Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) sushika válasza Meggyi001 (#798) üzenetére


sushika
tag

Ok koszi, gondoltam. Akkor marad a gyari galeria.

(#802) bacsis


bacsis
Közösségépítő

skaccok!
a beépített gugli maps-ot használnám.. hogy lehet kikapcsolni a fizetős utak-at? :F
az LG L7-esemen simán felajánlja de itt nem találom :(

(#803) Quqesz válasza Quqesz (#799) üzenetére


Quqesz
nagyúr

No az aksis töltés is rendben volt,nem fagyott. Most már csak használni kell. :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#804) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#800) üzenetére

Mondjuk amúgy a pro verziót használjuk, nem olyan rossz nálunk...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#802) bacsis: parancsolj kérlek :) :

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#805) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#804) üzenetére


Bkrisz9
őstag

1MPx-be akar képeket lőni és semmi beállítás nincs ahol ezt feljebb tudnám vinni :D

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#806) lalyoska


lalyoska
tag

Kedves Fórumozók!
Vacillálok a G3 és a kistesó S között. Az lenne a kérdésem, hogy az LG-nél egyedülálló halszem videó illetve az infra port amivel távirányító is lehet a telefon, benne van-e a G3 S-ben? Konrétan miben gyengébb? Mert ha csak szoftverben ,az nekem nem olyan fontos.
Kösz iaki segít!

(#807) Meggyi001 válasza lalyoska (#806) üzenetére

G3-s -ben nincsenek ilyen ficsörök. Konkrétan mindenben sokkal gyengébb, csak egy adat a sok közül; antutu pontszám:

G3 = 42000-44000
G3-s =18000 max

És még sorolhatnám a kamerát (kat), infrát, memóriát,otg-t, stb, stb. Itt csak a pénztárcád dönthet, és hogy mire akarod használni. 50000 ft a különbség. A G3 csúcsmobil, a G3-s középkategória. De a helyedben megnéznék egy G2-öt is (amíg még lehet kapni), az is nagyon jó, sőt 1-2 dologban jobb mint a G3.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#805) Bkrisz9 : Jaaaaa..... hát a pro 8 mpx-ben fényképez....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#808) Quqesz válasza lalyoska (#806) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A G3s amiben gyengébb:
1gb ram,8gb tárhely,8mp kamera,HD kijelző,OIS, snapi 400 proci,kisebb aksi(2650mA),otg,KK
Ami megmaradt a G3-ból:
Infra,lézer távolságmérő,dizájn

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#809) haris válasza Meggyi001 (#807) üzenetére


haris
őstag

"50000 ft a különbség"

Mondjuk ez is számít. Speciális eset az enyém, de telenortól 0ft volt a G3S és 50000 lett volna a G3. Ebben az esetben rengeteg a különbség.
Sokat vaciláltam, de az S mellett döntöttem. Szerintem nekem felesleges a nagyteso tudása. Nem bántam meg. Az akku időtől tátom a szám. Nagyon jó

(#810) Bkrisz9 válasza haris (#809) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Üdv köztünk:)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#811) Meggyi001 válasza haris (#809) üzenetére

Igen, üdv "hivatalosan" is köztünk :)

https://gamergep.hu/

(#812) Quqesz válasza haris (#809) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Üdv a klubban! Jó választás volt! Nem rosszabb annyival ez a teló mint amekkora az árkülönbség. Egy sd karit azért érdemes venni bele(min 8gb) és a tárhelyel sem lesz gondod.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#813) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Bréking!
Kijött a v10g szoft,most ment fel(OTA). Elvileg a kamerát írja változásként a szoftverfrissítés az infóban. De mintha a ram kezelés is jobb lenne,de ez majd kiderül(indításkor 356mb free)...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#814) Meggyi001 válasza Quqesz (#813) üzenetére

Zsír, remélem nemsokára meglesz kdz-ben is.

https://gamergep.hu/

(#815) Quqesz válasza Meggyi001 (#814) üzenetére


Quqesz
nagyúr

ITALY már kint van :K

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#816) sushika válasza Quqesz (#815) üzenetére


sushika
tag

Koszi az infot, most neztem a romanra is van.
Meggyi, mar letoltottem a kdz fajlt, este majd felteszem. remelem minden fog menni rajta. TWRP, root-ra gondoltam

(#817) Meggyi001

Ja, télleg bakker kint van :), már töttöm is le :)

https://gamergep.hu/

(#818) Meggyi001

Ja, igen, root és twrp infót kérek majd, mert én még a hétvégéig tuti nem tudom feltenni, nincs rá időm, de a téma tudnivalókat frissíteném...

https://gamergep.hu/

(#819) sushika válasza Meggyi001 (#818) üzenetére


sushika
tag

Na, minden ok, feltettem, mukodik minden. Root TWRP. Most mar csak gyomlalok. Amugy, mintha egy kicsit gyorsabb lenne, de lehet csak placebo. Eddig minden ok. ;) Boot utan ennyi mb szabad van a rambol, gyomlalas elott.

(#820) Quqesz válasza sushika (#819) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Talán gyorsabb picit,de sztem a ram kezelése is mintha jobb lenne...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#821) sushika válasza Quqesz (#820) üzenetére


sushika
tag

Jaja, vagy csak mi kepzeljuk bele. :D De amugy jo a memokezeles is. Jo kis gep ez. ;)

[ Szerkesztve ]

(#822) Meggyi001

Ez jó hír, hogy megy szépen minden rajta, holnap be is írom a tudnivalókba.

https://gamergep.hu/

(#823) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Jött kamera szoftver frissites.vki észrevett vmi különbséget?azt gondoltam naivan,hogy lesz még vmi beállítás...de semmi.

(#824) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok!
A v10g nektek hogyan jött OTA-n ? Én gépre dugva se tudtam frissiteni. Előferdülhet esetleg hogy az én kicsikém valahonnan a kelet legmesszibb pontjáról származik és a ITA frissítéssel nem akar barátkozni ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#825) haris


haris
őstag

Sziasztok
Nálam a telenoros nem jelez OTA frissítést, azt írja a jelenlegi a legfrissebb.
SD kártya nem hiszem hogy kelleni fog, nem játszom a telón, a készített fényképeket a telefon azonnal tolja fel a oneDrivera, így ha kell a hely, majd törlök.
Most 1hét használat után 3,55 GB szabad helyem van.
A ramból kb 220 MB szabad, a készülék gyári szűz, nem rootolt. Hasít mint állat.
Az akkuidőm:
akku most 40%-on
bekapcsolva töltött idő 71óra 29 perc (szombat reggeltől)
ebből kijelző 1 óra 33 perc
hanghívás 1 óra 40perc

Tudom most majd jön az oltás, hogy minek nekem okostelefon, de azárt mert nincs a kezemben folyamatosan, a mailjeimet mindíg azonnal tudni akarom. A fényképező néha jól jön (akár CamScanner miatt), meg a shazam ha nem tudom mit hallok, de akarom tudni. Illetve napi pár perc jut a PH-MA fórumra.

Néha böngészés, bár most ebben a használatban az nincs, mert hétvégén gép előttt voltam, és akkor inkább onnan tolom, illetve tegnap nem értem rá, rengeteg volt a tenni való.
De a teló a zsebemben folyamatosan dolgozik, és ez nekem jó

Mondjuk ha valahol várnom kell (pl áruátvétel) akkor azért a fórum jobban befigyel, de szerencsére ilyen ritkán van. (mármint a tétlen várakozás :B )

Csak hasonlításképp a LEAD 1 ugyaezzel a haszálattal 1,5 - max2 napot ment. Mondjuk annak közismerten az akku a leggyengébb pontja.

(#826) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

Azert nem talalja a telefonotok mert az MO-n hivatalosan forgalmazottakra ez nem jott ki. Ezert kell a kdz es tarsai. A legfrisebb itthoni a v10d ha jol tudom. (Nekem e-s van fent jelenleg kdz-vel)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#827) Meggyi001 válasza haris (#825) üzenetére

Nincs oltás, örülünk hogy megelégedéssel használod a telefont, és köszönjük az adatokat is, mindig jól jön pár adat az akksiról. Root meg ha kell, úgyis felrakod. :)

-------------------------------------------------------------
(#824) Rasnac : ha nincs kedved, nem kell megvárni míg kiadja itthon valaki. Kdz-vel felnyomod az e-t, de inkább a g-t :)

https://gamergep.hu/

(#828) Quqesz válasza haris (#825) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem fogunk piszkálni,mert pl ên is erre használom a G2-t,meg asszony is a G3s-t. Azért mert vki okostelót vesz nem azért van,mert szét akarja romolni....pl az hogy bármikor tudunk reagálni egy mailre akárhol vagyunk egy cég szemszögéből nagyon is fontos(tapasztalat). Én pl otthon csak tabozok....
Más
Na a g rom sztem javított a ram kezelésen,simán fent tud maradni 300 körül,ami eddig 230-250 volt átlagban. Párom szerint jobb lett a kamera is,bár tény nagyítás nélkül éles,jó képek vannak,de azért felnagyítva szemcsésedik/zajosodik,de nem posztert akarunk belőle nyomtatni,szal jó ez így. Élességet jól eltalálja,bár mozgó tárgyak gyenge fényviszonyok mellet nem az erőssége(meg még sok telóbak). Azért a vaku sokat segít ezen és sokkal gyorsabban fókuszál mint a G2-em!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#829) Quqesz válasza Bkrisz9 (#826) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Így így,ez csak a függetlenekre jött ki eddig,a többi a szolgáltatón múlik(pl g2-re a h a legfrissebb de a voda csak a d-t adta ki)..."minden másra ott a mastercard"...alias kdz :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#830) pava


pava
csendes tag

Sziasztok!

Párom tulajdonosa lett ennek a telefonnak, de nekem van vele egy problémám. Hívás közben elég nehezen hallom néha. Egy-egy szónak lemarad a vége, minimálisan akadozik néha a hang. Amikor ezek nem jelentkeznek, akkor sem tartóm túl jónak a minőséget előző telefonjához képest.

Normális ez a jelenség, lehet valamit tenni ezügyben? Előre is köszi!

(#831) Rasnac válasza pava (#830) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia !

LTE -ről állj át 3G-re és akkor tuti jó lesz :) Nekem is volt hasonlo problémám . :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#832) Quqesz válasza pava (#830) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha mind a ketten 3g vagytok,akkor megy a HD hang,aminek jónak kell lennie. Mi 2g használjuk mind a kettő telót és nincsen baj a hangal.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#833) pava


pava
csendes tag

Mind a ketten GSM/WCDMA üzemmódban vagyunk. Ez gondolom a 2G/3G-t jelentheti.
Mindketten a vodánál vagyunk. Jól sejtem, hogy akkor nem ez okozza a bajt? Gondoltam arra is, hogy van benne hívás közbeni zajszűrés, de nem találtam, hogy hol lehetne állítani.

(#834) pava


pava
csendes tag

Felhívtam a szervizest, azt mondta, hogy ezt az automatikus zajszűrés csinálja. G3-nál ki lehet kapcsolni ezt a csodát, itt nem. Nincs erre valami szervíz kód, vagy bármi, amivel én ki tudnám kapcsolni. Marha bosszantó... Köszi.

(#835) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Sziasztok! Erre a telefonra mikor lesz elérhető a Lollipop? Jó,mondjuk Telekomos vagyok, úgyhogy gondolom én pár hónappal később fogom megkapni.
Valamint miért csak pirosan világít a telefonon a led? Ez csak ilyen egyszínű? A régi telefonomon világított zölden is.

(#836) Meggyi001 válasza Mr.Wiking (#835) üzenetére

Év vége felé, és sajnos csak egyszínű...

https://gamergep.hu/

(#837) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

eltűnt a számológép a telómról?!ez lehetséges?sok más telo nem engedi törölni...én sem emlékszem h kitöröltem volna.érdekes.volt vkinek már ilyen?

(#838) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#837) üzenetére

Volt nekem ilyen, de G2-ön.

https://gamergep.hu/

(#839) dingo-htc se válasza Meggyi001 (#838) üzenetére


dingo-htc se
tag

hát ez azért érdekes.én még nem találkoztam ilyennel.szedek le vmit a store-ból....fent van az lg nek a számológépe a boltban?visszaraknám azt esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#840) Bkrisz9 válasza dingo-htc se (#839) üzenetére


Bkrisz9
őstag

van egy külön LG alkalmazásos cucc a telon onnan fél perc (se) letölteni

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#841) Quqesz válasza dingo-htc se (#839) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Lg Smart World--->reggelsz mint uk országbéli és onnan letöltöd.

Más
Hmmm néha lehet tényleg van értelme egy frissítés utáni hrnek...asszony szólt,hogy nem megy a chrome????megnéztem és nem lehetett benne írni semmilyen keresést...wtf???bementem a nyelv beállba és törlődött minden beállítás,azóta megcsináltam és ok. Hasonló a bt terén,de most az is csatlakozik rendesen. :) szal bem kell megilyedni :K

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#842) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#839) üzenetére

Vagy ha a gyári túl gagyi,akkor ez: Office Calculator Free, Van pénztárszalag, visszanezhetö a kalkuláció, stb... mi ezt használjuk 2-3 éve...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#843) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#842) üzenetére


Bkrisz9
őstag

realcalc is jó

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#844) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Köszi srácok.megnézem.

(#845) bacsis válasza Meggyi001 (#804) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Szia!
Köszi a segítséget de nem találom.. hol van ez a "BEÁLLÍTÁSOK"?
amikor beírom a címet és bejön a térkép a bal alsó sarokban van 3 pötty amire rányomva van egy beállítások de ha arra rámegyek egy iylen jön be hogy
Google helybeállítások, pozíció pontossága, Google etérkép előzméynei visszajelzés küldése stbstb.. de itt nem találok oylant ami a fizetős utakat állítaná

(#846) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Portolt CM12 vagy esetleg a D724-es lollipop-jának a portolásán nem tudjátok dolgozik-e valaki ?

Illetve milyen memóriahsználtsági/ takarítási widgetes appot tudnátok javasolni ? Előre is köszönöm.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#847) Meggyi001 válasza bacsis (#845) üzenetére

Hátha ez a videnyó segít: [link]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#846) Rasnac: Pár hete nem követem az orosz fórumot, mert sok a munkám, de ott annyi hozzászólás és D722/D724-es tag van, hogy biztos vagyok benne, hogy készül a lollipop, és remélem lassan lesz rá CM12/11 is.

https://gamergep.hu/

(#848) NNME


NNME
tag

Sziasztok!
Mától használom ezt a telefont és az rohadtúl idegesít, hogy a notification sor felét elfoglalja az operátor neve. Tudtok valami módot arra, hogy eltüntessem onnan? Lehetőleg root nélkül szeretném megoldani.

(#849) atis1224


atis1224
tag

Sziasztok üdv a clubban ,tegnap megjött a telló az asszonynak ,kezdek rá irigykedni nagyon szép esztétikus telefon ,t-mobilos a vissza jelző led működik a menü akadásának nyomát sem tapasztalom egyenlőre ,valamint szerintem a kép készítés sem rossz és a full hd videó is kielégítő nekem sony m2 van na látnátok az milyen zajos képeket készít a videórol nem is beszélek viszont lenne egy kis problémám nem találom az usb pc kapcsolat menüt ,persze ha rádugom a kábelt és be a pc be megjelenik média ezköz valamint kép küldése , na most a problémám: média ezközben nem látja a total comander , ha bemegyek a számítógép parancs ott látja g3s hordozható média lejátszó

hüvely mate 10 pro

(#850) Meggyi001

Üdv itt nálunk.... én nem nagyon látom a szolgáltató nevét.

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.