Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ha a G6 tavaly jött volna ki az S7 ellen, akkor nagyon jó telefonnak számított volna szerintem, de ez idén szerintem kevés. Nekem is volt G2-m, imádtam a telefont, de valahogy most nem visz rá semmi se arra, hogy megvegyem a G6-ot...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#2) kovaszoskeny válasza AllTheBest (#1) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Szerintem semmit nem veszített az S8 ellen se .Más kategória Minden tekintetben.A samu csúcsot már sokan szimbolumsága miatt veszik.Egyfajta apple lett mára, a samuval villantani.Igazából persze a maximumot nyújtja de azok amik azzá teszi nagyrészt kihasználatlan pangó BS dolgok.VITATHATATLAN azért az S széria flagship éne.

A Samu erődemonstrációt csinál az lg ebbe a verenybe másképpen száll bele(V széria)

Én pl az anyagi JELENTŐS áron kívül sok másban is jobbnak találom a készülékem mint a Samut.
Ez persze szubjektív.A lényeg semelyikkel nem lehet hibát elkövetni mindkettő remek készülék.(Sőt s6,g4 is mai napig)
Semmiben nem érzem kevésnek.

Abe due dembella

(#3) domos


domos
senior tag

Az utolsó és egyetlen LG telefon adni tényleg odabaszott az a G2 volt. Brutálisan gyors volt, jó volt az akksi, jól nézett ki és designban is tudott újat és egyedit mutatni. Azóta semmi.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#4) kovaszoskeny válasza domos (#3) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Nincs igazad a G4 is odabaszott .Hajlított kijjelző bőr hátlap remek kinézet és mai napig brutál kamera az oppo után talán az első nemzetközi készülék ami manuális camera api 2 teljes supportal rendelkezett.
Persz voltak hibái de melyik készüléknek nem..

Abe due dembella

(#5) domos válasza kovaszoskeny (#4) üzenetére


domos
senior tag

Laggolt mint a szemét. De mindegy, engem nem érint.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#6) kovaszoskeny válasza domos (#5) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

G4 lagolt?Ne haragudj én azon lagot nem tapasztaltam és a hivatalos topikjában sem olvastam olyan lagról ami esetleg nem a user error miatt következett volna be .41000 hsz alatt kb szinte senki nem panaszkodott lagról..2 év alatt meg én se tapasztaltam.Hibás darabotot is kifoghattál megesik..

Legendásan jól volt optimalizálva az S808-ra a szoftver. :R

[ Szerkesztve ]

Abe due dembella

(#7) #82729984 válasza domos (#5) üzenetére


#82729984
törölt tag

G4 tuti nem laggol egy picit sem, kevered a G3-al.

(#8) kovaszoskeny válasza #82729984 (#7) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Na igen szerintem is keverte..

Abe due dembella

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egy magyar fordítást azért szívesen olvasnék. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) kovaszoskeny válasza Csapoati (#9) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

Amennyiben felnőtt férfivé válsz :))

Abe due dembella

(#11) babosmiki


babosmiki
addikt

Jó! ;)

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#12) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Egyszer volt LG-m (Nexus 5) de többet nem hiszem hogy veszek. A Nexus jó volt, aztán kicsit több mint egy évvel később megpusztult. Lényegében olyan volt mint a G4 bootloop problémája, nem tölött be többet. Mehetett a kukába. Pedig szerettem. Mondjuk előtte már volt egy kis elszineződés a kijelzön, kb. 5 mm-es kékes folt de csak nagy fényerőnél full fekete képnél látszódott. De sajnos az LG szerintem nem megbízható amiket olvasok azóta is. Pl. a G4. Bootloop probléma plusz kijelző beégés. IPS-en basszameg? :W Egyik jelöltem a G6 volt következő telónak, de kipróbáltam és nekem annyira nem jött be. Ennyiért kapok jobbat

Huawei Mate 9

(#13) kovaszoskeny válasza H.Istvan25 (#12) üzenetére


kovaszoskeny
aktív tag

mennyi az annyi és mi az?
Egyébként meg minden készüléknél lehetnek/vannak hibák az
Az lg meg javít mindent mi a gond?

Abe due dembella

(#14) H.Istvan25 válasza kovaszoskeny (#13) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A Mate 9 hasonló árban van és minden téren jobb szerintem. Bár az tény hogy sokaknak már használhatatlanul nagy

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.