Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012

Hozzászólások

(#7) Lenry


Lenry
félisten

(#1) bubi92 nos igen, azt hiszem ezek az élet nagy achievementjei. meg persze a házastárs és az utód, de ezek elsősorban nem pénz kérdései. szerencsére :N

(#2) mexicanraven bár szomorúnak tartom, hogy szinte mindenki, akivel beszélek a külföldet tartja az egyetlen megoldásnak, de sajnos tudom, hogy sokszor valóban nincs más lehetőség. nagyon sok sikert kívánok hozzá.

(#3) noxwill az biztos, hogy komoly inspiráció, ha nincs már melletted senki, mert akkor nincs az, hogy "áh mindegy, majd anyuék kifizetik"... :K
ha pedig sikerrel jársz, az tényleg egy olyan dolog, ami miatt büszke lehetsz magadra. anyutól is sokszor hallottam, nekem is, másnak is mondta, hogy bár az nem jó, hogy mindkét fia Szegeden van, Kiskőröstől távol, és csak havonta, másfél havonta járunk haza, de annak nagyon örül, hogy mindketten önállóak vagyunk már, dolgozunk és nem rajtuk lógunk (minden negatív felhang nélkül), mint nagyon sok kortársunk (én 24 vagyok, öcsém 20)

(#4) kraftxld köszi, hajrá neked is :R
24 múltam decemberben.

(#6) Syl 2011-ben 6 esküvőn voltam, 2012-ben asszem kettőn vagy hármon. temetés 1-1, de én is félek. 1994-ben dédnagyapám, 1996-ban nagyapám, 1998 dédnagyanyám halt meg, aztán egész 2005-ig semmi, de akkor nem mentem a temetésre, és szerencsére utána sem kellett menni egész 2011-ig. de ami késik nem múlik. :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [Lenry:] 2012
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.