Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:41:00

LOGOUT.hu

Apple iPhone 11 Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) st3v3np3t3r válasza tesz-vesz123 (#3200) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:K

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3202) Multibit válasza tesz-vesz123 (#3189) üzenetére


Multibit
veterán

Látom mindenki menekül a Huaweitől
Nekem még megvan a Mate 9-em :D Különösebb bajom nincs vele. Ja, kis családomban ezen kívül még van két telefon, meg egy tablet, azok csutkások ;)

(#3203) Navaren válasza tesz-vesz123 (#3200) üzenetére


Navaren
aktív tag

A tapasztalatok ezt mutatják :). Ha pedig valahol elakadnál, vagy segítség kell, akkor írsz ide, és megpróbálunk segíteni.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#3204) vodrosjozsi válasza Navaren (#3194) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

huh ez most nekem is jól jött, köszönöm!
Na, jövőhéten nekem is megérkezik, pedig azt hittem, hogy a héten itt lesz :(

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3205) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Ha össze akarom számolni a kijelzőidőt,akkor az akkunál a tevékenység részeknél össze kell adni a kijelző bekapcsolva időket?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3206) icecave válasza st3v3np3t3r (#3205) üzenetére


icecave
nagyúr

Egy adott napon nulla órától éjfélig mutatja, nem töltéstől töltésig. Azt kell figyelembe venni. Tehát csak akkor kapsz valósat, ha mondjuk éjfélre töltöd fel, majd leveszed töltőről és elkezded használni lemerülésig az adott nap.

(#3207) st3v3np3t3r válasza icecave (#3206) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem másfél napja megy az első feltöltés...
Sze 23:35-től azóta nem töltöttem,most 18%...
Ha csütörtök 0:00-tól nézem,akkor kb.6óra kijelzőidőnél járok

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3208) icecave válasza st3v3np3t3r (#3207) üzenetére


icecave
nagyúr

Természetesen ha több nap fér bele a töltés után, akkor össze kell adogatni, az "alap" :)

Én már nem is figyelem, tudom, hogy bármire elég az akku, sokminden hiányzik droidban (Note 10+-ról jöttem vissza), de az akku és az IDLE fogyasztás,valamint a fényképek minősége nagy plusz ezen az oldalon (ezt tudtam is).

(#3209) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#3207) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

2ó13p alatt töltött fel 5%ról 100%ra... enyhébb melegedéssel kísérve

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3210) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#3180) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Holnap hozza a futár az órát, végül a 3-as szériát vettem és a különbségbõl pedig kijött egy airpods pro ami szerintem az egyik legjobb fūlbedugós izé'.

De itt most meg is állok, telefon + macbook pro 2020 (alap) + óra + airpods + eredeti 18W töltõ + tokok, kijelzõvédõ.... lassan elherdáltam egy elég jó autó árát....

A telefont egyelõre még a "barátság kötés" stádiumában vagyunk, de igéretes a jövõ . Nem tökéletes, de rendben van. 10 év után újra iOS. :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3211) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Sziasztok!
ma megérkezett a telefon, tök klafa minden.
egy kérdésem lenne: hogy lehet az ingyenes 4 hónapos apple music előfizut aktiválni?
Nekem csak 3at ajánl fel..

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3212) Rage47 válasza vodrosjozsi (#3211) üzenetére


Rage47
veterán

kóddal, nekem van még ha kell 1 priviben

(#3213) vodrosjozsi válasza Rage47 (#3212) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Megköszönném :)

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3214) Navaren válasza MiklosSaS (#3210) üzenetére


Navaren
aktív tag

Tisztességes pakk lett :). Remélem, beválnak.
Nekem csak sima AirPods (2. gen) van, mert én a "fülbedugós izéket" nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#3215) lmno válasza Navaren (#3214) üzenetére


lmno
őstag

Az Airpods Proban pont az a jó, hogy nem kell “agyba dugni”, mégis stabil, és jól szűri a külső zajokat. Baromi kényelmes.

[ Szerkesztve ]

(#3216) Navaren válasza lmno (#3215) üzenetére


Navaren
aktív tag

Értem, próbáltam, van is otthon (ajándék volt tavaly), nem szeretem.
Nem tehetek róla.



Biztos ortopéd füleim vannak :).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#3217) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Tudom hogy nem ide tartozik, de nálam valami nem működik az alias okoszisztemaval, telefonon aktivaltem a apple music 3 hónapos ingyenes kiqrobalast es az apple tv 1 eves ugyancsak ingyenes hozzaferest. MacBook-on pedig ujra fel ajánlja, amikor be akarok lepni akkor pedig csak toltoget órákon keresztül is. Pedig az apple rendben van...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3218) Rage47 válasza MiklosSaS (#3217) üzenetére


Rage47
veterán

hivd fel az ingyenes telefonszámukat, ha apple tv+ gondod van, segitökészek

(#3219) st3v3np3t3r válasza MiklosSaS (#3217) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez az apple tv akkor lenne igazán jó,ha lenne magyar szinkron is a filmekhez,nem csak felirat

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3220) Szabi® válasza st3v3np3t3r (#3219) üzenetére


Szabi®
addikt

Csomó film megvehető/kölcsönözhető magyar szinkronnal.És baromi jó minőségben vannak fent,szinte alap a 4K+HDR .
Én a The Morning Showt nem is tudnám szinkronosan nézni,jó ez így,és nagyon minőségiek a sorozatok .

[ Szerkesztve ]

(#3221) MiklosSaS válasza Rage47 (#3218) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem, most mar végre szinkronizálta a dolgokat. Csak most azt nem értem hogy ha 12 hónapig használhatom az apple tv-et akkor miért ker pénzt ha meg szeretnek nézni egy filmet. Most akkor 12 hónapig ingyenes, de mégsem ?! Ezt nem értem...vagy ilyen az apple.
Netflixen például fizetem a havi díjat es ott mindent barmikor megnézhetek es nem kernek pénzt semmiért...nem kell megvásárolni se kiberelni.

Magas ez nekem....fura ez a világ windows10 es Droid utan.... :U

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3222) Inarus válasza MiklosSaS (#3221) üzenetére


Inarus
addikt

Az Apple TV+ tartalmak ingyenesek. Maga az Apple TV továbbra sem altalanydijas.
"Magas ez nekem....fura ez a világ windows10 es Droid utan.... :U" Ezt meg nem is értem, sem a Microsoft, sem a Google nem kínál olyasmit mint a Netflix. Na jó, a Google de, a Youtube Originals tartalmakat, de a Play áruház filmjei ugyanúgy kölcsönzéssel vagy megvásárlással nézhetők meg. Szóval pont ugyanolyan konstrukció van ott is, mint az Apple TV-nél.

(#3223) st3v3np3t3r válasza Szabi® (#3220) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Elhiszem... de a netflix,hbo go meg telekom moziklub mellé az apple tv már felesleges szerintem,ahogy a Spotify és Tidal mellé az Apple Music.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3224) gabikiraly2


gabikiraly2
aktív tag

Sziasztok.
Feleségemnek szeretnék venni egy ilyen telót. Honnan érdemes rendelni? A szolgáltatós röghözkötés nem az én világom....
Köszönöm
Gábor

Csend a lelke mindennek!

(#3225) -secret- válasza gabikiraly2 (#3224) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

APR, szolgáltatótól is megveheted 1 összegben...

(#3226) Sgr_A válasza gabikiraly2 (#3224) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem bárhol ahol 1+1 év gari + szavatosságot adnak

(#3227) Navaren válasza MiklosSaS (#3221) üzenetére


Navaren
aktív tag

Az Apple TV és az Apple TV+ szolgáltatások nem ugyanazok. Nem mondom, hogy nem szerencsétlen sem az elnevezés, sem az, hogy közös App-ban fut, de attól még egyelőre így működik.
Itt érdemes utánaolvasni, mi micsoda.

Az Apple TV keretei közt megvenni és kölcsönözni lehet filmeket, sorozatokat, stb. Ez nem havidíjas, sosem volt és nem is lesz az.

Az Apple TV+ viszont egy Netflix/Amazon/Disney+ stb.-hez hasonló stream-szolgáltatás, amelyik viszont az.
Induláskor tavaly elég szegényes volt a kínálat, ezért promóciós keretek között minden új kütyühöz 12 hónapot adtak (és ezek szerint még adnak) ajándékba (A The morning Show, a See sorozatok, és a Greyhound film elég jó, érdemes azért rájuk pillantani).

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#3228) MiklosSaS válasza Navaren (#3227) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen, most már világos.

Köszönöm a tütelmet és segitséget!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#3229) EasyLife válasza Szabi® (#3220) üzenetére


EasyLife
aktív tag

Minőség rendben van, de a szinkron mind sztereó 192 kbps. :W

(#3230) vodrosjozsi válasza Szabi® (#3220) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Azt épp tegnap fejeztem be. Nagyon zsír volt :D

Más: azon röhögök, hogy az ikertesóm simán fel tudja oldani a telefonomat faceID-val. Pedig ez az SGS9+ nál képtelenség volt.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#3231) Kyller válasza vodrosjozsi (#3230) üzenetére


Kyller
senior tag

Ezt majd kipróbálom az ikertesómmal :)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#3232) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

szombat óta én is iPhone tulaj vagyok, életem első almás telefonja ez a 11-es. Még barátkozom vele, de eddig nagyon tetszik, az akku pedig bivaly :C

Abban kérném a tanácsotokat, hogy honnan érdemes hozzá kiegészítőket rendelni? Egy vezeték nélküli töltőt mindenképp szeretnék, de jól jönne egy Lightning-Jack átalakító is.

Köszi a válaszokat, előre is!

[ Szerkesztve ]

(#3233) -secret- válasza LacTom (#3232) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mindegy csak támogassa a qi szabványt a vezeték nélküli töltő ,az átalakító pedig az mfi tanúsítványt.

[ Szerkesztve ]

(#3234) tboldi válasza LacTom (#3232) üzenetére


tboldi
nagyúr

Qi töltőből gyakorlatilag mindegy, milyet választasz, az olcsóbbak is ugyanolyan jók, 7,5 W-nál többet úgy sem tud a telefon. Ha van a közeledben Ikea, akkor ott találsz 1500 Ft-ért is. Bár kábelt külön kell hozzá venni, amit szintén megtalálsz az Ikeában, a másfél méteres csak 995 Ft.

Átalakítóból meg szerintem érdemes gyárit venni, nem mindegyik utángyártott működik a telefonnal. Extreme Digital, Media Markt, iSTYLE, iCentre, meg a többi premium resellernél biztosan eredetit kapsz, 3000-3500 Ft.

[ Szerkesztve ]

(#3235) thedivision2 válasza LacTom (#3232) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Szia !

Én a 11-hez Borofone BQ 3-at használom vezeték nélküli töltésre, hibátlanul teszi a dolgát. Arra ügyelj, hogy legalább egy 2-2,4 A-es töltőfejet vegyél mellé, ha nincs. Átalakítóból pedig kizárólag gyárit ajánlanék, próbáltam utángyártottal, ráadásul ugyan annyiért vettem mint a gyárit utána (akkor csak az volt készleten), de szörnyű volt a hangminőség.

(#3236) esbii22


esbii22
őstag

Nemsokára én is csatlakozom egy 128 GB - os verzióval :DD
Egy ideje követem a topikot, ahogy látom, meg olvastam üzemidőre nincs panasz. Főként messenger meg böngészőt szoktam használni, esténként meg egy pici YouTube is szokott lenni. Gond nélkül kihúzza az egy napot szerintem.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3237) lmno válasza esbii22 (#3236) üzenetére


lmno
őstag

Úgy kettőt is.
Kérdés a “pici Youtube” mit jelent :)

[ Szerkesztve ]

(#3238) esbii22 válasza lmno (#3237) üzenetére


esbii22
őstag

Nem számottevő, max fél órák, de van h par napig nem is használom :)

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3239) LacTom válasza esbii22 (#3238) üzenetére


LacTom
csendes tag

Szia,

csak viszonyítás képpen: vasárnap este 8-kor vettem le töltőről, 98%-on. Másnap nap közben munka közben csak mérsékelten nyomogattam (de azért piszkáltam, mégis csak új telefon élmény van 🙂) és összeségében kb. 1 órát filmeztem rajta estig. Hétfő este 19:45-kor 54%-on raktam újra töltőre.

Tényleg bika lett az üzemidő :R

(#3240) esbii22 válasza LacTom (#3239) üzenetére


esbii22
őstag

Fuu de tetszenek ezek a válaszok, egy megváltás lesz az S9 és az android után.

Most már csak az új széria az amit megvárok mert szerintem valamennyit csökken az ára, novemberben meg lejár a hűségem, így akkor kiis tudom hozni. :))

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#3241) drill***


drill***
csendes tag

Sziasztok,
a véleményetekre lennék kíváncsi, amit előre is megköszönnék. Egyszer már kérdeztem itt, akkor nem válaszolt senki, hátha most....
Garanciában cseréltek telót, az újat hétvégén vehettük át. Ami azonnal furcsa volt, hogy a telefont egy irattatró bugyiban hozták. Mi egyből áttettük a dobozba, úgy vittük el. Otthon kivettük és jött a hidegzuhany, a telefon oldala sérült volt. Telefon Istyleba vissza, majd nagy meglepetésünkre azt mondta a srác, hogy sajnos ilyen előfordul, mivel ők nem dobozban szállítják és így könnyen megsérül. Nem mertem megkérdezni, hogy a dobozban való szállítás fel sem merül? Egy nejlonzacskótól azért többet érdemelne...
A srác azt mondta, hogy nem az ő területe, (hétvégén nincs szerviz), de valszeg cserélni fogják, majd értesítenek.
Most jött az e-mail, hogy a telefont javítani fogják, ami kb. 8-10 munkanap. Szóval nincs csere.
Szép....hogy lesz egy javított telefonunk és mindez nem a mi hibánkból.
Ami nyugtalanít még az az, hogy a sérülés totál a kijelző üveg találkozásánál van. Ha ott is van valami mikrosérülés, akkor gondolom sanszos, hogy idővel tovább “indul”. Aztán kijelzőt meg majd cseréltethetek 100E-ért.

Garanciális cserével valakinek van tapasztalata, ez tényleg így megy?
Elég durva, hogy az ember ennyire ki van szolgáltatva.
Bocsi, hogy hosszú lettem, de totál el vagyok keseredve. :(

[ Szerkesztve ]

(#3242) Norbi. válasza drill*** (#3241) üzenetére


Norbi.
őstag

Azt irjak, mindig, hogy javitas, fodarab csere, vagy hasonlot. Attol meg lehet, hogy kicsereltek.

(#3243) drill*** válasza Norbi. (#3242) üzenetére


drill***
csendes tag

Igen, ezt én is észre vettem, hogy sablon levelet használnak. Először tényleg fődarab csere történt, az 3 nap volt. (Látszott is rajta, hogy egy teljesen új telefon, amit kaptam, csak hát a sérülés rajta...) De most azt írták, hogy a telefont továbbították az Apple európai javító központjába, ahol a javítás 8-10 munkanapot vesz majd igénybe.
Szóval sajnos ezennel tuti, hogy javítva lesz. :(

(#3244) B.i.L válasza drill*** (#3243) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ne hogy hagyd magad,új,az új...ott nincs helye a serülésnek.
nekem is cseréltek telefont i11,fullos biztosítás volt rajta,és micro karc sem volt rajta.Ez nonsense. :N

Horgászni mentem...B.i.L

(#3245) Norbi. válasza drill*** (#3243) üzenetére


Norbi.
őstag

Persze, az ilyet tovabb kell kuldeniuk. Ebbol nem ertem, miert hiszed azt, hogy tuti javitjak. Hivatalosan ugye nem uj telot kapsz, hanem felujitottat/javitottat, ezert irjak mindig, hogy javitas.

(#3246) drill*** válasza B.i.L (#3244) üzenetére


drill***
csendes tag

De mit tegyek? Hogy tudnám elérni, hogy tényleg újat adjanak és ne azt, amin csinálnak egy hátlap cserét?

Az előzmény annyi -csak hogy most már kerek legyen a sztori-, hogy azért ítélték meg a fődarab cserét, mert nem lehetett javítani, olyan hibája volt az eredeti telefonnak.

(#3247) drill*** válasza Norbi. (#3245) üzenetére


drill***
csendes tag

Most vasárnap mikor a sérült telefont visszavittük erre rákérdeztem. Azt mondták, hogy a fődarab csere minden esetben egy vadiúj (doboz nélküli) telefont jelent. Amit én kaptam az is az, csak sajnos szállítás közben megsérült. Tényleg teljesen karcmentes, tehát vadonatúj volt, ezzel nem volt baj, csak azzal, hogy (gondolom) valaminek nekiütötték szállítás közben.
Egyébként úgy vittük vissza az Istyleba, hogy még be sem üzemeltük.

(#3248) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

kint a 13.7....

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#3249) B.i.L válasza drill*** (#3246) üzenetére


B.i.L
senior tag

Át se vetted volna...kitalálunk valamit,mert igy a következő javításnál meg fogják vonni a garanciát.

Horgászni mentem...B.i.L

(#3250) drill*** válasza B.i.L (#3249) üzenetére


drill***
csendes tag

Igazad van, utólag én is arra gondoltam, hogy át se kellett volna venni. De voltam olyan naív, hogy azt hittem, hogy ha kapok egy új telefont, az olyan lesz, mint amikor a dobozból előveszem. Nem pedig, amit a szállítás megviselt.

Amúgy nem értettem azt sem, hogy a garancia időtartama végére ők november 25-öt írtak arra a papírra, amit a telefonnal együtt átadtak. Hogy ez hogy jött ki nekik?
Erre rákérdeztem és azt mondta a srác, hogy az eredeti garancia idő marad, kivéve, ha az 3 hónapon belül lejár, mert akkor egy kis idő még rátevődik. Erdetileg október 12-én járt volna le. Azért csak 1 éves a gari, mert külföldön lett vásárolva (Bécs, Apple bolt).

Na mindegy, ez egy megfejthetetlen sztori. :(
Ha esetleg van valami ötleted, azt nagyon-nagyon megköszönöm Neked.
...és az is tökéletes, ha priviben írsz, a többieket nem szeretném már zavarni ezzel az üggyel.

Köszi még egyszer!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.