Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Penge860723 válasza Meggyi001 (#901) üzenetére


Penge860723
újonc

Sziasztok! Olvasgattam a fórumon az értesítési led hibáról, nekem 1 hónapja van kb g3s és a páromnak is,de minden tökéletesen működik! A beállításokban a kisegítő lehetőségekbe rejtette a gyártó az értesítő led ki és bekapcsolását ott érdemes keresni, legalábbis én be tudom állítani,hogy töltésnél,üzenetnél hívásnál működjön a led! Remélem, hogy segítettem!

(#952) tecsa74 válasza Meggyi001 (#949) üzenetére


tecsa74
tag

Na ,hát ezért vagyok dühös.
Ennek a telefonnak úgy kéne kinéznie ma,mint ha most jött volna ki a boltból.
Erre tessék. :W

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#953) Meggyi001 válasza Penge860723 (#951) üzenetére

Köszi, hogy ezt megosztottad velünk, mert akár az is lehet, hogy valakinek jó a ledje, csak esetleg itt nincs bekapcsolva.

https://gamergep.hu/

(#954) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#953) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Én már néztem de sajnos nem :) egyébként ugyan itt be lehet állítani a ledet is erre a célra.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#955) #08132608 válasza Penge860723 (#951) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. A kijelző menüpont alatt is be lehet kapcsolni és a kisegitőknél is. Sajnos nálam teljesen mind1 hol kapcsolom be mert semmit nem csinál. A ti telefonotok made in china vagy korea? Az enyém kína és sanda gyanúm van, hogy csak a kínában gyártottaknál nem működik. :(

(#956) sushika válasza tecsa74 (#952) üzenetére


sushika
tag

Nagyon sajnalom, ami veled tortenik, tenyleg ez egy szopka akcio, de rendesen. Remelhetoleg happy end lesz a vege. Honnan a faxbol hozatja a telenor ezeket a keszulekeket, mindegyik led hibas?
@Marley91 Nekem kinai van, de roman regio. Mind a 3 firmwarrel, ami eddig rajta volt, minden mukodik rendesen .

(#957) Penge860723 válasza #08132608 (#955) üzenetére


Penge860723
újonc

Az enyém koreai és t- mobile

(#958) Penge860723


Penge860723
újonc

Lenne egy gondom, ami nem annyira zavaró, csak idegesítő néha.A belső tárhelyen még több mint 500mb van és nem enged alkalmazást letölteni.Rootolás nélkül hogy lehet megoldani, hogy sd-re tegyen minden adat file-t és csak az alkalmazások legyenek a belső tárhelyen?Ha muszály rootolni, akkor flashtoollal lehet?

(#959) Bkrisz9 válasza Penge860723 (#958) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ez szinten android hülyeség meg 2.3nal Talalkoztam ilyen gondal azota is hallok rola itt-ott. Ha a beállítások / alkalmazások menupontnál sd-re van helyezve amit lehet (ha jól lattam lehet de nem biztos) akkor onnantol csak ROOT-al lehet annak menete pedig le van irva az osszefoglaloban.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#960) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

egyébként csak én látom úgy h különösen szép ennek a telefonnak a kijelzője?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#961) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#960) üzenetére

Nem rossz, de nekem sajnos a G2 után pixeles volt, de nem rossz :)

https://gamergep.hu/

(#962) Lacuss20


Lacuss20
senior tag

Üdv Cimbora venné, német nyelvű alapból van hozzá főzött rom vagy valami amivel magyarosítani lehet, hogy ne kelljen érte 20 ezerrel többet fizetni csak mert magyar? :R :R

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#963) Meggyi001 válasza Lacuss20 (#962) üzenetére

Helló, hát ha 722 vagy 722v a típusszáma, akkor lehet rá tolni ingyé kdz-t itthon, amiben van magyar nyelv. Főzött rom még nincs hozzá, de root-tal szépen meg lehet konfigurálni.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#964) coxy01 válasza coxy01 (#910) üzenetére


coxy01
tag

Még mindig eladó egy új Quick Cirle tok. Akciósan most potával: 3500ft Infó: [link]

[ Szerkesztve ]

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#965) #08132608 válasza coxy01 (#964) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Írok privátban.

(#966) Meggyi001 válasza coxy01 (#964) üzenetére

Mutattam az asszonynak, de mivel csaj, ezért nem teszik neki a szín....gondolom etyere petyere tutyi mutyi rózsaszín kéne neki vagy lilácska.....grrrrrr...... :D :D :D :D

https://gamergep.hu/

(#967) leninbf


leninbf
csendes tag

Sziasztok !

Egy hónapja "használom" a telefont , (egyenlőre csak itthon , mert nincs védőtokom hozzá ) teljesen elégedet vagyok vele, de ma csináltam először full hd videót és meglepődtem, mert HD minőségben tökéletesen , laggolás nélkül vesz fel videót, de FUL HD felbontás alatt egyszerre slow motion és lagg hegyek... akad, kihagy, csúszik mászik a hang.

Telefonon lejátszva a FULL HD tökéletesen fut, de amint átkerül PC, DROPBOX, YOUTUBE közegbe AKAD, CSÚSZIK MÁSZIK A VIDEÓ....

Sima HD minőségben nincs ilyen probléma.

Megkérlek titeket próbáljátok ki, csak egyedi a problémám , vagy másnál is így van ??!!

Üdv mindenkinek !!

U.I. : persze elég a sima HD is, de azért nem szertném tudni,mit használajk, hogy a kisfiam tortaelfújását épp kihagyja a videó, vagy nem :(

[ Szerkesztve ]

(#968) nyoka válasza leninbf (#967) üzenetére


nyoka
csendes tag

Üdv!

V10e romnál, nálam is ez volt a helyzet.Most v10g van fent és semmi probléma a HD videókkal.Az előbb ellenőriztem gépre másolva vlc-vel lejátszva tökéletes!!

(#969) leninbf válasza nyoka (#968) üzenetére


leninbf
csendes tag

Nálam V10b van fent, hogy lehet cserélni ?

Ilyen rootolás, ilyesmi nem megy nekem, meg ugye garanciális a telefon is..

Várható, hogy hivatalos frissítés jön és javítja a hibát ?

Köszi a válaszokat !

(#970) Rasnac válasza leninbf (#969) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Szia
LG kdz flashtools-al megoldható root nélkül is :)
Meggyi fórumán le van írva hogy lehet ,csak arra kell ügyelni hogy resetel ezért LG backupal nem art egy teljes mentest csinálni :) és sokkal jobb a v10g :) ;)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#971) Meggyi001 válasza leninbf (#969) üzenetére

Ha 10b van fent, akkor esélyes, hogy lesz rá frissítés sztem, e vagy g. Nézz rá wifin. Kdz-t amúgy rá tudsz tolni, az hivatalos romot tesz rá, de ha nem akarsz, nem kell, vagy ha nem értesz hozzá, vagy ilyenek.

https://gamergep.hu/

(#972) NNME


NNME
tag

Helló!
Rootolás nélkül van mód arra, hogy megváltoztassuk a telefon betűtípusát egy általunk adottra, pl Helveticára?

(#973) tecsa74 válasza Meggyi001 (#949) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!

Képzeld,leírtam a Telenornak a kálváriám,és kértem őket,hogy legalább 1 havi előfizetésem engedjék el kárpotlásul.
Aztán reagáltak:

"Nagyon sajnáljuk, hogy készüléke működésével kapcsolatban kellemetlenséget tapasztalt, és köszönjük, hogy kérésével hozzánk fordult.

A gyártói márkaszerviz a leadott készülék munkalapjára az alábbiak szerint vette fel a készülék állapotra vonatkozó adatokat: Karcos: Plexi külső, Burkolat. A Telenor nem kívánja a márkaszerviz állásfoglalását felülbírálni. Mivel nem kimutatható, hogy a készülék a leadást követően sérült meg, a jóváírási kérelmét egyedileg sem tudjuk engedélyezni."

Azt állítják az LG-nél,hogy már karcosan adtam le.
Basszus ,teljesen új volt,semmi esztétikai hibája nem volt,egy muslicányi karc nem volt rajta. :W

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#974) Meggyi001 válasza tecsa74 (#973) üzenetére

Hát ja....gáz...legközelebb aki szervizbe adja, előtte csináljon a telóról képet.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

(#972) NNME: Van valami apk-ból telepíthető betűk, megkeresem, hátha meglesz....

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#975) Quqesz válasza tecsa74 (#973) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várjál kinek adtad le
1.telenor-->akkor sanszos,hogy ők a telemaxnak küldték el,ugyanis az is márkaszervíz!...sajnos és a szolgáltatók oda küldik általában
2. Te vitted be az LG szervízbe...akkor gáz,de még nem hallottam ottani kontár munkáról...eddig
Sajnos ilyen károkozások a telemaxra jellemzőek....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#976) Bkrisz9 válasza tecsa74 (#973) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Hát igen. Ezért kell fénykép (dátumos ha lehet) és elkérni a papírokat ,hogy mit írnak rá. (meg persze átvételnél alaposa átnézni sem árt.)

egyébként így már jobbnak látom h nem foglalkozok a leddel..

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#977) leninbf


leninbf
csendes tag

Tudom, hogy nem egy fontos téma, de egy kérdésem lenne:

Némelyik játéknál nem tűnik el az alsó menüsor (home ikon stb..) max átváltozik ilyen pöttyre.
Főleg fektetett képernyő esetén tapasztaltam, és elég zavaró, hogy betakar a játékba, néha irányítógombokat se látni tőle és emiatt játszhatatlan...

Van erre valami módszer, beállítás, vagy gesztus, amivel el lehet tüntetni ?

Más :

A FULL HD akadásra rájöttem, a PC lejátszója volt a hibás, ( BS player ) másik videólejátszóval és youtube-ra feltöltve megszűnt az akadás.

Én voltam láma...

[ Szerkesztve ]

(#978) Bkrisz9 válasza leninbf (#977) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ez nálam youtube-nál szokott néha előfordulni bár ritkán de olyankor nem nagyon tudok mit kezdeni vele csak azt h ki-be lépek

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#979) szabokos


szabokos
csendes tag

Sziasztok!
Nekem 3 hónapja van meg a teló és nagyon elégedett vagyok vele. Egyedüli gondom a led nem működése volt. Egyébként Telenoros a készülék. A héten rászántam magam és elvittem az LG szervízbe. 2 óra múlva jött az sms, hogy elkészült. Szerencsére én nem jártam úgy, mint a fórumtárs, hibátlanul kaptam vissza.
A led most már működik, de csak piros színt tud. Másnál is így van?

(#980) Meggyi001 válasza szabokos (#979) üzenetére

Igen, csak piros szín van sajnos.

https://gamergep.hu/

(#981) szabokos válasza Meggyi001 (#980) üzenetére


szabokos
csendes tag

Köszi. Reméljük, hogy a lollipopnál ezt is javítják majd.

(#982) Meggyi001 válasza szabokos (#981) üzenetére

Sztem fizikailag van csak piros led.

https://gamergep.hu/

(#983) leninbf


leninbf
csendes tag

Csak pirosan világít ez tuti, a nagytesóban vannak multiszínek...

Az állapotsór eltűntetésében játék közben senki nem tud ötletet ?

[ Szerkesztve ]

(#984) leninbf


leninbf
csendes tag

Még egy kérdés 😃
Számít, hogy a saját töltőjével töltöm, vagy bármelyikre rádughatom ?

(#985) Remekelek28 válasza Quqesz (#975) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szerintem is a telemax a ludas..Érdemesebb közvetlen az LG-hez küldeni.

(#986) Bkrisz9 válasza leninbf (#984) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nézd meg a ráírt értékeket. Ha egyeznek akkor úgy tudom lehet másikkal is. Nekem pl. véletlen beleesett az ágyam mellett lévő pohárba az LG töltőfejem de találtam itthon egy Sony-t az értékek ugyan azok rajta így elvileg nem lehet baja.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#987) Meggyi001 válasza leninbf (#984) üzenetére

Én 10 androidos telóból 7-et nem a sajátjáéval töltöm (az elmúlt 3-4 évben), soha nem volt még gond belőle...általában egyeznek az értékek is...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#988) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#987) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ha nagyon eltérőek az értékek akkor csökkentheti az akku élettartamát elég rendesen. Ezt sajnos az Xperia Solámnál tapasztaltam..

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#989) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#988) üzenetére

Lehet, még nem néztem utána nagyon ennek. Azt tudom, hogy kocsiban (taxis voltam) töltöttem már 500-1000-ig mAh-el, itthon 700-1800-mAh-ig különböző töltőkkel, szerencsére még soha nem volt gond velük...mikor épp mi akad a kezembe :D :D :D

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#990) Quqesz válasza leninbf (#984) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bármelyikkel....a lényeg, hogy 5v legyen a kimenő feszültség(kb az összes töltő ilyen), a leadott amper meg abban számít,hogy ha kb 1A alatti a töltő,akkor lassabban,ha 1A feletti,akkor gyorsabban lesz feltöltve.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#991) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Kis update :
Kint van a Spanyol V10h szoftver. KDZ-s változata tölthető a szokásos firmware update center-ből. Nekem az elkövetkezendő napokban munka miatt nem lesz időm tesztelni , de ha valaki kipróbálja írjon róla pár sort :) ;)
(Nem mintha bajom lenne a v10g-vel , de kíváncsi vagyok milyen javítások történtek :) )

Köszi

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#992) Meggyi001 válasza Rasnac (#991) üzenetére

Megnézzük, köszi hogy szóltál :)

https://gamergep.hu/

(#993) Lacuss20 válasza Meggyi001 (#963) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Köszi!

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#994) nyoka


nyoka
csendes tag

Üdv!

Feltoltam a spanyol 10h-t,sima flassel! Szembetűnő változás nekem nincs mivel maradtak a beállításaim.Talán gyorsabb némileg,kamerában sem nagyon látok változást. Hd videó megy simán....

(#995) Meggyi001 válasza nyoka (#994) üzenetére

Na, köszi, ahogy időm engedi, mi is feltoljuk.

https://gamergep.hu/

(#996) #27389392


#27389392
törölt tag

Sziasztok, olvastam a fórumot és láttam, hogy egész jó vélemények vannak a telefonról. (S5 mini és e között vacillálok.) Az érdekelne, hogy mennyire karcolódik a kijelzője a készüléknek, mennyire strapabíró? A fólia engem nagyon idegesít, a samsungom elég jól bírta nélküle, bár az gorilla glassos volt, míg ez nem tudom hogy az e? Előre is köszi a választ

(#997) Bkrisz9 válasza #27389392 (#996) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Az enyémen nincs fólia és egyszer esett egyet pici karc lett a tetején de a kijelzőn semmi. Csak zsebben hordom és asztalra teszem le. Zsebtől nem karcolódik ez tuti biztos.. komolyabb igénybevételről nincs infóm. Szóval ha átlag felhasználó vagy és nem teszed kulcs,apró stb mellé csak zsebből ki-be éjjel pedig asztalra akkor semmi baja sem lesz. Legalábbis nálam nem lett.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#998) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#997) üzenetére

Dettó így gondolom...

https://gamergep.hu/

(#999) Meggyi001

Kicsit vicces, de az istennek sem találom a v10h kdz-t, most vak vagyok, vagy mi???? Dobjatok egy linket lécci :)

https://gamergep.hu/

(#1000) Rasnac válasza Meggyi001 (#999) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Helló

http://lg-phone-firmware.com/tool.php?idclick=11719 azt hiszem :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.