzenetére


ßrainiac
addikt

Pontositanek, LeTV / LeEco kezdte el, amikor megjelent, akkor vettem a Le Max 2-t, azon csak CDLA volt, gyarilag adtak hozza az USB C > jack atalakitot. Az ajfon kerlek, csak koppintott :K

Egyebkent manapsag eleg sok modja lehet a toltes es zenehallgatas egyszerre torteno gyakorlasara, hogy bonyolultan fejezzem ki magam :D

Pl. vezeteknelkuli toltes es vezetekes fules/speaker, vagy ugyanez forditva, dlna, BT fules/speaker, stb-stb.

En nem ereznem magam meglove, de teny hogy egyes esetekben kellemetlen lehet a jack hianya.

Minden esetre en kivancsi vagyok az uj szabvanyra, nem allok a fejlodes utjaba :R

(#3737) Aryon87 válasza ßrainiac (#3736) üzenetére


Aryon87
félisten

Mivel mar BT-n hallgatom a zenet, innentol engem mar nem izgat, hogy lesz jack a tovabbiakban vagy sem. Persze sokaknak fog bosszusagot okozni, nekem nem :D

Sikerult vegre felirattal is megnezni a 66.reszt. Mindjart erthetobb, mint hajnalban volt :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3738) Zaji válasza SlyChocolate (#3729) üzenetére


Zaji
őstag

Hamarosan megérkezik egy SMSL M3 akkor válaszolok erre a kérdésedre. :)
Aztán szépen lassan belefogok egy A osztályos fejhallgató erősítő építésébe...

(#3739) Adamul


Adamul
tag

Ha már a zenénél tartunk, nektek nem AKAD a zenelejátszás? Powerampot használva, sajnos elég gyakran tapasztalon, hogy ilyen fél mpekre, pont annyira hogy feltünjön megakad a zene akármit csinálok is vele

(#3740) tibike8 válasza Adamul (#3739) üzenetére


tibike8
őstag

Valaki használ cfv-160 gyári tokot? A kijelző ablakán van védelem/plexi vagy valami ahol az idő meg az értesítések látszanak? Vagy ott simán sérülhet a kijelző, még ha rá is van csukva az előlap.

[ Szerkesztve ]

(#3741) ßrainiac válasza Adamul (#3739) üzenetére


ßrainiac
addikt

Akkor megint bemasolom neked ;]

[link]

(#3742) Adamul válasza ßrainiac (#3741) üzenetére


Adamul
tag

Ja bocsánat láttam, csak elfelejtettem válaszolni rá; ezt már átállítottam időközben a felajánlott maximumra +750ms. De a probléma még így is fennáll, pont ezért nem értem. :/

(#3743) dnelb válasza Adamul (#3739) üzenetére


dnelb
veterán

deezer, yt, spotify ok.

(#3744) Aryon87


Aryon87
félisten

Péntek este leadtam a telót szervízbe, pár perce jött az sms, hogy mehetek érte. Baromi gyorsak voltak :)) Kíváncsi vagyok nagyon... Holnap reggel startolok is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3745) novinyul válasza Aryon87 (#3744) üzenetére


novinyul
veterán

Gyorsak mint mindig. Nekem most még a szekrényen pihen, nyakig a fóliában és tölt ezerrel :) A héten ha lesz időm akkor átköltözöm , meg még a gyorsboltba kell elrobognom a spiegen tokomért. De az LG bekaphatja a hajlított kijelző miatt, az üvegfólia igen szarul megy rá :((( Marad a sima fólia a kijelzőn.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3746) Aryon87 válasza novinyul (#3745) üzenetére


Aryon87
félisten

Most gyorsak voltak, de szeptemberben be voltak havazva, és a TMX-hez küldték át.. Utolsó pillanatban mentem érte, rá 3 órára már repülőn ültem Erdély felé. legjobbkor lett készen.. Értesítés még nem is volt, úgy mentem a telóért, lestek is hogy honnan tudok róla hogy kész a teló. Mondtam a chates ügyfélszolgálattól :D

Holnap megyek érte, viszem a G3-at is, és bízom benne hogy ahhoz már nincs alkatrészük.. Hátha kisorsolnak rá egy csereutalványt :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3747) novinyul válasza Aryon87 (#3746) üzenetére


novinyul
veterán

Hát van rá esélyed hogy már nincs alkatrész a G3-ra. Néztem a kijelzőt, egy kis fényszivárgás van a led alatt, de nem vészes. Az alsó levehető rész pontosan illeszkedik, remélem nem lesz később sem gond.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#3748) Aryon87 válasza novinyul (#3747) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor ahogy sejtettem, a következő gyártású G5-k már nem illesztés problémásak, és csak az első gyártásúakat érintette.
A fényszivárgás meg sztem a hülye kijelzőhajlítás miatt lesz. Egyszerűen nem tudok rájönni, mi értelme volt annak. Fóliát csak egyfajtát lehet feltenni rá, de sajnos az nem olyasfajta üvegfólia, mint amit megszoktunk... Ha hazaérek, lefotózom (ha el nem felejtem :D )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3749) ßrainiac válasza novinyul (#3745) üzenetére


ßrainiac
addikt

Egyebkent van valami akadalya hogy LG backuppal nem koltozol at ~4-5 erintesbol?

(#3750) deny330 válasza Aryon87 (#3748) üzenetére


deny330
aktív tag

Ha haver bevinné a döglött G3at, arra adnának valamit szerinted (csere utalvány, vmi)? Papírjai nincsenek hozzá, Pesten volt már szervízbe de visszaküldték mert javíthatatlan. Ilyenkor meglehet k*rni , és van egy rossz telefonod?

Bocsi az offért, csak láttam, hogy itt aktuálisabb ez a téma. :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.