Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) spirit007


spirit007
senior tag

Kizárólag Apró téma :

-Időrendben / csökkenő szelekt = feladás szerint (így egyértelműbb)

-Utolsó UP szerint = össze-vissza hülyeség jön le ...

-Város = ez a pikcsörözés egy LoL ! Eddig is megoldotta a feladó ... egyszerűen beírta a hírdetésbe , hogy hol/hová tudja szállítani .
Most meg az összes bazáros beírhatja a 19 megye székelyet

-"Megtekintette" oszlop hiányzik . Ez azért lenne jó ha továbbra is menne , mert be se nézek olyan apróba , aminek 300 megtekintése és 1 hozzászólása van ;)

Egyébként sokkal fürgébb az új motor . Ehhez garatula !

szerk : ja az OFF kód mintha nem működne :F

(#152) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Van lehetőség egy teljes topic elmentésére? Pl. ha el akarom menteni az Ubuntu topicot, arra van egy az egyben lehetőség?

https://www.coreinfinity.tech

(#153) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Egész jó lett. Viszont néhány dolgot nem találok, hiányolok.

Hol lehet városra szűkíteni az apróhirdetéseket?
Miért nem lehet törölni még mindig a priviket? Frankón az is elég lenne ha oldalanként kijelölhetnénk az összeset és egybe törölhetnénk.... :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#154) Piton


Piton
tag

Nekem eddig minden tetszik, cska az nem, h mindenhol at kell irnom a regi jol bevalt http://prohardver.hu/index.html linkemet a http://prohardver.hu/nyito.html -re. Ezt nem lehetne megoldani kozpontilag? :) Mondjuk h ujra hasznalhato legyen az index.html is? Legyszi legyszi legyszi. :) Meg mondjuk jobban is nez ki az index.html mint a nyito.html :)
Mellesleg ezt hulyesegnek is tartom. :( Tudtommal az index.html index.php stb egy "hagyomany", szabaly, iratlan szabaly ki hogy tekinti. :( Meg ha mar sokaig igy volt, most miert kell kiszurni a regi olvasokkal? :(

Kódból vagyunk...

(#155) chungee


chungee
addikt

Eddig könyvjelző alapján próbáltam belépni PH!-ra és úgy nem engedte. Csak véletlenül a suliba gépelni kellett és csodával határos módon sikerült :B Csak egy bökkenő van: eltűnt az apróm :O

(#156) Piton


Piton
tag

Nekem is eleg bosszanto, h a regi jol bevalt konyvjelzok kozul egy sem jo. :( Egesz eddig azt hittem, h a prohardver halt ki, aztan most kivetelesen egy olyan gephez kerultem, ahol nem volt a konyvjelzok kozott (eleg ritka a kornyezetemben) es igy be kellett irni. Slass csodat, itt mar megy is... Majd megneztem a tobbin, hat igen, azoknal alapbol az index.html -es van, mert ugye regen ugy indult... Most meg nyito.html... Szeritnem azert ezt jo lenne ha kozpontilag orvosolnak, akar egy egyszeru atiranyitassal... Ez nem bonyolult megoldas, de sok olvasot megkimelhet a kellemetlensegektol... Elore is koszonom a fejlesztoknek. :) :R

Kódból vagyunk...

(#157) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Akinek kérdése van az új rendszerrel kapcsolatba ide írjon:

RIOS R5 - kérdések (mielőtt írsz olvasd el az első hozzászólást!)

Aki valóban bugra gondolt és már átnézte az előbb említett topic első hozzászólását az pedig ide:

Bugok a RIOS R5 PH! motorban

Ebbe a topicban nem fogtok választ kapni (egyszerüen nem erről szól), épp elég így is ennyi helyre figyeleni.

Feel Good Inc.

(#158) SN2O válasza Piton (#156) üzenetére


SN2O
aktív tag

Nagyon tetszik a legtöbb újdonság, de az kiidegel, hogy nem találom az apróhirdetéseim! :((
Idáig jobboldalon fel voltak sorolva, de mostmár sehol sem találom ezt a "menüt" vagy valami hasonlót!
Csak én nem találom vagy már nincs is ilyen? :F

(#159) Pompi válasza SN2O (#158) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Olvasni tudsz vagy csak írni?

Feel Good Inc.

(#160) SLYM


SLYM
veterán

nekem bejön az új motor, bár még kicsit szokni kell. végre eltűnt a logout kiírás az userek rangja alól

(#161) nemi


nemi
tag

Teljesen korrekt az új motor :DDD

(#162) gLes


gLes
őstag

Üdv Panther!

Szeretném a figyelmedbe ajánlani az alábbi cikket, ha még nem ismernéd, nagyon tanulságos ;)

Understanding HTML, XML and XHTML

A lényeg, hogy hiába csinálsz XHTML-t, ha a böngésző HTML4-nek látja, de ezt gondolom már tudtad :U

(#163) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Safari alól nem megy a smiley beillesztés kattintásra. Ez megjavulhat még, illetve min múlik ez?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#164) szasanyi


szasanyi
félisten

Hát, ráfért a sebesség növelése. De tényleg jó lett, bár sok újdonsággal még ismerkedek.
Jobb lesz használni, mint eddig. És eddig is volt számos használó, de lehet ez tovább nő.
Gratula, és köszi! :R

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#165) V.Stryker válasza M@trixfan (#163) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát ha winfosos a Safari, akkor az még nagyon béta. A hibát ne az oldalban keresd, hanem a Safariban..... Szvsz.(Csak mert azt én is kipróbáltam nemrég....)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#166) twollah válasza ollie (#122) üzenetére


twollah
nagyúr

Te miert tudsz linkelni normalisan es nekem miert nem megy?

Megnyomom a LINK gombot megadom az URLt es gebasz van!

(#167) ollie válasza twollah (#166) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Írj valamit, jelöld ki, nyomj a linkre, másold be az URL-t és OK.
Fontos, hogy jelölj ki szöveget, mielőtt megnyomod a Link gombot, vagy pedig a két ][ közé írj valamit (akár egy betű is lehet).

***

(#168) twollah válasza ollie (#167) üzenetére


twollah
nagyúr

(#169) twollah


twollah
nagyúr

De jol meg lett bonyolitva.
Eddig a linkeles egy katt volt most meg eger, iras, katt, iras.

Tudom ne lustuljunk de ez nekem egy kicsit sok a tornabol.

(#170) _Atesz válasza Pompi (#147) üzenetére


_Atesz
addikt

Ok.
Szóval időlegesen nem műxik :C

(#171) Ste


Ste
addikt

szokatlan még, de jópofa ;)

(#172) Gyomman


Gyomman
aktív tag

Azt sajnálom nagyon, hogy nem lehet az időrendi sorrendet megváltoztatni (azaz az utolsó hozzászólás az első, az uccsóelőtti a második, stb). Brühühü......

Cogito ergo sum

(#173) canniball válasza elit_hun (#1) üzenetére


canniball
nagyúr

"már csak helyesírás ellenőrző kell :DDD"
A Firefoxban van. ;)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#174) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

link

Na már megy a link-elés. Érdekes megoldás.

(#175) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ide is beírom, nagyon tetszik az új motor.
Emlékszem, az R4 bevezetésekor is hasonlóképp' éreztem. (A korábbi váltásokról lemaradtam, "fiatalságom" nyomán.. :)) )
Az is jó volt, de ez még jobb. :)

Gratulálok a fejlesztőknek!!!

Xiaomi 13T

(#176) moma


moma
őstag

szerintem inkább a többi lapot kéne a logouthoz igazítani abból a szempontból, hogy látszanak a hsz-ek a cikk alatt és ne kelljen klikkelni még egyet (ráadásúl úgy, hogy még azt se tudom van e ott mit olvasni).

we all deserve a bit of luck.

(#177) Wolverine válasza Gyomman (#172) üzenetére


Wolverine
félisten

De, meg tudod ezt is változtatni :P A jobb oldali beállításaim menüben.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#178) tiv83us válasza M@trixfan (#163) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez mar a regi motor alol sem ment /legalabbis az OS X-es 3.0-as beta Safari alol/.
Pl. Nalam a linkeles sem megy klikkelessel.

ps: Nem hiszem, hogy Safarira /sajnos :(/ optimalizalva lesz a motor.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#179) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

aaahh...úgy érzem szivattok! :DD most index.html v nyito.html lesz a vége?

Üdv, Balázs

(#180) _Atesz


_Atesz
addikt

(#181) burgatshow


burgatshow
veterán

PROHARDVER!

Csak kipróbáltam... :)

(#182) canniball válasza burgatshow (#181) üzenetére


canniball
nagyúr

Neked acélból van a talpad? :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#183) M@trixfan válasza tiv83us (#178) üzenetére


M@trixfan
addikt

Sajnos 3.0.3 (5523.6) alatt sem jó:(;) Pedig azt olvastam, hogy a Safari eléggé szabványkövető böngésző. Igazából nem is tudom, hogy miért nem működik?:F

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#184) Wolverine válasza M@trixfan (#183) üzenetére


Wolverine
félisten

Winre nem igazán van normális Safari, Panther meg nem fér saját bevallása szerint Machez, hogy teszteljen...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#185) feka007


feka007
nagyúr

Király lett. :C Köszönjük. :R

(#186) akaido


akaido
addikt

Nagyon tetszik az "Utolsó hozzászólásomhoz" gomb. :K

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#187) marcias


marcias
őstag

Tetszik a megújult oldal, a privát üzenetek rész, a linkelés, aztán olyan apróságok hogy a legördülőkben az egy évnél régebbi lapok szürkék :D Meg a beállítások/bejelentkezés is tán előnyére változott. És még gyorsabb is. Remélhetőleg a többi dolog is visszakerül majd idővel! Nekem hiányzott a 4-esből az hogy amikor aprókat nézegettem nem látszódott a hol szóltam hozzá utoljára rész. Gratula, irtó munka lehetett. :R

Steam: marcias88

(#188) ponti_ak


ponti_ak
addikt

Köszi a Ph-csapatnak, hogy a RI/OS R5 még szebb, még jobb, még használhatóbb lett mint az elődje!

..a szöveg-igazítás a kedvenc új kapcsolóm. :)

Bekezdés: :R

üdv: ponti_ak

ui2: wow, és még a [Szerkesztve] felirat is eltűnt!. Király. :C

(#189) tkazmer válasza ponti_ak (#188) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem a [Szerkesztve] visszakerülhetne, egyértelművé téve ezáltal, hogy az adott hsz szerkesztve volt. ez 1-2 vitánál jól jöhet...

nekem nagyon tetszik viszont, hogy az "itt szóltam hozzá" listáról lehet közvetlen a legutolsó hsz-emhez navigálni

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#190) ALI_G


ALI_G
veterán

ha topicban akarok keresni, akkor mindig ki kell/be kell lépjek a fórum legkülsőjébe, hogy tudjak ott keresni. Nincs rá jelenleg egyszerűbb mód?

(#191) smog86


smog86
senior tag

Olyat nem lehetne csinálni hogy ha egyik hirdetésem Up-olom, utána ne kelljen visszamenni az apróba hanem egyből átlehessen menni a másik hirdetésemhez?
Már ígyis elég sokat kell kattingatni egy Up-hoz. :o

(#192) Winner_hun válasza smog86 (#191) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez segíteni fog;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#193) smog86 válasza Winner_hun (#192) üzenetére


smog86
senior tag

Nem indul XP SP2 alatt ugyanúgy mint Szabesz-nek.

(#194) Winner_hun válasza smog86 (#193) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is sp2-es xp-m van, ha nem megy valamiért akkor meg lesz csinálva (látom már jelezve lett):)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#195) _Atesz


_Atesz
addikt

Ebben az évezredben még lesz város szerinti listázás???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :W

(#196) Panther válasza _Atesz (#195) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, 2076. február 19-ére várható.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#197) burgatshow válasza Panther (#196) üzenetére


burgatshow
veterán

Kész ettől leborultam a székről! :DDD Azt hiszem megyek aludni... :)

Esetleg nem lehet arról szó, hogy a beállításoknál be lehessen állítani, hogy megjelenjen-e a fórumban az avatar - név - rang alatt a logout blog felirat vagy sem? :F

Engem személy szerint idegesít...

[ Szerkesztve ]

(#198) Speed® válasza Panther (#196) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha már így előtérbe került a topik, két kérdés/kérés tőlem is (sry ha volt már, alig vagyok mostanában :o ):

-megoldható lenne az, hogy a privátoknál a régi mód is választható legyen?
-akár a régi módiban kilistázott X privát egyszerre törlésére, akár a jelenlegi rendszerben egy adott felhasználóhoz kapcsolódó privátok egyszerre törlésére valami megoldást lehet eszközölni?
-(bónusz) "önprivi" leterhelné a rendszert, vagy mi az oka a megszűntetésének?

Lenne még jópár dolog, de elég ennyi bemelegítésnek ;]
Kíváncsian várom a választ, és ezúton is köszönöm a tengernyi fáradozást :R

(#199) Racecam válasza burgatshow (#197) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Amatőr, 2075 február 28-ra kellett volna igérni. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#200) _Atesz válasza Panther (#196) üzenetére


_Atesz
addikt

Én örülök, hogy jót szórakoztok rajta, csak igazából egy rendkívül hasznos alapfunkció maradt ki...
Nektek melyik kellene?? Amelyik működik, de nem néz ki olyan jól, vagy amelyik csicsás, de sokat szív vele az ember? Mert itt részemről erről van szó és másoknak is ez a véleménye.
De hogy ne csak fikázzak: szép- és gyors ez a verzió :K

(#201) tkazmer


tkazmer
addikt

feltételezem, hogy el vagytok látva fejleszteni valóval, azonban ötlet szinten felvetném, hogy esetleg lehetne majd jelezni az "itt szoltam hozzá" listában, hogy egy hozzászólásra érkezett e válasz. azért tartanám hasznosnak, mert szép és jó dolog az az email, csak aki esetleg órák hosszat bújja a ph-t, annak nem az a legjobb megoldás, hogyha mindig belogol a postafókjába, és megnézi, hogy az adott válaszára jött e üzenet.
mod: esetleg privát üzenetet lehessen kérni email helyett, az még extra lapletöltést is eredményez:)

[ Szerkesztve ]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#202) ollie


ollie
MODERÁTOR

Milyen szabály szerint tudok kapcsolatot adni a címlapos írásomhoz (akár újhoz, akár régihez)? Nem egészen értem.

***

(#203) Panther-D válasza _Atesz (#200) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Azért írtam úgy ahogy, mert már többször el lett mondva hogy rajta van a listán, lesz város szerinti szűrés, csak még nem jutottam el odáig. Nekem is csak 24 óra van egy napban, és ebből valamennyit muszáj vagyok alvással tölteni. A többiben viszont szinte folyamatosan a PH tökéletesítésén dolgozok. Szóval légy szíves, várd ki amíg elkészül. Sietek ahogy tudok. Már nem kell rá sokat várni.

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#204) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Most már működik Safari alól a beszúrás is, köszönet érte! :C :R

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#205) bambano


bambano
titán

Pár napja még volt problémám a szövegközbeni offtopiccal.

Most tesztelem. ó

Szerk: most jó.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#206) _Atesz válasza Panther-D (#203) üzenetére


_Atesz
addikt

Köszi, ezt szerettem volna hallani, jó munkát- és pihenést :R

(#207) _Atesz


_Atesz
addikt

Meg is oldottátok, gratulálok, most már tényleg fullos a felújítás :C

(#208) burgatshow válasza ollie (#202) üzenetére


burgatshow
veterán

Akkor mán ketten vagyunk.

(#209) cizoe


cizoe
őstag

R6-ot mikor várhatjuk? :)

(#210) PazsitZ válasza cizoe (#209) üzenetére


PazsitZ
addikt

Az 5ös csúszását figyelembevéve... elég sokára ;] :U
De persze azért is sokára, mivel ez a motor sok lehetőséget hordoz még magában. Legalább is valami ilyesmit írtak...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#211) Gabesz84


Gabesz84
őstag

http://finn.polyhistor.hu/
ehhez az oldalhoz mi köze van a prohardver-nek? Csak mert néha automatikusan átdob ide a firefox.

(#212) cizoe válasza Gabesz84 (#211) üzenetére


cizoe
őstag

lap alja /fúh de régi screenshot. :Y :)

(#213) Typhoon47


Typhoon47
őstag

16:10 es támogatás mikorra esedékes? :F

"Education is important but big biceps are importanter"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.