Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Keringő

Hozzászólások

(#13) Crystalheart válasza Viszlát (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Értem, értem, és köszönöm is az észrevételt - nos, ez egy olyan pont, ahol láthatóan elmulasztottam átalakítani a fölolvasásra szánt írást... :D Merthogy ez már v2.0, élőszóban pedig nem látszik sem a szünet, sem a három csillag, csak némi lélegzetvételt hagyhattam, valahogy érzékeltetni kellett a szakaszokat. Először anélkül (a név dupla, életkor-változást jelölő használata nélkül) volt meg, de aztán az írótársak mondták, hogy kéne még valami rögtön hallható, egyértelmű tagolás, mert fülre nem tűnik ki eléggé. Nos, ha ez tényleg zavaró, akkor átteszem pár sorral arrébb a nevet, semmibe nem telik.

Ömm... a csillámlót pedig azt hiszem, lecserélem, olvasva valóban kicsit sok oda. :) Felolvasva, fokozódó zenével pedig tényleg jól hangzott :D Máshol szerintem nem találhattál túl sok jelzőt.

Még egyszer kösz, az ilyen észrevételek segítenek a legtöbbet, hogy a lehető legjobb felé konvergáljanak az írásaim. (Ejh, "konvergál", hiába, eredetileg programozó vagyok. :DDD Tehát ez most már a v2.1.) Jó, hogy még egy hardver-portálon is kapok értékes kritikát, sok hozzászólásra itt amúgy sem számítok. A legvéglegesebb helyre, a karcolat.hu-ra mindig csak azután merem föltenni, hogy végigmutogattam már, akinek lehet... Máskülönben agyoncincálnak. Úgyhogy nem kell engem félteni a kritikától, ott, ahol ez a dolguk, már megedződtem. Egyébként ez még egy irodalmi portálon is természetes, hogy a könnyedebb hangvételű, vagy esetleg vicces műveknek sokkal nagyobb a látogatottsága, de legalábbis többen szólnak hozzá.

(A regényrészletek közül amúgy csak a két utoljára föltöltött van közel végleges állapotban, a többi óta már sokat fejlődtem :) Csak most a futó pályázatok miatt egy ideig még nem frissítem őket, nincs igazán időm. Hiába, amíg írástechnikailag folyamatosan fejlődöm, addig várhatóan frissítgetni fogom az egyes műveimet is.)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Keringő
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.