Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#555) rstwingo


rstwingo
tag

Urak !

Én nem akarok megbántani senkit, de ez a mindjárt 600 Hsz semmit nem ér, megy itt a semmiről a hsz gyűjtögetés

ugyan az a 3 név 1000 féle variációba való megosztása , és másik 3 név valahogy besulykolása a sorba folyik itt folyamatosan
Olyan ez a folyamat, mint a nemzeti konzultáció,megkérdünk mindenkit de úgyse fog számítani, teljesen felesleges szócséplés folyik itt

No meg persze a vizet prédikálunk és bort iszunk is játszik, mert arról is nagybaszóvan hogy a szófosás és a hszvadászás visszaszorítás is lenne a cél

Kérdem én, ha ugy érhetek el egy rangot ami 10 éven keresztül napi 10 Hsz kell nekem ide beírni, akkor ez mire is serkenti azokat a bizonyos fórumlakókat ???
Könyörgöm, nézzétek meg már a számokat amiket itt irkáltok ??

Ha magam veszem alapul, akkor 10 éve itt vagyok és tag vagyok, de ahhoz hogy elérjem a következő szintet újabb 10 év kellene , de mivel itt vannak emberek akik elveszik a másik kedvét a hsz írásról és inkább olvas az ember és mosolyog a sok hülyeségtől amiket irkálnak az elkövetkező 100 évben se fogom elérni a következő rangot és nem vagyok ezzel egyedül

Ez már igazságos elbírálás, csak gratulálni tudok

Bocsánat ha valakit sértene nem annak szántam, de ez kikívánkozott belőlem

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.