Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) apaszka válasza milu44 (#345) üzenetére


apaszka
veterán

Megvárom,mert nagyon ügyes srác,és ígéretes a munkája!
Ha ezt a fórumot nem találtam volna meg a vásárlás előtt,akkor nem ilyen telefont vettem volna ! Ez full komoly!
Symbian jó volt ,és ismertem ,hiszen sok,és több típust használtam belőle sok éven át! De a fiam beszélt rá ,hogy andridot vegyek. A család többi tajának woda 845 e van,és mindenki szereti. Én mint családfő gondoltam nem maradhatok el! Elkezdtem nézegetni sok fórumot,és erre cseréltem . Olcsó ,és jónak mondták! Szeretem is csak az a fránya helyhiányom ne lenne a telefon memórián! Az előző telómon is vagy 4 giga programom volt,és a többi hely meg zenével volt tele.
Na de nem térek el a tárgytól!
Megvárom a 2.3 at! :R Mi mást tehetnék? :W :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#352) Lidl válasza dinin (#342) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

Szerintem akkor éppen nem volt fent. Korábban próbálkoztam vele, de kicsit nagy volt és amire használtam, arra találtam kisebb appokat is.

Lidl

(#353) apaszka válasza milu44 (#350) üzenetére


apaszka
veterán

Melyik képlopót,képernyő lementőt használjátok?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#354) Lidl válasza apaszka (#348) üzenetére


Lidl
senior tag

Helló,

Bár nem vagyok android szakértő (csak informatikus) vigyázni kell a programokkal, amik a memória állapotát/mennyiségét írják ki.
Majd a jobban hozzáértők kijavítanak, de szerintem 3 fajta memóriával kell számolni a telefonnál.

1. Operatív memória. Ezt használja a rendszer a programok futtatására, a szolgáltatásokra, stb. Olyan ez, mint a RAM a PC-kben.
2. Adat memória. Ezt használja a letöltött, telepített programok adatainak a tárolására. Olyan ez, mint a vinyó a PC-kben.
3. Az SD kártya.

Nekem ez a tapasztalatom, de javítsatok ki, ha nem így van. (A megnevezések lehet, hogy nem pontosak)

Amikor telepítessz egy progit, akkor a 2. memóriát foglalja. Amikor futtatod, akkor az 1-t is. Ha pl. egy widget, vagy egy futó szolgáltatást nyújt a program, akkor állandóan foglalja a maga helyét az 1-ből. A legtöbb program, ami a memória állapotát kiírja az 1-nek az állapotát írja ki és az SD kártyájét. Tehát félrevezető, hogy csak 10-20 MB szabad van.
Amikor meg használod a programok process kill lehetőségét, akkor ezt a memóriát szabadítod fel.
A 2. számú memória nagyon kevés ebben a telefonban, és valóban nagyon gyorsan elfogy. 2 közepes játék, pár hasznos progi és máris sakkozni kell, hogy mi fér még rá.
Az app2sd úgy működik, hogy átírja a memória "címét" (elérési útját) az SD kártyára és a rendszernek olyan, mintha belsőt használna (csak több, de lassabb és ha kiveszed, akkor a telepített programok elszállnak).

Mondom mindezt úgy, hogy 3 hónapja láttam először androidos telefont és nincs sok időm kutakodni, tanulni róla. Szóval nem szentírás, és örülnék, ha valaki hozzáértőbb kijavítana. Hagy tanuljak belőle én is és mások is.

Én sem akartam elbukni a garit, azért maradt a 2.1-es. De ha kész lesz joe 2.3-asa, akkor azt boztosan felteszem.

Köszi
Lidl

(#355) apaszka válasza milu44 (#350) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem ezek vannak fenn: IGO,AURA,Glow Hockey,uninstaller Task Killer,Barcode,Opera ini 4.2,Opera mini 5.1,Dolphin mini,A Reader, LGKamera,És pár Widget! Óra Facebook,RSS. És így 14 mega a szabad! :K Ha kilövök mindent,akkor 21 mega lesz! Eredeti 2.1 es van fenn,amivel vettem!
Ha PL felakarom tenni az Opera 10 est,nem engedi,mert kevés a hely!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#356) milu44 válasza apaszka (#353) üzenetére


milu44
aktív tag

Én shoot me progit.
Ha megrázod a telót akkor csinál képet a telódról abban a menüben ahol vagy.
Memkarira rakja egy külön mappába a képeket.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#357) apaszka válasza milu44 (#356) üzenetére


apaszka
veterán

Végig próbáltam mindet,és Andross nél maradtam! Autómatán lelövi magát,ha nem kell.....személyes véleményem csak,de nekem ez jött be! De köszönöm a tippeket! Mind jó,de kinek a papné......

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#358) apaszka válasza milu44 (#345) üzenetére


apaszka
veterán

Amik nem működnek rajta ,azok közül a rádió nem zavarna,mert még ki sem próbáltam!
Viszont a kalibráció nélkül használhatatlan az én telóm! Csak pontos beállítás után,"fogpiszkálóval,nem újjal" lehet használni! különbem félregépel!

Notificaton,viszont még így sem megy úgy mint a voda 845 ösökön itthon! Van belőle 3 a családban! Kapirgálni kell egy ideig,mire elkapom a pontot rajta! :W :C
Tényleg,mikor lesz tuti jó a 2.3 as????

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#359) milu44 válasza apaszka (#358) üzenetére


milu44
aktív tag

Azt nem lehet tudni hogy mikor lesz tökéletes 2.3.
De ezt http://logout.hu/tema/re_lg_optimus_gt540_android_olcson_gyorsan/hsz_26351-26400.html a fórumot is olvasd mert már joe javítja a romot és lehet hogy a rádió is menni fog nemsokára.
Ott szoktunk beszélgetni jobban,

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#360) Mr. Sam


Mr. Sam
csendes tag

Sziasztok !

Több hét kinlodás után sikerült feltennem a telefonomra a 2.3 romot. Nagyon szépen köszönöm. Nagyon jó munka van benne.

Érdemes kiprobálni. Érezhetően sokkal gyorsabb lett a telefon.

Mégegyszer. Köszönöm Joestone-nak és Segitőinek.

Üdv. Mr. Sam

(#361) milu44 válasza Mr. Sam (#360) üzenetére


milu44
aktív tag

Ha kerül ki újabb változat a romból akkor itt közzé lesz téve. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#362) apaszka válasza milu44 (#361) üzenetére


apaszka
veterán

Nagy vaksi vagyok,mert nem találom a linket a legfrissebbhez ?! És abban még mi nem működik?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#363) milu44 válasza apaszka (#362) üzenetére


milu44
aktív tag

Itt a blogon van a legfrissebb 2.3-as romja joestonenak.
Ha tudott javítani valamennyit akkor új romot fog itt közzétenni.
Ezt a rom dátumánál veszed észre hogy mikor frissítette.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#364) Thewreck


Thewreck
csendes tag

Valaki (mondjuk talán JoeStone) leírhatná, illetve csinálhatna egy összefoglalót JoeStone 2.3-as verziójáig, hogy mit, hogyan is kell csinálni... :R
Indok: túl sok most már a korábbi bejegyzés, ahhoz, hogy azokat mind kivétel nélkül elolvassa valaki és az ott találtakat meg is valósítsa, mert akár később pedig (talán) olyat is olvashat, hogy azt lehetett volna másképp/okosabban, vagy esetleg jobbá tenni, ha nem az elsőt, hanem az utolsót csinálta volna meg.
Gondolom vannak még egy páran akik velem egyetértenek. Gondolom.
Írom, illetve kérem azt azért is mert bár egy pár dolgot én is megvalósítottam JoeStone eddigi munkáiból és segítségével, de lassan-lassan már kuszaság van az én fejemben is, hogy mit, hol találok, ha meg akarom csinálni.
THX
_________________________________________________________________
www.figyel.hu

[ Szerkesztve ]

★ SGS5 (SM-G900F) ★

(#365) milu44 válasza Thewreck (#364) üzenetére


milu44
aktív tag

Nagy vonalakban:
1.
Frissítés 1.6-ról 2.1-re
2.
v20bhunmod.kdz telepítése a frissítő programmal.
3.
Recovery telepítése.
Joe 2.1-es és 2.3-as romjához jó a 2-es recovery.
CM 2.3-as romhoz a 3-as recovery kell.
4.
Recoveryből a kiválasztott módosított rom telepítése.
5.
Ha belépsz a telefonba akkor kell egy hard resetet nyomni.
Hangerő fel gomb + Keresés Gomb + Házikó Gomb
6.Újraindulás után használhatod.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#366) Thewreck válasza milu44 (#365) üzenetére


Thewreck
csendes tag

Nah jó rendben... Igazad van. Én nem voltam egyértelmű :W
Igen. Értem a lépéseket, de esetleg lehet olyat, hogy pl. linkek is csatolva legyenek, mit, honnan lehet letölteni, esetleg egy rövid, de egyértelmű, illetve konkrét leírással. Sorrendben.
:R
_________________________________________________________________
www.ciboka.hu

[ Szerkesztve ]

★ SGS5 (SM-G900F) ★

(#367) nagysta válasza Thewreck (#366) üzenetére


nagysta
csendes tag

Igen ez nekem is nagy segítség lenne..... :R

(#368) milu44


milu44
aktív tag

Kb 30 perc és megcsinálom nektek :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#369) forgonati válasza milu44 (#368) üzenetére


forgonati
őstag

Várom én is hűségesen :D Egy egyszerű, pntról pontra leirás nekem is jól jönne...

Keelah Se'lai!

(#370) milu44


milu44
aktív tag

Előbb olvasd el az egészet betűről betűre.

1.
Ezek kellenek ezért töltsétek le.
Rom frissítési segédlet
Drivercsomag + PC Suite 4.2.15
autorootapp2sd
autorootapp2sd segédlet
v20bhunmod.kdz
1 klikkes recoverymenü 2.5.0.5
Joestone black rom telepítési segédlet
Romok:
Ezek közül csak azt az 1-et amelyik kell majd a végén a telódra.
Joestone 2.1:
Black ROM 1.3a04
Black ROM 1.3b04
Joestone 2.3.1:
Joe 2.3.1 rom

A joestone féle romok alapból rootoltak.

A rageagainstthecage-arm5.bin fájlt egyes vírusírtók vírusnak érzékelhetik.

Minden program indításnál és telepítésnél windows 7 esetén:
Jobb egérgomb a fájlon és futtatás rendszergazdaként.

Ajánlatos mindent windows 7 rendszeren elvégezni.
Ajánlatos laptopon csinálni az áramszünet miatt.

2.
Driverek telepítése. (Drivercsomag + PC Suite 4.2.15)
Utána:
-Telefont símán rádugni gépre.
-Usb hibaelhárítás bekapcsolása és úgy rádugni gépre.
menübe belépsz/beállítások/alkalmazások/fejlesztés és itt pipa az USB Hibaelhárításhoz
-Telefon kikapcs majd download mode-ban indítás
lefelegomb + bekapcs
és utána gépre dug.
Elvileg a driverek készen is vannak.

A móka most kezdődik. :D

3.
Simkártyát és memóriakártyát vedd ki a telefonból.
A frissítési segédlettel tedd fel a telefonodra a 2.1-es rendszert. (Csak akkor ha 1.6-ról frissítesz.)
Több infó a segédletben benne van.
Ha kész a frissítés akkor jöhet a következő lépés.
Bekapcsolt telefonnál:
-Hard reset Hangerő le gomb + Keresés gomb + Házikó gomb

4.
Recovery engedélyezett rom telepítése.(v20bhunmod.kdz)
Ugyan úgy kell feltelepíteni mint az előzőt csak itt a v20bhunmod.kdz-t kell betallóznod.
Ha kész a recovery engedélyezett rom telepítése akkor jöhet a következő lépés.
Bekapcsolt telefonnál:
-Hard reset Hangerő le gomb + Keresés gomb + Házikó gomb

5.
Recoverymenü telepítése.
Telefonon be kell kapcsolni az USB Hibaelhárítást.
-menübe belépsz/beállítások/alkalmazások/fejlesztés és itt pipa az USB Hibaelhárításhoz
Az 1 klikkes recoverymenü-t kicsomagolod majd belépsz a mappájába és elindítod az install_recovery.bat-ot.
Ha végzett akkor kész is.
Mostmár van recoveryd.

6.
A kiválasztott rom telepítése recoveryből.
Másold a romot a memóriakártyára.
Telefon bekapcsolása úgy hogy recoverymenübe lépj.
Házikó gomb + bekapcsolás gomb
Joestone black rom telepítési segédlet segítségével feltelepíted a romot recoveryből.
Ha kész újraindítod a telefont.
Bekapcsolt telefonnál:
-Hard reset Hangerő le gomb + Keresés gomb + Házikó gomb

7.
App2sd telepítése ha kell neked ha nem akkor már kész is vagy.
Előtte formázd le a memóriakártyát úgy ahogy az app2sd segédlet mutatja.
Telefonon be kell kapcsolni az USB Hibaelhárítást.
-menübe belépsz/beállítások/alkalmazások/fejlesztés és itt pipa az USB Hibaelhárításhoz
Utána csomagold ki az autorootapp2sd-t lépj be a mappába és indítsd el az autorootapp2sd.bat-ot.
Itt válaszd az 1-est a magyar nyelvhez.
Utána a memóriakárta gyorsaságától függően válaszd ki hogy hanyas menüs app2sd kell neked.
A gyári memóriakártyához az 1-es menü ajánlott.
Ha végzett írni fogja hogy indítsd újra a telefont.

Kész is vagy.

Használd.

Minden infó és link joestone blogjáról való.

Mindenki csak saját felelősségére csinálja meg az itt leírtakat mert akár téglázhatja is a mobilját.

Ha hiba van a leírásban kérlek szóljatok és kijavítom és újból beteszem fórumra.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#371) Lidl válasza milu44 (#370) üzenetére


Lidl
senior tag

Huhh, nagyon jó, csak ne felejtsem el, hogy itt van, ha majd kelleni fog.
Most még nem akarom lecserélni a gyárit.

Köszönjük az összefoglalót!
Lidl

(#372) Thewreck válasza milu44 (#370) üzenetére


Thewreck
csendes tag

:C
1000 köszönet érte... :DD Ez a kis összefoglaló már nagyon hiányzott... :)
Sz.tem sokunknak nagy hasznára lesz az itt leírtak :D
:R
_________________________________________________________________
www.ciboka.hu

[ Szerkesztve ]

★ SGS5 (SM-G900F) ★

(#373) milu44


milu44
aktív tag

Szívesen minddenkinek. :D
És remélem segít sokaknak.
A joe féle 2.3 még nincs kész még mindig fejleszti ezért előfordulhatnak benne hibák.
A leírásba csak addig kell elhaladni amíg megszeretnétek csinálni, vagy csak egyes részt szeretnétek belőle megcsinálni.

Írd fel valahova hogy hanyadik hozzászólás. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#374) Thewreck válasza milu44 (#373) üzenetére


Thewreck
csendes tag

+van!
"Felírtam..." :DD a FireFox könyvjelző ezköztárába.
http://logout.hu/bejegyzes/joestone/joestone_lg_gt540_optimus_muvei/hsz_370-370.html#rel_msgs

_________________________________________________________________
www.figyel.hu

[ Szerkesztve ]

★ SGS5 (SM-G900F) ★

(#375) milu44


milu44
aktív tag

Ügyi. :C

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#376) nagysta válasza milu44 (#375) üzenetére


nagysta
csendes tag

KÖSZÖNÖM!!!! :C

(#377) milu44 válasza nagysta (#376) üzenetére


milu44
aktív tag

Nincs mit. :D
Elsőre nekem se ment és a sok hibából tanulva, meg a sok olvasásnak hála jött össze ez a leírás.
Amúgy pont így frissítettem az én telómat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#378) forgonati válasza milu44 (#377) üzenetére


forgonati
őstag

Köszönet! Ja és leirnád hogy nagyjából miben különbözik a 2.3 a 2.1-től? Úgy tudom ott már alapból lehet kártyára telepiteni az appokat, mig a 2.1-nél ügyeskedni kell kicsit. De ezen kivül mi a változás? Megéri foglalkozni vele?

Keelah Se'lai!

(#379) dombila


dombila
senior tag

Sziasztok!

App2sd ill. root kérdéseim lennének, mert nekiálltam a dolognak Joestone leírása alapján, de nem minden sikerült ill. kérdéseim vannak:

- std app2sd-t választottam. A telefonon előtte már csak 12MB szabad hely volt. Lefutott szépen, de újraindulás után is csak 12MB szabad hely maradt. Az app2sd ellenőrzése menüpont szerint létrejött az sd-n az app és a dalvik-cahce is. Ez így rendben van, és csak az ezután telepítendő prorgamok kerülnek az sd kártyára és az eddig telepítettek a telefonban maradnak? Vagy az eddig felinstallálatakat is át kellett volna másolnia, de valami nem sikerült?

- megpróbáltam a root-ot is. A root során a telefon egyszer újraindult, és kis várakozás után megjelent egy üzenet: Sajnálom a rendszer nem válaszol. Bezár - Várakozás. Én a várakozást választottam, de 20 percig semmi. Ekkor - nem kis rinyával - akku ki/be. Telefon újraindult és rendesen működik - de root persze nincs rajta. Mi lehet a gond?

A telefon T.Mobiles, gyári 2.1-es ROM-mal.

(#380) milu44 válasza dombila (#379) üzenetére


milu44
aktív tag

app2sd telepítés után elvileg átkelett raknia az ext2 partícióra
root:
adb interface lehet nem működik valamiért
ezt az eszközkezelőben a számítógépeden nézheted meg
vagy indítsd újra a géped akkor helyre szokott állni
vagy nincs bekapcsolva az usb hibaelhárítás a telefonodon

forgonati:
2.3 alapból a memkarira rakja az alkalmazásokat ha azok támogatják ezt
2.1 hez pedig app2sd kell.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#381) forgonati válasza milu44 (#380) üzenetére


forgonati
őstag

Na igen, ezt tudtam, de ezen kivül van valami érdemi javulás? Mondjuk nekem ez a dolog nem fontos, hogy hova telepiti az appokat, az a pár app amit én használok, az bőven elfér a telefonban. De ezen kivül van még valami amiért érdemes telepiteni a 2.3-at?

Keelah Se'lai!

(#382) dombila válasza milu44 (#380) üzenetére


dombila
senior tag

értem, köszi.
Mindenesetre különös, mert megnéztem a scriptet és én is úgy gondolom, hogy mindent át kellene másolnia, ennek ellenére az internal memory-ból használja az eddig feltelepített dolgokat. Ugyanakkor, ha uninstallálok egy eddigi programot és újra felteszem, akkor nő a szabad hely, azaz újrainstalláláskor már az sd-re teszi a programokat.
De miért a belső memória méretét mutatja még mindig a telefon és nem az a2sd-t?
A Quick System Info is azt mondja, hogy nincs a2sd, de mégis múködik!!! :F

Az egyébként rendjén van, hogy az a2sd megy root nélkül is? (Bocsi a hülye kérdésért, de én HTC-t használok - azon root nélkül nincs a2sd, - az LG a fiamé... és ebben nem vagyok (még) otthon.)

(#383) dombila válasza dombila (#382) üzenetére


dombila
senior tag

aha, azért kiderülnek a dolgok, ha az ember kicsit olvas hozzá :):
- az app2sd script "csak" átmásolja az sd-re, de az eredeti ottmarad a belső memóriában. Ezért nem lesz több szabad hely. Még az app2sd restart-ja előtt kellett volna törölni őket. Mostmár mindegy, majd ha fogy a belső memória, akkor néhányat un/reinstall, és így már csak az sd-n marad :)
- a root-ot még mindig nem értem miért nem megy, de megpróbálom majd egy Win7-ről is, eddig xp-ről ment. Igazából nincs rá szükség, nem akarok ROM-ot cserélni, az app2sd meg megy nélküle, csak nem hagy nyugodni miért nem megy...

[ Szerkesztve ]

(#384) milu44 válasza dombila (#382) üzenetére


milu44
aktív tag

Az app2sd-t nem jelzi semmi hogy van a telódon így nem fog változni a kijelzés.
Az a script ami az ext2-re másolta volna a progikat nem futott le.
Így tehát ha törlöd a progikat és újra rakod akkor több belső helyed lesz.
A telefon nem kezeli le a memóriakártyát mint belső memória így tehát csak a programok kerülnek oda de más változást nem eredményez a megléte.
Szoktuk is mondani hogy tiszta telefonra app2sd és utána jöhet a belakás. :D
Megoldható úgy is hogy memkarit kiveszed és uninstallálod a progikat majd visszarakod és betölti őket elvileg.

forgonati:
Gyorsabb a 2.3.
2.1es teszt fent van a képeken láthatod, a 2.3 tesztje pedig itt van lejjebb.
És sok hibajavítást tartalmaz.
Van még sok új dolog de nem nagyon foglalkoztam vele majd rájövök mi az újdonság.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#385) milu44 válasza dombila (#383) üzenetére


milu44
aktív tag

A rom cseréhez nem kell root.
A romcseréhez recovery kell csak.
Milyen HTC-d van ha szabad kérdezni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#386) dombila válasza milu44 (#385) üzenetére


dombila
senior tag

szabad hát: Desire. Ott a root mindennek az alapja, csak azután van recovery, app2sd, data2sd, ... így itt kicsit fura, hogy mennyi mindent meg lehet oldani root nélkül :)
Pl. root és S-OFF (belső NAND írásvédelem kikapcsolás nélkül) nem tudsz a system területre írni, csak recovery-ben adb-n keresztül.

[ Szerkesztve ]

(#387) forgonati válasza milu44 (#380) üzenetére


forgonati
őstag

Na igen, ezt tudtam, de ezen kivül van valami érdemi javulás? Mondjuk nekem ez a dolog nem fontos, hogy hova telepiti az appokat, az a pár app amit én használok, az bőven elfér a telefonban. De ezen kivül van még valami amiért érdemes telepiteni a 2.3-at?

Keelah Se'lai!

(#388) Bega76


Bega76
csendes tag

Hali mindenkinek! olyan gondom lenne, hogy: lg gt540 et használok joestone black rommal 1.3a.04
minde jól mükszik, csak egy idő után v.mi ki lövi a marketet, le akarok tölteni 1 pillanatra megjelenik a nyil felül és nem történik semmi! se hiba üzenet semmi. nem csinál semit! Mi lehet a hiba? ha valaki tud segíteni azt megköszönöm!!!

[ Szerkesztve ]

(#389) öreglala


öreglala
újonc

Tiszteletem MIndenkinek!

Sajnos nem tudok menteni a az ext2 partícióra, pontosabban az apps sem megy, segítséget kérnék!
Megcsináltam a aprticionálást:
Kicsomagoltam az apps-t de azt írja ki (1-est választva, mivel lassú a kártya):
[L:/dl/upc/2011-03/28/321325_kygdglldts599c1j_uzi2.jpg](IMG:/dl/upc/2011-03/28/321325_kygdglldts599c1j_uzi2.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2011-03/28/321325_zsxogjbgwmtizcky_uzi3.jpg](IMG:/dl/upc/2011-03/28/321325_zsxogjbgwmtizcky_uzi3.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

Mi lehet a baj? a teló usb hibakeresésé módban van, mégsem megy semmi:(!

(#390) öreglala


öreglala
újonc


Ezek lemaradtak!

(#391) milu44 válasza öreglala (#389) üzenetére


milu44
aktív tag

Írtam hogy az egyik fájlt a rageagainstthecage-arm5.bin némeik vírusító vírusnak érzékeli.
Ezért szerintem a tied törölte.
Az első képen amit linkeltél írta hogy nincs meg ez rageagainstthecage-arm5.bin fájl.
A 2. képen pedig az sd-s rész alatt kellene lennie még pár sornak ha sikerült az app2sd, mert az jelzi mi kerül át az sd ext 2 partíciójára.

Bega76:
Ha egy újraindítás megoldja a problémát akkor nincs gond.
Amúgy lehet hogy sokat telepítesz és törölsz.
Ez is olyan mint a windows ha sok a telepítés és törlés akkor képes érdekes dolgokat produkálni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#392) Bega76 válasza milu44 (#391) üzenetére


Bega76
csendes tag

Köszönöm a választ! De mi asok? max 20 programot telepítek, és nem törlök. viszont az app2sd bekapcsolásához a GScript-et használtam. lehet ez a gond?

(#393) öreglala válasza milu44 (#391) üzenetére


öreglala
újonc

Köszönöm, sikerült a vírusirtóm leállítottam és felment! MOst csak annyi a bajom, hogy az astra-val nem látom az ext2-n lévő dolgokat, ezt hogyan lehetne?
Még egyszer köszönöm a segítséget!

(#394) Lidl


Lidl
senior tag

Üdv Mindenkinek!

Nna eddig tartott a jó világ. Ma reggel megint eldobta az agyát a telóm és a telepített programok nem találják az sd kártyát. De ha bemegyek a RootExplorer-be, (ez valamiért működik) akkor ott simán tudom olvasni. De egy telepített program azt mondja, (csengőhang beállításnál), hogy nem tudja megnyitni a csengőhangot. Konkrétan, elérési úttal írja a hibát, de ha azt megnézem, akkor ott van az sd kártyán. :F
A Widgetek sem működnek. Amikor aktiválom őket, akkor azt írja ki, hogy a szolgáltatás leállt.

Nem tudom mi lehet a baj, de ha nem lehet használni az app2sd-t, akkor nem nagyon használható a telefon.
Jó lenne a 2.3-as rom, de akkor meg ugrik a gari. :U

Lidl

(#395) milu44 válasza Lidl (#394) üzenetére


milu44
aktív tag

Nem mindegy hányas menüs app2sd-t csináltál a kártyádhoz.
A progiknál gond szokott lenni ha rosszat választasz.
A csengőhangra max annyit tudok mondani hogy zenelejátszóból állítsd be csengőhangnak.

öreglala:
Minek szeretnéd látni az ext2-őt?
Nekem mióta meg van teló és még buherálom is egyszer se kellet megnéznem az ext2 partíciót.

Bega76:
Lehet hogy az okozza.
Jobb ötletem nincs.
Max cseréld app2sd-re.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#396) Makra01


Makra01
csendes tag

Hali!

Két kérdésem lenne.

Egyik: Miért nem működik a 2.3 alatt a HR vagy változott a kombináció?

Másik: 2.3 alatt megoldható-e az app2sd scriptes változata? Mert nekem jobban tetszene az mint amit alapból tud, hogy csak néhány progit tudok oda rakni. Ugye jobb ha mindent odatesz...

Üdv.:
Makra01

(#397) Lidl válasza milu44 (#395) üzenetére


Lidl
senior tag

Szia,

a 2-est csináltam meg. Standard+cache.
Csak azt nem értem, hogy 1 hétig ment, majd hirtelen elromlott. Hogy van ez?
És semmi extrát nem csináltam a telóval. Mondjuk 1 nappal korábban beállítottam egy saját háttérképet az sd kártyáról. De azért az durva lenne, ha ez rontotta volna el.
Nem csak a csengőhanggal volt a gond. A QuickProfiles progit használtam és amikor el akartam menteni a beállításait, akkor írta ki az elérési utat, hogy nem található, holott file managerből látható volt.

Most megcsináltam újra az egészet, de csak 1-es app2sd-vel. Ennél nincs egyszerűbb, szóval, ha ez sem megy, akkor feladom.

Köszi
Lidl

(#398) milu44 válasza Makra01 (#396) üzenetére


milu44
aktív tag

A recovery menüben factory resetet nyomj.
Hardreset nincs.

Lidl:
A kép ijet nem okozhat ehhez valami keményebb anyag kellet hogy megakadjon a torkán.
Ha az 1-es menüvel megy akkor az volt a gond.
Pár lehetőség még ami okozhatta:
-vírus
-sd kártyád behal
-Valameik telepített progi okozta.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#399) apaszka válasza Makra01 (#396) üzenetére


apaszka
veterán

Szóval akkor a 2.3 sem még az igazi,hogy SD re lehet telepíteni minden progit?
Ne idegesítsetek! Milyen rendszer ez? :W

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#400) milu44 válasza apaszka (#399) üzenetére


milu44
aktív tag

Támogatja az sd-re telepítést csak a programok nagy része nem támogatja.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.