Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-11-20 23:52:25

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el a téma tudnivalókat!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) tecsa74 válasza embe (#649) üzenetére


tecsa74
tag

Szia!
Beállítások/kijelző/értesítési led és itt pipálod ki mikor jelezzen.A színt is lehet varjálni.
Ma szó szerint azt mondták a telenornál,egy kapcsolót fordítva szereltek be,ez okozza a hibát.Csomó ilyen készülék van,de sok tulaj nem foglalkozik vele.

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

(#652) Meggyi001 válasza tecsa74 (#651) üzenetére

Hát elég szomorú, hogy nem foglalkoznak vele a tulajok :(

https://gamergep.hu/

(#654) Draken


Draken
őstag

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék tőletek: ajándékba szánnék egy ilyen telefont, hol érdemes megvenni (értsd legolcsóbb+gyártói garancia) ?
köszi

[ Szerkesztve ]

(#655) Meggyi001 válasza Draken (#654) üzenetére

Én itt vettem, a garancia nem tudom, hogy gyártói e...

https://gamergep.hu/

(#656) Draken válasza Meggyi001 (#655) üzenetére


Draken
őstag

garanciajegyet kaptál?

(#657) Meggyi001 válasza Draken (#656) üzenetére

Ilyet kaptam: [link]

https://gamergep.hu/

(#658) embe válasza Meggyi001 (#657) üzenetére


embe
nagyúr

LG tv-m van. Ott a topicban írták, hogyha nem a "piros" hivatalos garijegy van, akkor az LG Magyarország nem foglalkozik vele.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#659) sushika válasza Meggyi001 (#657) üzenetére


sushika
tag

Nekem is ilyesmi van, de a Laptopexpresstol. Ok nem az olaszokkal uzletelnek, hanem a romanokkal , majd megoldjak, ha gaz van :) . Amugy meg a rak venne 100000 ert ilyen telot Edigiben vagy A hulye nem vagyokban.
@ Draken [link]

[ Szerkesztve ]

(#660) Bkrisz9 válasza sushika (#659) üzenetére


Bkrisz9
őstag

vélemények alapján sokan vették a vip-phone-tól én érdeklődnék másik topicokban a bolt iránt de sokat hallottam már róla és ha jól emlékszem elég megbízhatók
-------------------------------
MÁS: nem lehet valahogy olyat beállítani ,hogy ha lezárt képernyőnél "rajzolok" egy mintát arra oldja fel a telefont? szóval valami hasonlót mint a knock kód.. csak mintával.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#661) sushika válasza Bkrisz9 (#660) üzenetére


sushika
tag

Hat en ilyen Picasso fele feloldorol meg nem hallottam. De lehet letezik. :) Szerintem a VipPhone is jo lehet. Az tutti, hogy szurke importosak. De teszek ra. Mukodjon, oszt jonapot. :)

(#662) Bkrisz9 válasza sushika (#661) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Pedig gondolj bele elég patent lenne.. nem is értem ha már knock kód van lezárt képernyőnél is meg dupla kopp akkor ezt mért hagyták ki.. :F

biztos ,hogy az... csak abból se mindegy h milyen ... hogy szarnak e rád ha esetleg valami probléma van.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#663) sushika válasza Bkrisz9 (#662) üzenetére


sushika
tag

Nekem tutti nem lenne jo, mert rajzolasbol mindig 2-es voltam :D Csak azt nem ertem, hogy az ilyen 100000 ert arusito boltok mennyit nyelhetnek le a semmire.

(#664) Draken válasza sushika (#659) üzenetére


Draken
őstag

Köszönöm, de ezeket én is nézegettem, csak nem tudom, melyik a megbízható és melyik ad gyártói garit. Az összes ilyen próbál okoskodni a garanciával..

(#665) sushika válasza Draken (#664) üzenetére


sushika
tag

Hat gyarival tutti nem kapod meg 60-ert. A Ter-ero szerintem jo. En novemberben toluk rendeltem az lg l90-t. A negativ kommentek a karacsony elott voltak. Sok volt a last minutos pubi es elhavaztak a rendelessel. Ok olasz dobozt adnak es a led is villogni fog, szerintem. Ha gaz van, van szervizuk a Rakoczi uton, ha jol emlekszem. A telenor nem tudom, honnan kapja a hibas keszulekeket.

[ Szerkesztve ]

(#666) Meggyi001 válasza sushika (#665) üzenetére

Igen, én is ezt gondolom, hogy náluk villog a led.

https://gamergep.hu/

(#668) csabika0079


csabika0079
csendes tag

Én egy hónapja kergetem a telefont. Már minden létező helyen megnéztem ahol 60-ért árulták. Mindenhonnan azt válaszolták hogy nincs mert az LG nem szállít a nagykernek. Kezdem unni a dolgot, holnap szerintem elmegyek és megveszem a telenornál drágábban, de legalább 2 év garival.

(#669) sushika válasza Meggyi001 (#666) üzenetére


sushika
tag

Nalad nem villog? Te is ott vetted, nemde?

(#670) Meggyi001 válasza sushika (#669) üzenetére

Dede, villog.

https://gamergep.hu/

(#671) Bkrisz9 válasza csabika0079 (#668) üzenetére


Bkrisz9
őstag

én is ott vettem pont a garancia és a többi nyűg miatt.. lehet h drágább de nekem pl egyszerűbb kifizetni havi 1-2-3 ezret mint egybe a az átlagosan 70-80.000-s árat. de még ott helyben bontsd ki és kapcsolt be és nézd meg világit e az értesítő led. ha több készülék van az adott üzletbe lehet az egyiknek jó lesz. :) ugyanis azt hiszem h x időn belül nem kell beadnod szervizbe azonnali cserét kérhetsz és az a 3 perces intervallum amíg ott vagy 1000% h ebbe a kategóriába esik :D legalábbis nekem így rémlik a dolog.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#672) sushika válasza Meggyi001 (#670) üzenetére


sushika
tag

Ok, mar megijedtem, hogy nem. :D Akkor mi legalabb villoghatunk. :D

[ Szerkesztve ]

(#673) Meggyi001 válasza sushika (#672) üzenetére

:D

https://gamergep.hu/

(#674) csabika0079 válasza Bkrisz9 (#671) üzenetére


csabika0079
csendes tag

Mondjuk az lesz a szopás ha mindegyik led hibás. Lehet rögtön be kell nevezni egy LG szervízbe.

(#675) Bkrisz9 válasza csabika0079 (#674) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Ez sajnos előfordulhat. Mindenhol előfordulnak széria hibák sajnos hol kisebb, hol nagyobb. Hát itt most ez lett. Engem pl. már nem is zavar.. megszoktam :)

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#676) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Lehet tudni, hogy a kijelzőn milyen üveg van?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#677) Meggyi001 válasza Balancee (#676) üzenetére

Gorilla Glass 3, de nekem volt anno Optimus 2x, azon Glass 1 volt, sztem az sokkal jobb volt, ez túl "puha".

https://gamergep.hu/

(#678) Balancee válasza Meggyi001 (#677) üzenetére


Balancee
aktív tag

Köszönöm. Akkor érdemes fóliázni?

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#679) Meggyi001 válasza Balancee (#678) üzenetére

Érdemes szerintem, legalábbis nálunk. Ha vigyázol rá, akkor nem, de egy 58000-es telónál már tök mindegy az az 1500 ft. Szóval nálunk, nekem pontosabban soha nem kell vagy nem kéne fólia, de..... mióta járkál ide az asszony barátnője, ő is hajlamos gyűrűben fogdozni a telót, meg az asszony is összekarcolja, szóval a nők összekarcolják :) Itt vettük, 2 db 1 ezres + posta

Így aztán a G3-on is van, és nem bántam meg, megnyugtató hatású.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#680) Balancee válasza Meggyi001 (#679) üzenetére


Balancee
aktív tag

Rendben. Köszönöm a választ és a linket.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#681) Rasnac


Rasnac
aktív tag

Sziasztok !

Ilyen csicsás quick circle tok merre leledzik aránylag olcsó áron ? Mert találtam több helyen is de mind ilyen 4-5 ezer magyar kreditbe kerülne amit kicsit sokallok .

Meggyi a fóliás linket köszönöm . Asszony telefonjára(Lg f60) is találtam végre normális fóliát. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember."

(#682) Meggyi001 válasza Rasnac (#681) üzenetére

Szívesen :).... és sztem magyar oldalon nehéz lesz hozzá occsó circle tokot találni, itt kintről 3000 alatt már lehet párat, ingyenes szállítással...[link]

https://gamergep.hu/

(#683) Bkrisz9


Bkrisz9
őstag

szerintem egyébként érdemes keresni azt az új fajta "fóliát" ami igazából 1 + réteg üveg/plexi a kijelző felett. iPhone-on láttam olyat és elég meggyőző volt :)

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#684) Meggyi001 válasza Bkrisz9 (#683) üzenetére

Ilyesmire gondolsz?

[link] [link] [link]

https://gamergep.hu/

(#685) Bkrisz9 válasza Meggyi001 (#684) üzenetére


Bkrisz9
őstag

igenigen :) és elvileg a kijelző törést is megnehezíti.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#686) sushika válasza Rasnac (#681) üzenetére


sushika
tag

En tole vettem a gyarit. Mukodik rendesen. [link]

(#687) Quqesz válasza Meggyi001 (#684) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csá Meggyi!
Hát te itt is?!

Üdv mindenkinek!
Ma vettünk asszonynak egy ilyen telót a mai nap,mert a sony z1compact-ot bevágta a sarokba,sajnos ritka xar. Nekem g2 van és full megelégedéssel használom lassan egy éve! Miren számítsunk üzemidő terén?(5gmail,3mail,időjárás szinkron) Van esetleg amire oda kell figyelni? Vettünk neki egy tokot,ilyen előlaposat és egy fóliát rá. Egy sd elfér benne v azért lehet pár fotót felnyomni rá?(kameránál a külső sd megadható célnak?) Bocs ha olyat kérdezek ami volt már téma...most frissen felment a 10d szoft meg volt utána gyári vissza is,remélem rendben lesz. Leginkább úgy is mail,teló és sms lesz rajta. Gps hogy virít benne?
Na további jó hétvégét mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#688) Bkrisz9 válasza Quqesz (#687) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Hát igen Sony... együtt érzek...

1 napot biztosan kibír ha odafigyel kettőt is. Nekem face,böngészés,2mail,telefon,sms,folyamatos csevegés,kis játék és a nap végén 60% körül teszem töltőre.

Egy SD mindenképp elfér szerintem. Igen kameránál megadható célnak sőt ha észreveszi h van bent rá is kérdez h arra mentse-e.

GPS-ről nincs infóm nem használom :) amikor próbáltam egész hamar és pontosan betájolta hol vagyok.

Amire oda kell figyelni az a széria hiba: értesítő LED. Elég nagy számban került ki olyan készülék amiben gyárilag nem működik... aki nem tudja h van benne az észre se veszi de akinek fontos annak sok nyűgje lehet vele mert van akinek 2-3 csere darab is hibás volt. (nem nagy hiba de azért hiba..) /bár szerintem ez legyen a legnagyobb probléma. :D /

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#689) Quqesz válasza Bkrisz9 (#688) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Köszi az infót!
Hát a sony nagyon nagy csalódás volt! 100óránként random újraindult,lefagyot hol ez ,hol az..pl a háttérkép volt hogy fél perc után jött be,v a bekapcs gombra 15s felébredés,stb...a tecsós tabomnak(op3n dott) nincs ennyi baja,pedig nem egy árkategória...
Led rendben eddig,világit. ☺ majd akkor megy bele egy sd is hamarosan. Esetleg nyalóka várható rá? Nem mintha hiányozna....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#690) Bkrisz9 válasza Quqesz (#689) üzenetére


Bkrisz9
őstag

A sony nálam is elasta magat... Xperia Sola,U,P,Z,Z2... Mind egy hulladek volt szoftveresen... Katasztrófa h igy ki mernek adni telefonokat.. Olyan bődületes hibakkal mint pl. Solanal h nem lehet felvenni a bejovo hivast mert kifagy az egesz..

Ha mukodik akkor valószínűleg továbbra is fog :)

Lolli lesz igen.

Egy kis eszrevetel: ha nem kellenek a gyari widgetek erdemes nova launcherre cserélni (a gyari picit akados neha de nem veszes a dolog egyatalan) illetve a nem hasznalt dolgokat törölni/tiltani.

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#691) Meggyi001 válasza Quqesz (#689) üzenetére

Csáó csáó :), igen itt is :), gps szépen megy, a többit meg megválaszolták már. Van egy téma tudnivalók is, abban is találsz majd 1-2 infót esetleg, de bármi van, kérdezz, ha itt vagyunk, és ha tudunk, segítünk :)

Hol vettétek? A led működőképessége miatt kérdem...

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#692) Quqesz válasza Meggyi001 (#691) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mi a Best Byte-ban(Allee) vettük,nem a legolcsóbb hely,de azonnal volt,no meg az asszonnyal úgy mentünk be,hogy kell vmi,mert azon dolgozik. Sony felejtős lett és neki ez tetszett meg ott helyben.Remélem nem bánjuk meg,de így elsőre okésnak tűnik a teló. Eddig megy a led :K A vicc az,hogy nem érzem laggosabbnak,mint a G2-őt és jól néz ki. Sztem a kijelző felbontása is rendben van.Na majd a többi használat közben.Apropó beszélgetési gondok pl nem hallanak,térerő ingadozások terén mi a helyzet?
Neked is van(v családban) vagy csak segíteni jársz ide?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#693) Bkrisz9 válasza Quqesz (#692) üzenetére


Bkrisz9
őstag

En meg nem talalkoztam terero es hasonlo gondokkal

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#694) Meggyi001 válasza Quqesz (#692) üzenetére

Ahha...jól mondja Bkrisz, semmi térerő vagy beszélgetési gond nincs vele. Asszonynak van itt is.

https://gamergep.hu/

(#695) Quqesz válasza Meggyi001 (#694) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na azért asszonynak sikerült lefagyasztania....felrakot egy pedometer nevü appot és amikor lassan indult össze vissza nyomkodta és a home gombot tovább nyomta,amivel elindult a gogli aszisztens ,ami még nem volt elindítva,ezért 2g-n elkezdte betölteni,amiből megint csak össze-vissza nyomkodás lett-miért nem lép ki felszólítással-amit szegény nem bírt tovább és dobott egy hátast :Y..aksi ki be és most megy rendesen minden(aszisztenst is gatyába ráztam).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#696) Meggyi001 válasza Quqesz (#695) üzenetére

:D :D

https://gamergep.hu/

(#697) Quqesz válasza Meggyi001 (#696) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Várjál az semmi! Anyós mindég panaszkodik,hogy xar a telója. Odaadtam neki a régi nexus s-et mert még jó. Erre nemsokára szól,hogy megint xar a telója! Nézem mit csinált ez az isten barma,hisz jó nem mai teló,de szépen futott. Bekapcsolom,de vagy 5 perc volt mire összeszedte magát :Y nézem ez mit csinált vele! Minden akad fagy,a végén nyomtam egy újraindítást,ami szintén lassan ment,de újraindulás után minden megint rendben. Erre kérdezi mi volt a baja,erre én:"TE"! Asszony erre mikor vette a sonyt odaadta a samu xcover 2-t,ami újabb 2 magos teló. Múltkor szól állítsam be a wifit,mert neki nem megy. Jó oké,de ez is olyan csiga lassú volt!....nem tudom ezek mit csinálnak vele,de....jaj.....mert ugye ha abban az 1/1000s alatt nem csinálja azt amit akar,akkor megnyomja még v hússzor és nem érti mi van(persze az összes utasítást veszi a gép és próbálja kiszolgálni,csak hát késve)...jaj..mikor szól az asszony hot segítsek már azt kérdezem:már megint mit csináltál! Érdekes nekem a fele ilyen képességű tabom nem fagy....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#698) Meggyi001 válasza Quqesz (#697) üzenetére

Nálunk is szokott ilyen lenni a hölgyekkel :) :) :)

https://gamergep.hu/

(#699) Bkrisz9 válasza Quqesz (#697) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Nekem ilyen gondom hál istennek nincsen... az eddigi barátnőim mind megértették legrosszabb esetben is 3x-ra ,hogy is kell használni ezeket a kütyüket. Nekem inkább azok miatt van vérnyomás problémám akiknek járok telefont csinálni.. van egy vackuk és anyáznak h nem jó. Mondom figyu ez a low end cucc sose fog rendesen működni bármit is csinálok vele.. Gyűjtögess kicsit , ezt add el aztán szólj és kinézünk valami jobbat. Erre mi van? Hívnak ,hogy vettek egy új telót nézzem meg és állítgassuk be.. Mondom jó de remélem valami normálisat vettek mert szólni már nem tudtak.. Odamegyek erre fogad pl egy 25.000ft-os szintén low end telefon (itt kivétel a lumia 520,530,620...) csak ugye nem 2 éves hanem új.. na itt szoktam azt mondani h ha ennyi eszetek van h 20-25.000-ket csak úgy kidobáltok ugyan azért a szenvedésért akkor csináljátok de én nem idegesítem magam vele aztán inkább lelépek az idegroham előtt. (itt persze nem arról van szó akinek csak e-mailre és messengerre kell.. ezek az emberek általában 3 mailt,facebookot,messenger,vtibert akarnak használni és persze böngészni...) szóval egy-két ember katasztrofális.. az rendben h nem értenek hozzá de legalább ha valaki segíteni akar nekik hallgatnának rá... :W

[ Szerkesztve ]

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#700) Remekelek28 válasza Meggyi001 (#698) üzenetére


Remekelek28
őstag

Szerintem mindenhol. :)
Külön el kell magyarázni nekik,hogy mihez nyúlhatnak és mihez nem.. De még igy is tudnak galibát csinálni :)

Bkrisz9: ez is tipikus :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.