Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Ez nem lett valami nagy szam....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Márko88


Márko88
aktív tag

Párom Sony-ját kéne jövőre cserélni. Sony kiesett, azt hittem ez az LG nem rossz, csak mostanában hallottam, hogy ezek is néha akadoznak, fagyogatnak..

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#3) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Kevés a RAM, nekem 5"-re full HD kellene. Sőt lehetne S800 is, és mehetne egy kicsit drágábban, mint a G2. Ezt a készüléket már párszor kiadta az LG. Szerintem nem nagy szám. Pozitívum hogy jól néz ki, de azért nem egy Lumia 930. Jó lenne egy igazi kisebb telefon a Sonyn kívül, ami túllép már az s400-on. Az Aplha nem számít annyiből bármit veszek és még marad is :D

(#4) Dealer95


Dealer95
őstag

Megérkezett a G3 kistestvére, amely a QHD-s sorozatindító számos jó tulajdonságát megtartotta, viszont több erénye az érképzés áldozatává esett.

(#5) kcsa válasza ctvagyok (#3) üzenetére


kcsa
veterán

az általad felsorolt igények azért nem épp középkategóriásak jelenleg. Ahogy a Lumia 930 sem. De még a G2 sem :)

(#6) Dealer95 válasza Márko88 (#2) üzenetére


Dealer95
őstag

#2 Márko88:
LG G Flex-em van (De hardverileg ugyan ez a G2 is, az meg még olcsóbb.).
Nem akad, nem fagyogat, 6-7 óra kijelzőidőt tud 1 töltéssel, és a cikkben említett készülék áráért már majdnem megkapod.

(#7) #03372544


#03372544
törölt tag

Hová tűnt a Snapdragon 600?
(lásd HTC One)

(#8) HKorn


HKorn
addikt

durva, hogy egy kistestvérnek szánt modell 5"-os.

lehetne nagyobb az ugrás lefelé kijelzőben is, ha már a hardvert megnyírbálják rendesen, gondolom jobban örültek volna sokan ha 4,5-4,7" a G2 mini méretei körül megállt volna ez is.

Run&Ride

(#9) Peter13 válasza HKorn (#8) üzenetére


Peter13
senior tag

Hát igen. De legalább nem hívják mini-nek (lehet hogy nem merték ;] ). Egyébként jó arányai vannak, meg szép is, csak hát nekem még mindig nagy. De lehet hogy a "zöm" meg pont ennek a méretnek örül...

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#10) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Kiadták volna a LG G padhoz hasonló hardverrel ennyiért és semmi gond nem lenne. Snapi 600-as meg 2 GB Ram. Aki nem szeretne játszani rajta, de használná gördülékenyen annak bőven elég lett volna. Azért ennyi pénzért ez így kevés.

(#11) S e t h


S e t h
nagyúr

Az érképzés tetszett a legjobban, hiába na, az lg mindenhez ért. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#12) Peter13 válasza ctvagyok (#3) üzenetére


Peter13
senior tag

Nem kötekedésképpen, de komolyan érdekelne hogy mihez kevés az 1gb ram.
Illetve az is hogy melyik alkalmazásnál látszik a 720p hátránya (ekkora képernyőn a 720p kb ugyanaz mint pl Ipad retina képernyője 9.7 hüvelyken...)
Ismétlem: nem kötözködés képpen, csak egyszerűen nem értem.

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#13) dlaj


dlaj
őstag

Egy kis elírás a második oldalon:
"Felül amúgy sincs szükség extra kávára, úgyhogy itt csak a beszélgetési hangszóró, a közelségérzékelő, a ledes villanó és az 1,3 megapixeles előlapi kamera kapott helyet. Az LG logó alulra került."

Gondolom értesítési led van ott, nem villanó.

(#14) sajo13 válasza Dealer95 (#6) üzenetére


sajo13
senior tag

Azért ez a G3s nem akad annyira, mint a videón látszik. A félig betöltött weboldal még Snapdargon 600-on is megakad. Viszont a videón látható, hogy miután betöltődött az oldal utána már nem akad meg zoomoláskor.

Viszont az árazása lehetne alacsonyabb picivel (de még így is a G2 alatt van 20 ezerrel), mert csak Snapdargon 400 és csak 1 Gb RAM, 4 GB szabad tárhely.

(#15) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Milyen az az érképzés? :D

(#16) Polllen


Polllen
nagyúr

Úgy tűnik a G3 széria a lag edition lett. Én ilyeneket g2-n, de g2 minin se láttam. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#17) Andrejka


Andrejka
csendes tag

(grammar nazi ON) a főoldalon és a főcímben is "érképzés" van írva, ami gondolom "árképzés" akart lenni. ;)

(#18) Saccco


Saccco
nagyúr

Nem értem miért kell azt a nyamvadt fénymérőt kispórolni...
Értesítő LED sincs? - nem láttam

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#19) hue2000


hue2000
tag

Amúgy jobb ez valamivel a g2 mininél ?

Az élet mindig drága

(#20) Baggins86 válasza #03372544 (#7) üzenetére


Baggins86
aktív tag

Ez engem is érdekel...

(#21) dlaj válasza Saccco (#18) üzenetére


dlaj
őstag

Szerintem van, csak elírták.

(#22) Lefagyol


Lefagyol
csendes tag

50k-ért vinném is... :D

...fagyol.

(#23) Retekegér válasza #03372544 (#7) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nincs integrált modem.

Amúgy legalább a RAM lehetne 1,5-2 GB, mert rengeteg Snapi400-as ajánlat van 1 GB rendszermemóriával, a plusz szolgáltatások nem tudom kinek fognak ennyit érni.

<< Heimdal >>

(#24) ctvagyok válasza Peter13 (#12) üzenetére


ctvagyok
őstag

Android alá kevés a 1GB ram. Ha nem alap droid van rajta, hanem valami gyári launcher. Egyszerűen elfogy a ram. Asus gépemben is 1 GB van és elfogy is pikkpakk, belassul. Attól még még túlléphetnének a snapi 400-on már, hamár a középketegória felső részébe van pozícionálva. Ramból is filléreskedés spórolni. Majdnem ugyanezt a gépet már eladták G2 miniként is, meg másként is. De ha neked elég 1 GB ram vedd meg, nem tartalak vissza :D

(#25) halkow


halkow
őstag

Ha azt nézzük hogy az s5 mini és a m8 sokkal többet kostál úgyanezen soccal akkor rendben van, de ha a G2 - höz viszonyítjuk akkor drága

Alcatel onetouch idol2s the king

(#26) papi77 válasza halkow (#25) üzenetére


papi77
addikt

Hát igen,a G2- őt nagyon eltalálták.
Nem is adom el egy darabig. :)

Az első: NOKIA 1611

(#27) dragonfx


dragonfx
veterán

Nagyon vártam ezt a tesztet.irto kiváncsi voltam a telora.nekem első ránézésre irto szimpi volt.
Az elején arra tippeltem 80e kezdőárat irtok függetlenbe.de ez a 100 bitang magas.még a 80 is.
Hol kapható amugy 100ért?
Ez volt a legesélyesebb a vételi pakliban.de.most meggyőződtem.jo vételt csináltam a g630.cal.
Ebben a teloban levő plusz ficsörők.nekem.nem érnek.meg +50e.tgyakorlatilag dupla árat.
Amugy a teszt jó, a képek is.
A felvetésetek totálisan jogos.amig a g2 100e, az s3 meg 80e,addig ennek.nincs.piaca.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28) Lefagyol


Lefagyol
csendes tag

..Gyorsan csökkeni fog az ára,valamit tenni kell a "fa" alá.. :K

...fagyol.

(#29) Duree


Duree
veterán

Hát mellbevágó lett az ára,én úgy 70 ezerre taksáltam volna max,de 100 ezer az már sok.

duree54

(#30) #03372544 válasza Retekegér (#23) üzenetére


#03372544
törölt tag

Valóban nincs, de a HTC One-nál is megoldották valahogy, meg ugye galaxy s4, Lg G Pro szintén.
Snapi600 eszközök

(#31) HKorn


HKorn
addikt

én meg még sokalltam a Lumia 730 80 ezres árát, de ezeknek a S400-as miniknek a fényében nem is annyira sok az.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#32) ctvagyok válasza HKorn (#31) üzenetére


ctvagyok
őstag

Szerintem a 730 kezdőára egész korrekt, attól is függ persze mit tud majd a fényképező.

(#33) HKorn válasza ctvagyok (#32) üzenetére


HKorn
addikt

na ja, fényképezőjére kiváncsi vagyok én is, a 930-é nagyon korrekt, talán a 730-é sem lesz annyira nagyon rossz. (bár 930-nál biztos gyengébb lesz) de ez már más téma.

Run&Ride

(#34) dragonfx válasza Duree (#29) üzenetére


dragonfx
veterán

Kizárt mikor uj szebb.jobb mint a márkán belüli g2 mini...az 70e

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#35) Rhino666


Rhino666
őstag

720p-s felbontás 5"-en? Rossz vicc.

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#36) Dealer95 válasza Rhino666 (#35) üzenetére


Dealer95
őstag

Miért?
Én 6"-on vagyok 720p kijelzővel( G Flex)... eddig mindenki azt hitte 1080p...

5"-ra középkategóriában bőven elég.
Főleg a Snapi 400-hoz. 1080p-vel már nem birkózna meg az a SoC.

[ Szerkesztve ]

(#37) kcsa válasza Rhino666 (#35) üzenetére


kcsa
veterán

még 5.5"-on se vészes. Redmi Note kifejezetten kellemes.

(#38) Rhino666 válasza Dealer95 (#36) üzenetére


Rhino666
őstag

Mert az eredeti G3 1440 x 2560 felbontású. Ergo 5"-en 1080p dukált volna, vagy legrosszabb esetben 900p.

(#37) kcsa: Egész addig, amíg nem használtál 1080p-t 4,7"-on. :) 2015 van lassan, 300-as dpi alá nem szabadna menni. :)

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#39) HKorn válasza Rhino666 (#35) üzenetére


HKorn
addikt

kevesled a 294 ppi-t?

A G3 538 ppi-je meg egyszerűen felesleges és túlzó sztem.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#40) Retekegér válasza Rhino666 (#35) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Mikroszkópszeműeknek tényleg az lehet. Szerintem meg tökéletesen elegendő. Now what?

<< Heimdal >>

(#41) Marton Pí


Marton Pí
csendes tag

Miért nem tették bele az S600 + 2Giga Ram kombót? :F
Full jó telefon lenne.

Az élet egy lemezjátszó, amin Isten a DJ - /Sony Xperia Z1 Compact/

(#42) sajo13 válasza Marton Pí (#41) üzenetére


sajo13
senior tag

Mert akkor 140 lenne a nyitóára :)

(#43) Dealer95 válasza Rhino666 (#38) üzenetére


Dealer95
őstag

Nem bírná el a hardver, mert a 720p is sok már szerintem ehhez.

És volt 4,3" 720p telóm. Sok különbség nincs... Főleg a mindennapokban.
Napi 6 óra kijelzőidőm van mégsem érzem úgy hogy kellene nagyobb felbontás.
Persze fejleszteni kell, de a G3 felbontása már felesleges. Nem venni észre a 1080p meg a QHD között a különbséget.
Inkább az aksikat fejlesszék.

(#44) furio


furio
aktív tag

Azért elég nagy makker, aki G2 helyett mondjuk ezt veszi :)

Lorem ipsum dolor et sit amet

(#45) dragonfx válasza sajo13 (#42) üzenetére


dragonfx
veterán

+1 és annyiért már nagyteso van.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#46) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Nexus 4 mindenben jobb (kivéve akku), és ennél olcsóbban lehet hozzájutni, sőt, a Nexus 5 (a G2-vel egyetemben) sem sokkal drágább. Nem értem ezt az árazást.

***

(#47) Retekegér válasza Dealer95 (#43) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Nálam mást mutat a tapasztalat, meg nem véletlenül jön ki annyi S400+HD kombó, röhögve meghajtja.

<< Heimdal >>

(#48) roli543


roli543
őstag

Személy szerint valahogy nem látom, miért kellene ezt a modelt választanom a G2 mini helyett, szépnek nagyon szép, de az L90 a töredékéért, sőt, az F70 a feléért kapható, ami nem elhanyagolható szempont a középkategóriában szerintem! Mégha az F70 néhány ponton gyengébb nála.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#49) Rhino666 válasza Dealer95 (#43) üzenetére


Rhino666
őstag

4,3"-en lehet hogy elég, mert ott már 350 körüli a DPI. :) 1080p fölé felesleges menni. De ugyanúgy alá is... :K

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#50) KubanitoS válasza hue2000 (#19) üzenetére


KubanitoS
veterán

Én is pont ezt akartam kérdezni. Én konkrétan kb két hónapja vettem egy G2 minit 55 ezerért T-mobiléknál, ahogy nézem a G3 miniben ugyanez a processzor és szintén 1 giga ram van. egyedül a kijelző nőtt 4.7-ről 5"-re. Szóval ez százezerért kegyetlenül drága. Ráadásul a G2 mini vásárlásakor a nagy G2-t 90 ezerért tudtam volna megvenni egy átlagos (3000 ft/hó) előfizetéssel trééknél. Miről is beszélünk akkor? :U

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.