Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) concret_hp


concret_hp
addikt

a legszarabb az egészbe hogy lesznek olyanok akik tolnak majd be pénzt szegény bejá ásszonnák... :O

vagy fullba vagy sehogy :D

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

:W :(
Biztos lesz aki sms-t küld. Meg is érdemli...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) bazs


bazs
aktív tag

Komolyan csak azt remélem, hogy nem jön össze 2 milla és egy állatmenhely kapja a pénzt.

Pont most fogyott el...

(#4) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ez legalább olyan szánalmas, mint az aki az index.hu-t olvassa és az ott megjelenő írásnak nem nevezhető képződményeknek hisz, vagy felháborodik rajta.

(#5) erdey_a


erdey_a
őstag

Én nem küldök sms-t, mert látni akarom a pléhbojban a csecseit

Vérboci

(#6) joey7 válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


joey7
őstag

majdnem erre gondoltam, pontosabban arra,h az index.hu újabb lépést tett lefelé a lejtőn; hihetetlen,h mennyire elgagyisodott ez a portál. mondhatni,h ez kell a népnek; gagyi országnak gagyi sajtót! :C

(#8) joey7 válasza erdey_a (#5) üzenetére


joey7
őstag

én inkább a csecsmutogatás utáni balhére lennék kíváncsi. ;]

(#9) dabadab válasza erdey_a (#5) üzenetére


dabadab
titán

Nincs parhuzamos gyujtes, ahol mondjuk harommillat fundraise-elnek a nemes ''Bukakket Beaval!'' celra?... ;]

[Szerkesztve]

DRM is theft

(#10) erdey_a válasza dabadab (#9) üzenetére


erdey_a
őstag

hát pedig arra én is befizetnék :DDD

Vérboci

(#11) joey7 válasza Kalandor (#7) üzenetére


joey7
őstag

mindegy, a lényegen nem változtat.elég megnézni az index.hu egyéb híreit, stílusát,és nem uccsó sorban az egyik fő ''ideológusát'', U.P-t,illetve annak szösszeneteit.
ennyi! -ahogyan bejjasszzony szokta volt mondani. ;)

[Szerkesztve]

(#12) PazsitZ


PazsitZ
addikt

És a szomorú, hogy Mo.-on van is annyi hülye retardált ember aki összehozza neki. Ugyanúgy, ahogy a Győzikét is azok az állatok tartják el akik nézik a műsorát...

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#13) bagyulajuve válasza dabadab (#9) üzenetére


bagyulajuve
addikt

rotfl

amúgy Magyarországon van sok hülye ember és tutira lesznek olyanok is akik több esemest is küldenek majd

Resistencia eterna

(#14) Rive


Rive
veterán

Ez akkor lenne poén, ha az alternatív ajánlatot is lehetne támogatni [kép]

A népszavazásosdiból is hiányolom azt az ívet, amin ellene lehet aláírni ;]

[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#15) bazs válasza (Kolombusz) (#4) üzenetére


bazs
aktív tag

Az index szerintem jó közéleti látképet nyújt a mai magyar viszonyokról, igaz sajátos és szubjektív nézőpontból. Ha valami részletesebben érdekel, akkor vannak hitelesebb és objektívebb források. Lehet, hogy szerinted szánalmas indexet olvasni, de én jól szoktam szórakozni.

[Szerkesztve]

Pont most fogyott el...

(#16) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Arra nem lehet gyűteni, hogy hagyják abba, és vonuljanak vissza? Az lehet megérne 1 sms-t.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#17) joey7 válasza bazs (#15) üzenetére


joey7
őstag

végülis így van; csak tükrözi a mai viszonyokat. viszont megkövetem a portált,mert a nyomtatott napisajtó nagyrésze -blikk,mai nap, szines mai nap- és a reggeli tévés magazinok -napkelte, az rtl és a tv2 műsorai- messze gagyibbak az index.hu-nál,ahol legalább vannak normálisabb oldalak.

(#18) joey7 válasza Drótszamár (#16) üzenetére


joey7
őstag

és mi lenne helyette? Orosz tesvér interjúja Ferenc testvérrel ? ;] inkább maradjon Győzike,legalább ő tényleg szórakoztatja a nézőit! :C

(#19) Crizal válasza joey7 (#18) üzenetére


Crizal
tag

Ha csak ez a két alternativa van, akkor inkább ne legyen semmi! :(

(#20) joey7 válasza concret_hp (#1) üzenetére


joey7
őstag

én keveslem a pléboj által ajánlot másfél millát,mert a ckm állítólag 5 milkát dugott beja dekoltázsába a fotózás után,pedig ott nem látni csecset. azt sem értem,h a bugyi miért nem kerülne le? akkor mitől pléboj?
monyuk azért is jó lenne beja,mert eléggé sovány a felhozatal.

[Szerkesztve]

(#21) dabadab válasza Drótszamár (#16) üzenetére


dabadab
titán

Erre pont nem, de pont az ilyen problemak egyszeru kezelesere talaltak fel a taviranyitot.
(Arrol nem is beszelve, hogy tenyleg nem muszaj TV-t nezni.)

DRM is theft

(#22) Jadro


Jadro
veterán

Méghogy Béjá ásszony! Zalatnay Cinit vissza! :DDD :)) :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#23) joey7 válasza Jadro (#22) üzenetére


joey7
őstag

a tiéd lehet! :DDD amúgy meg jön nemsokára Nóci ,aztán lehet visszasírni Beját! :C

(#24) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Büdös gyökér az összes ilyen média élősködő kiszeltünde, győzike meg a többi féreg.. :((

(#25) joey7 válasza God Vazzeg (#24) üzenetére


joey7
őstag

nem a gyökerekkel van a gond hanem azzal aki termeszti őket... ;)

(#26) God Vazzeg válasza joey7 (#25) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem baj, én azért rájuk haragszok, mikor megfáradva ''pihennék'' picit, oszt eltévedt mozdulattal ,magamra szakítom a győzike sót, vagy a mónyikát :(((

Legszomorúbb egyébként hogy erre van igény! Mikor először nyomtak a tvben hasonló sz@rt, legyintettem hogy úgyse nézi senki.. Oszt tessék, egész nap sorozatok meg sók mennek, mer ez kell a népnek, hülyítsük csak, addig se gondolkozik rajta, hogy milyen módon is él.. :(

(#27) D4rkm4n válasza bazs (#3) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha összejön a zseton akkor is egy ''állatmenhely'' kapja! ;]

Én is úgy vagyok a TV-vel, hogy legfeljebb a híradót nézem meg. Azt is két csatornán kell, mert a TV2 baromi balos, a HírTV meg jobbos, így ha a kettőnek az elegyét veszem, akkor már lehet, hogy közel járok az igazsághoz.

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#28) Drótszamár válasza dabadab (#21) üzenetére


Drótszamár
őstag

Ha ő van a képernyőn tényleg el szoktam kapcsolni, de az előzetessel így is összefutok pl híradók környékén.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#29) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Nekem is gyűjthetnénk, kéne nekem is 2 milla, mert lakást újítok! Szal jöhetnek a privik, adok számlaszámot! :DDD

(#30) joey7 válasza God Vazzeg (#26) üzenetére


joey7
őstag

addig se gondolkozik rajta, hogy milyen módon is él..

sztem éppen ez a jó, szórakozik, így legalább kizökken egy kicsit a hétköznapi problémákból. a baj csak a minőséggel, illetve az aránytalansággal van. legyen gagyiműmor is,de ne 80%-as többségben.vhogy kiegyensúlyozottabban kéne elosztani a műsorokat a két legnagyobb földi adón.

(#31) joey7 válasza God Vazzeg (#29) üzenetére


joey7
őstag

én nem is értem; tényleg komolyan gondolja a velvet vagy csak baromkodik? :F ekkora böszmeséget! :DDD


újabb lépés a gagyisodás felé:

''Sokkal izgalmasabb azonban, hogy itthon is megizmosodhat az európai értelembe vett kurvázás. Az örömlányok (és -fiúk) szakszervezete 15,2 millió forintot nyert el szexmunkás vállalkozók képzésére az EU-tól, írja a Népszabadság. Vagyis nemsokára Budapesten, Nyíregyházán, Pécsen, Kecskeméten kérhetnek számlát az ügyfelek a lelki kiégés kezelésére is kiképzett szexmunkásoktól, és az is kiderül a szopatás ''közvetlenül a gyermekfelügyelet után'' a 83.05.12.4-es szj-számot kapta.''
:Y :C

[Szerkesztve]

(#32) God Vazzeg válasza joey7 (#30) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azért tartalmasabb szórakozás is van a világon, szerintem ebben egyetértünk.. Ezek a brazil sorozatok többekközt azért mennek az agyamra, mert teljesen elferdítik az emberek világképét. Kizökkenni meg kirándulással, sportolással kell, nem lusziandró fasságait nézve :(

#31: ezt viszont már nem vagyok hajlandó elhinni :O Azt hiszem lassan semmi se fog ehhez az országhoz kötni már, egyszerűen akármi jobb mint itt élni :U Kormányzati szinten nem gondolkoznak ezek hogy hosszú távon mi lesz a következménye ennek a tudatos züllesztésnek? :U Vagy épp ez a cél? :B

[Szerkesztve]

(#33) jerry311


jerry311
nagyúr

Én már adakoztam. Adakozzatok ti is!!!

(#34) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Te jó ég....hogy mik vannak... Dolgozzon meg érte rendesen. Arra nem gondolt,hogy rendes munkát keressen, amivel pénzt is kereshet? :))

(#35) villamos válasza God Vazzeg (#32) üzenetére


villamos
őstag

''Vagy épp ez a cél?''

Rátapintottál a lényegre. Minél butább a nép, annál jobban elhisznek bármit.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#36) dabadab válasza villamos (#35) üzenetére


dabadab
titán

''annál jobban elhisznek bármit''

Pl. azt, hogy valami vilagmeretu osszeeskuves van a Gyozike-show hattereben?...

DRM is theft

(#37) erdey_a


erdey_a
őstag

én akkor is látni akarom a béja csecseit ;)

de az abszolute űber Csisztu Zsuzsi lenne a pléhbojban. Azt a példányt tuti sokan összetépőzáraznák :DDD :DDD :))

Vérboci

(#38) Yushchenko


Yushchenko
őstag

Egyetértek veled, nekem még kábel TV-m sincs, minek? Néha megnézem a fábryt, vagy a frei-t , miután egy órát táncoltam a szobaantennával a szobámba.
De ammm én komolyan sajnálom bejjá asszonyt, aszondom, hogy mennem el panelt takarítani, napi 3k-ért, és máris anyagilag független lesz.

(#39) depmod


depmod
senior tag

Szánalom!!!!!!!!!!!!!!
Őrület, a böszmeség zuhan ki a szájukon ezeknek a primitív és rettentő buta embereknek.
Ez még hagyján is lenne csaladon belül, de az, hogy ezért még a tetű ertéelklub fizet is nekik ( úgy hallottam 200 millát), már tényleg elképesztő.
Esti program: Hímringyó férj és nagypofájú feleség. A gyerekek meg olyanok, amilyenek.
Bejjja asszonynak kell ám a pénz, sokat fogyaszt az Audi Q7-es, amivel drága fenekét cipeli.
Ez kell a magyarnak? :W :W
CCCSSSÁÁÁÁÁÁÁJJJJJJJJJJJJJJJJJÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

[Szerkesztve]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#40) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Da az a legszörnyűbb, hogy még ezt a ***** (hogyan is hívják eredetileg? SHOW) még nézik is. Hiszen akkor már régen levették volan a műsorról. Ha nem lenne a bejjjában lehetőség, akkor a playboy se fényképezné. De ezekszerint megéri nekik is. (vagy csak nagyon elfogytak a fényképezhető nők. :D :D :D :D )

(#41) VladimirR


VladimirR
nagyúr

tamogassatok engem, mert ma este is, meg holnap este is inni kell

11773346-00083548

ha nem jon ossze holnapra ketmillio, akkor ittmaradok a forumon titeket boldogitani

[Szerkesztve]

(#42) ngabor2 válasza VladimirR (#41) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én támogatlak. itt a gondolkodó vodka a hűtőmben. azon gondolkodok, hogy kiöntsem a lefolyóba, vagy se.

a témához: valaki valahol (asszem peterkeT valamelyik off-ban) kifejtette, hogy azt fikázza a nép, amit ismer. nomeg ha valamit megnéztél, azt meg is érdemled. ha meg nem nézted, akkor nem sok közöd van hozzá, örülj, hogy megúsztad. ilyen alapon én lassan egyik tévéműsort se fikázom, mert több, mint egy éve nem láttam tévét. épp az ilyen bennelevők (szereplőket akartam írni, de az feltételezi valamilyen szinten, hogy értelmesen van benne) miatt. nem érdekelnek a szenzációhajhász hírek, amit az előzetesben 2 mondattal bevezetnek, majd a hírműsor(?) végén hozzátesznek +1 mondatot, és ''sokkoló'' képeket arról, hogy mari nénje kutyája kikaparta julis nénje keritését, és ez micsoda törvénybe ütköző, és az adatvédelmi ombucman, meg a köztársasági elnök is elítéli...

majd ha lesz normális, értelmes emberek számára is nézhető minőségű műsor, tehát normális filmek, ami nem arról szól, hogy 1 ember egyedül megmenti a világot, és lobog az amerikai zászló, meg lesz normális valóban szórakoztató show-műsor, akkor talán meggondolom, hogy vegyek tévét. de addig a netről meg tudom szerezni, ami érdekel.

showműsor alatt nem a mónika/balázska/fábry/szulák/egyéb fény-és zajingereket értem, hanem ahol értelmes emberek beszélnek értelmes emberekkel, esetleg értelmes zene megy, és nem feltételezik a nézőről, hogy az iq-ja a cipőméretét alulról közelíti.

régebben voltak ilyenek. kepes andrás apropóját nagyon szerettem. vagy a lehetetlen-t. de ezek szép csendben megszűntek.

vetélkedő-műsorok... na ez még egy szép bagázs. a múltkor otthon voltam, ott van tévé, anyámék nézik, majdnem 7x24-ben. igen izgalmas vetélkedő, 7 betűből rakjál ki egy értelmes szót, már csak 3 perc, a műsorvezető gyomrát a kihűlés fenyegette, mert egy másodpercre be nem fogta a száját, a kameraállvány és az objektív csapágyazása valszeg sokat kophatott, mert egy pillanatig nem állt meg a mozgása, de hívja most, mert aki 3 perc múlva hív, az nyer, 06-81-akármennyi, 240ft+áfa/hívás, és nyerhet vele... de ha nem nyer, akkor mi nyerünk.

(#43) VladimirR válasza ngabor2 (#42) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mivan? nem szereted a vodkat?

(#44) ngabor2 válasza VladimirR (#43) üzenetére


ngabor2
nagyúr

így is lehet mondani, én inkább azt mondanám, hogy utálom.

(#45) 3psilon válasza ngabor2 (#42) üzenetére


3psilon
aktív tag

''...fény-és zajingereket értem...'' :DDD :DDD :DDD :R

Szerintem amúgy a Legyen Ön is milliomos egész jó. Bár már sok éve ugyanaz, és Vágó nélkül nem érne semmit, így jó. (azért már lehetne váltani, új vetélkedőt a régi műsorvezetővel, de gondolom tejel...) A TV #2 szánalmas próbálkozásai rosszabbak, ráadásul a Barátok Közt (rém)uralmát lehetetlen megdönteni...

Igazából a heti tévézésem mostanság a Hősök nevű sorozat aktuális részének megtekintését jelenti, de tegnap végül nem néztem meg :D (majd leszedem valahonnan...)
Amúgy az MTV-n szerintem egész jók még a beszélgetős műsorok, mert sokkal normálisabb témák vannak nem a ''ver a férjem, csal, zsarol, mégsem tudom ott hagyni'' jellegű.

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#46) VladimirR válasza 3psilon (#45) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nemtom, en pl nem szeretem vagot (ezt a miliohm-os vetelkedot meg foleg nem)
sokkal jobban bejottek nekem a regebbi musorai (pl.: mindent vagy semmit), ahol kevesebbet szovegelt, vagy amiket sajnaltam, hogy eltuntek, azok (asszem) vitrai logikai vetelkedoi (most hirtelen a hogy is van ez? jut eszembe)


ng: semmi baj azzal, ha egy ember megmenti a vilagot, mikozben lebeg a zamerikaji zaszlo - pl a die hard 4 trailer-ebol is ennyi jon csak le (ha rosszat mersz szolni a die hard-ra, a vered veszem)
a problema ott van, hogy a tv-ben inkabb b, meg meg alacsonyabb kategorias filmeket nyomnak
es ez nem a tv-k hibaja - ha erre is van nezo, nem koltenek igenyes musorra
a tv magatol nem is fog valtoztatni, nekik ebbol is jo beveteluk van
az kellene, hogy minel tobb nezo mondja azt, hogy ''en ezt a szart nem nezem''
viszont erre en egy darabig nem latok eselyt, mert mindenhol ez megy, igy a nezo nem mindig tudja, hogy van ettol sokkal szinvonalasabb televiziozas is
asszem nem veletlenul nezek 10+ amerikai sorozatot, egyarant szerializalt dramat es szitkomot is - egesz mas szinvonal mint egy magyar/brazil/nemet sorozat (bar a nemet sorozatok nem rosszak, csak en valamiert a falra tudnek maszni toluk a cobra11 kivetelevel)

[Szerkesztve]

(#47) 3psilon válasza VladimirR (#46) üzenetére


3psilon
aktív tag

Lehet :D
A kedvencem a szappanoperák szinkronja, teljesen más a szájmozgás ;]

Amúgy ha még nézek valamit, azok az ismeretterjesztő csatornák. Csak ki kell hagyni az n+1 db katasztrófás-repülős-zuhanásos műsort. A Mythbusters utánozhatatlanul jó! :)

Illetve a zenecsatornák. Az MTV ütős, főleg a My sweet 16, egyszer láttam olyat (kőgazdag kiscsajok 16. szülninapja, kapnak autót meg minden elég lol). A Viva se rossz, csak az egyik műsorvezetőtől a falra mászom (szőkített hajú pasas).

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#48) God Vazzeg válasza villamos (#35) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem is az ''elhisz'' a baj, hanem hogy az értékrendek változnak..

(#49) Retro11 válasza 3psilon (#47) üzenetére


Retro11
senior tag

Na akkor én mit mondhatnék??Nem nézek tv-t abszolute csak hiradó+millionar/1-100ellen.Aztán csokolom.Filmet se nagyon talán 1x megnéztem az m1en a Ryan közlegény megmentését+talán az ellenség a kapuknál..Ezeket a dvd-n nézegetem néha mert kedvenc filmjeim.

A mai csatornák műsorai 1xüen hányinger és sajna rohadtul nagy befojása van a gyerekek szocializációjában..Győzike sóóó meg vv+bb ez kell a népnek..

[Szerkesztve]

(#50) VladimirR válasza 3psilon (#47) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a szinkronok (es sajna nem csak aszappanoperak, hanem egyre tobb film is) azert olyanok, mert kb ket nap alatt keszulnek: egy delutan a forditas, egy masik, amig felveszik
igenyes szinkronnal (azert szerencsere ilyet sem felejtettek meg el csinalni) figyelni kell a szotagszamra, mitobb, arra is, hogy a szaj hogyan mozog (pl ha az eredetiben csupa a-á van a mondatban, amik eleg ''szajtatos'' maganhangzok, akkor ezt kovetnie kell a szinkronnak is)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.