Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#850) üzenetére


Bkrisz9
őstag

nálam sincs

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#852) NNME válasza Meggyi001 (#850) üzenetére


NNME
tag

Nem magyar szolgáltatóm van, talán ezért :)

(#853) Bkrisz9 válasza NNME (#852) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ez nem lehet szolgaltatoi beallitas? nem ertek hozza ilyet allithatnak e be

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#854) NNME válasza Bkrisz9 (#853) üzenetére


NNME
tag

De, szolgáltatótól lett vásárolva, valszeg ezért van ott. De most ez egy új telóm és ez az egyetlen dolog ami rohadtul idegesít rajta. Addig még oké, hogy a lock screenen megjelenik, de ez így már nagyon útban van. Idővel muszáj lesz megszokjam ha nem lesz rá megoldás.. :(

(#855) Meggyi001 válasza NNME (#854) üzenetére

D722 a típusszáma? Elvileg akkor lehet rá nyomni másik kdz-t, akkor nem lenne ott, vagy függő a telefon? Az a baj , hogy függő telefont még nem flesseltem, így nem tudom, hogy lehet e rá kdzt nyomni, de elvileg igen, nem srácok?

https://gamergep.hu/

(#856) NNME válasza NNME (#848) üzenetére


NNME
tag

Áh, oké, megoldódott! :D
Settings - Tethering & networks - Mobile Networks - Display network name (pipa KI)

(#857) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#855) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Lehet. Nekem telenoros.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#858) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#857) üzenetére

Na, akkor zsír :)

https://gamergep.hu/

(#859) Quqesz válasza Meggyi001 (#858) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Meggyi bajban vagyok! Egyre jobban tetszik a G3 dizájnja! :Y :K Az a dúrva,hogy szeretem a G2-t de ennek a telónak tetszik nagyon a kijelzője még kissebb felbontásban is! Vmit csinált az lg,mert sztem jobbak a G3 széria kijelzői.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#860) Meggyi001 válasza Quqesz (#859) üzenetére

:D :D :D

https://gamergep.hu/

(#861) haris válasza NNME (#856) üzenetére


haris
őstag

Nekem ilyen menupont nincs is

(#862) #08132608


#08132608
törölt tag

Sziasztok! Pár napja én is G3 S tulaj lettem, nagyon jó telefon, a páromnak xperia m2 van de ez gyorsabb hiába ugyan az a driver. A led nekem sem működik, de még pirosan se, egyik tesztnél sem villan fel, ez nagyon zavar engem, bár biztosan megszokom majd. Alapjában véve semmi bajom a telefonnal, minden tökéletesen működik. Viszont a rootolás sehogy sem akar menni, elakad a "waiting for device"-nél pedig mindent a leírás szerint csináltam. Nincs valami más megoldás rá? A szoftver verzióm V10g-EUR-XX. Köszönöm a válasz(ok)-at! :)

(#863) Bkrisz9 válasza #08132608 (#862) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Driverek? Képernyőzár (kód,PIN,minta stb) feloldva? USB hibakeresés és nem valós helyek engedélyezve?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#864) #08132608 válasza Bkrisz9 (#863) üzenetére


#08132608
törölt tag

Igen minden így van, driverek is fent vannak, viszont a pdanet+-ra nem tudok csatlakozni usb-n mert azt írja kapcsoljam be az usb hibakeresést, pedig be van kapcsolva.

(#865) Meggyi001 válasza #08132608 (#864) üzenetére

A pdanet-et csak simán fel kell telepíteni, skip usb a telepítés végén. Ha fent van minden driver és be van kapcsolva minden ami kell a telón, akkor mennie kell a root-nak.

Biztonság: ismeretlen források
Fejlesztő opciók: usb hibaelhárítás + nem valós helyek engedélyezése

Bkrisz már írta...

Volt már nekem is olyan, hogy waiting device-t írt ki, ilyenkor vagy másik usb, vagy kihúzod azt bedugod megint, ha kell többször is, és újraindítod a bat fájlt, menni fog az, erőltesd :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#866) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#865) üzenetére


Bkrisz9
őstag

nekem is az szokott működni h kihúzom újraindítom és vissza. de ez nem ennek a sajátossága a solám meg galaxy mini is csinálta rootnál

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#867) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#866) üzenetére

Jaja :)

https://gamergep.hu/

(#868) #08132608 válasza Meggyi001 (#865) üzenetére


#08132608
törölt tag

Oké. Köszönöm a segítséget! Próbálgatni fogom. :) ui.: az első hozzászólásomnál az m2-nél driver helyett hardware-re gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#869) Meggyi001 válasza #08132608 (#868) üzenetére

Oké, csak próbálgasd. Ja, vágjuk, kivettük a szövegkörnyezetből.. :)

https://gamergep.hu/

(#870) #08132608 válasza Meggyi001 (#869) üzenetére


#08132608
törölt tag

Letöröltem mindent és újra leszedtem majd feltelepítettem ismét. Mostmár az első újra indításig el is jutok, a telefonon is megjelenik a kép hogy ne húzzam le. Viszont semmi sem történik :(

[ Szerkesztve ]

(#871) Bkrisz9 válasza #08132608 (#870) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ez érdekes ilyet még nem csinált senkinek sem.. hm..

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#872) #08132608 válasza Meggyi001 (#869) üzenetére


#08132608
törölt tag

Jelentem sikerült megcsinálnom a rootolást! :) Az LG PC Suite-tól kezdve a Sony és az iPad minden cuccát letöröltem és aztán kezdtem előröl telepíteni a leírtak szerint, és a pdanet+-ra sem volt szükség a rootoláshoz! Szerintem írjátok be a téma tudnivalóba, hogy ezeket és ehhez hasonlókat le kell törölni. Egyébként fogalmam sincs melyik kavarhatott be nálam.Mindenesetre hálás köszönet a segítségetekért! :) :R

(#873) Bkrisz9 válasza #08132608 (#872) üzenetére


Bkrisz9
őstag

na király :) akkor csak össze gubancolódtak

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#874) Meggyi001 válasza #08132608 (#872) üzenetére

Na, szerencsére. Sztem is csak összegubancolodtak.

https://gamergep.hu/

(#875) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

26%, 51ó 13perc akkuhasználat, 4h 28m 57s kijelzőidő. Azt hiszem ez jónak számít :)) a hétvégén nem volt töltőn csak addig kapott szuflát amég pár képet áttöltöttem gépre azaz max 5 perc.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#876) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#875) üzenetére

Igen, ez nagyon jónak számít :C

https://gamergep.hu/

(#877) Reignman válasza Meggyi001 (#793) üzenetére


Reignman
aktív tag

Szia, nekem is a Quickpic a kedvencem, a gondom, hogy a g3s nem engedi, hogy kepeket toroljek es szerkesszek vele. Erre lenne valami egyszeru megoldas?

(#878) Meggyi001 válasza Reignman (#877) üzenetére

Helló, hát nálunk nincs ilyen gond, reinstall vagy adatai törlése esetleg?

https://gamergep.hu/

(#879) Reignman válasza Meggyi001 (#878) üzenetére


Reignman
aktív tag

Android 4.4 dont allow non-stick app to modify the external sd card. We cannot solve this system limitation.

Ezt nem lehet feloldani? Nem akarnam rootolni a telefont...

(#880) Quqesz válasza Bkrisz9 (#875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Jó bizony! :K
Nálunk is messze veri üzemidőben a sony z1c-t(ami megint elkezdett fagyizni,míg az lg stabil)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#881) Meggyi001 válasza Reignman (#879) üzenetére

Csak root-tal: Sd fix KitKat

https://gamergep.hu/

(#882) Reignman válasza Meggyi001 (#881) üzenetére


Reignman
aktív tag

:((( Koszi. Remelem egy frissitessel változik a dolog, eddig egy kitkates telefonommal, vagy tablettel sem volt ez gond...

(#883) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

udv!

ismerős keresne ota frissítést, de azt írja a teló, hogy nincs regisztrálva.
ezt hol/hogy tehetné meg?
(független készülék)

#?*@&!

(#884) Meggyi001 válasza zeon.hu (#883) üzenetére

A miénk is független, de nem irt ki ilyet. Többiek, ötlet?

https://gamergep.hu/

(#885) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#884) üzenetére


Bkrisz9
őstag

nem OTA-n frissites? A nem tiszta telepítes úgyis csak bugokat szül.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#886) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

V10G rom vélemény :

Pár napja toltam fel kdzflash tool-al , és háát nem placebo amit érzünk .Nekem legalábbis a véleményem : Javították az értesítési ledet (mostmár e-mail , facebook , céges level érkezésnél is jelez) Kamera gyorsabb , galéria gyorsítótára is javítva, kevesebbet agyal a képek megnyitásánál , Laucher már annyira sem akad mint eddig , ram kezelés jobb , gyorsabban indulnak a nagyobb teljesítményű progik/ játékok , aksi is jobban teljesít , valahogy kevésbé zabálja az aksit a teló , (ált. 65%-os fényerőt használok) .

Akit nagyon zavarnak a v10d lassulásai/dolgai akkor annak csak javasolni tudom a flashelést , hiszen nem kell root jog hozzá és pikkpakk 15 perc alatt megvan (annyi hogy hard resetel de erre jo a LG backup :) )

Remélem segítettem . :)

Szép napot!

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#887) Bkrisz9 válasza Rasnac (#886) üzenetére


Bkrisz9
őstag

+1

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#888) sushika válasza Rasnac (#886) üzenetére


sushika
tag

Koszonjuk a rovid beszamolot, detto nalam is ezek tapasztalhatok. :)

(#889) Quqesz válasza zeon.hu (#883) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szia!
Ez általános probléma nem eus készülékeknél(neke. 4X HD volt ilyen). Vszínű ázsiai v arab import és azért kér regget,mert először ottani simmel kellet volna elindítani. Baj nincsen két lehetősége van:
1. csak ottani frissítést fog kapni,ami sokszor lassabb,de lesz benne magyar nyelv...
2. kdz-vel feltesz egy magyar romot,akkor ha jól emlékszem lesz ota is,de a frissítéseket a kdz-vel tudja majd aktualizálni bármikor...asszem Meggyi a kdz-t te jobban vágod..

Rasnac
+1

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#890) Bkrisz9 válasza Quqesz (#889) üzenetére


Bkrisz9
őstag

És a tiszta telepítés erősen ajánlott androidos készülékeknél. Az OTA vagy bármilyen olyan módszer ami adatmegtartással jár pedig elég erősen nem ajánlott... elég sok bugot okozhat.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#891) Robbantos


Robbantos
csendes tag

Üdvözlet!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy létezik-e olyan program Androidra, vagy akár PC-re, mellyel USB kábelen keresztül szektorellenőrzést lehet végrehajtani egy androidos telefon partícióin?
Pont úgy, mint a CHKDSK (Scandisk), vagy a HDD Sentinel.

Vagy ha szektorellenőrző progi nincs, akkor esetleg olyan, mellyel teljes formázást lehet végrehajtani, s így minden rendszerpartíciót felfrissíteni?

Csak mert ahogy észrevettem, egy TWRP vagy CWM Recovery csak gyorsformázást hajt végre, ami engem zavar, mert én úgy vagyok vele, hogy ha már újratelepítek egy ANDROID rendszert, akkor az kerüljön friss partícióra, melynek minden egyes szektorának értéke egy szép FORMÁLT 0!

Előre is köszi az infókat! :R

Üdv

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságomról több, mint 200 pozitív értékelés, valamint 10 éves tagság tanúskodhat.

(#892) zeon.hu válasza Quqesz (#889) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!

a második szinte kizárt, legfeljebb ha én csinálom meg neki :)

az első verzió meg hogyan érhető el, ha a reg hiánya miatt nem kereshető a frissítés?
magától ajánlja fel?
(mellesleg az OTA-t minden készülékemen kerülöm, tiltom, de ez ugye nem az enyém)

#?*@&!

(#893) Quqesz válasza zeon.hu (#892) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Bocsi,igen az első nem kivitelezhető....marad a kdz. Esetleg megkérdezném az lg szervizet ha pesti vagy mennyiért teszik fel. És akkor már lesz ota is.

Bkrisz
Lehet,de mindenki nem fogja kdz-vel falrakni így is működnie kell. Ezért szoktuk ajánlani utána a gyári visszaállítást.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#894) #08132608


#08132608
törölt tag

Szerintetek, ha újra raknám a v10g romot akkor lenne rá esély hogy működjön nekem is a led? Mert most sehogy nem világít és már ezzel a rendszerrel vettem, így nem tudom hogy működött-e előtte.

(#895) Bkrisz9 válasza #08132608 (#894) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ha sehogy se világit és totál halott a LED semmire se reagál (play-en van több teszt app is)akkor semmi értelme. szerintem legalábbis....

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#896) Quqesz válasza #08132608 (#894) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha nem megy a leded és neked lkell az értesítés világítással,akkor töltsd le pl a flash alerts progit,ami a kamera ledjét villogtatja....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#897) #08132608


#08132608
törölt tag

Gondoltam én is hogy nincs értelme. De reménykedtem hogy hátha egy tiszta telepítés segít, meg pár sorral fentebb is írta valaki hogy neki működik. Kár. 😞

(#898) Meggyi001 válasza #08132608 (#897) üzenetére

Ja, sajnos, esélytelen. Akárhol olvastam, akinek az elején nem ment, annak utána sem.

https://gamergep.hu/

(#899) coxy01


coxy01
tag

Üdv. Mindenki. A led sajnos nekem sem működik, viszont találtam egy érdekes szoftveres megoldást az értesítések jelzésére [link]
Bár nem próbáltam de szerintem aksizabáló lenne. De hátha valakinek bejön.
Viszont még az jutott eszembe, hogy valaki nem próbálta még a hiba forrását megkeresni? Vajon a led fizikailag nincs jól beforrasztva, vagy netán nincs is benne mert kifogyott a gyártósoron. :)
Mivel az én telóm kéztől vásárol így számla híján gariba úgy néz ki nem javítják :S
Ha tudnám, hogy csak hibás forrasztás lehet szétkapnám és megcsinálnám. hmmm..

Samsung A5-2017 - LG G3 (D855) 3Gb/32Gb - Op3n dott Z2520 - Asus memo pad 7 me70c

(#900) Bkrisz9 válasza coxy01 (#899) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Én egy olyannak örülnék ami 3-5mp időközönként rezzenne egyet... na az f@sza lenne. :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.