Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) trojaifalo válasza tokim (#600) üzenetére


trojaifalo
újonc

nem jön elő a download mod
bár mit nyomok csak simán bekapcsol a telefonom
mit csináljak?

(#602) joestone válasza tokim (#600) üzenetére


joestone
addikt

rakd fel az overclockot. Az 1.3 ban gyári kernel van alapból a húzáshoz fel kell rá rakni az overclockot.

(#603) joestone válasza trojaifalo (#601) üzenetére


joestone
addikt

hangerő le gomb benyomva tartva kapcsold be.

(#604) swanton válasza joestone (#602) üzenetére


swanton
csendes tag

és ezt az overclock-ot honnan tudnám letölteni? csak mert nekem is 600-on maradt a procim

(#605) joestone válasza swanton (#604) üzenetére


joestone
addikt

Az oldal tetején lévő blogot próbáltad már (overclock fejezet) ?

(#606) swanton válasza joestone (#605) üzenetére


swanton
csendes tag

aha. köszi sikerült megcsinálnom.
valaki nem ismeri véletlenül a counter fire nevű játékot? mert amikor beirom a serialt ezt irja
"Counter fire (process org.counter) az alkalmazás váratlanul megállt. Próbálja újra" és utána kilép. ezzel mit lehetne tenni hogy menjen?

(#607) tokim válasza joestone (#602) üzenetére


tokim
csendes tag

Köszönöm!
Felmerült még egy kérdés: Az 1.4.2.1 rom olyan stabil, mint az 1.3-as? Alkalmas mindennapi használatra?

(#608) Gerikee


Gerikee
újonc

Sziasztok!
Haverommal kicsit szórakoztunk és véletlenül beállítottunk egy feoldási mintát billentyűzárként. Mivel egyikünk se emlékezett pontosan a mintára ezért 15* elrontottuk és már csak mail cím + jelszóval lehet feloldani. Ezzel az a baj hogy a mobilnet is ki van kapcsolva és a wifi is. Mit lehetne tenni? Lehetőelg a telefonról semmi ne vesszen el... Köszi előre is :)

(#609) milu44 válasza Gerikee (#608) üzenetére


milu44
aktív tag

Az emailcímedet és jelszavadat tárolja a telefon ha beírod akkor felfogja oldani a telefonodat.
Nem kell semmi internet elérés ehhez.
Ha nem jön össze mert nem tudod az emailcímed vagy jelszavad akkor hardresetet kell csinálni.
Így visszaáll gyári állapotra a teló de egyben törlődik minden.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#610) bajszosmagnu


bajszosmagnu
újonc

Köszönöm a segítséget. Sikerült feltennem a 2.3.1 et de egy gondom van vele. Mobil internet nem hajlandó csatlakozni. Van erre esetleg valami megoldás?

(#611) Gerikee válasza milu44 (#609) üzenetére


Gerikee
újonc

Köszi szépen egy baj van:
Beírom a címem meg a jelszavam, rámegyek arra hogy bejelentkezés, meg is jelenik egy "Ellenőrzés" felirat a képernyő közepén, de nem csinál mást. Jelenleg 1 órája írja ezt meg bal oldalt megy a kis karika körbe de semmi. :S (próbáltam már többször is de nem ment :S)
Mi lehet a baj?

(#612) milu44 válasza Gerikee (#611) üzenetére


milu44
aktív tag

Akkor kéri a netet. :W
Akkor marad a hard reset de minden progid és beállítás törlődni fog.
Hangerő fel gomb + Keresés gomb + Házikógomb nyomva tartva majd felugrik egy ablak hogy biztos reseteled-e és erre igen.
Újraindul tiszta szüzen.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#613) Gerikee


Gerikee
újonc

Köszi! :S
Akkor is törlődnek a progik ha volt app2sd? (a legelső menüpontos)

(#614) milu44 válasza Gerikee (#613) üzenetére


milu44
aktív tag

Azt nem tudom mert mégnem hardreseteltem úgy a teóm hogy lett volna rajta app2sd.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#615) apaszka válasza bajszosmagnu (#610) üzenetére


apaszka
veterán

Frissitve :2011.03.27 ezt ? Vagy van már valahol frissebb :F is?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#616) prwnd


prwnd
csendes tag

Sziasztok! Jobb topicot nem találtam, remélem, jó helyre írok.

Nem nagyon bootol a gyári 2.1-es GT540 -em.

app2sd nem működött, mert hamarabb kereste boot után a teló a programokat, mint ahogy a telefon mountolta volna a kártyát, így minden alkalommal tonna forceclose, ki is kapcsoltam.
Gyorsan elfogyott a hely, kitakarítottam a /system/app mappát, azonban a gmail a labels fülnél fagyott, és nem frissítette a leveleket, ergo vmi rosszat töröltem (pedig safe to remove listát követtem)

Ismerősöm (ugyanilyen telefon, ugyanilyen rendszer) elküldte a teljes /system/app (gyári) másolatát, root explorerrer bemásoltam mindet (gondoltam megkérdezi, hogy felülírja-e).
Kérdés nélkül lefutott, azóta nem bootol be a telefonom. Az a gyanúm, hogy most egy üres /system/app mappám van.

Ez alapján visszatöltöttem egy másik 2.1-et rá (V20B)
[link]

Most már néha bootol a telefon, de nem talál semmit, tehát valószínűleg így is üres a /system/app -om. Hogy ne rontsak a helyzeten, tudna nekem ajánlani valaki valamit?

üdv

[ Szerkesztve ]

(#617) milu44 válasza prwnd (#616) üzenetére


milu44
aktív tag

Nem rontottál semmi az igaz hogy nagy hiba volt mindent törölni a system/app mappából de megoldottad egy 2.1-es romtelepítéssel.
A romtelepítésnél elvileg törlődik minden és új kerül a helyére illetve létrehozza a szükséges dolgokat.
Az gondot okozhat ha nem csináltál a telepítés után HARD RESET-et.
Mert ilyenkor maradhat még az előző rendszerből vissza szemét.
Tehát csinálj egy hard resetet és utána írj nekünk hogy megoldódott-e a problémád.

Az app2sd-ből melyik menüs volt/van fenn a telefonodon és Class hanyas a memóriakártyád?

Jó helyre írtál, de van még 1 fórum ahol többen vagyunk az joe leírásai végén megtalálható a link.
De itt a fórum linkje. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#618) prwnd válasza milu44 (#617) üzenetére


prwnd
csendes tag

Nem törölni akartam mindent, hanem a hiányzókat pótolni azzal, hogy az összeset (létezőt / nem létezőt ) beillesztem. Sajnos nem ez történt.

Egyébként hard reset segített, köszönöm! Lényegében megoldódott a dolog.

app2sd -ből megcsináltam ezt: [link]
majd miután nem működött, megcsináltam ezt: [link]

De ugyanaz a gond mindegyiknél: app2sd gyönyörűen működik - az első újraindításig. De szerintem ezt hagyni fogom, mert amikor sokáig nem használom a telefont és home gombbal felébresztem, mindig kiírja hogy "sd card removed unexpectedly" majd utána rögtön "preparing sd card"

A kártyám elvileg class 4-es, egész pontosan ez az: [link]

(#619) milu44 válasza prwnd (#618) üzenetére


milu44
aktív tag

A G-script sokaknál nem működött rendesen.
De joe féle app2sd-t használom én is és semmi gondom vele.
Ha claas 4-es az sd-d akkor max a 3-as menüs app2sd-t csinálhatod meg.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#620) prwnd válasza milu44 (#619) üzenetére


prwnd
csendes tag

Szerintem magával a kártyával lesz a gond, 2k huf volt mindenestül mikor vettem. Annyira nem nagy baj végülis. Tárolok rajta nagy fájlokat, most az lényegtelen, hogy eltűnik-e néha alvó állapotban a kártya, mert amikor használom, mindig kéznél van.
Csak rátelepített programoknál nem mindegy, hogy akkor most van-e program, vagy nincs.

(#621) milu44 válasza prwnd (#620) üzenetére


milu44
aktív tag

Class 4-es kártyánál max a 3-as menüset csináld mert ha nagyobbat csinálsz meg akkor force close-val kiléphetnek a programok.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#622) prwnd válasza milu44 (#621) üzenetére


prwnd
csendes tag

Az 1-es menüponttal se ment, de mondom, ez az áron aluli kártya hibája. Kibírom.
Talán egy főzött romot meg lehetne próbálnom, amiben alapból benne van az app2sd, de azt majd max vizsgaidőszak után...

(#623) swanton


swanton
csendes tag

az mennyire normális hogy a frissitett rendszeremen egy csomo játébol kilép és pl olyat ir hogy a google maps vagy elixir leállt???

(#624) milu44 válasza swanton (#623) üzenetére


milu44
aktív tag

Frissítés után volt hard reset csinálva swatron?

prwnd:
Sok sikert a vizsgához. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#625) swanton válasza milu44 (#624) üzenetére


swanton
csendes tag

igen. úgy csináltam ahogy le van irva...

(#626) zsolti07


zsolti07
csendes tag

Sziasztok!
Nekem csak az lenne a kérdésem, hogy mikorra várható a 2.3-as verzió javítása?
A jelenlegi azért nem jó nekem, mert használom az fm rádiót.
Különben nagyon jó az oldal, minden érthető, és minden meg van egy helyen. A leírások alapján elsőre feltudta rakni a blackrom-ot. :C
Köszi!

(#627) Overhaulin


Overhaulin
csendes tag

Hello. Sikerült megoldanom a problémám. Nem voltam elég figyelmes.
Az itteni romok nagyon jók. De az fm rádiót szoktam nyomatni a telón de nálam nem működött :(, és másik rom után kutattam, találtam egy olyan romot ami elnyerte a tetszésemet.

LG GT540 Android 2.3.3 Cyanogen mod 7 +CPU MAX 900 MHZ

(#628) milu44 válasza Overhaulin (#627) üzenetére


milu44
aktív tag

Van friss rom.
:DD

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#629) rangersanyi


rangersanyi
tag

Sziasztok!!

Előre bocsájtom, hogy új vagyok még az android világában. Nem rég vettem egy LG GT540-t és az lenne a kérdésem ha felrakom a Black ROM 1.3b04, de ha valami oknál fogva nem jönne be akkor hogyan tudom vissza rakni a gyári rom-ot és honnan tudom azt le tölteni?? Ja és még valami! Milyen billentyű kombinációval kell a lg gt540-t hardresetelni???
Mennyire csupaszított a Black ROM 1.3b04, milyen progik maradtak benne??

IPhone 14 pro

(#630) Overhaulin


Overhaulin
csendes tag

Hello rangersanyi. A hard resetet úgy tudod elinídtani hogy bekapcsolod a telefont, és egyszerre megnyomod a hangerő gombot felfele + a házikó gombot + a kereső gombot, és addig tartod nyomva míg ki nem írja hogy gyári beáll. visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

(#631) rangersanyi válasza Overhaulin (#630) üzenetére


rangersanyi
tag

Köszi a hard resetről az infót!! :C

IPhone 14 pro

(#632) apaszka válasza Overhaulin (#627) üzenetére


apaszka
veterán

A kalibráció is megy benne?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#633) milu44 válasza rangersanyi (#629) üzenetére


milu44
aktív tag

Csak a gyári googlés cuccok vannak az 1.3b04 romban.
Amit az lg és a szolgáltatók raktak bele progikat azok nincsenek a romban benne.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#634) RVR400 válasza prwnd (#618) üzenetére


RVR400
veterán

Szopóka. Nálam ugyanez a Class 4-es 8GB-s Kingston szarakodik. Sőt, már többen is jelezték, hogy sokszor eldobálja a teló...

(#635) Overhaulin válasza apaszka (#632) üzenetére


Overhaulin
csendes tag

Hello apaszka. Ebbe a ROM-ba már nincs kalibráció mert egy kicsit átt van szerkesztve a

ROM, és alapból kitűnően működik a kijelzője. 100%-osan ott reagál ahol érinted a kijelzőt,

én úgy vettem észre hogy még talán érzékenyebb is a kijelzője. Ha kell akk szólj és dobok linket.

És működik rajta minden.

[ Szerkesztve ]

(#636) Gerikee


Gerikee
újonc

Hali!
Az mért lehet hogy miután csináltam hard resetet, a marketről nem tölt le semmit (starting download feliratnál megáll)?

(#637) joestone válasza Gerikee (#636) üzenetére


joestone
addikt

Milyen system appot töröltél.Pl a sns.apk törlése okozhat ilyen hibát.

(#638) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Üdv!

Két kérdésem lenne. Feltettem a Black Rom 1.4.2.1-et és a patchet is (tehát a mostani verzió: "2.1-update1 Black 1.4.2.1p3 by joestone"). Érezetően gyorsult a rendszer, viszont a Marketről letöltött fájlok valami miatt nem akarnak működni. Egy hibaüzenetet dob ki és el se indul egyik alkalmazás se. A hibaüzenet a következő (az alkalmazás pl legyen a CPU MasterFree):
CPU Master Free (process com.antutu.CpuMasterFree) az alkalmazás váratlanul megállt. Próbálja újra.
És ezt előadja mindegyik alkalmazásnál (a gyáriak működnek). Ennek mi lehet az oka?
Másik probléma: utána gondoltam kipróbálom a 2.3-at is. Recoveryből akartam telepíteni. Rányomtam a telepítésre, ki is írta, hogy kész (meglepően gyorsan). De nem történt semmi. Ugyanúgy a Black Rom maradt fent. Ilyenkor mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#639) kolosanyi válasza kolosanyi (#638) üzenetére


kolosanyi
veterán

Probléma megoldódott... Csak egy hard reset kellett, hogy működjön minden. Egyelőre marad a Black Rom, de szerintem majd kipróbálom a Gingert is. Köszi a munkát, sokkal jobb a gyárinál. :)

(#640) apaszka válasza Overhaulin (#635) üzenetére


apaszka
veterán

Már minden megy benne! :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#641) tokaji6p


tokaji6p
újonc

Sziasztok!
Szépen kérek valakit hogy segítsen a 2.3 telepítésében!
Már régebben megcsináltam a 2.1-update 1 black 1.3b04 by joestone romot!
softwer verzio: GT540-v20b-dec-03-2010
és recovery engedélyezett a tell,de nincs rajta overclock prog meg nincs apps2,szóval nem tudok sd karira telepíteni!
Viszont vissza olvastam 200 oldalt de nem igazáán jöttem rá hogy hogyan kell felrakni a 2.3-at,és nem akarnám elrontani a telefont mert a gps miatt nekem munka eszköz!
Most hogy frissült az oldal már azt sem tudom hogy honnan kell letölteni a 2.3-at-illetve megnézetm az uj blogot ginger félét de ha rá katt.akkor több dolog is lejön,abból mit kell letölteni!????
Valaki segítsen létszi??

(#642) zollerkmd válasza tokaji6p (#641) üzenetére


zollerkmd
tag

Recovery-ből való telepítéshez ezt töltsd le, majd kicsomagolva másold a SD kártya clockworkmod\backup könyvtárába: [link]

Utána recovery módban indítsd el a telefont: házikós + bekapcs gomb. Menüből a hangerő-szabályozó gombokkal válaszd ki a "backup and restore" menüpontot, majd azon belül a restore, majd és ott válaszd ki a szükséges elemet.

Végén "reboot system now" és kész is. :)

(#643) tokaji6p válasza zollerkmd (#642) üzenetére


tokaji6p
újonc

szia de nekem nincs ilyen clockworkmod\backup az sd kártyán!!
és amugy ebbe a romba müködik a gps???meg ugy nagyábol minden??

[ Szerkesztve ]

(#644) zollerkmd válasza tokaji6p (#643) üzenetére


zollerkmd
tag

Ha nincs ilyen mappád, akkor létre kell hozni.
GPS nálam tökéletesen működik. Vannak alkalmazások, melyek még nem nagyon szeretik a 2.3-at. Összességében nagyon jó, gyors.

(#645) joestone válasza tokaji6p (#643) üzenetére


joestone
addikt

Csinálj egy backupot és akkor meglesz a mappa , utánna bemásolod a a recovery-s zip tartalmát és restore menüben kiválasztod azt a dátumot.

A 2.3 külön blogra költözött ott lesznek a naprakész infók a romról , mert itt már nagyon sok infó volt összezsúfolva.

(#646) tokaji6p


tokaji6p
újonc

hm neharagudjatok de nem értem! Csináljak egy backupot de azt hogy kell vagy csak simán egy amppát???
Leírnátok részletesen hogy hogy kell mert nem megy!
Már a ginger0426 zip levan töltve ki is van csomagolva,de ha csinálok egyszeruen egy mappát,és ha nyomok háziko+bekapcs bejön a boot eljutok odáig hogy restore de nem találja meg a gingert!

joestone___ a restore menube kiválasztom azt a dátumot sajna ezt sem értem!!:((

pedig 1000-er át olvastam mindent már!
Szóval 1 uj kérdés hogyan kell backupot csinálni ??? Ha ez meg van akkor utána mi a teendő!(kicsit részletesen))
Köszönöm nektek!!

[ Szerkesztve ]

(#647) milu44 válasza tokaji6p (#646) üzenetére


milu44
aktív tag

Belépsz a recoverybe.
házikó gomb + bekapcs
backup/restore menübe mész
itt rányomsz a backuppra
ha kész akkor csinált mappát az SD-re és mentést a rendsteredről

Letöltöd ezt recovery0426.zip utána kicsomagolod.
Ezt kell másolnod az előbb elkészült mappába.

Belépsz a recoverybe
backup/restoreba belépsz
És itt restore-ra állsz.
Itt kiválasztod hogy a 2 mentés közül mejiket tegye fel.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#648) tokaji6p


tokaji6p
újonc

A ginger 0426-ot ugy másoljam a sd-re hogy egyben vagy csomagoljam ki ugy kb 7db ha jotudom! Szóval egy zip legyen?
és miket kell előtte beállitani a telefonon??
wipedata/factory reset is kell?? amugy az micsoda!!

(#649) milu44 válasza tokaji6p (#648) üzenetére


milu44
aktív tag

Előbb leírtam.
Minden sor egy lépésnek felel meg.
Az elején kell hardreset.
Ha végeztél mindennel akkor már nem tudsz hardresetet csinálni mert a 2.3ban nincs, ezért kell a wipedata/factory reset.(Ez is a recovery menüben van.)
A ginger0426.zip fastbootból telepíthető.
Ezért írtam mit tölts le.

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

(#650) milu44 válasza tokaji6p (#648) üzenetére


milu44
aktív tag

:DD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 11NFC spesn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.