Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4012) tesz-vesz123 válasza Navaren (#4011) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Vannak dolgok, amik bosszantúak iOS-ben is, tény. A hangokat szerintem katasztrófálisan kezeli. iMessage összevissza pittyeg, bluttyog, vinnyog. Viszont ez az SMS app is. :DDD Vagy némítás van (akkor semmilyen hangja nincs iMessage-nek, SMS-t sem jelzi), vagy minden hang marad... Inkább előbbinél maradtam. A tárcsázó és a kamera app hangját egyáltalán nem tudom kikapcsolni. Facebook Messengert is némítottam, de a jobb alsó sarokban, ha nyomva tartom a matricát ugyanúgy adja azt a fura lufi hangot. Eddig ezek zavaróak számomra (Androidon minden egyes hangot külön-külön lehet állítani minden appnál) és ugye nem lehet tenni semmit ellene, maximum átkapcsolom mute-ra a telefont, azt meg nem szeretném.

De ez csak egy kis apróság. Kárpótol, hogy vajsima a rendszer, az appok gyönyörűek és szintén vajsimán fut minden... Görgetek egyet a Facebookon, vagy Twitteren és szépen, folyékonyan "mennek" a posztok, majd lassan megáll a görgetés. A külalak is ott van! Tetszik, hogy minden ilyen tejüveges, áttetsző, még a billentyűzet is. Minden szinkronizál mindennel és még az appokat is felmenti iCloudba, a beállításaikkal együtt! Ilyen mai napig nincs Androidon. Nagyon szép az egész rendszer és működése.

#4010Zsolt_72 : Persze az Android is egy szuper rendszer, nem is degradálni kezdtem, csupán feltűntek ezek a dolgok. :D

Rage47: Hát, látod... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.