Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lapa


lapa
veterán

király.

(#2) janos1988 válasza lapa (#1) üzenetére


janos1988
addikt

Akar vezethetned is azt a csillagrombolot.

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#3) capulet75


capulet75
addikt

Nagyon szép!Képzeld el ha az Executort is kiadnák legóék ehhez mértarányosan.... ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

nyam-nyamm... :K

nekem "csak" egy Y- és egy B-szárnyúm van, meg Vader TIE-fightere...
Azt sajnálom, h az X-szárnyút nem lehet megkapni.. :(

Na, meg egy nagy Falcon is jól jönne... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) mephi666


mephi666
nagyúr

ejj, szép munka... meg lehetne tudni, hogy mibe került? lego+limitált+sw... elég borsos összegre tippelek (a kisebb lego-k is brutális árakon mozognak)

kellhetett kitartás rendesen: 3100+ db, elég szép... nekem egy 5ezres puzzle volt a rekordom eddig, ahhoz is kellett kitartás bőven... azért egy ilyen lego-t bevállalnék még, régen nagyon szerettem lego-t pakolgatni... :K szerintem teljesen korfüggetlen szórakozás, mint a puzzle...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Jó cucc.
Én régen azért építettem mindenféle furmányos repülőket és autókat legóból, hogy megnézzem hogyan viselik az ütközéseket, és milyen a törésmodell :))

(#7) LÁZ válasza capulet75 (#3) üzenetére


LÁZ
addikt

home made-ben elvileg össze tudod rakni :D

mephi666: kb 80k-ba volt, pár évvel ezelőtt a lego webshopjában volt 200usd-ről 100ra leárazva, de sajnos nem szállítottak mo-ra, ha akkor vettem volna pár db-ot most jó biznisz lett volna :DDD

dying_star: vkinek most is ez a melója a legogyárba :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#8) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem lehetett egy olcsó mulatság!

Nekem is van egy nagyon nagy Lego autóm, 10 évesen raktam össze, de nem két nap alatt. Kb. két hétig csináltam, igaz napi 1-2 óránál nem foglalkoztam vele többet. Régi szép idők :)

(#9) SentryGun válasza capulet75 (#3) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Az valóban szép lenne (Méretarány összehasonlítás: [link]).

Igen, egy Falcont én is el tudnék képzelni... (Kb. januárban láttam egy bontatlant a Vaterán 50-60k közötti árral, de nem volt szívem annyit kiadni érte. :(( )

(#10) LÁZ válasza ^Clown (#8) üzenetére


LÁZ
addikt

na igen, régen én is nyarakat legoztam át többedmagammal lánykoromban, volt 4-5 nagy gurulós faládányi, kiborítás, mindenki választott egy színt, épített egy házat, meg ami kellett, aztán hajrá :D , idültebb korunkban már lanovkát is csináltunk :C

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Mindig is egy ilyen LEGO Birodalmi Csillagrombolóra vágytam... :K
De komolyan.

Nem minden vándorút céltalan...

(#12) 3.Aragorn válasza 3.Aragorn (#11) üzenetére


3.Aragorn
addikt

De úgy látszik, egy kisebb vagyon, marha nagy szerencse és jó kapcsolatok is kellenek hozzá... :(

Nem minden vándorút céltalan...

(#13) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

grat :C

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#14) h_rowley


h_rowley
tag

Gratula a géphez:D én is nagy Lego fan voltam/vagyok :)

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#15) pschio


pschio
őstag

nagyon klassz a mestermű.

a szar minőségű képek helyett csinálhattál volna rendeset is :(

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#16) mephi666 válasza 3.Aragorn (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért szerintem nem olyan oltári nagy vagyon kell hozzá, mert a pár(száz) darabból álló lego-kért is (tíz)ezreket elkérnek, ez pedig egy több ezer db-os limitált példányszámban kiadott sw-os "ereklye" :K én kicsit többre tippeltem magamban (kb. 150-200ezerre, abból kiindulva, hogy helyi játékboltokban mennyiért mennek a lego-k) de sajnos nekem sem lenne ennyi pénzem rá :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) 3.Aragorn válasza mephi666 (#16) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ez ok, de sajnos fölösleges 80-100 ezrem sincs. Ha lenne, akkor sem ez lenne a legfontosabb. Lego-ra akkor költesz, ha amúgy mindened megvan. Ergo luxuscikk. Gyakorlati haszna azon kívül, hogy nagyon örülsz neki, hogy megvalósítod gyerekkori álmaid, hogy gyönyörű, stb., nincsen.
Ezért mondjuk hamarabb fogod kicserélni pl a döglött vinyódat, mert azt nap mint nap használod. Meg a lakbért is előbb fogod kifizetni...
Szóval valószínű nekem is eltart 30 éves koromig, míg szert teszek egy ilyen gyönyörűségre.
;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#18) 3.Aragorn válasza pschio (#15) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem mindenki tart otthon profi fényképezőgépet...
Szerintem...

Nem minden vándorút céltalan...

(#19) dfdfdf válasza 3.Aragorn (#18) üzenetére


dfdfdf
őstag

Aki fanatikus lego és sw rajongó az rápillant a képre és elképzeli hogy ö rakja össze szal ez a kép még túl jó is :D

(#20) marked one94


marked one94
őstag

Grat hozzá :R Most nekem is megjött a kedvem a legózáshoz, na megyek is valamit összedobok :)

You'll Never Walk Alone

(#21) phanzetomox


phanzetomox
őstag

nagyon király cucc. Régen nekem is nagy vágyam volt ez, saját alkatrészekből össze is raktam ennek a kb tizedrészére kicsinyített változatát :)
Ha meg lesz az Eifel torony arról is írjál, kiváncsi vagyok rá.

(#22) Fáraó


Fáraó
őstag

Jó kis hajó! Egyszer én is szívesen kiraknék egy ilyen bonyolultságút. :B

Gáborka majd tuti ellóg vele néha egy-két lázadót üldözni, vagy Vaderrel sörözni. :D

VIGYORRRGAZMUS.....

(#23) Sicilian


Sicilian
addikt

Szép darab :C

nothing is true everything is permitted..

(#24) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Ááá..

Basszus, kedvet kaptam hozzá nagyon :)
Csak sajnos szétnéztem neten, és az árak eléggé lehangoltak.

Cikkbeli csillagromboló 500 euro fölött..
X-Wing 750 fontért, 325 fontért, vagy már összerakva kicsit olcsóbban..
Halálcsillag meg annyira nem győzött meg..

Sajnos ezekre már tényleg csak idősebb koromra lesz pénzem, ha addig még lesznek!

Kár, hogy lego nem csinált BSG kiadást, mert régóta pályázok egy óriás lego Galactica-ra, az nekem minden pénzt megérne!:D

De grat az íráshoz és a szerzeményhez!:) :R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#25) bandus válasza Zirowe (#24) üzenetére


bandus
veterán

vannak árak. a nagy millenium falcon 600$-ról indul.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#26) Solten


Solten
addikt

Jo eg de klassz... :D

Saor Alba

(#27) lapa


lapa
veterán

vannak komoly hajók is ám...

a múltkor néztem van valami csávesz is, akinek gyakorlatilag minden legoból van (legalább) 1 doboz. csak nem találom most a linket.

(#28) Silent77


Silent77
veterán

Grat, nagyon tetszik! :C
Elfogadnám. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#29) Gude


Gude
senior tag

Nagyon dúrva. :R Nekem mindig is egy birodalmi lépegető volt az álmom :B

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#30) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Grat :R
Én is imádtam legózni. Még a 90es években. Ink a city-ért voltam oda. Istenem, a gondtalan gyermekévek...

Én a williams bmw-re vadászom. Remélem hamarosan meglesz.... ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#31) kmisi99


kmisi99
addikt

Jó cikk. Nekem egy lego technic autót tartott kb 20 órába összerakni az se volt kis munka.

(#32) Szpisti


Szpisti
addikt

Grat a cikkhez meg a Rombolóhoz!
Én mindig is egy Milleneum Falcon-ra vágytam, persze a nagyobbik fajtára. Szintén 5000+ darabos...
Dehát ennyi pénz csak egy számtanpéldában van...

(#33) LÁZ válasza bolondember (#4) üzenetére


LÁZ
addikt

a gyüjtői táj fájter is komoly cucc, arra is fáj a fogam, x-wing is zsír, ebay-en találni, de ami a durva, hogy a snow speeder-ből is van gyüjtői :K

Gude: Olyan is van, lényegesen kisebb darabszámmal, és motorizált, az AT-ST már nájszabb darab a maga 40 centijével, ez is íbéjes vásárlás volt, kb 13k-ba, simán megérte. :K

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#34) aram01 válasza LÁZ (#33) üzenetére


aram01
nagyúr

mázlista,gratulálok :C

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) BloodRay válasza LÁZ (#33) üzenetére


BloodRay
veterán

Gratulálok a szerzeményhez! :K
A linkelt AT-ST must-have darab! :Y

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#36) Psych0


Psych0
őstag

dejók is a régi lego készletek, ami még a "szabvány" darabokból építkezett, nem pedig a "tegyük rá a sárkánytestre a szárnyakat, lábakat és a fejet" módszerrel.
grat az építéshez, nekem is gyerekkori álmom a sw lego.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#37) LÁZ


LÁZ
addikt

raktam fel még1 képet a vájtszeműeknek :DD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#38) 3.Aragorn válasza lapa (#27) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ez tényleg komoly... Főleg, mikor a sok katona tiszteleg ;]

Nem minden vándorút céltalan...

(#39) 3.Aragorn válasza LÁZ (#37) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az az állvány fémből van? És lego?

Egyébként baromi jól mutat a polcodon. Rögtön a Batmobil fölött...

Ha már itt tartunk:

-Mit mond Batman Robinnak, mielőtt beszállnak a Batmobilba?
-???
-Gyere Robin, szálljunk be a Batmobilba.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#40) crz


crz
csendes tag

Huh, grat hozzá, nagyon szép darab! :R

http://swtor.hu

(#41) LÁZ válasza 3.Aragorn (#39) üzenetére


LÁZ
addikt

nevetni fogsz, de az állvány is lego :D , bírja a kiképzést, ki van ez találva :DDD

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#42) F e Z o


F e Z o
veterán

Gratu, nagyon jól néz ki.
Régebben egy Ferrari F1-es gépet nézegettem, csak az ára nem volt túl barátságos.

H2O über alles!

(#43) Blindmouse válasza bolondember (#4) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Ha az http://shop.lego.com/ByCategory/Product.aspx?p=6212&cn=128 -ra gondolsz, nekem van egy, ha mondasz rá egy értelmes árat, akár megboltolhatjuk. Ki van bontva, meg használva is volt már.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#44) csaabz


csaabz
őstag

LEGO forever!
:C

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#45) LÁZ válasza Blindmouse (#43) üzenetére


LÁZ
addikt

Sztem ő a 7191-re gondolt

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#46) 3.Aragorn válasza LÁZ (#41) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A mérnökök dolgozhattak is vele rendesen...

7191... fincsi... :K

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#47) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Nagyon jó cucc.

Nekem mondjuk csak a Technic jön be, én csak azt kaptam kiskoromba.

Így mérnők szemmel ez tűnik igazi kihívásnak:
[Bugatti Veyron 7+1 Gearbox]

Most is van itthon 2 doboz ki nem bontott Technic valami miért sose kaptam meg őket, pedig most már tuti, hogy 12+ éve a szekrény tetején tartják a szüleim.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#48) kmisi99 válasza Feruendios (#47) üzenetére


kmisi99
addikt

Fúúú na ez a legot technices bugatti nem semmi. Mondjuk az én lego tecnicembe is lehet ilyen hajtást építeni de nem ilyen full extrást :D Meg az enyém csak kb 6 sebességes

(#49) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cuccos. :D Grat hozzá. :P :DDD

(#50) 3.Aragorn válasza Feruendios (#47) üzenetére


3.Aragorn
addikt

;]
Ez milyen már... Bocs kisfiam, 12 évvel ezelőtt akartuk odaadni... de azért remélem, örülsz neki... ;] :DDD

Nem minden vándorút céltalan...

(#51) madstunt


madstunt
addikt

Über lett nagyon!végre kikerült :)

(#52) LÁZ válasza Feruendios (#47) üzenetére


LÁZ
addikt

ezek a japók betegek nagyon, durva a veyron

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#53) szente válasza Feruendios (#47) üzenetére


szente
addikt

ez saját építésű?mennyi munka órába(na meg pénzbe) telhet megtervezni,majd megépíteni egy ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#54) Nunder


Nunder
őstag

Istenem, de szép! Mennyit Legoztam anno. Még ma is elővenném csak nincsenek ilyen mértékű dolgaim. Le a kalappal!

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#55) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Azthiszem ha végeztem a vizsgaidőszakkal, előszedem azt a 3 ládányi LEGO-t... Utolsó ereklye, amit még nem vittek el unokahugaim :D De ezt elvből nem adom...

A cikk hatására tudatosult bennem, hogy ez egy kortalan szórakozás, és én nagyon sok kreativitásomat köszönhetem neki ... a fél életemet átlegóztam :D

Ezért kár, hogy mostanában inkább beültetik a TV elé a gyereket... pedig milyen jó is volt :))

Szóval köszi a cikket, és grat a rombolóhoz... Nekem az a régi űrállomásos LEGO volt minden vágyam, amiben még az a hagyományos henger alakú űrsisak volt...sajna csak pár elemem volt hozzá...

Lehet beteljesítem az álmom, csak iszonyatsokba kerülne az biztos.

(#56) Ren Hoek válasza Ren Hoek (#55) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Most nézem nekem a LEGO Blacktron szériából megvolt kettő is pl ez

[link]

Vagy Futuron volt talán amire vágytam mindig... de lehet előbbről...Mindegy :D LEGO Space foreva'

(#57) madstunt válasza Ren Hoek (#56) üzenetére


madstunt
addikt

:Y respect
a lego space készletek a kedvenceim

[ Szerkesztve ]

(#58) 3.Aragorn válasza madstunt (#57) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nekem meg a lovagkori Lego készletek :K

Nem minden vándorút céltalan...

(#59) LÁZ


LÁZ
addikt

Hát igen, a lego minden korosztálynak élmény, szórakozás; nem volt egy elveszett ember az öreg, bár ő is fajátékokkal kezdte a bizniszt :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#60) Ren Hoek válasza 3.Aragorn (#58) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Nekem megvolt abból a vár azthiszem ez:

[link]

Pedig nem voltunk lóvésok, tanár szülőkkel... de akkoriban még egy átlagembernek is megengedhető volt néhány szett lego. Bár azthiszem nagyiék kárpótlási jegyeiből vették őket (istennyugosztalja nagyiékat, jóarcok voltak :O)

Viszont én összerakás után általában be is olvasztottam a nagy készletbe, és onnantól totálisan saját világok felépítése következett :D

Kedvencem az szeméttelep-bolygó volt :D ami az egész szobát felölelte, és a kutatócsapatnak a bolygón található cuccokból kellett építeni :D

Könnyeim kicsordulnak, milyen gondtalan évek voltak... Néha sokkal szívesebben csinálnám az egyetem/piálás/nők felhajtása helyett ... :U

Riszpekt LEGO! :R

(#61) madstunt válasza Ren Hoek (#60) üzenetére


madstunt
addikt

Könnyeim kicsordulnak, milyen gondtalan évek voltak... Néha sokkal szívesebben csinálnám az egyetem/piálás/nők felhajtása helyett ...
ott az a bizonyos pont :R

(#62) Gude


Gude
senior tag

Lego :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#63) waporka


waporka
tag

A lego olyan játék amit mindenki szeret játszani akinek megvan hozzá a fantáziája:)
Gondoljatok bele hogy a cigányok kg-ra veszik, mint az aranyat :DDD
(tuhatnak valamit)

a privire illik válaszolni....

(#64) 3.Aragorn válasza Ren Hoek (#60) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Az én szüleimet sem vetette fel a pénz, nagyszüleimet meg még kevésbé. Mégis minden ünnep alkalmával (karácsony, szülinap, névnap, stb) tudtak adni öcsémnek és nekem egy könyvet, vagy egy kis lego-t. (Igen, akkor a könyvek még nem számítottak luxusnak...) Hihetetlen, hogy abból a pénzből mennyi mindent meg tudtak adni nekünk. Komolyan... Könnybe lábad a szemem, mikor belegondolok, mennyi mindenről kellett lemondaniuk azért, hogy nekünk örömet szerezzenek...

A nagy szettekre sosem tellett, így a kicsikből kellett építkeznünk. Így legalább sok emberkénk volt különböző fegyverekkel. Legtöbbször a kalózok csaptak össze a lovagjainkkal és csatlósaikkal.
A legnagyobb szettjeink: Egy sztem Robin Hood-os szétnyitható vár (igazából csak egy lakótorony), egy kisebb kalózhajó (1 átforgatható ágyúval, 1 árboccal)
Sajnos linket nem tudok, mert nem tudom, hol lehet ezeket a régi legókat megtalálni. Basszus, lassan 20 éve kaptam az elsőt...
De a sok kis elemből végül egész komoly erődöket sikerült összeraknunk mindenféle csapdákkal. A kalózok hada általában csúnya véget ért a falak alatt, illetve a váron belül, természetesen maroknyi seregünk hathatós közreműködésével :)
Ígyhát teljesen egyet tudok érteni veled:
"Könnyeim kicsordulnak, milyen gondtalan évek voltak... Néha sokkal szívesebben csinálnám az egyetem/piálás/nők felhajtása helyett ..."
Bár nem olyan rég barátnőmmel is leültünk várat építeni :) Milyen jó volt.

Hihetetlenül kreatív játék, melyet a mai kor TV és számítógép előtt felcseperedő gyermekei talán sosem értenek meg igazán. Tisztelet a kivételnek.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#65) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Volt, hogy öcsémmel már hajnalban fölkeltünk legózni és késő estig játszottunk. Enni alig lehetett kirobbantani minket. Este meg úgy kellett ágyba küldeni. Nem létezett fáradtság...

Nem minden vándorút céltalan...

(#66) LÁZ válasza 3.Aragorn (#65) üzenetére


LÁZ
addikt

igy igy, nyarakat legoztam át én is :K

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#67) Napfénysüti

Hejj Laci ez szép munka volt! :R

Més que un club!

(#68) LÁZ válasza Napfénysüti (#67) üzenetére


LÁZ
addikt

áj áj szőr :R

hát hallod, most figyelem csak, te meg itt má addikt vagy, fene a pofádat :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#69) blueMerle


blueMerle
veterán

Nekem is van úgy 2 hatalmas zsák tele legóval. Ezek is inkább kisebb szettekből tevődnek össze, de akad köztük vár, tüzoltóság, hajó és rendőrség is. Én a szomszéd sráccal legóztam iszonyat sokat, de egyedül is jól elvoltam ha épp úgy adódott. Azóta is várok egy profi legóépítő játékot pc-re, ami funkcionális. Mindaz ami eddig megjelent nem pont az, amire gondolok.

(#70) Ren Hoek válasza blueMerle (#69) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Igen én is PC-legót várom... de sajna még nem jött ki ilyen. Szerintem nem is véletlenül ,mert akkor nem vennének legot...

Amúgy a fizikai legó sokkal jobb, de egy PC-st is kipróbálnék.

(#71) 3.Aragorn válasza Ren Hoek (#70) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A pc-snek az lenne a nagy előnye, hogy abban bármilyen alkatrészt megtalálsz, ráadásul végtelen sok elemből építkezhetsz. De sztem én ezt hamar megunnám. Nem lenne az igazi. Élőben sokkal jobb.
Ha pedig valaki tényleg gépen akar legózni, annak ott a Lego Star Wars 1-2 :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#72) 3.Aragorn válasza blueMerle (#69) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én annó az egyik általános iskolás osztálytársammal bizniszeltem el egy csomó matchboxot egy nagy doboz legóra. Igaz, hogy sok volt a sáros, törött, szétzúzott, összeégetett elem, de így is bőven jól jártam. Még selejtezés után is maradt annyi, hogy bőven megérte a cserét. A kisautókat úgyis hamar meg lehetett unni. És így megkétszereztem az alkatrészeim számát :)
(Van, aki nem vigyáz a Legójára... Sztem szentségtörés így bánni vele, de van akit ez nem érdekel...)

Nem minden vándorút céltalan...

(#73) mrSAJT


mrSAJT
csendes tag

Értelmét vesztette a LEGO... ebben semmi kreativ nincs hogy egyszer összerakod és aztán fel a polcra

"A kép az csak kép" - még ha 22"os akkor is.

(#74) LÁZ válasza mrSAJT (#73) üzenetére


LÁZ
addikt

nem biztos, hogy a gyüjtői kiadásokat bárki is többször rakja össze, a kisebb készleteknél okés, de pl a millenium falcont az 5530 elemmel, ezért collector edition, a collector edition.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#75) 3.Aragorn válasza mrSAJT (#73) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Ha lenne egy ilyen csillagrombolóm, időnként szétszedném és újra összeraknám, már csak az építés öröméért, majd pedig elkezdenék azokból az elemekből valami hasonlóan grandiózusat tervezni. Mondjuk hidat építenék belőle.

(-És hogyan győződhetünk meg róla, h ő fából van-e?
-Hát, hidat építünk belőle!
-Nono Fiam, kőből talán nem lehet hidat építeni? ;] )

Továbbfejleszteném ezt a modellt, vagy bármi mást építenék ami eszembe jut. Az lenne a jó benne, hogy végre lenne egy rakás hasonló színű alkatrészem. Most kb minden színből van 2 marék, így minden komolyabb alkotásom tarka.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#76) blueMerle válasza 3.Aragorn (#75) üzenetére


blueMerle
veterán

Mondom hogy van 2 zsáknyi legóm: Akarod tudni hogy lehet ezentúl szebb és teljesebb az életed? Szeretnél többezer legódarabkát birtokolni? Építeni határtalanul bármit amit csaka képzeleted elbír? Akarod az érzést? Akkor mire vársz még??? Gyerünk! 3 egyszerü lépés: Eljösz, válogatsz, fizetsz :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#77) 3.Aragorn válasza blueMerle (#76) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Jól hangzik, de jelenleg örülök, hogy kiflit bírtam venni. :(

Nem minden vándorút céltalan...

(#78) lapa válasza blueMerle (#69) üzenetére


lapa
veterán

az mlcad / ldraw miért nem jó?

[ Szerkesztve ]

(#79) lapa válasza lapa (#78) üzenetére


lapa
veterán

francba, lejárt. aki még nem ismerné: brickshelf. itt van pl. egy magyar ember galériája.

de jutubon is lehet jópofa dolgokat találni, a repülőgépgyártól kezdve a az ablakon mászó pneumatikus pókig.

(#81) madstunt válasza blueMerle (#76) üzenetére


madstunt
addikt

húúúú hate közell laknál... nemsok legód maradna :DDD

(#82) blueMerle válasza madstunt (#81) üzenetére


blueMerle
veterán

Lapáttal kilóra kimérem és elkuldom :D

(#83) madstunt válasza blueMerle (#82) üzenetére


madstunt
addikt

mönnyire tartsa kilóját mama?:D

[ Szerkesztve ]

(#84) Valzor


Valzor
aktív tag

Nagyon szép darab, grat hozzá! És az összeszereléshez is!
Nekem sajna csak egy Star Wars legom van, de az nagyon régi. Egy ilyen kis drágaságom van [link] ha jól tudom ez valami 1999-es kiadás.

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#85) fasirTTT


fasirTTT
őstag

mennyi volt ez a Lego ? :D

(#86) LÁZ válasza fasirTTT (#85) üzenetére


LÁZ
addikt

sry, kicsit megcsúsztam, 80k-ra jött ki a vége, a jó kis magyar forint miatt..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#87) Obi-1 válasza 3.Aragorn (#64) üzenetére


Obi-1
őstag

Szerintem a szétnyitható Robin Hood torony az ez:
[link]

Most vettem a vaterán egy hiányos 8386 Ferrari F1 autót.

Star Wars UCS sorozatból nekem az X-Wing vagy a Millenium Falcon kellene leginkább. :)

Only a Sith deals in absolutes.

(#88) 3.Aragorn válasza Obi-1 (#87) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Fúú, ez az! :)
Köszi, hogy belinkelted!

:R

Nem minden vándorút céltalan...

(#89) Sicilian


Sicilian
addikt

Ezt már láttátok, nekem nagyon bejött :K

[lego dioráma]

nothing is true everything is permitted..

(#90) joe007 válasza bolondember (#4) üzenetére


joe007
tag

Hali!

A Halál Csillagot kifelejtetted? :) 10188
http://starwars.lego.com/en-us/holobrick/details/10188.aspx

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#91) joe007 válasza lapa (#27) üzenetére


joe007
tag

Azt a mindenit!!! Ez nagyon DURVA! :) 200e db-ból és 150Kg!!! a hajó legszélesebb pontja 1méter!! Több mint 6 évig építgette! :) Vajon mibe kerülhet ez most? :) Köszi a linket!

Xiaomi Redmi Note2 Prime - Gamertag: Joe007Hun (NFS-NL,CSR2,CSR-Classic)

(#92) siska75


siska75
tag

Atom lett,imádok mindent ami Star Wars.

Az Ördög vagyok,ÉRTED JÖTTEM!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.