Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Bkrisz9 válasza wolf88 (#3000) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Telefonnak ehhez nincs sok köze. Valami az app frissítési folyamatával nincs rendben, igaz nekem frissül rendesen. Próbáld letörölni és újra feltenni.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3002) wolf88 válasza Bkrisz9 (#3001) üzenetére


wolf88
tag

Mar probalkoztam mindenndl.ez a hiba jelenseg azota fennall,miota ez a telefonom van,osz ota.mar letortem es mindig ugyanez van.

(#3003) Shany0811 válasza Meggyi001 (#2999) üzenetére


Shany0811
tag

Köszönöm meglett a fórum :C :C :C :R

Az összefoglalóhoz hatalmas gratuláció, eszméletlen jó lett!
Eddigi tapasztalataim a 3. napon egy G2 mini után az, h nagyon baba ez a készülék is! Jól sikerült! Kezdetben kaptam egy mini szívrohamot, 4.4.2 -vel kaptam meg ( nem, nem ez miatt :D ) és nem volt 4G... nem tudott felregelni a hálózatra...
Majd kapott egy gyári lollit flash tool-al és azóta mint a kisangyal! :C

(#3004) Meggyi001 válasza Shany0811 (#3003) üzenetére

Helló, üdv itt nálunk. Köszi a dicséretet, mindenki munkája benne van. Csak sajnos frissíteni nincs időm, sok a munka, meg a telefon sincs már meg. De vagyunk azért még páran itt :)

https://gamergep.hu/

(#3005) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

factory reset után a beállítás varázsló a telefon nevének megadásánál leáll és elölről indul, kilépni nem lehet belőle a kdz flash meg vagy 8 féle hibaüzenetet dob ki minden olyan 10. alkalomkor amikor hajlandó elindulni. Mi a francot csináljak most? :W :W

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3006) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#3005) üzenetére

Nem értem....pedig nem vagy kezdő....valami változás azóta?

https://gamergep.hu/

(#3007) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#3006) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ja, meguntam és visszatettem egy 3 hónapos mentést. :(((

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3008) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#3007) üzenetére

Oké :)

https://gamergep.hu/

(#3009) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#3008) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Valamit nagyon nem szeret win10-en ez a kdz dolog. Alapból hiába kattintgatok az ikonra el sem indul maga a program (nem csak az összefoglalós, az sem amit itt linkelt a múltkor valaki amikor szoptam vele). Kompatibilitási beállítások után olyan sacc. 10. alkalomra úgy gondolja, hogy "Jó, legyen ha ennyire akarod". Ezután egy "Please Update R&D Test Tool" üzenet fogad, majd szinte azonnal egy a program nem válaszol hibajelentéses ablak. Az már csak hab a tortán, hogy a feladatkezelő sem zárja be ilyenkor. Érdekes. Mindegy 3 hónapot már kibír most így ha el nem cseszi megint egy app a dolgokat. Sajnos nem figyeltem így nem tudom melyik appom frissítése tette padlóra.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3010) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#3009) üzenetére

Fasz@... :F

https://gamergep.hu/

(#3011) Shany0811


Shany0811
tag

Sziasztok!
Két gyors kérdésem lenne, az egyik, hogy milyen gyomláló progit használtok? Én korábban a root uninstallert használtam, ami 4.4.2-n gyönyörűen tette a dolgát még G2 mini-n, lollin már kevésbé volt használható a felesleges progik gyomlálására.
A másik hogy CM13-on működik a lézeres fókusz? Tudja használni a CM13 kamera szoftvere, vagy csak az Stock rom kamera szoftvere ismeri fel?

(#3012) Shany0811 válasza Bkrisz9 (#3009) üzenetére


Shany0811
tag

Szia,
Azt megpróbáltad már, hogy az összes LG és kdz-s progit letörlöd a gépről és utána csak azt teszed vissza ami a kdz-s flasheléshez kell? (lg driver, telefon driver meg a flash tool?) Nekem is win10 van fenn, és elsőre ment szerencsére a flash tools-al KK-ról lollira a frissítés...

(#3013) Meggyi001 válasza Shany0811 (#3011) üzenetére

Én mindig a titanium backup-ot használom. A lézert nem tudom.

https://gamergep.hu/

(#3014) Bkrisz9 válasza Shany0811 (#3012) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Igen. Virtualboxos win7-et fogok legközelebb kipróbálni.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3015) gallimi


gallimi
tag

Sziasztok. Tudnátok ajánlani egy jól működő romot. Nekem nem nagyon tetszik ez a 5.0. Illetve azt szeretném kérdezni, hogy twrp -vel feltehető a 4.4. Tudnátok nekem adni egy linket, ahonnan tudnék leszedni egy pár romot. Köszi.

(#3016) Meggyi001 válasza gallimi (#3015) üzenetére

Flesselni kell a 4.4-et kdz-vel. [link]

https://gamergep.hu/

(#3017) Bkrisz9 válasza gallimi (#3015) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Gyári KK-ből van pár verzió a lollin kívül illetve egy CM ROM. A CM-hez BL nyitás kell, ha függő a telefonod akkor ez bukó.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3018) gallimi


gallimi
tag

Nem nagyon értem. Nem lehet felrakni egy cwm vagy twrp vel? root már megvan, cwm-et csak fel kellene tennem azután már mehetne fel a rom nem? Csak nem találok megfelelőt. Nem járható így ez a dolog.?

(#3019) Shany0811 válasza gallimi (#3018) üzenetére


Shany0811
tag

Természetesen az a módszer amire gondolsz az is járható út. A kollega szavaiban azonban kétséget vélek felfedezni, gyanítom az XDA-n található főzött ROM-ok miatt, amiben egyet kell értsék vele.
A CM13 felrakásához, ami már 6.0.1, kell root és a bootloader nyitás is, illetve csak twrp recovery-vel, és abból is a 2.8.7-s verzióval sikerül hiba nélkül feltenni.

(#3020) gallimi válasza Shany0811 (#3019) üzenetére


gallimi
tag

Köszönöm. Közben sikerült feltennem a 4.4-et kdz. most kipróbálom így.

(#3021) Shany0811 válasza gallimi (#3020) üzenetére


Shany0811
tag

Szuper :C Egy kérdésre válaszolj nekem kérlek, neked megy 4.4 alatt a 4G?

(#3022) gallimi válasza Shany0811 (#3021) üzenetére


gallimi
tag

Igen működik rendesen. A kártyám is tudja. 4.4.2 android van fent.Szoftver ver. V10d.Global.TMO

(#3023) nagy.domi


nagy.domi
újonc

Sziasztok!
Nekem a lollipop nagyon nem vált be..
Más telefon hasonló/ugyanilyen harderverrel nagyon nem így viselkedik ez a rendszer mint ez.Próbáltam lg flash tool-al is újratelepíteni a rendszert .Nincs tele alkalmazásokkal..Messenger, Facebook, Snapchat, Instagram.ennyi app van feltelepítve .
A gyárilag feltelepített Google app-ok le vannak tiltva..de ez sem segít..
Úgyhogy kipróbálnék valami más rendszert..Valaki letudná írni nekem a CM13 telepítését részletesen?

[ Szerkesztve ]

(#3024) Meggyi001 válasza nagy.domi (#3023) üzenetére

Jó amúgy a lolli, meg az mm, csak kell alá jobb vas :) , itt a telepítés cm13-hoz: [link]

https://gamergep.hu/

(#3025) nagy.domi


nagy.domi
újonc

Esetleg van arra valami csekély esély, hogy az LG kiad hivatalos 6.0-át erre a telefonra?

(#3026) Meggyi001 válasza nagy.domi (#3025) üzenetére

Sztem nem lesz.

https://gamergep.hu/

(#3027) Bkrisz9 válasza nagy.domi (#3025) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Biztosra veheted, hogy nem. KK rá a legjobb. Lollinál túlzásba vitték a RAM felszabadítást. Sok szabad RAM marad cserébe minden lassan tölt be, újratöltöget. Root nélkül ez a telefon is ugyan ott van mint bármelyik másik kategóriatársa. Összecseszik a gyártók a droidot, a következmények pedig a lagg és a lassúság (jobb esetben csak ez a kettő, mint ennél a telefonnál is, az előző telefonom pl. konkrétan használhatatlan volt /taps taps sony/ ).

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3028) Shany0811


Shany0811
tag

CM13 Teszt in Progress... :DD

(#3029) Meggyi001 válasza Shany0811 (#3028) üzenetére

:)

https://gamergep.hu/

(#3030) Shany0811 válasza Meggyi001 (#3029) üzenetére


Shany0811
tag

Kérdezném azoktól akik szintén vodások... nektek is szórakozik hívás közben a telefon? Gondolok itt arra, hogy a másik fél x beszélgetési idő után nem, vagy valamilyen robot hangot hall, és csupán a hívás megszakításával és újrahívással lehet orvosolni a dolgot... tapasztaltatok ilyet?
A telefont kizártam némileg mint probléma forrást, mert Lollin és most CM13-on is előjött ez a probléma... :F :W

(#3031) wolf88


wolf88
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy mikor válik elérhetővé a 6.0 android G3-s-re?Tesómnak Spiritje van, és a napokban lett frissítve 6.0-ra,nekem meg még sehol semmi.KÖszi szépen!

(#3032) Bkrisz9 válasza wolf88 (#3031) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nem lesz rá. Lassan két éves modell. Elég valószínű, hogy már hibajavítások sem jönnek. A spirit jóval fiatalabb.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3033) Aryon87 válasza Bkrisz9 (#3032) üzenetére


Aryon87
félisten

Ha a G2 minit nezem, akkor van esely a 6.0-ra. Amaz a Lollit is megkapta, nem tudom milyen verziorol indult, de ha jol sejtem, akkor JB lehetett az indulo szoftvere.
Jut eszembe, valami jo kis fozott rom van erre a telora? Vagy tenyleg erdemes KK-n maradni?
Anyam teloja mostanaban zarja be a messengert, mondja hogy nem tud irni sokszor rajta.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3034) Bkrisz9 válasza Aryon87 (#3033) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Egy CM van de ha függő a telefon akkor ezt is el lehet felejteni.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3035) Aryon87 válasza Bkrisz9 (#3034) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuggetlen a telefon, Hollandiaban lett veve.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3036) Bkrisz9 válasza Aryon87 (#3035) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Akkor CM, van róla feljebb vélemény és útmutató az összefoglalóban.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3037) Aryon87 válasza Bkrisz9 (#3036) üzenetére


Aryon87
félisten

Koszi.

Masik kerdes. Ha felfrissitem lolira, onnan vissza tudok menni kdz-s KK-ra?
Ha jol tudom lehetseges, csak megerosites kell.
(Tapasztalat van G3 es G4 eseteben.)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3038) Bkrisz9 válasza Aryon87 (#3037) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Vissza igen

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3039) Aryon87 válasza Bkrisz9 (#3038) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3040) coxy01 válasza Shany0811 (#3028) üzenetére


coxy01
tag

Heló.
Írnál róla hogyan muzsikál. Érdemes feltenni KK-hez képest, jobb? Mi az ami nem megy?
Köszi.

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#3041) nagy.domi


nagy.domi
újonc

sziasztok!
lenne nekem egy olyan problemam, hogy a telefon szinte hasznalhatatlan..lollipopot hasznalok, a legfrissebbet, root nelkul..
3 alkalmazas van a telefonon: messenger, instagram, snapchat..gyari google appok nagy resze le van tiltva az alk.kezeloben. a billentyuzeten nem lehet megirni egy levelet(ezt is azon irom, eddig 5x zarta be..) zenelejatszobol amint kilepek mire ujra tolzi a kezdokepernyot addigra elhallgat a zene(ami masik problema, minden appbol valo kilepes utan kezdokepernyo ujratolt .5mp-ig..nem sok..de mindennapi eletben nagyon idegesito), messenger chat fejek hasznalhatatlanok..kilovi a rendszer allandoan..
multitask mint olyan nem letezik a telefonon..
belso tarhelyen nincs semmi..
hasznaltam mar hasonlo ilyen kategorias telefont(samsung galaxy core prime), ugyanilyen hardverrel, lollipoppal..ott hasonlo problema nincs..bocsi hogy ilyen hosszura sikeredett:)

(#3042) Meggyi001 válasza nagy.domi (#3041) üzenetére

Első lépésben próbálj meg egy factory resetet, az adataid mentése után. Ennyire nem akadhat lollin sem azért, itt más gubanc lesz.

https://gamergep.hu/

(#3043) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#3042) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nehogy azt hidd, billentyuzetet mar pucolt KK-en is bezarogatja, swype hasznalhatatlan de a gyarit is eleg surun kilovi. Multitaskot meg mar ujonnan is epp, hogy tudott. Kezdokepernyovel is megjelenes ota gondja van az osszes verzion. Ennyit nott az appok igenye... 1GB RAM loszart sem er.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3044) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#3043) üzenetére

Az fasza ... Ja ja, igen kevés az 1 gb ram.

https://gamergep.hu/

(#3045) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#3044) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Mondjuk nem értem mit gondolnak azok a gyökerek akik a ram kezeléssel foglalkoznak a gyártóknál. Fut egy csomó szar ami épp nem kell és a billentyűzetet meg a zenét lövi ki az LG,Sony és Samsung is.... és nem nem kellenek azok a vackok a háttérbe, utána néztem mik azok amiket kilőhetne a rendszer de nem teszi. Még arra se lehet fogni, hogy a google a nyomi mert tiszta droidon nem ezt csinálja.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#3046) Aryon87


Aryon87
félisten

Felfrissitettem anyu telojat lollira. Egyelore ugy nez ki szepen megy, bar mikozben az appokat toltotte le, kicsit megbolondult.
2 frissitest kapott, v20d van rajta most.

CM13 az jobb? Olvastam a leirasat, kisse maceranak tunik a felrakasa...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3047) Aryon87 válasza Aryon87 (#3046) üzenetére


Aryon87
félisten

Na, 1 napot birt a lolli. Anyam megszolal: mit csinaltal a telefonnal, xarabb lett mint volt :C
Tettem a hulyet h em erteni mi a gond, aztan fogtam es visszapakotam neki a v10h-t.. Gyonyoruen elmwnt, igaz kellett neki a teljes driver telepites. Eredetileg a v10g volt fent.

Cm13-rol van valakinek gyakorlati tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#3048) Meggyi001 válasza Aryon87 (#3047) üzenetére

Este tudok én csak írni erre.

https://gamergep.hu/

(#3049) n4gYd0m1


n4gYd0m1
újonc

Kijöhetne erre a telóra MM..Már ha a Lolli nincs optimalizálva erre a telefonra. G2 minire is kijött annó a lolli..G4c-n már MM fut, hardver pedig ugyanaz nagyjából..:D

(#3050) Shany0811 válasza Aryon87 (#3047) üzenetére


Shany0811
tag

Szia,

CM13-ról csak jót tudok mondani, mint mindig :) bár az aksi idejét nem fogja az sem megváltani... lolli után meg pláne hogy egy élmény lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.