Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Bkrisz9 válasza Szabikaa20 (#300) üzenetére


Bkrisz9
őstag

nézd majd meg a kijelző időt 100-rol 1-5%-ra egyszer kivancsi vagyok nalad mit hoz

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#302) Szabikaa20 válasza Bkrisz9 (#301) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ezt nemigazán értem... :U Mit nézzek meg?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#303) Meggyi001 válasza Szabikaa20 (#302) üzenetére

A kijelzőidőt, így ,ezt: (ha 4 óra felett van, mire lemerülsz, az tök jó érték. Ha meg 1 óra alatt van, akkor szinte nem is használod a telót :) )

https://gamergep.hu/

(#304) Szabikaa20 válasza Meggyi001 (#303) üzenetére


Szabikaa20
őstag

22% van jelenleg az akksi...és 1:42:28 a képernyö idö...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#305) Meggyi001 válasza Szabikaa20 (#304) üzenetére

Oké.....közepes/átlagos használat...

https://gamergep.hu/

(#306) Szabikaa20 válasza Meggyi001 (#305) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát most nem sokat hasznaltam... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#307) Bkrisz9 válasza Szabikaa20 (#306) üzenetére


Bkrisz9
őstag

én majd csinalok egy olyat h mobilnet + beallitom hogy ne kapcsoljon ki a kijelzo es megvarom meg lemerül aztan mobilnet nelkul is. ha egyszer egesz napot otthon leszek vagyis 2-t

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#308) Szabikaa20 válasza Bkrisz9 (#307) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Engem annyira nem érdekel csak eszre vettem hogy kevesebbet bír az idáig megszokottnál... :) de majd megszokom!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#309) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#307) üzenetére

Ezt csináltam én is G2-vel, mondjuk nekem sosincs 50 % alatt a fényerő, 50-55-60 szokott lenni. Elindítottam egy filmet azt hagy menjen, 5 és fél óra alatt merült le, ott igaz a film full fényerőn ment, de mivel voltak sötét részek is, ezért mondhatjuk átlagos/közepes fényerővel. Nálunk amúgy minden megy állandóan: gmail, időjárás widget, kik messenger, facebook messenger, stb....

https://gamergep.hu/

(#310) fek.


fek.
újonc

Sziasztok!

Van egy G2 minim amit még augusztusban vettem, viszont sajnos vízkáros lett kb 2 hete. Eddig úgy néz ki menthetetlen a dolog, szóval elkezdtem telefonokat nézni. Nagyon szerettem a G2 mini-t, gondoltam hogy veszek még egyet (46 körül már függetlenül megkapom), de akkor megláttam, hogy a G3s-t 59 ért megkapom függetlenül. Olvastam róla tesztet és mindenhol azt írták, hogy a tudása kb ugyanaz mint a G2 mininek, csak jobb a kijelzője meg szebb is maga a telefon. Kérdésem annyi, hogy szerintetek megéri azt a 13 ezer ft-os különbséget? Vagy nem sikerült ez olyan jól és maradjak a G2 mininél?

Válaszokat köszönöm :)

(#311) Meggyi001 válasza fek. (#310) üzenetére

Helló, hát sztem a G2 mini tök jó lenne ha lenne benne led, meg 5 colos kijelző. Nem rossz a G3-s sem, de sztem a kamera, és a felbontás jobb, szebb a G2 mini-nek. Sebességre,akksira, tudásra kb ugyanott vannak....El lehet végülis jól lenni a G3-s el is...mondjuk lehetne egy tízessel olcsóbb is :)...szóval ha kell a led notify meg a kicsit nagyobb kijelző, akkor igen, megéri.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#312) fek. válasza Meggyi001 (#311) üzenetére


fek.
újonc

A ledes témát már átléptem, sosem zavart :D A kijelző méretével sem volt gondom a mininél. Csak azért kérdezem, mert újabb és sztem szebb is és ha már veszek akkor miért ne. Rosszabbat egyértelműen nem vennék és csak azért gondolkoztam el rajta, mert nekem nagyon bejött a G2 mini. Hála az égnek nincsenek a telefon tudásával kapcsolatban nagy igényeim. Nem értek a lovakhoz, de nem félő, hogy a G3s-nél már kevés ez a hardver ami benne van? Nálam a G2 mini nagyon ritkán akadt meg, de azt észrevettem, hogy a háttérben futó dolgok eléggé zabálták a ram-ot. (általam letöltött dolgokból talán a facebook messenger meg a viber ami ment állandóan). De nem tudom, hogy az esetleges szoftveres változtatások nem fogják leterhelni elég hamar a G3s-t?
Bocsi a hülye kérdésekért :D

(#313) Meggyi001 válasza fek. (#312) üzenetére

Kicsit necces a dolog ja, épphogy az akadás/laggolás határvonal felett mozog a g3-s.....de ezért csak középkategória, annak is az alsó közepe talán, de ha nem lett volna nekem G2, vagy most G3, akkor ellettem volna vele...

https://gamergep.hu/

(#314) fek. válasza Meggyi001 (#313) üzenetére


fek.
újonc

Pont emiatt merült fel bennem a kérdés, hogy akkor érdemes megvenni a G3s-t és nem fogok benne csalódni, vagy biztosabbnak találjátok a G2 minit?
Itt ülök pár napja és mindent nézegettem velük kapcsolatban, de egyszerűen döntésképtelen vagyok :D

(#315) Meggyi001 válasza fek. (#314) üzenetére

Akkor gondolom ezeket már átnézted:

LG G2 mini - testvére a példaképe

LG G3 S - mini-helyett-S

Mivel mindkettőben ugyanaz a hardver ketyeg, ezért az alapján kell dönts, amiben különböznek: Akksi (kis eltérés), kijelző nagysága (+ ppi), led segédfény...ilyenek...

Azt kell eldöntsd, hogy megéri e neked a 16.000+ ráfizetés az 5 colos kijelzőért, + led notify, fogyasztás kb ua, mert nagyobb is a kijelző a G3-nak, ahol nagyobb is az akksi....

[link] [link]

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#316) Meggyi001

Ja,és a mini sztem nem fogja megkapni a lollipop-ot sem,a G3-s valószínű, ez is egy érv....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#317) fek. válasza Meggyi001 (#316) üzenetére


fek.
újonc

Amikor megvettem a G2 minit, akkor átnyálaztam az összes vele kapcsolatos dolgot és sztem jól döntöttem. Most megnéztem pár bemutató videót a G3s-ről és az egyikben eléggé felhozták ezt az akadozást. Mutatták is a videóban, sztem nem vész, vagyis a G2 mini is csinált hasonlót, csak ugye kérdéses, hogy majd a lollipop-nak mekkora lesz a hardver igénye.
Igazából csak emiatt az akadozás miatt aggódom. Az első androidos telefonom a sírba vitt emiatt, szeretném ezt kikerülni.

(#318) Bkrisz9 válasza fek. (#317) üzenetére


Bkrisz9
őstag

a rendszer nem akad csak a launcher. az meg könnyen cserélhető

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#319) Meggyi001 válasza fek. (#317) üzenetére

Hát ez azért nem fog sírba vinni, azért nem lassú... :D :D :D. És ahogy (#318) Bkrisz9 kolléga is mondja, lecseréled a gyári launchert, meg pár finom beállítás (sdbooster,setcpu, titanium b.), és szépen gurul azért...A lollipop meg "elvileg" jobban lesz optimalizálva, mint az eddigiek, akku és proci terén is, nem hiszem, hogy gond lenne/lesz belőle....

Nekem már az van G3-on, nagyon örülök neki :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#320) fek. válasza Meggyi001 (#319) üzenetére


fek.
újonc

Jól van, köszönöm. Akkor alszom rá még egyet :)

(#321) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#319) üzenetére


Bkrisz9
őstag

5.0 azt h?:D kijött rá hivatalos? ugy tudtam még nincs arra se

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#322) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#321) üzenetére

Két napja kijött a tmobilra, de én a lengyel módosított változatot használom, ami már abból is a negyedik vagy ötödik kiadás, lényegében ua mint a most kijött magyar, jól működik, ezzel már nincs gond,rootolni is lehet.

https://gamergep.hu/

(#323) dragonfx


dragonfx
veterán

mik a tapasztalatok ezzel a teloval?megér 60e.t?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#324) kisgeee válasza fek. (#317) üzenetére


kisgeee
tag

Én is a két telefon között vacilláltam annó. Szerintem a legjobb ha leballagsz egy Auchanba Tescoba tökmindegy, és megnyomkodod őket, mindkettő ki van rakva ott vagy valamelyik mobilszolgáltatónál.
Nálam úgy nézett ki hogy kézbe vettem a G2minit, hú de szép de jó minden, aztán utána a g3s, hát azonnal meggyőzött. Végre egy szép, nem szappantartó forma telefon, nagy kijelző vékony kerettel, a hátlapi gombok is nagyon kézre állnak. Én még nem cseréltem le a launchert, de semmi drasztikus beakadás nem volt. Szóval nekem simán megérte az árkülönbséget, de neked kell eldöntened hogy kézbe véve milyen.
Remélem tudtam segíteni.
Egy jobb kamera app engem is érdekelne, előtte F6-om volt és ott rengeteg beállítás, extra, jópofa effekt volt amik néha hiányoznak. Azt olvastam hogy sok letölthető app nem kezeli a videókamera módot csak a fényképezést...
A kamera képe sztem nagyon szép természetes fénynél, kevés fénynél már zajos de ez sok telefonra igaz.
:R

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#325) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Sziasztok!olvasom h panaszkodnak többen a kamerára.kapargattam vagy fél óráig a lencsét,mert azt hittem van rajta vmi védőfólia.nem akartam elhinni h ilyen képet készít.én g2 miniről jöttem,de az sokkal szebb képeket lő,nembeszélve arról,h a kamera szoftvere annyira fapados,h az vmi hihetetlen.remélem ezt is orvosolják majd a leddel együtt.. :W

(#326) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#325) üzenetére

Helló. G2-nél és G3-nál is többen panaszkodnak erre, nekem volt G2 sokáig, most G3 van, barátnőmnek pedig G3-s. De semelyik telefon lencséje nem volt soha karcos vagy piszkos/homályos. Nekünk még fólia sem volt rajta semelyiken, pedig mind dobozos volt, máshol volt fólia, ott nem. Hát....én inkább azt mondanám, hogy se nem rossz, se nem jó képet csinál, hanem közepest...Napsütésben sajnos még nem állt módunkban képet készíteni, gondolom az kicsit szebb. A képek "90%-os jó" beállítással készültek...

Katt a képre a nagyobb változatért

https://gamergep.hu/

(#327) dingo-htc se válasza Meggyi001 (#326) üzenetére


dingo-htc se
tag

szerintem ezek nem jó képek abszolút.a g2 mini szebbet csinál,de volt htc sensation-öm is.annak is szebb volt a képe.nézd a felninél vagy a sütis kép.el van mosódva.hát ha még rá is zoomolsz....

(#328) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#327) üzenetére

Igen, sajnos zajos, nem tiszta képek. De ettől még a középkategóriába sorolnám őket, ami elég széles, mondjuk annak az alsó közepe. Láttam már S4-S5 zoom képeket, na azok szépek, és egy csomó 30 ezer ft alatti telefonok képeit, na azok rosszak....de ez ugye mind szubjektív :D :D :D

A tesztben ezt írják róla:

Az elkészült nappali fotók a kategóriaátlagnál valamivel jobb vonalélességről tanúskodnak, a fehéregyensúly általában megbízható. A dinamikatartomány ellenben szűkös, amin a HDR opció segít valamelyest, bár nem mindig sikerül kiküszöbölni a kiégett részleteket. Képzaj a legtöbb képen felfedezhető, főleg az árnyékos részeken, ennek ellenére készíthető nyomtatásra alkalmas fotó ideális fényviszonyok között, az automatika pedig rendben teszi a dolgát. A háttérfény csökkenésével a zajmennyiség exponenciálisan nő, így este meglehetősen puha képek készülnek. Ilyenkor néha már a lézeres autófókusz is elbizonytalanodik. A videofelvételek minősége nappal elég jó, nagy a részletgazdagság, bár a dinamikatartomány szűkössége itt is érezhető.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#329) dingo-htc se válasza Meggyi001 (#328) üzenetére


dingo-htc se
tag

Ezek még a jobb képek.nem tudom mennyit lőttek a srácok,de ezek nyílván a legszebbek.amúgy szerintem szoftveres a gond nem a lencse a hibás.talán megoldódik.htc nél volt ilyen szoftveres javítás annak idején.remélem itt is lesz.a lézernek sem nagyon látom a hasznát.talán majd annak is.amúgy persze nagyon jó kis telo.

(#330) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#329) üzenetére

Hát ja.... az a baj egyébként sztem, hogy próbálnak minél kisebb kamerát csinálni, ami nem lenne rossz, ha nem menne a minőség rovására. Én simán el fogadnék egy olyan telefont is, ami hátul kilóg kicsit, akár 1-2 cm-re is, csak lehessen normális képet lőni vele....pl. így:

https://gamergep.hu/

(#331) dingo-htc se válasza Meggyi001 (#330) üzenetére


dingo-htc se
tag

hát igen..bár az lg engem megnyert mindenféle téren amúgy. a G2,G2 mini,G3,G3beat.nagyon jó kis formavilágot képvisel.elég bénán nézne ki a kitüremkedés de biztos jobb lenne.amúgy tetszik ez a stilus a sok közül.volt nálam pár márkás teló.ami az L illetve a G szériáknál használ nekem nagyon bejön.elötte nem voltam oda érte és valljuk be nem is voltak túl "fényesek".de most a tv-m is az a tablet a gpad 8.3 is valami baromi jó és most már 2 telo is g2 mini g3 mini. :C :))

(#332) kisgeee


kisgeee
tag

Én F6-ról váltottam G3S-re, nem tapasztaltam semmi eltérést a képek minősége között. Én is közepes minőségűnek mondanám őket, de ez egy viszonylag olcsó telefon amivel lehet fotózni is tehát nyilván egy >120e. Ft-os telefon jobb képeket csinálhat, de ez sem evidens. Az mondjuk erős hogy valaki azt hitte fólia van a kamerán olyan rossz képeket lő, ott valami más gond lesz. Nekem egy percig se jutott eszembe a lencsét kapargatni hogy van rajta valami, nekem ilyen képeket csinál, lehet a HDR-t ki kell kapcsolni vagy nem tudom...
Szóval nálam így muzsikál:

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#333) dingo-htc se válasza kisgeee (#332) üzenetére


dingo-htc se
tag

Hat ha ezt a g3 beat-tel lőtted,akkor vmi az enyémmel van.én voltam aki kapirgálta a kamerát.nekem ilyen képeket nem csinál.ezek nagyon jó képek.rá is nagyítottam akkor is jók.

(#334) kisgeee válasza dingo-htc se (#333) üzenetére


kisgeee
tag

Igen, a G3S-el lőttem őket. HDR ki volt kapcsolva, mást nem állítottam semmit, mondjuk nem is tudok. :D

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#335) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Amúgy ha már fólia..az a kék ami a hangszóró körül van az minek?alul belül a hátlap alatt.

(#336) kisgeee válasza dingo-htc se (#335) üzenetére


kisgeee
tag

Nem tudom, de leszedtem. :D
Gondolom vmi porvédelem :)

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#337) dingo-htc se válasza kisgeee (#334) üzenetére


dingo-htc se
tag

az is elég fura h ennyire szegényes a beállitasa a kamerának.próbáltam őgy is h a hdr ki van kapcsolva.akkor is kevés ez a minőség.a lézer is mire jó?már csak azért mert ha befogom akkor is fokuszál,nah de mire? :Y jah a porvédő pont a hangszorót nem védi:D nekem még rajta van.

(#338) kisgeee válasza dingo-htc se (#337) üzenetére


kisgeee
tag

A lézer a fókuszálást segíti, gondolom nélküle is megvan a fókusz csak lassabban.
A kamera szoftver gyárilag ilyen minimal sajna, app-al lehet ezen segíteni de én is jobban örültem volna egy gazdagabb verziónak.
A kék fólia nem tudom hogy volt, nem emlékszem, már nincs. :D

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#339) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

jesszusom mi ez UFO topic?? :Y

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#340) dragonfx válasza Meggyi001 (#326) üzenetére


dragonfx
veterán

ez g3 s képek?
nem angy show ilyet a huawei.emmel is lövök, sőt jobbat.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#341) Meggyi001 válasza dragonfx (#340) üzenetére

Azok, de a G3 "védelmében" mondom, hogy mindegyik borult vagy szobában készült kevesebb fénynél,Szóval elvileg picit jobbat is tud....

(#339) Bkrisz9: Hun vannak a ufok?? :D :D

https://gamergep.hu/

(#342) sajo13 válasza Meggyi001 (#341) üzenetére


sajo13
senior tag

324-től 338-ig :D

(#343) mike67


mike67
tag

Sziasztok!
Tudna-e valaki segíteni abban, hogy lehetséges-e a külső sd-re letölteni a játékokat, mert ezek az új játékok több mint 1GB-ot foglalnak. A belső tárhely pedig elég szegényes kapacitású.

(#344) Meggyi001 válasza mike67 (#343) üzenetére

Pl ez : FolderMount [ROOT], egész mappákat tud átlinkelni a külső sd-re, így több száz mb-ot vagy több Gb-ot is felszabadíthatsz vele, root kell hozzá...

https://gamergep.hu/

(#345) mike67 válasza Meggyi001 (#344) üzenetére


mike67
tag

Köszönöm. :C
akkor indul a ROOT!

[ Szerkesztve ]

(#346) Meggyi001 válasza mike67 (#345) üzenetére

Szívesen. :)

https://gamergep.hu/

(#347) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

Sziasztok!azt hogyan tudom beállítani,h ha neten keresek akkor a külföldi lapoknál ott legyen a fordítás lehetősége?

(#348) Meggyi001 válasza dingo-htc se (#347) üzenetére

Hát sztem ez (de lehet tévedek) böngésző függő , chrome például tudja ezt...

https://gamergep.hu/

(#349) mike67 válasza Meggyi001 (#346) üzenetére


mike67
tag

Köszi a segítséget. Megcsináltam. Root, program feltelepítve. Asphalt 8 letöltve áthelyezve a külső sd-re. De sajnos amikor indítom az asphaltot, akkor újra le akarja tölteni az 1,4 GB-os programot. Valamit elrontottam? :F :F

(#350) Meggyi001 válasza mike67 (#349) üzenetére

Hát én egyelőre csak 1 appot tettem így át,a navigont, kb 600 mega, szépen át is helyezte, és megy is. A képen látható mappa utáni "gombostű-t" be kell kapcsolni, vagy hogy is mondjam, ha rákattintasz , úgy lesz a mappa hozzá fűzve/tűzve az átlinkeléshez...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.