Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) ngabor2 válasza VladimirR (#41) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én támogatlak. itt a gondolkodó vodka a hűtőmben. azon gondolkodok, hogy kiöntsem a lefolyóba, vagy se.

a témához: valaki valahol (asszem peterkeT valamelyik off-ban) kifejtette, hogy azt fikázza a nép, amit ismer. nomeg ha valamit megnéztél, azt meg is érdemled. ha meg nem nézted, akkor nem sok közöd van hozzá, örülj, hogy megúsztad. ilyen alapon én lassan egyik tévéműsort se fikázom, mert több, mint egy éve nem láttam tévét. épp az ilyen bennelevők (szereplőket akartam írni, de az feltételezi valamilyen szinten, hogy értelmesen van benne) miatt. nem érdekelnek a szenzációhajhász hírek, amit az előzetesben 2 mondattal bevezetnek, majd a hírműsor(?) végén hozzátesznek +1 mondatot, és ''sokkoló'' képeket arról, hogy mari nénje kutyája kikaparta julis nénje keritését, és ez micsoda törvénybe ütköző, és az adatvédelmi ombucman, meg a köztársasági elnök is elítéli...

majd ha lesz normális, értelmes emberek számára is nézhető minőségű műsor, tehát normális filmek, ami nem arról szól, hogy 1 ember egyedül megmenti a világot, és lobog az amerikai zászló, meg lesz normális valóban szórakoztató show-műsor, akkor talán meggondolom, hogy vegyek tévét. de addig a netről meg tudom szerezni, ami érdekel.

showműsor alatt nem a mónika/balázska/fábry/szulák/egyéb fény-és zajingereket értem, hanem ahol értelmes emberek beszélnek értelmes emberekkel, esetleg értelmes zene megy, és nem feltételezik a nézőről, hogy az iq-ja a cipőméretét alulról közelíti.

régebben voltak ilyenek. kepes andrás apropóját nagyon szerettem. vagy a lehetetlen-t. de ezek szép csendben megszűntek.

vetélkedő-műsorok... na ez még egy szép bagázs. a múltkor otthon voltam, ott van tévé, anyámék nézik, majdnem 7x24-ben. igen izgalmas vetélkedő, 7 betűből rakjál ki egy értelmes szót, már csak 3 perc, a műsorvezető gyomrát a kihűlés fenyegette, mert egy másodpercre be nem fogta a száját, a kameraállvány és az objektív csapágyazása valszeg sokat kophatott, mert egy pillanatig nem állt meg a mozgása, de hívja most, mert aki 3 perc múlva hív, az nyer, 06-81-akármennyi, 240ft+áfa/hívás, és nyerhet vele... de ha nem nyer, akkor mi nyerünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.