Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

up

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Ennek az egesznek a celja, a hirveres. Mint a bejegyzesed is bizonyitja, tokeletesen eleri a celjat.

(#3) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

A legrosszabb a kocsik neve utáni CAPS LOOK szövegek.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) Jhonny06 válasza Lauda (#2) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tudtam, hogy valaki be fogja írni, hogy "te is írtál róla, tehát működik a dolog". :) Csak ez akkor lenne igaz, ha egy youtube csatornáról van ilyesmiről lenne szó, ami a megtekintésekből szerez pénzt, de ez nem ilyen, mert ebből még nem következik egyenesen az, hogy náluk fogsz vásárolni, sőt.

Pont ez a baj az egésszel, hogy a "vicces" Facebook oldal mögött elveszik az, hogy ők most mivel is foglalkoznak igazából és nem is igazán érdekel senkit, ahogy látom. Szerintem itt bukik az egész.

[ Szerkesztve ]

(#5) Lauda válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


Lauda
félisten

hogy ők most mivel is foglalkoznak igazából és nem is igazán érdekel senkit, ahogy látom.

Epp ez a lenyeg, senkit se erdekel. A lenyeg, hogy halljon rola az ember, felkeltse az erdeklodeset, ha meg mar odamegy, korul is nez valoszinu.

(#6) #56573440 válasza Jhonny06 (#4) üzenetére


#56573440
törölt tag

szerintem meg brand építésre tökéletes:)

(#7) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Ez megmondja a tutit :))

http://csonticar.hu/images/lapalja_ezekvagyunk.jpg

[ Szerkesztve ]

(#8) pető bá'


pető bá'
őstag

ezen én is elgondolkodtam mostanában, mert a beépül az emberek fejébe, de alapvetően hírhedt kereskedés.. már a hahu-s leírások sem semmik, ezeket előbb láttam, mint a FB lájkvadászatot.. Próbálják a fiatalos-vicces vonalat hozni, meg azért nem is csinálják rosszul. De nem hozzájuk mennék először autót nézni, sőt! :U :N

"... and I hope you have a great day!"

(#9) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Nálam akkor írta le magát végleg, amikor 1x volt az Égéstérben (Totalcar heti podcast). Jöttek a nepperűzős kérdések - ami ugye általában arról szól, hogy az ember azt se tudja mit akar, vagy x autó közt vacillál - de nem akart/tudott semmi értelmeset válaszolni, ahogy a Kopasz, alias Becsületesnepper szokott, csak a süket szöveg, hogy nézd meg a honlapomon vagy gyere el, oszt' nézd meg mi van, abból vegyél valamit nálam...

Sent from my keyBoard

(#10) beefjeez


beefjeez
senior tag

Ez még nem azt jelenti hogy feltétlen szar autót fogsz tudsz náluk venni.
Csak ők a leghíresebbek ilyen téren, biztosan sok eladást köszönhetnek a facebook oldaluknak

(#11) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

a csonti car olyan autókat kínál olyan vevőkörnek, akiknek nincs pénze. van, akinek erre futja.
ők soha nem mondták, hogy a legjobb autót fogják neked eladni, ők olcsón adnak, azt is meg szokta mondani a csonti, hogy olcsón adnak olyat.

én nem vennék tőlük autót, mert szerencsére nem tartozom a megcélzott vevőkörbe. de ettől ez még lehet normális üzlet. szerintem 200-300 ezerért nemcsak autót nem lehet venni, hanem lassan egy rendes garnitúra gumit se.

szerintem nincs ezzel semmi probléma.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#12) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

A csonti azt mondta, hogy mindent azonnal fizetve átvesz. Ebben vannak ócska régiségek és lehetnek akar teljesen jo autók. Én szoktam nézegetni, és 1-2 beragadt kocsi van náluk, de amúgy rendszeresen cserélődik a kinálat.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#13) #51736960


#51736960
törölt tag

"...az állandó baromkodás egy idő után inkább komolytalanná tesz és kevésbé humorossá"

a célcsoportnak ez kell, nem felsővezetők fognak náluk kocsit vásárolni, hanem az 1bites parasztok. (elnézést az igazi, földművelő parasztoktól).

amúgy fiatalként én is jártam ebben a cipőben, bedőltem a szarabbnál szarabb szövegeket nyomó kereskedőknek, több olyan lomot is vettem így, amiknek inkább a bontóban lett volna a helyük...
aztán idővel kiismertem az autókat (és az embereket), így ma már csak alapos mérlegelés után, kizárólag magánszemélytől vásárolok.

(#14) #19617792 válasza #51736960 (#13) üzenetére


#19617792
törölt tag

"kizárólag magánszemélytől vásárolok."

második autónak alkalmanként használt fiatal / idős, nem dohányzó hölgy tulajtól, vagy paptól, amit fedett / fűtött garázsban tároltak? :DDD

(#15) bambano válasza #19617792 (#14) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

[link]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#16) #19617792 válasza bambano (#15) üzenetére


#19617792
törölt tag

alkalmanként használva: eljátszották párszor a német Dukes of Hazzardot, néha egy kicsit Gymkhanaztak vele, esetleg Fast & Furious stílusban legyorsultak valakit az utcán 923857239729 alkalommal váltva, de csak alkalmanként volt használva. teljesen normális, hétköznapi és legális dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) cbr688


cbr688
senior tag

Gondolkodtam rajta,hogy írjak e valamit is az egész témára, de végülis csak a munkahelyemről van szó:DDD
Régen is így volt és most is így van :a humor védjegyünkké vált a használtautó kereskedések között, először csak vicces hirdetés szövegekkel, aztán elindítottuk a facebook oldalunkat ami hamar nagyon kedvelt lett, hitvallásunk lett az hogyha az emberek egy kicsit jobban megismernek, talán szívesebben jönnek hozzánk vásárolni.Mint az egyik legrégebbi tag a csonticarnál bizton állíthatom,hogy nagyon sokat fejlődött a cégünk az autóink minőségét illetően. Megkérnék mindenkit aki még csak nem is vett nálunk autót, de még csak nem is ismer minket, hogy tartsa meg a véleményét magának. Használtautóknál sajnos azért előfordul hogy nem mindegyik tart ki az első szervizig, de az esetek 90%-ban mi vagyunk a legolcsóbbak és kövezzetek meg azért ha pénzt költünk arra hogy szórakozzatok, mindenkinek úgy sem lehet megfelelni...

(#18) goto250


goto250
újonc

CsontiCar kereskedonel vettem autot, mint johiszemu es jaratlan vevo. 2 ev muszakival es jo muszaki allapotban vettem meg az autot. Ezt mondtak. Kiderult, hogy csak 2 honap muszaki van rajta es a felfuggesztes eletveszelyes allapotban volt. Szerzodeskor alairatnak mindenfele papirt veled, hogy meg veletlenul se tudj reklamalni, es az elado sem a CsontiCar, hanem valami random KFT kulfoldi tulajdonossal. Nagyivben elkerulendo kereskedes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.