Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Geri Bátyó válasza wwenigma (#1098) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Beszéld meg Kalandorral, hogy küldjön szét egy kérdőívet a jómunkásoknak (Mint kiderült, 45-en vagytok).

Igen, változzon
Nem, ne változzon
Tartózkodom (nekem mindegy)

Ha a többség megtartaná, joggal hőböröghetsz. Annak idején Chaser topicjában a túlnyomó többség megváltoztatta volna.
Ezt csak azért javaslom, mert lassan arról szól ez a topic, hogy szerinted csak 1-2 ember nem akarja és te mindenképpen megtartanád és különben is...

Én is hőböröghetnék, hogy senior tag helyett törzstag leszek és az nekem nem tetszik. Azért nem, mert az a vicc jut az eszembe, hogy: se keze se lába és a kocsmában van: törzsvendég. Márpedig én évtizedek óta nehezen járok és bármikor tolószékbe kerülhetek. Eléggé szarul érintene emiatt a törzstag. Mégsem hőbörgök, mert az elképzelés jó és nekem sem jutott jobb az eszembe.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1102) Intruder2k5 válasza Geri Bátyó (#1101) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha szavazást rendeznénk erről, akkor azokat is illene megkérdezni, akik belátható időn belül el fogják érni a szóban forgó rangot, elvégre akkor őket is érinti a döntés. De kétlem, hogy erre sor kerülne. Ez az egész már kezd nagyon abszurdba átmenni.

(#1103) hhenry


hhenry
őstag

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de lehet,hogy az lenne a legjobb ha minden maradna a régiben

(#1104) Somatom válasza Intruder2k5 (#1102) üzenetére


Somatom
veterán

Kezd? Egy szakmai fórumon nagyúr, félisten, meg Jómunkásember. Sztem ez eddig is abszurd volt.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1105) Geri Bátyó válasza Intruder2k5 (#1102) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ezzel az erővel mindenkinek van esélye elérni és kérdezzük meg az újoncokat is. Én csak az aktívakat kérdezném, a többiek azt kapják, ami akkor lesz, amikor elérik. (Nekem sem sok hiányzik az őstaghoz, mégsem mondtam, hogy ne vigyük feljebb a határát).
Már nekem is kezd sok lenni ez a hercehurca, ezért írtam. Egy próbát megér, hátha vége lesz.

(#1103) hhenry Szerintem kifejezetten jó az a kezdeményezés, amiből az egész elindult és a jelenlegi legfrissebb állapot teljesen elfogadható.

(#1104) Somatom Miért? Mi legyen? Operátor, adminisztrátor, meg rendszergazda? Az elfelejted, hogy a lapcsalád nem csak szakmai.

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1106) hhenry válasza Geri Bátyó (#1105) üzenetére


hhenry
őstag

Nem kell variálni :R (szerintem)

(#1107) somogyib válasza Geri Bátyó (#1105) üzenetére


somogyib
őstag

"Ezzel az erővel mindenkinek van esélye elérni"

Pl. Intruder2k5 visszaadná a mostani rangját, rögtön az lehetne. ;] :D

(#1098) wwenigma Miért ragaszkodsz ennyire hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#1108) Geri Bátyó válasza hhenry (#1106) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem teljesen jogos, hogy meg kell növelni a szintlépési időket és ezzel (valószínűleg) meg lehet előzni a hsz. vadászatot. A nevezéktan modernizálása és a PH! kezdetű rangok eltörlése/megváltoztatása szintén alapfeltevés volt. Ezen fölösleges vitatkozni. Annyit tehetünk, hogy ötleteket adunk és próbálunk hozzájárulni egy jobb és ötletesebb rendszerhez.

(#1107) somogyib Ezt nem teljesen látod jól, ugyanis ő az új rendszer szerint már legenda! :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1109) Intruder2k5 válasza Somatom (#1104) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Azt gondolom ennyi színesség egy szakmai fórumon is belefér, itt sem elvárás, hogy mindenkinek bináris számsor rangja legyen üres négyzet avatarokkal. De ezek csupán szimbolikus dolgok, és a fórumozók 99,9%-a képes a helyükön kezelni azokat, és a megfelelő jelentőséget tulajdonítani nekik. Illetve azt se felejtsük el, hogy a fórumon a szakmai rész mellett elég terjedelmes a közösségi tér is, a fáradt gőz és társai fórumokkal, és akadnak tagok, akik inkább csak azokat a területeket látogatják.

(#1110) Intruder2k5 válasza Geri Bátyó (#1105) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem lesz vége akkor sem, láthattad. Ha győz a jómunkásember ellenes tábor, akkor a mellette állók választható rangot követlenek. Már az elején is megírtam amit egyébként is mindenki tud, nem születhet olyan döntés amivel mindenki elégedett lesz, mert olyan nincs.

(#1111) Somatom válasza Intruder2k5 (#1109) üzenetére


Somatom
veterán

"De ezek csupán szimbolikus dolgok"
Ez nagyon lényeges megállapítás.

"és a fórumozók 99,9%-a képes a helyükön kezelni azokat"
És van a maradék 0,1%. Nekik készült ez a blog, hogy utolsó csepp vérükig küzdhessenek a státuszszimbólumukért. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1112) Geri Bátyó válasza Intruder2k5 (#1110) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Persze. De jelenleg meg van győződve arról, hogy a hangos kisebbség akarja lecserélni. Pedig szerintem nem így van.

Én sem értek mindenben egyet a legfrissebb változattal (ahogy fentebb írtam), de én sem tudok jobbat.
Illetve aktív tagnak még nem adnék egyéni avatart 2500 nap után sem, csak törzstagnak, de ez már egy másik játék.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1113) somogyib válasza Geri Bátyó (#1112) üzenetére


somogyib
őstag

Az egyéni avataros dologgal szerintem nincs gond. A mostani rendszerben 800 hsz (senior tag) és 2500 nap után lehet kérni. Az újban meg 500 hsz-től van aktív tag. Az a 300 eltérés nem nagy különbség.

[ Szerkesztve ]

(#1114) Geri Bátyó válasza somogyib (#1113) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Szerintem nagyobb eltérés az a 300, mintha a törzstag lenne, ami csak 200. Ráadásul az idők kitolódnak, ezért nem értem, hogy a hsz. miért csökken (több, mint harmadával). A magasabb rangok mind időben, mind hsz. számban növekednek. Időben jelentősen. Az egyéni avatar miért lesz kevesebb hsz? Illogikus!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1115) Chaser válasza hhenry (#1103) üzenetére


Chaser
titán

plusz1 ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#1116) C. s.


C. s.
addikt

(#961) Polllen, (#965) Chaser:

Köszönöm szépen a támogatást! :)

(#963) joey04:

Ha zavar, tedd szóvá Nekik! Egyáltalán nem érintenek a főzős fórummal kapcsolatos fikcióid, én a valós helyzetről beszélek.

"egy férfiközpontú témával foglalkozó fórumon"

Csak pár példa, aminek a nők a közelébe sem mennének semmi pénzért. Szerinted.
notebookok
tv & audió
digitális fényképezés
életmód, multimédia
tabletek, e-bookok
mobilarena
os, alkalmazások
gamepod.hu
fáradt gőz

"...valaki nőként van jelen, az viselje, hogy ezzel jár."

Nagyon vékony jégen jársz!

De ne félj, mert itt a PH-n az ilyen férfiak kiváltságokat élveznek. Hogy honnan tudom? Onnan, hogy nem kaptál ezért semmit, nem is törölték a hozzászólásod, mert a világon csak a nőket zavarja, és azt a pár rendes férfit, aki tiszteli és megbecsüli a nőket. A PH-n ezt jelenti az egyenjogúság. És sajnos nemcsak a PH-n... Egy társaságban, amikor arcot is kell a véleménye mellé társítania, a legtöbb férfi tudja, mit kell mondania, hogy megőrizze a látszatot. De itt, ahol a világnak fogalma sincs arról, ki vagy, nyugodtan lehetsz önmagad, és fényderül arra, mekkora is az a bizonyos egyenjogúság.

"...valaki nőként van jelen, az viselje, hogy ezzel jár."

Nőkén tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a férfiaktól (nem mindtől!) mi mindent kell elviselni néha. Tisztelet a kivételnek! Szóval fölösleges emlékeztetned.

"...valaki nőként van jelen, az viselje, hogy ezzel jár."

Tehát, ha egy nő férfiak közelében van, muszáj elfogadnia a nemi diszkriminációt. Elmagyaráznád nekem, hülye nőnek, mit is jelent a nemi egyenjogúság? Mert nagyon úgy fest, hogy nem értem.

(#1026) Chaser:

"szavazzatok meg es en leszek a ph kiralylanya"

Teljes szívemből támogatlak, ha erre vágysz! Tripla csillámpónis színben is akár! :)

(#1001) Williamgrant:

"Nem hiszem el hogy a PH! rendezői egy ilyen ügyben ne segítettek volna"

Sosem állítottam ilyet! Egyszerűbb és gyorsabb volt tiszta lappal kezdeni. Nem szeretek árulkodni és spicliskedni.

"Nehogymár kiderüljön hogy itt szatírok és beteg állatok zaklatják a nőket"

Sosem állítottam ilyet sem, de még csak hasonlót sem! Ezt írtam: "...a többség (99,9%) teljesen rendben van". Nem értem, ebből Neked hogy jött ki ez.

(#1053) wwenigma:

"igenis fontos a Jómunkásember megtartása úgy hogy akinek nem tetszik ki tudja kapcsolni"

Ha ezt úgy érted, hogy egy kattitnással eltüntethetem a látóteremből, akkor máris kevésbé irritál.

(#962)wwenigma:

Én: "...ha meghallod a szót (nagyúr), akkor ki az a nő, aki beugrik róla?"
Te: "Shaa Úrnő aki Sith Nagyúr. Igaz az egy masik vilag"
Én: "Ennyi? Egy mesével jössz? Végül is jogos, mert a valóság más, ilyen csak a mesében van."
Te: "El kene fogadni a tényeket..."
Én: :F

[ Szerkesztve ]

(#1117) C. s. válasza Kalandor (#848) üzenetére


C. s.
addikt

Összességében tetszik, de az ismert okok miatt egy kicsit módosítanék rajta.

0-9 hsz, 0-3 nap, friss újonc
0-9 hsz, 4-9 nap, újonc
10-49 hsz, 10-19 nap, lelkes újonc
50-99 hsz, 20-60 nap, kezdő
100-199 hsz, 2 hó junior tag
200-499 hsz, 6 hó, tag
500-999 hsz, 1 év, aktív tag
1000-1999 hsz, 2 év, törzstag
2000-3999 hsz, 3 év, senior tag
4000-6999 hsz, 4 év, őstag
7000-9999 hsz, 5,5 év, veterán
10000-24999 hsz, 8 év, addikt
25000-49999 hsz, 11 év, elit
50000-, 15 év, legenda

Még annyit, hogy Geri Bátyó elmagyarázta, miért nem rajong a törzstag rangért, esetleg ahelyett ki lehetne találni mást. Valószínűleg vannak mások is a PH-n, akik nem annyira mozgékonyak, de ők sem akarnak szólni, mert a kisebbség sokszor lapít inkább. Egyszerűbb. (Nekem is az lett volna, de beszéltem...)

[ Szerkesztve ]

(#1118) bambano válasza C. s. (#1116) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"De ne félj, mert itt a PH-n az ilyen férfiak kiváltságokat élveznek. Hogy honnan tudom? Onnan, hogy nem kaptál ezért semmit, nem is törölték a hozzászólásod,": a te hsz-ed se törölték, úgyhogy nincs okod panaszra.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1119) C. s. válasza bambano (#1118) üzenetére


C. s.
addikt

Melyikben gúnyoltam ki a férfi nemet? Linkeld be légyszíves!

(#1120) bambano válasza C. s. (#1119) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem linkelem, mert én nem akarok feminista vitába meg hittérítésbe kezdeni. neked se kellene, mert ez a topic nem arról szól. de ha olyan szociálisan érzékeny lennél, mint ami nem vagy, magad is megtalálnád azokat a sorokat, ahol nagyjából 780 ezer ph-s férfinek szóltál be úgy, hogy biztosan nem ismered őket.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1121) joey04 válasza C. s. (#1116) üzenetére


joey04
titán

Csak pár példa, aminek a nők a közelébe sem mennének semmi pénzért. Szerinted.

Nem mondtam ilyet. De vannak témák, kategóriák, amik erősen köthetők valamelyik nemhez. Ennek a fórumnak és oldalnak a témái a férfi nemhez. Más oldalak más témái, fórumai meg a női nemhez. Ebben semmi lenézés, bántó szándék nincs, ez oda-vissza igaz, ez az élet rendje. hiába próbálod ezt sugallni.

Nagyon vékony jégen jársz!

Miért is? Egyrészt nagyon ügyesen lehagytad háromszor is a gondolatból a másik mondatot: Ahogy fordítva is igaz ez.

Szóval igen erős túlzásnak érezném, ha ezért bármilyen szankció járna, vagy akár csak törölve lett volna a komment. Másrészt ha nem lenne ott a kitétel, hogy ez fordítva is igaz, az is maximum az én személyes véleményem lenne, amiben nem lenne személyeskedés.

Te viszont erősen támadólag léptél fel, olyan kijelentéseket tulajdonítva nekem, amik tőlem nem hangzottak el, ami lehetne félrevezetés, flamelés, jó hírnév megsértése, stb, stb.

Most viszont kérlek fejezzük be a kommunikációt, mert egy fórumrangtól sikerült eljutni ilyen véleményekhez:

Nőkén tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy a férfiaktól (nem mindtől!) mi mindent kell elviselni néha.

Tehát, ha egy nő férfiak közelében van, muszáj elfogadnia a nemi diszkriminációt. Elmagyaráznád nekem, hülye nőnek, mit is jelent a nemi egyenjogúság? Mert nagyon úgy fest, hogy nem értem.

Aki ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket tesz, az nálam bekerül egy bizonyos skatulyába (hogy melyikbe, az nem publikus, mert az személyeskedés lenne, ami ellentétes az alapelvekkel), mégpedig egy olyanba, aminek a tagjaival fölöslegesnek tartok minden kommunikációt.

További szép napot, kellemes fórumozást! :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#1122) Geri Bátyó válasza C. s. (#1117) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Azt is leírtam, hogy nekem sem volt jobb ötletem (A megbecsült tagot leszavazták) és ezért nem is ágálok ellene. Ráadásul szó sincs lapításról (konkrétan ezt inkább sértőnek érzem), csak képes vagyok felfogni, hogy mi a többség akarata és érdeke. Ráadásul befogni a számat a legkevésbé sem egyszerű. A különbség az, hogy én el tudom fogadni, hogy kisebbségben vagyok és emiatt nem fogják hozzám igazítani a rangrendszert.
Az indoklásomat egy bizonyos fórumtársnak címeztem és offban. Légy oly kedves és ne akard felhasználni a saját céljaidra, még burkoltan se.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#1123) DigitXT válasza C. s. (#1117) üzenetére


DigitXT
félisten

Egyáltalán nem addikt, akit oda javasolsz (én oda kerülnék): voltam már "addikt",
akkor talán még nagyjából meg is felelt, azaz relatíve sok témát követtem / írtam.
Azonban már évek óta egyáltalán nem követem a rangokat. Oly' sokáig voltam itt
a gyűlölt "nagyúr", hogy egész meglepődtem, hogy "félisten" lettem. De tetszett!

Erre most hasraütve (meg női egyenjogúság, meg mindenféle csinnadrattával) ezt
is elvennéd, mert csak. Női avatar miért választható, ha minden nő rejtőzködik itt?

Azt már korábban (igaz, csak OFF-ban, de) "megpendítettem", hogy ha így megy,
hát nagyon gyorsan bejelentkeznének "mások" is a dedikált rangokért: persze, az
nem derül ki regisztrációnál, hogy ki micsoda. (Minek érzi magát?) De van aki ezt
büszkén vállalja, tehát arról tudható. Férfi, nő? Kit érdekel! (Amíg el nem kezd egy
ilyen ámokfutást. Utána persze lehet, hogy egyszerűbb újraregisztrálni + lapítani.)

A fenti kirohanással ellentétben: akkor is ez marad "A" fórum számomra, ha vmi
nagyon kretén rang kerül a nevem alá (akár tévedésből, akár a Jómunkásember).
Tökmindegy... Aki ~15 évet eltölt a helyen, nem a hozzászólásokat számolgatja.
(2010 környékén érdekelt utoljára, hogy mit, mennyi idő elérni... Pont az "addikt"
rang tájékán. Főleg azért, mert szerettem volna egyéni avatart. És összejött...:DDD)

(#1124) wwenigma válasza Geri Bátyó (#1101) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem mert egybe számolták a mind1 és az utálom szavazatokat. A mind1 az az igenekhez számít hiszen nem utálja és és elvan vele. Pont ezért mondtam hogy egy dropdown listát kellene csinálni, már csak azért is mert a csodálatos új titulusokbol pár egy marék lepkefingot nem ér...elsorvasztani a pH! ezen részét viszont tökéletes lesz, teljesen erdektelenne lesz téve. Eddig se jelentett semmit mi van a neved alatt , de ezután már érdekes se lesz.

No meg már a hivatkozott blogbejegyzésben is el lettek zavarva azok akik akkor nem ezt a titulust viselték és tetszett nekik....Szavazás meg, jelenleg mindenkit érint...de nem lesz, meg lett mondva. Viszont ha lenne, páran legalább megismernék akik nem látták még. Fiatalabb munkatársaknak mondtam mi folyik itt, csak röhögött hogy mi folyik ebben a világban.

Somatom: remélem olvasod is amit írok, mert ha így tennél akkor rohadtul nem beszelnel olyan egyértelmű ferdítéseket mint például az, hogy státusz-szimbólumnak tartom a Jómunkásember (vagy bármelyik) rangot! :(((

somogyib: már írtam de megpróbálom mégegyszer...az a bizonyos videó és Szalacsi Sándor a történelmünk - de legalább egy generáció - része, mém. Ismeretsége meglehetősen nagy még most is, nem véletlenül került ez anno TOP helyre, reklámnak is jó volt khmm...

13 évig tartott elérni ezt a titulust, amit szerettem volna, tavaly szeptemberben meglett...úgy hogy egyszer sem ezért spammoltam volna csakmégegyhsz-t hanem úgy mint most, több választ összefogva ahogy kell. Erre ezt kapom az arcomba.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1125) darál0w


darál0w
Jómunkásember

már volt itt rasszizmus, feminizmus, valaki még gyorsan b*zizzon mag anyázzon egyet, aztán lehet tiltani a hozzászolásokat és csendben megtörténik a döntés ;)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#1126) Somatom válasza wwenigma (#1124) üzenetére


Somatom
veterán

Meg sem említettelek. Sőt! Épp a Te pártodon álltam. A Jómunkásember símán maradhathat. Mivel az újoncon kívül az egész rangrendszernek nincs semmi gyakorlati haszna, ezért akinek nem tetszik a Jómunkásember, az egyszerűen újraregel és slussz, passz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#1127) D1Rect válasza darál0w (#1125) üzenetére


D1Rect
félisten

Én férfitestbe zárt leszbikus nő vagyok erős maszkulin jellemzőkkel.
Ez elmegy buzizásnak? ;] :DDD

(#1129) somogyib


somogyib
őstag

Akkor zárjuk rövidre:

0-24999, 0 nap, nagyúrnő
25000-, 15 év, Jómunkásember

A többieket úgyse érdekli mi van a neve alatt.

Másik lehetőség: akinek nem tetszik a rangja az legyen sok helyen Topikgazda és akkor az lesz a neve alatt.

;]

---

Komolyra fordulva: @Kalandor ötlet híján úgy látom itt már nem lesz több javaslat. Ha megvan a végleges, mikor lesz bevezetve?

(#1130) wwenigma válasza Somatom (#1126) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor csak rosszul ertelmeztem a #1111-et és a 0,1%-ot, bocsánat... :R Én nem gondolom úgy hogy akármelyik felhasználói titulussal valaki több lenne itt és akkor te is így vagy ezzel.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1131) Aryes válasza C. s. (#1116) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ahogy az életkor, úgy a nem sem érdem, hanem állapot. Egy idősebb embert sem fogok csak azért tisztelni, mert öreg, ha közben meg egy kretén. Alapból természetesen mindenkinek megadom a maximális tiszteletet: a többi rajta múlik.

Ha egy nő egyenjogúságért hangoskodik, tisztelet a kivételnek, de a legtöbb esetben pozitív diszkriminációt akar kiharcolni, egyenlő bánásmódot, miközben megtartaná a nőként "kijáró" előjogait: engedjük előre, adjuk át a helyet, segítsünk cipekedni, fizessünk helyette az étteremben stb. ;]

Ha sértő egy női tagnak a "nagyúr", akkor ugyanolyan sértő egy 40-50 évesen regisztrálónak az "újonc". Az nem diszkrimináció? Miért nem emelsz szót az idős fórumtagok védelmében, ha már ennyire mélyen érint az egyenjogúság? ;]

[ Szerkesztve ]

(#1132) koxx válasza Aryes (#1131) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ne vidd tovább ezt a szálat plz. Így is kicsit sok volt belőle.

[ Szerkesztve ]

(#1133) Kalandor válasza C. s. (#1117) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A nagyúr rang marad. Leírtam, hogy miért: nem férfisoviniszta rang, hanem egy osztály jelzője. Nem nagy úr, hanem nagyúr.
Ha az lenne a rang neve, hogy "jócsávó" vagy mittudomén, ami konkrét és tényleg csak férfi lehet és az a lényege, hogy a neme férfi, azt mondanám, hogy rendben, ez helytelen, írjuk át. De ha tucatnyi rangból egyet tudsz erővel félremagyarázni, az nekem azt jelenti, hogy a rangrendszer genderileg megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#1134) janeszgol válasza Aryes (#1131) üzenetére


janeszgol
félisten

Óvatosan. A BANN rang mindenkinek megy a szeme színéhez. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#1135) Fecogame válasza Kalandor (#205) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez tetszik, részemről +1 :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#1136) FoxiestFox válasza Kalandor (#1133) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Esetleg PHnagyLGBTQIA?

[ Szerkesztve ]

(#1137) South Velen válasza C. s. (#1116) üzenetére


South Velen
addikt

Nahat. Lattam mar jo par not a PH-n es mindig orommel es tisztelettel fogadtam oket. Sose volt bennem semmifele negativ hozzaallas, sot, meg kicsit elfogult is voltam veluk. Alice-szel sem az a bajom, hogy no, hanem hogy baromira nem tetszik az irasi stilusa.
De ez a kontraaktiv picsogas amit itt levagsz az eleg bicskanyitogato.

[ Szerkesztve ]

(#1138) petipetya válasza FoxiestFox (#1136) üzenetére


petipetya
nagyúr

-

Aki látta, szerencsés :N

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#1139) lugosi válasza hhenry (#1103) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként szerintem is maradhatna minden a régiben. Legalább egy kis állandóság lenne a folyton változó világban.
Nekem semmi gondom a mostani rendszerrel.

(#1140) Lauda válasza Aryes (#1131) üzenetére


Lauda
félisten

Én tágra nyílt szemekkel olvastam azt a litániát. Elcseszett egy világ felé haladunk, ha valaki egy fórum "rangba" ilyet bele tud képzelni. Azt csodálom olyannal még nem jöttek az itt fórumozó nők, hogy nekik női moderátor kell, mert a férfi moderátor olyan, mintha ha rajta a férfiak uralkodnának. Rajta pedig férfi ne uralkodjon.

(#1141) Apollyon válasza lugosi (#1139) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ahogy látom a leírtak alapján mindenképp át lesz alakítva, modernizálva, a jómunkásember meg repülni fog a mára már zéró poénfaktor, illetve egy negatív karaktert ábrázoló mivolta miatt.

Plusz még az is ott van hogy ~3 év alatt sok írkálással el lehet érni a max. rangot. Valszeg a #848 lesz... én mondjuk hiányolok belőle egy poénrangot...

(#1140) Lauda: Nem haladunk efelé. Van pár hangos, meggondolatlan próbálkozó, ennyi. Majd megunják és lecsillapodnak.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#1143) Gebriel válasza wwenigma (#1130) üzenetére


Gebriel
veterán

Te most egyébként maga a név miatt ragaszkodsz a jómunkasemberhez, vagy azért mert nagyon különböző mint a többi rang? :R

(#1144) Sirandrish válasza Gebriel (#1143) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért mert hosszú ideig az lebegett a szeme előtt, mint elérendő cél, miközben forumozott.
Ha jól vettem ki a szavaiból.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1145) Aryes válasza koxx (#1132) üzenetére


Aryes
nagyúr

Bocs, de ez már úgy 500 hozzászólás óta kikívánkozott belőlem. :R

(#1146) koxx válasza Aryes (#1145) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

np

(#1147) wwenigma válasza Apollyon (#1141) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nincs semmilyen negatív karakter benne a poenfaktor pedig mindenkinek sajátja így ne altalanositsunk.

Gebriel: is is. Tényleg egyedi, alig van belőle illetve mint már mondtam az én generációm mémje.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#1148) FoxiestFox válasza wwenigma (#1147) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezek szerint nem is ismered a kifejezés eredetét remek netes kultúránkban? :D Nájsz

(#1149) Polllen válasza Apollyon (#1141) üzenetére


Polllen
nagyúr

Egy 17 éves mémmel kapcsolatban pícíbbek vagytok, mint egy nővel. Well done. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#1150) ldave


ldave
félisten

Valahol vicces, hogy az utóbbi idők legaktívabb beszélgetése pont ebben a témában zajlik :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.