Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) ßrainiac válasza Aryon87 (#3350) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem 1-1 teloval atlag 2.5-4 ora szokott lenni, ez azert most nem rossz vegulis.

S7/E annyival bikabb ilyen teren?

(#3352) Aryon87 válasza ßrainiac (#3351) üzenetére


Aryon87
félisten

Passz. Biztos hogy jobb, mivel annak aszem 3600as akksija van..
De G5-nek meg is is jo az uzemideje hogy 2800as akksij van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3353) ßrainiac válasza Aryon87 (#3352) üzenetére


ßrainiac
addikt

Meg igy is birna tovabb egy kicsivel, de mar fekszem lefele, nem tudom tesztelni :DDD

4h40min SOT es a telo szerint meg van benne 29min keszenleti ido.

(#3354) F-ECT$ válasza ßrainiac (#3349) üzenetére


F-ECT$
titán

Nagyon nem mindegy, hogy miből jön össze a kijelzőidő. Ha csak chatelsz, akkor 2-3x annyit is bír, mintha játszol vagy navigálsz.

S7E topicban volt jópár extrém kép (~10 óra SoT), de ezekkel elég könnyű csalni. Normál használattal valahol 5-7 óra között van a realitás 1 nap készenlét mellett.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#3355) Aryon87 válasza ßrainiac (#3353) üzenetére


Aryon87
félisten

Azert mondom, ha a GPS-t nem hasznaltad volna, most kb + 20p SOT idod lenne.
Ezert irtam korabban, hogy atlagosan 5 ora SOT jon ki a G5 reszerol, ami a G4 eseteben nagy ritkasag volt, annak 4 ora az atlaga.
Nekem korabban eleg sok minden hasznaltaval jott ki, teny, akkoriban meg jatek nem volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3356) Aryon87


Aryon87
félisten

Akinek hianyozna a G3-bol megszokott tekintetfigyelo: playrol leszedni az applock nevu progit, es a "kepernyozar" fulnel lehet beallitani hogy mely appoknal ne engedje a kepernyozarolast. Ugyanakkor masik fulon le lehet vedetni az alkalmazasokat is illetektelenek elol.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3357) mjani1172 válasza Aryon87 (#3334) üzenetére


mjani1172
addikt

A v10 drágább.

(#3358) csibabu válasza Aryon87 (#3355) üzenetére


csibabu
tag

Nekem 3 óra az átlag SOT, gps egyáltalán nincs bekapcsolva, mobilnet az be van mindig, sose kapcdolom ki

iPhone 14 Pro

(#3359) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Ezt kikapcsolva szunt meg a problema:

Nem kicsit ellentmondasos hogy mig "low power helymeghatarozas" a neve, tobbszaz milliamper orat felzabalt :))

[ Szerkesztve ]

(#3360) dnelb válasza ßrainiac (#3359) üzenetére


dnelb
veterán

a pontosság javult esetleg, így hogy kikapcsoltad? nekem bevan amióta megvan a g5, de nem valami pontos, gondoltam már rá hogy esetleg ettől..

(#3361) Aryon87 válasza ßrainiac (#3359) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam alapbol ki van kapcsolva, es akkukimelon van.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3362) firemanus82


firemanus82
senior tag

Közel ket nap tapasztalata "i" -rom-on azt mutatja hogy nekem minimálisan de jobban merül. De meg ez bőven belefér nekem.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3363) ßrainiac válasza dnelb (#3360) üzenetére


ßrainiac
addikt

A pontossagot annyira nem figyeltem, eddig se volt soha hogy egy masik utcaba vitt volna vagy ilyesmi :D

Mindjart beulok az autoba ugyis, megnezem, hogy valtozott-e barmi.

Edit: hopszi.. beleptem a battery menube es megint 8 es fel oraja megy a GPS :/

[ Szerkesztve ]

(#3364) Dondenis


Dondenis
aktív tag

5 óra SOT mindig meg van. Mobilnet mindig aktív. Automata fenyerő. Energiatakarékos mód ki van kapcsolva.
Átlag 1,5-2 óra telefonálás.
Navigáció és játék minimális. Böngészés, face....
Jelenleg 62% 2ó40p SOT 13óra készenlét.

[ Szerkesztve ]

(#3365) Quqesz válasza ßrainiac (#3363) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyenkor g4-en nekem egy pozícionálás segített, ott is volt, hogy beragadt.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#3366) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Van rá megoldás, hogy 1080p-ben 60fps-sel rögzítsen?

(#3367) Aryon87 válasza Májkülnájt (#3366) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudomasommal csak roottal lehetseges = garivesztes

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3368) Sebibalu válasza Májkülnájt (#3366) üzenetére


Sebibalu
őstag

Bootloader nyitás, és csak hivatalosan. Utána mindent szabad. De a gari azonnal ugrik róla.

(#3369) safizoo válasza Májkülnájt (#3366) üzenetére


safizoo
tag

A v10 kamera appja tudja. No nem a playen lehet letölteni, de tudja.

(#3370) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok! Szeretnék rendelni egy G5 féle gyorstöltőt, és kábelt ebayről, de előbb szeretném kikérni a véleményeteket? [link] Az előbbi linken levő cuccok szerintetek eredetiek, vagy sem? Ha esetleg megrendelem, átvétel után hogyan tudom ellenőrizni, hogy eredeti e? Nem a kiadás érdekel annyira, mert 4-5 ezer forint, nah bumm..Csak, hogy merjem e vele tölteni a telefonomat? Ill. más USB C típusú telefont is lehet a G5 töltőjével, és kábelével használni? Mert ha eredeti lenne a linkelt cucc, akkor szerintem nem lenne akadálya..

Válaszokat előre is köszönöm! :)

(#3371) Aryon87 válasza h4h01 (#3370) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha nem tevedek, kb ugyanenyiert meg tudod venni az LG szervizkozpontban is, felteve ha Bp-i vagy..

En aliexpressrol rendeltem 2A-es toltot, melynek dupla csatlakozoja van. Hozza egy 1.5m hosszu kabelt. Az egesz kb 1000ft volt.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3372) Májkülnájt válasza safizoo (#3369) üzenetére


Májkülnájt
tag

Akk ha azt levadászom működik? Vagy a bl nyitás kell akk is?

(#3373) Aryon87 válasza Májkülnájt (#3372) üzenetére


Aryon87
félisten

Annak nem kell BL nyitas, meg root..
Gugliban keress ra, G4-hez csinaltak eredetileg, ugy keresd.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3374) Májkülnájt válasza Aryon87 (#3373) üzenetére


Májkülnájt
tag

Köszi ;)

(#3375) (ex)Cat válasza h4h01 (#3370) üzenetére


(ex)Cat
senior tag

https://www.arumania.hu/lg-mcs-h05ed-halozati-tolto-usb-aljzat-type-c-5v-1800ma-ead63687001-adatkabel-feher-lg-g5-h850-nexus-5x-h791-235802

(#3376) Zaji


Zaji
őstag

Nagyon remélem az újabb android verzió orvosolja a fényképező fájó hibáját. Azért ez durva, hogy egy 50 ezres kínai mobil jobb képet csinál egy "flagship" mobilnál. :F
Egy vásznon biztos jól mutatna az alábbi kép
Sz@r. Hiányzik a G4 -nél megszokott képminőség.

(#3377) migabi24 válasza Zaji (#3376) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem olyan rossz ez, mi a baj vele

(#3378) kakuk100 válasza Zaji (#3376) üzenetére


kakuk100
őstag

Melyik rom van fent neked? Különben tényleg egyáltalán nem rossz a kép. A kislány meg kifejezetten Cuki. :K

[ Szerkesztve ]

(#3379) firemanus82


firemanus82
senior tag

Az i verziónál sajnos valóban romlott a képek minősége. Tényleg olyan mintha egy vászonra festene. De majdcsak jön a Nugát es orvosolja a problémát.

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3380) dnelb válasza firemanus82 (#3379) üzenetére


dnelb
veterán

Nekem ma dobta fel az OTA, de kizart hogy feltegyem annyian szidjátok :D

(#3381) Aryon87 válasza dnelb (#3380) üzenetére


Aryon87
félisten

KDZ-vel dobd fel az "E"-t. Azzal meg nincs gond, nyaron jo kepeket. Sinaltam vele. Majd ki fogom probalni a "C"-t, emlekeim szerint az meg jobb volt..
Kb 2 het aztan kapjuk a Nugatot..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3382) dnelb válasza Aryon87 (#3381) üzenetére


dnelb
veterán

Reméljük nem lesz olyan laggos mint a v20...

(#3383) honda23 válasza Zaji (#3376) üzenetére


honda23
aktív tag

Elárulnád, mi ezzel a probléma?

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#3384) ßrainiac válasza Zaji (#3376) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hat ez sokkal kevesbe olajfestmeny mint az enyem 😂

Amugy nekem is feldobta az i-t, felpakoltam, meglatjuk..

Nougattal mar valszeg kiveszik teljesen a normal modot es csak olajfestmeny effekttel lehet majd fotozni ;]

Talan majd lassitanak is rajta picit, hogy azt higgyuk, akkora kovetelmenyei vannak az uj, szamos ujitast felsorakoztato, mindent tudo rendszernek..

[ Szerkesztve ]

(#3385) Zaji


Zaji
őstag

Nézzetek meg a kislány bőrét mind a két képen és megértitek mi a bajom a képpel. "i" van rajta.

Kakuk100 Köszönöm. :)

ßrainiac ;] Ki is cserélem a fotónyomtatóba a papírt vászonra...

(#3386) ßrainiac válasza Zaji (#3385) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ez meg mindig jonak tunik :C

(#3387) Májkülnájt


Májkülnájt
tag

Mik ezek a betűjelzések amúgy? A frissítéseket így lehet követni?

(#3388) kakuk100 válasza Zaji (#3385) üzenetére


kakuk100
őstag

Tedd fel az E romot. Az többek szerint jobb képet csinál. Nekem ez a kép is teszik, főleg a kislányod miatt.

[ Szerkesztve ]

(#3389) Zaji válasza ßrainiac (#3386) üzenetére


Zaji
őstag

Ezzel a képpel nincs bajom. Ez viszont G4-gyel készült.

kakuk100 Nem hiszem, hogy fogok ilyennel babrálni. Sem időm sem kedvem nincs ilyenekhez. Megvárom a nugátot.

[ Szerkesztve ]

(#3390) ßrainiac válasza Zaji (#3389) üzenetére


ßrainiac
addikt

Csinalj mar 3-3 kepet G4 es G5-tel ugyanugy beallitva (esetleg automatan) es rakd fel Flickerre, kivancsi vagyok.

En egy S6-tal tudom most igy hirtelen osszehasonlitani, korabban G4-gyel hasonlitottam a samut, S6 elolapija sokkal jobb, de hatlapiban a G4 nyert.

(#3391) Aryon87 válasza ßrainiac (#3390) üzenetére


Aryon87
félisten

Engemnisnerdekelne egy G4-G5 osszehasonlitas ugyanarrol a temarol.
Sot, jo lenne G5-ok koztibosszehasonlitas kulonbozo szoft verziokkal.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3392) pkaresz válasza Aryon87 (#3391) üzenetére


pkaresz
senior tag

Bepálinkáztál? :D

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#3393) Aryon87 válasza pkaresz (#3392) üzenetére


Aryon87
félisten

Hogy en hogy utalom ezt. :W

Szokoz helyett rendszeresen a felette levo gombok egyiket nyomom meg.. Foleg a c-v-b-n.. Hiaba allitom nagyobbra, akkor is..

Szal bocsi. Ha gyorsan irok, akkor surun elofordul :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3394) pkaresz válasza Aryon87 (#3393) üzenetére


pkaresz
senior tag

Ok. :))

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#3395) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Titeket nem idegel fel az auto brightness?

Mindig ki kell venni a pipat es akkor ugrik a fenynek megfelelo kijelzo fenyerore.

Kiegeti a retinamat.. :W

(#3396) firemanus82 válasza ßrainiac (#3395) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam működik. Automata nem kell nyomkodni a pipát. Ahogy változik a feny viszony úgy változik a fényerő is.

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#3397) Aryon87 válasza ßrainiac (#3395) üzenetére


Aryon87
félisten

Alam van mikor leviszi, ahelyett hogy felvinne. Vagy mint ahogy neked, hogy le kellene mennie, azt maxra nyomja. Olyankor belovom kozepre, azt elvan egy ideig.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3398) gidion90 válasza Aryon87 (#1800) üzenetére


gidion90
tag

Sziasztok! Nagyon gondolkodom rajta, hog yveszek egy ilyen telefont, de nagyon határozatlan vagyok! S7 edge, Motorola Z play játszik még a versenyben! Egyik félelmem a kijelző, MMban valami gagyi szürke háttér van beállítva és nem lehet mást megnézni rajta mert kód védi (alkalmazottak nem tudják a kódot). Szóval nekem anno volt sony z3mam IPS panel, elég negatív élmények, mert elég szürkés fakóak voltak a képek rajta, most lumia 1020at nyűvök átmenőnek, de az amoled panel nagyon tetszik, ami kérdésem lenne, hogy

-IPS panel mennyire vibráló színekkel játszik az lg-ben? vannak olyan szépek a színek, mint s7nél? Feketéje kicsit szürkésebb?
-Always on kijelzőkor, sötétben az egész panel szürkésen világít? Mivel a feketét nem tudja kikapcsolni? Tehát van olyan összefüggő feketeség, hogy nem látjuk feltétlenül, hogy hol végződik a kijelzőő és hol a keret, mert egybeolvad a feketeség? :)
-Melegedés mennyire jellemző? Mivel olvastam, hogy a snapi hajlamos rá (lumián érzem is, volt, hogy jégaku között töltöttem nyáronm hogy vegye a töltést :D :D :D ) Exynosról meg hallottam,h og yjól optimalizált és nem hajlamos a melegedésre.
-tok nélkül kopik a műanyag festék a hátoldaláról, ilyen koszos hatásúan?
-kijelzővédóliánál szerintetek ami teljesen ívelt a teljes kijelzőn, az jól tapad? van valakinek tapasztalata?
-DAC ide oda, ha van egy jó minőségű BT fejhallgatóm, zajszűrős minden, akkor samu vagy ez ami szebben tisztábban fogja lejátszani? Olvastam valami UHQ funkciót samunál, ami feljavítja a hangokat.
Külsőre am mindkettő, mindhárom tetszik, egyedül a motonál a kamera ami veszélyes, samunál az ár, meg, hogy mindenkinél ilyet látok egyetemen.
-MMben megnyomogattam az állítólagos vékon yüveget, tényleg invertálódtak a színek nyomásra, samunál meg nem tapasztaltam ilyet. Lumiámon sem...

Előre köszönöm! :R :R :R :R

(#3399) Aryon87 válasza gidion90 (#3398) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem no para :D

IPS teljesen más mint az AMOLED, a Sonyé meg gyengébb ennél is azt tegyük hozzá.
Nálam nem vibrál a kijelző, kivéve ha a szemem már fáradt, akkor már az vibrál :D
Mindenesetre természetesebb színei vannak, az amoled nekem már csicsa színvilágú.

AoD nálam ki van kapcsolva, ezt a részét nem figyeltem, de ha jól emlékszem nem látni a kávát mellette, de asszem azért látni hogy az egész képernyő aktív, mivel nem amoled..

Melegedés az "E" szoft verzióval mondhatni hogy szinte teljesen megszűnt, nagyon ritkán langyosodik.

Tokkal használom, erről nem tudok nyilatkozni

Fóliás téma kissé macerás, még nem találtunk tökéleteset. 1 fajta van, az rámegy a teljes kijelzőre, de nálam rövid ideig volt csak fent a szervíz miatt.

Zenei képesség nekem megfelelő, HBS-900-al hallgatok zenét. V10 szintjétől messze van az biztos.

Többiek talán tudják bővíteni a válaszomat :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3400) gidion90 válasza Aryon87 (#3399) üzenetére


gidion90
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) Már a napokban el kell döntenem a kérdést, nagyon tetszene a b&o dac friend-vel, szerintem nagyon dán design lenne! :D

linket nem tudom hogyan kell olyan kék formátumban beszúrni :D
link: http://cfile5.uf.tistory.com/image/270C8440571202DD0E2214

szerintem szebb, mint az s7 edge így főleg! Néztem 24ezer körül van ebayen, csak nem tudom, hogy hamis-e :D

Egyébként, ha dual simeset veszek (olcsóbb) akkor kell tartanom, hogy esetleg az a szériaszáma miatt esetleg nem kap nougatot? Vagy ez butaság?

-Ha kikapcsolom a 4G-t éjszakára, akkor körülbelül mennyi az akkufogyasztása?
-Olvastam, hogy alacsony a készenléti fogyasztása, nekem anno mivel a sony z3mamhoz tudok viszonyítani, offlineban 1-2%ot merült 24 óra alatt! Az tetszett a sonyban nagyon! Viszont a forrósága meg a kameraszoftver leállása nem :D

Volt g3-mam is anno, szerettem, csak többet használtam utángyártott kijelzővel, hamar eltört, ezért is kérdeztem rá az "igazi" lg kijelző minőségére!

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.