Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

A hipszter életérzés bármit megér....

(#2) pilóta


pilóta
nagyúr

Atyaég! Ezt komolyan gondolják? :Y

Aki él és nem boldog, az téved!

(#3) Polarstar válasza pilóta (#2) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Lesz pedig rá kereslet!

Merthogy nem digitálisz! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) jerry311


jerry311
nagyúr

F12.7 ???? :Y
Hobbi napfotósoknak még jó lehet valamire. ;]

(#5) arn


arn
félisten

ize, ez mire jo? mongy egy okostelo mellett...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#6) rottenbull


rottenbull
senior tag

Nagyon tetszik.

(#7) tailor


tailor
őstag

"Automatik-Hektor" - hát nekem ez az optika elnevezés egyszerűen imádnivaló; mint valami nagy, posztmodern steampunk germán félisten :DDD

(#8) Lacok


Lacok
őstag

Úgy látom a Leica életérzésnek megkérik az árát. [link]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#9) ivana válasza Lacok (#8) üzenetére


ivana
Ármester

Ennyiért már normális fényképező gépet is kapsz. :C

(#10) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Szóval ez egy középformátumú (6X6) filmes lyukkamera. Erről valahogyan nem esik szó. :)

(#11) fi:zi'k válasza Lacok (#8) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Write only?

(#10) ROBOTER
Így is meg lehet közelíteni a dolgot. :DDD

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12) Tian66


Tian66
senior tag

Ez már kimeríti a " vajon mi ez ? " kategóriát...

(#13) Duree


Duree
veterán

Visszaköszön a mult? Igazi Retró,de minek.

duree54

(#14) BatchMan


BatchMan
senior tag

Drágább a fekete-fehér, mint a színes...

(#15) ROBOTER válasza BatchMan (#14) üzenetére


ROBOTER
addikt

Mert hipszterebb.

(#16) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kellene. Komolyan. Miért?
Mert vagány ez a hipszter életérzés. Igaz nem vagyok hipszter, max havonta megnövesztem a szakállam. De ez akkor is inkább favágószexuális mint hipszter. Sebaj. Baltám legalább van.
De ilyenem nem lesz. Pedig vagányul néz ki, meg trendi.
Az, hogy technikailag nem nagy cucc az nem gáz. Úgy sem értek hozzá. Meg fényképezni is csak telefonnal szoktam. Pedig van otthon egy Fujifilm gép. S8200 azt hiszem, nem tudom (kaptuk). Annyi mindent lehet állítani rajta, hogy hozzá se nyúlok inkább.
Na de ez egyszerűbbnek tűnik. Csak sajna nem hiszem, hogy ha megveszem akkor ilyen hippi-hipszter életem lesz egyből. [link] Pedig lehetne, nem bánnám.

De drága, nincs ennyi felesleges pénzem. Így marad a telefonom Leica kamerája. Vagyis az van ráírva. Az nem baj, hogy kínai tucatlencse mint a többi. A velem szemben ülő iPhone-os haverom úgy se tudja mi az. Simán mondhatom neki, hogy ez egy nagy trúváj amit az ő telója nem tud. Ha megveszi az S7-et akkor se, mert az meg nem lesz Leica.

:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#17) ivana válasza .LnB (#16) üzenetére


ivana
Ármester

Egy olyan VW-t azért adnék :)

Ha meg hipszter fotózás: milc + ruszki m39-es objektívek, nagyon szépen rajzolnak és gombokért lehet kapni (az industar 61-et pl. 2000Ft-ért vettem boltban (!) )

(#18) .LnB válasza ivana (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja de azt a T1-et nem adják a géphez sajnos. :) Meg a csajt se. :)

A többiből egy szót se értek ne haragudj. :) Jó azért rágúgliztam, hogy a Milc egy Samsung gép és az objektívek rá. Na de nem néz ki trendinek. És ennél az a lényeg. :)

szerk.: ja a milc nem Samsung gép típusa. Hanem Mirrorless Interchangeable Lens Camera. :) Na ma is tanultam valamit.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) .LnB válasza ivana (#17) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

törlést kérek!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) ivana válasza .LnB (#18) üzenetére


ivana
Ármester

A felső kategóriás milcek pont úgy néznek ki mint a régi távmérős gépek. Ezek az ocsmány műanyagok meg szerintem nem szépek :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.