Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Meggyi001 válasza Meggyi001 (#999) üzenetére

Megvan....ide kellett hívjam az asszonyt, mert nem akartam meglátni a h betűt, ő meg meglátta 2 ms alatt.... tök jó..... öregszem :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(#1000) Rasnac: köszi, már töttöm :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1002) Rasnac válasza Meggyi001 (#1001) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Rendben várom a teszt eredményeit :) köszi srácok előre is :)
Meggyi És én sem vettem észre elsőre csak meglepetten láttam hogy whoha ott mintha h lenne nem pedig g :) :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1003) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Na az asszony meg van elégedve nagyon a telóval. Megy neki 3-4 napot egy töltéssel,nem fagy csinál mindent rendben. Tényleg jó telefon. Egyedül kicsit a dupla koppal bajlódik néha,nem az elsőre éled fel,de tudja ott a gomb legvégső esetben. A sony z1c meg megy levesbe,mert használat nélkül is random újraindul kb280h környékén...az lg 500h környékén van és stabil. Akárki akármit mond tud az LG telót csinálni. Kíváncsian várom a G4-et!

Ha a spanyolra kint van a h,akkor nekünk is kint lesz hamarosan.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1004) Bkrisz9 válasza Quqesz (#1003) üzenetére


Bkrisz9
őstag

ennyi :) én nagyon megszerettem az LG-t

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1005) Meggyi001 válasza Rasnac (#1002) üzenetére

Bár még nem régóta van fent a v10h rom, én úgy látom, hogy gyorsabb lett. Persze újra kellett rootolni, meg xposed, meg megint kipucolni ami nem kell, meg ilyenek, de megy szépen. Antutu eredmény nem lett jobb, de magát a romot pörgősebbnek ítélem. Antutut azért majd ha kihűl a proci, megcsinálom megint :D

https://gamergep.hu/

(#1006) Rasnac válasza Meggyi001 (#1005) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Nem rossz nem rossz :) még 1-2 ilyen rom javítás és nem is kell ide a nyalóka ART ja :)
Egyébként egy ilyen közép kategóriás telonak ilyen szépen hasítani ;) és az aksi használatról nem is beszélve :) persze vannak amikre nem kellett ennyit várni és stb..stb.. De az LG szerintem egyre jobban teljesít évről evre. ( nem fizetett non politikai hirdetést olvashattak :) )

Amint lesz kis erőm és időm én is tolom fel :) köszi az infókat :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1007) #08132608


#08132608
törölt tag

Most néztem a téma összefoglalóban leírt firmware ellenörzőn a telefonomat, és a region suffix AITATN jól sejtem hogy olasz régiót jelent? A tn gondolom titan a többi betűt nem tudom mit jelent. Más: a v10h firmwarenél is fent áll a led gond?

(#1008) Bkrisz9 válasza #08132608 (#1007) üzenetére


Bkrisz9
őstag

szervizben csinálták a kollégának ugye akinek összebarmolták a keretet így ebből kiindulva a gond valószínűleg fizikai tehát nem fogja semmilyen soft. megoldani.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1009) #08132608 válasza Bkrisz9 (#1008) üzenetére


#08132608
törölt tag

Igen, de az ember mindíg reménykedik hogy hátha mégse.

(#1010) Meggyi001 válasza #08132608 (#1009) üzenetére

Bár nekünk működik, de mások miatt én is reménykedtem, hogy szoftveres a gond, de az első frissítésnél világos lett a helyzet...ez sajnos hardver...

https://gamergep.hu/

(#1011) MeGabee


MeGabee
senior tag

Sziasztok!

Hamarosan becsatlakozok ide hozzátok (céges szolgáltató-váltás miatt kell új telefont vennem), remélem ezzel is csak annyi gondom lesz, mint a jelenlegivel (zéró) :D Mindenesetre a márka legalább ugyanaz lesz....

Olvastam az értesítési led problémáról, de akkor jól értelmezem, hogy az csak a kínai gyártásúakban létező gond? Esetleg van olyan, aki a pirosaknál vette meg? Ott melyik gyártásút árulják?

Előre is kösz a válaszokat.

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#1012) Gabi1288


Gabi1288
csendes tag

Sziasztok
Telefon vásárlás előtt állok és 2 készülék között vacilálok. Az egyik a G3 S a másik az Idol 2 s. Szolgáltatónál venném így az Lg 50k az alcatel 30k lenne. Szerintetek az LG ér 20al többet miközben ugyan az a hardver van benne?Milyen előnyöket és hátrányokat tudnátok felhozni az Lg mellett?
Előre is köszönöm válaszaitokat. :)

[ Szerkesztve ]

(#1013) Remekelek28 válasza Gabi1288 (#1012) üzenetére


Remekelek28
őstag

Én már csak a jobb aksi miatt is ezt venném. De jobb a kamera is,infra van benne,jobb,szebb kezelőfelület.
Szebb kialakitás..

(#1014) Meggyi001

(#1011) MeGabee:

Mi a tér-erő.com-nál vettük, ott jó lett a led, de ugye akárhonnan is hozhatják. Érdekes módon, most nem ez a legolcsóbb, pedig általában ez szokott lenni....többi bolt...Amúgy meg azt kéne csinálni mindenkinek, hogy a vásárlás előtt igenis kapcsolják be a telefont (akárhonnan is jön), hogy megy e a led. Meg kell nekik mondani, hogy a fele telóknál nem megy, és ez neked (mindenkinek) fontos.

(#1012) Gabi1288:

Idol 2s
Olcsóbb 20 ezerrel
Kisebb akksi ( mínusz 1-1.5 óra kijelzőidő)
Nincs Infra
Van led (ami valószínűleg jó)
Szinte biztos, hogy nem lesz rá Lollipop

G3s
Drágább 20 ezerrel
2450 mAh-es akksi
Van Infra
Van led (ami 50% hogy jó)
Biztos, hogy lesz rá Lollipop

Szóval neked kell döntened :D :D :D :D Ha tényleg 20-al olcsóbban kapod meg, és ez számít, akkor vedd az Idol-t. Ha a pénz annyira nem számít, akkor G3-s.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#1015) MeGabee válasza Meggyi001 (#1014) üzenetére


MeGabee
senior tag

Kiemelt flottásként kapom meg,ergo csak ha megjött, akkor tudom majd megnézni, működik-e.Mindegy, mert ha nem, akkor még ott helyben visszaküldöm a Vodának a futárral :D

(#1012) Gabi1288 : szerintem less be az Idol 2 s topicjába, olvashatsz érdekes dolgokról.Utána hamarabb fogsz tudni dönteni :D

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#1016) leninbf válasza Gabi1288 (#1012) üzenetére


leninbf
csendes tag

Szia az Idolt meg ne vedd ! Majd írok este hosszabb magyarázatot, de én vettem, a végén alcatel magyarországi képviseletével tegeződtem annyi gond volt csak, hogy pl pocsék a fényképező és a videó se vesz fel hangot... szervíz, visszaküldték, hogy ezek gyárilag ennyit tudnak... megnéztek még két másikat az üzletben, dettó.. ezért lettem LG klubtag 😃

Lehet, szoftveresen javítani tudják, nézd meg a mobilarénás fórumját 3500 hozzászólás.. nem mondhatni hogy pozitív dícséretek...

[ Szerkesztve ]

(#1017) leninbf


leninbf
csendes tag

Szóval Idol S2...

Mivel 3 napon belül visszavittem vásárlás után azonnali csere miatt küldték a szervízbe, amúgy 3 ! háromszori szervíbeküldés után váthatsz telefont, ahogy sokan írták (nyilván ez változhat szolgáltatónként ).

Az alcatel magyarországnál, amikor érdeklődtem, hogy miért helyeznek forgalomba egy olyan telefont 2015-ben aminek a kamerája szinte semmi hangot nem rögzít közölték, hogy aki telefonálni akar annak mi szüksége van a kamerára ? Köpni nyelni nem tudtam, telefonos ügyfélszolgálatosok is csak néztek, mikor sorban megnézték a többit is és valóban szinte alig hallható valami a "kiabálásból" is....

több mint egy éve igérk a frissítést, de még csak tippjük sincs mikor lesz, ha ugyan az segít ezen a problémán.

Én több kameraszoftverrel is próbáltam , szinte semmi különbség nem volt....

És mint írtam a fórumjában nem hiába van 3500 bejegyzés, akinek jól működik nem írkál egy fórumba...

TEHÁT

negatívum az Idol S2-nél :

- gyengébb aksi
- pocsék fényképező
- használhatatlan kamera
- csengőhangváltoztatás nuku
- tönkre vágta sokaknál az SD kártyát
- frissítésről csak igérgetnek
a többit a fórumon megtalálod....

pozitívum az Idol S2-nél :

- szép készülék
- olcsóbb
- jó hangszóró

Ha nem akarsz fényképezni, kamerázni, és az aksiidő sem érdekel vedd meg nyugodtan az ALCATEL IDOL S2-t, szép készülék 5 colos szép kijelző, gyors is, hangszóró mondhatni kiváló ( jobb mint az LG ) középkategóriás készülék...

Bocs a hosszú OFF TOPIC-ért, csak lehet mások is vacilálnak a két telefon között.

[ Szerkesztve ]

(#1018) Gabi1288


Gabi1288
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat LG győzött :))

(#1019) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

csak nekem szarakszik neha a wifi h nem akar csatlakozni?van amikor azt irja h lecsatlakoztatva van h elkezd csatlakozni es eddig jut: csatlakozás-> hitelesítés-> IP cim lekerese aztan itt elakad es azt irja ki mentve. megprobalja meg parszor aztan nem sikerul neki es feladja es marad a mentve felirat. ezt kb minden 10. csatlakozaskor itt is es suliba is (bar suliba eleg sok embernél szoval az mas gond) mi lehet a gond?

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1020) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#1019) üzenetére

Nekünk nem volt még ilyen gondunk soha szerencsére....itt írnak pár szót ilyenekről: Can’t connect to Wi-Fi on an android phone? Here’s the fix. ... busmanul persze :)

https://gamergep.hu/

(#1021) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#1020) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Hát ebből sajnos kb semmit nem értek. Az a kicsi amit ki tudtam hámozni nem tartalmazza a problémám :(

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1022) Rasnac válasza Bkrisz9 (#1021) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Nálam nem volt ilyen gond ismerősöm sza&akodott ilyenekkel és elhoztam hozzám a telot hátha firmware vagy más probléma ...de nálam meg pöpec volt minden elvittem hozzájuk az enyimet és ott meg már az enyém is poenkodott. Szerintem valami router/HGW konfig baja lehet . bár hogy mi azt nem tudom próbáltam a mac címeket meg a chaneleket állítani , router firmware frissítés is volt de nem tudtam megoldani . milyen router egyebkent ?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1023) Bkrisz9 válasza Rasnac (#1022) üzenetére


Bkrisz9
őstag

egy tp-link de h pontosan milyen... azt meg nem mondom. :S és igen én is ilyesmire gyanakszom

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1024) Quqesz válasza Bkrisz9 (#1023) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Más rácsatlakoztatott ezköz nem csinálja? A telón a gyenge wifi hanyagolása mellöl kivetted a pipát? Meg a wifi akkukimélő hülyeség mellöl? Mind a kettő a beáll/wifi/speciális/ itt vannak....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1025) Bkrisz9 válasza Quqesz (#1024) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Más nem csinálja pedig 2 lapos 1 asztali gép és 1 iPhone 5 is van a hálózaton. Az akkus be volt. kivettem megnézzük így is :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1026) leninbf


leninbf
csendes tag

Egy kérdésem még továbra is lenne a szakikhoz...

Mit kezdjek azzal, hogy az állapotsor menü betakar programokba, menükbe, játékokba főleg fektetett képernyőn.

Már egyszer írtam ( a HOME gomb és társai, vagyis az alsó menüsor ).

Van mód rá, hogy eltűntessem, vagy csak az olyan kódolású appoknál tűnik el , amik erre is figyelnek ?

Köszönöm a válaszokat előre is.

Más téma :

A ledes gond miért okoz problémát ?
Komolyan van olyan ember aki állandóan bámulja a kijelzőt ?

Rengeteg alkalmazás van ami akusztikus (hang) figyelmeztetéssel jelzi, ha nem fogadott hívás, email , sms, stb érkezik.

A normálisabbak a legapróbb részletekig beállíthatóak, pl milyen gyakran, hangosan éjjel halkan rezgés vagy nem stb, tehát teljesen testreszabhatóan jeleznek mindent.

Én speciel ha véletlenül :) kimegyek cigizni nem biztos, hogy ránézek a kijelzőre mikor visszajövök , viszont egy csipogásra felfigyelek és tudom , hogy valamit elmulasztottam..

Részemről ennyit a led problémáról.

Nálam amúgy működik és MADE IN CHINA

Tökéletes telefont nem fognak alkotni a csúcskategóriában sem, egy ilyen hiba mellett, szerintem inkább jobb elsiklani és örüljünk, hogy nincs nagyobb gond...

[ Szerkesztve ]

(#1027) MeGabee válasza leninbf (#1026) üzenetére


MeGabee
senior tag

Kérdésed első felére nem tudok válaszolni,amíg nincs nálam a vas.

A másodikra csak annyit, hogy én pl. annyira megszoktam az F6-on az értesítő ledet, hogy már hiányozna.Itthon ugye nem mindig van kézközelben, kimegyek a mellékhelységbe, konyhába stb., akkor oda se viszem feltétlen magammal.Utána meg minek nyissam fel, hogy megnézzem jött-e valami,ha a led ezt jelzi úgyis.Feleslegesen nem szoktam piszkálni.Praktikus nagyon.Inkább ez működjön,mint a fényszenzor, az pl. nekem csont felesleges, nem használom soha.
A hangjelzéses értesítést kevésbbé tartom jónak.Ha értekezleten lenémítom,akkor így se-úgy se csippan.Viszont a ledet látom a kijelzőn, úgyis elöttem hever az asztalon.

Ízlések és pofonok, de ha már benne van, akkor működjön is a funkciójának megfelelően.Ezt egyébként el is várom minden készüléktől.(Nem mellékesen az LG-nél nem jellemző az, hogy hibásan működne bármi.Nem véletlenül maradok a márkánál megint.)

szerk.:. Ha gyárilag benne van a számomra megfelelő értesítő led, akkor meg pláne nem akarok egy külön app-ot ezért telepíteni. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#1028) #08132608 válasza leninbf (#1026) üzenetére


#08132608
törölt tag

Szia. Igazad van, de én úgy vagyok vele, hogy ha már benne van akkor jó lenne ha működne, főleg egy ekkora gyártónak nem illene ilyen kis dolgot elhibázni. Csak ezért idegesít mert tudom, hogy van benne, de nem működik. Amúgy nem érdekelne, mert régen sem voltak ilyen opciók a telefonokban, és természetesen a világ sem áll meg ezmiatt. Más: valaki írta, hogy a kijelző nem mindíg veszi elsőre a dupla koppintást. Én teszteltem, és nálam csak akkor nem veszi sem elsőre sem sokadjára, ha a kezem vagy bármi más eltakarja az előlapi érzékelőket, azt nem tudom, hogy a kamerát vagy a közelségérzékelőt mert egyenként nem teszteltem.

(#1029) Bkrisz9 válasza leninbf (#1026) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Előbbire válaszoltam h nálam is előjön és több ilyen telefonnál is és nem igazán lehet vele mit kezdeni utóbbira meg azt mondom h én pl mindig le vagyok némítva és az appok csak 1-1x rezegnek a és ha ránézek egyből látom ha villog ... nekem nagyon hiányzik de túlélem h nincs. Ez van. Nem éri meg h bevigyem szervizbe és hetekig szívjak h nincs telefonom (keveset tudok sokszor géphez ülni ezért kell sajnos) és még szét is barmolják ahogy fentebb láttuk meg idegeskedjek az ügyintézés miatt...

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1030) leninbf válasza #08132608 (#1028) üzenetére


leninbf
csendes tag

Persze, ennyi pénzért ( kevesebbért is ) elvárhatnánk a tökéletességet , de sajna a nagy név meljett néha nem bújik meg a nagy minőség.. lásd Samu, Sony és a szIFONokról ne is beszéljünk :D

OFF : Az okostévék közül pl a samsung milyen jogon kapcsolódhat a tv kamerájához hogy " tévézési szokásainkat tanulányozza " , vagyis nyugodtan végignézheti egy egész műszak , hogy valaki ....... no comment,

Az LG ugyanígy kémekedik, elvileg kikapcsolható mind a telefonok, mind a TV-k esetében, de ki tudja...

Sokkal többet költenek a vásárlók kiismerésére szerintem , mint a fejlesztésekre.

A piackutatás (kémkedés) több pénzt hoz, mint ugyanazon lapkasorok, modulok variálása és eladása más néven, ugyanarról a gyártósorrol dupla annyiért..

Csak azért nem vettem kínai mobilt töredék értékben, mert a vámon simán szívok, pedig más kategória már.

Be kell ismernünk, hogy ez van, ezt kell szeretni
elfogadni.

OFF vége

(#1031) #08132608 válasza #08132608 (#1028) üzenetére


#08132608
törölt tag

Bocsánat, lecsúsztam a szerkesztést. Na pl. nálam mindíg eltűnnek az alsó ikonok, eddig 1x volt 1 játéknál hogy nem tűntek el, de azért mert közben jött 1 hívás gondolom megzavarta. Igen azt a samsung tv cikket én is olvastam, elég szomorú de már tudjuk, hogy régóta "figyelnek". Ez ellen végképp nem tudunk semmit tenni.

[ Szerkesztve ]

(#1032) Bkrisz9 válasza leninbf (#1030) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ezért kell kis öntapadós cuccból kivágni egy pici kockát és leragasztani. Engem alapból idegesít ha "néz a gépem" és leragasztom ha meg kell leveszem és kész. Telefon persze kivétel de az meg nézze a zsebem belülről nyugodtan aki akarja xd

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1033) Quqesz válasza #08132608 (#1031) üzenetére


Quqesz
nagyúr

A nagy testvér mindent lát!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1034) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

meg mindig szarakszik a wifivel ...... egyeb ötlet? tuti h router beallitassokkal van valami amit nem szeret .. probal hitelesiteni aztan kiirja h rossz jelszo (pedig jo mert utana meg csatlakozik ugyan azzal) es h lecsatlakoztatva. ritkan fordul elo 2-3 naponta de akkor az agyamra megy h fel orat kell szenvedni vele. ma pl 2 alkalommal fordult elo van amikor egy hetig meg megy rendesen

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1035) #08132608 válasza Quqesz (#1033) üzenetére


#08132608
törölt tag

Így van, és mindent hall. Közben vissza olvastam, te írtad hogy a párod szenved a dupla koppal. Kicsit fentebb le írtam, hogy nálam mikor nem veszi be. Hátha nálatok is ennyi a gond csak.

(#1036) Meggyi001

Xposedhez van valami modul, ami teljes képernyőssé teszi a kijelzőt, eltünteti a navbar ikonokat/pontokat...

https://gamergep.hu/

(#1037) Quqesz válasza #08132608 (#1035) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen,lehetséges,de ezt az asszonynak elmagyarázni......😨

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#1038) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Update : CIS területre is kijött a v10 H szoftver ami azt jelenti (legalábbis úgy tünik) hogy kezdik szépen elterjeszteni a H-s verziót. Reméljük azon kollégáknak is elérhető lesz akik nem kívánnak flashtool-al szórakozni , hanem csak pc suite kábelesen és már dübürög is a friss rom. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1039) Meggyi001 válasza Rasnac (#1038) üzenetére

Köszi :)

https://gamergep.hu/

(#1040) sushika válasza Bkrisz9 (#1034) üzenetére


sushika
tag

Nem UPC veletlenul a szolgaltatod? Nekem hasonlo problemam volt a kibaxott wifree miatt, mig le nem tiltattam. Visszatettek az eredeti firmwaret (a freementeset), azota nincs problema. A dnla is szarra szagatta magat, annyira rossz volt.

[ Szerkesztve ]

(#1041) Bkrisz9 válasza sushika (#1040) üzenetére


Bkrisz9
őstag

De az van. Es ugy tudom h nalunk nincs wefree.. bar teny h ugy be lassult a netunk amiota van h az hihetetlen.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1042) sushika válasza Bkrisz9 (#1041) üzenetére


sushika
tag

Milyen upc routered van? Mert lehet, hogy te nem vagy regisztralva, viszont a upc routered szorja a jelet, hiaba van tplinked.

[ Szerkesztve ]

(#1043) Bkrisz9 válasza sushika (#1042) üzenetére


Bkrisz9
őstag

vezetekes nem wifis ezert mondom h nalunk ilyen nincsen es nem is lehet elmeletben.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1044) Rasnac válasza Bkrisz9 (#1043) üzenetére


Rasnac
aktív tag

Hali!

Router reset , újra beállítani a felh.nevet jelszót , Wifi-t ideiglenesen hagyd jelszó nélkülire , próbáld ki úgy , ha így egyből csatlakozik , akkor mehet rá egy WPA2/PSK beálítás és adj meg egy szép hosszú és jó jelszót ---> aztán teszt . ha nem jó így se akkor channel beállítás illetve g-ről n-re állítás. Remélem segítettem :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#1045) sushika válasza Bkrisz9 (#1043) üzenetére


sushika
tag

Akkor neked nem upc routered (HGW) van, hanem csak modem?
"Üdv!
Segítséget kérnék:
Adott egy UPC net előfizetés, ahol erre az új wifi router+modem csodára lett kicserélve a régi, és miért van az, hogy amióta aktiválták a wi-free hálózatot, a privát wifi hálózatnál (a 2.4Ghz-esnél) az eszköz áramtalanítása után (ha elmegyek otthonról lekapcsolom az elosztót), ha este visszakapocsolom, és felcsatlakoznék rá, megint be kell írni a hálózat jelszavát. Olyan, mintha vmi hitelesítési probléma lenne.
LG G2 telefonom van, más routernél ilyet nem tapasztaltam.
Van erre vmi beállítás a router admin felületén? Tegnap állítgattam pár dolgot, de nem változott semmi.
Végső esetben lehet, hogy visszateszem a régi routert, és tiltom a wifit mert ez elég idegesítő. "

[ Szerkesztve ]

(#1046) Bkrisz9 válasza Rasnac (#1044) üzenetére


Bkrisz9
őstag

köszönöm szépen:) és ezeket hogyan?

szerk.: csak modem igen

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#1047) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdv Uraim

Nagyon gondolkodom egy ilyen LG vásárlásán, ígérem fogok is olvasni több anyagot róla, de fontos lenne a véleményetek.

Átlagos felhasználó vagyok, net, zene office stb... játék ritkán.

Mennyire kevés az 1GB Ram ?

Nem szeretnék Rootolni, meg ilyesmi szeretném viszonylagosan gyári állapotban használni, ez mennyire kivitelezhető ?

Jelenleg egy S Advence t nyomok 756 Ram, 2 magos proci, hát iszonyat lassú, pedig flash is van rajta.

Köszönöm a segítséget

Már sok éve van Droidom, de annyira sokat szívtam a laggolások miatt, szuper gépre meg nem volt pénzem sohasem, hogy már kínomban Windows 8 mobilon gondolkodom. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#1048) Meggyi001 válasza gyuszmó (#1047) üzenetére

Minden átlagos felhasználónak elég az 1 gb ram. Teszteld le valahol a telefont, nyomkodd meg, valamelyik mobilosnál, ég és föld a kettő...

https://gamergep.hu/

(#1049) #08132608 válasza gyuszmó (#1047) üzenetére


#08132608
törölt tag

Egyet értek. Én is átlagos felhasználó vagyok bár nekem office helyett youtube meg hír alkalmazások vannak. Volt S Advancem és Lumia 625-öm is az advancehez ez az LG hatalmas fejlődés. Nekem sosem laggol az advance meg kínszenvedés volt. A Lumia is nagyon jó de a kevés alkalmazás ellene szól sajnos. Én bátran merem ajánlani ezt a telefont! Én is féltem az LGtől, tesómnak volt optimus 2x hát az is szenvedés volt, de most azt mondom hogy a G3 S nagyon jól el lett találva. Én nagyon pozitívan csalódtam! Remélem tudtam segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#1050) gyuszmó


gyuszmó
őstag

:R :R :R

Hol lehet megtapizni szerintetek ? :)

[ Szerkesztve ]

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.