Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) scyllarus válasza tkiceg (#100) üzenetére


scyllarus
veterán

Teszten összemérték Polar M400-as sportórával és a hozzá való, Polar H10-es mellkaspántos pulzusmérővel és kifejezetten pontosnak találták (foci közben, ami ugye tök változó terhelést ad)
Mivel az elégetett kalóriát is ebből számolja, így ha ez pontatlan, akkor ez okozza a kalóriaszámítás pontatlanságát is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#102) SsPL711 válasza tkiceg (#100) üzenetére


SsPL711
őstag

Tuti, hogy annyit aludtam.
Pontosan mutatja a lefekvés és a felkelés időpontját. Számold ki.
(Nem akarok senkit kiakasztani, szabadságon vagyok csak azért ennyi)
Pontosan mutatja szerintem a pulzust is, de nem mértem össze az orvosi eszközömmel.

Kérdeztem korábban is, hogy a profil beállításaid megfelelnek a valóságnak, életkor, magasság, súly, nem...más asszem nincs?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#103) SsPL711 válasza tkiceg (#100) üzenetére


SsPL711
őstag

Milyen Health verzióval használod?
Milyen FW verzió van az órán?
Van olyan, hogy UK régiós?
A UK az nem a Global-al vagy EU-val megegyező?
Azt kéne tudni, hogy van e bármi különbség a UK és Global vagy EU verziók közt.
(szoftver vagy hardver esetleg)

És még egy dolog jutott eszembe, tetoválás van a kezeden ott ahol a pulzusmérő szeretne érzékelni? :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#104) scyllarus válasza SsPL711 (#103) üzenetére


scyllarus
veterán

A tetoválás az Apple Watch-t leszámítva minden érzékelőt kifektet.
A Huawei óráinál tuti így van, perecektől az órákig sokszor hallottam már erről.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#105) SsPL711 válasza scyllarus (#104) üzenetére


SsPL711
őstag

Minden eshetőséget számításba kell venni. :)

Nem hiszem, hogy ilyen nagy különbségek lennének a UK piacra szánt és az EU vagy Globál eszközök között.
És ez a tetoválás probléma párszor feljött már más típusoknál is.
Volt akinek emiatt elkellett adnia, vagy vissza vinni.

Előbb utóbb kiderül, hogy neki miért okoz csalódást ez az eszköz.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#106) scyllarus válasza SsPL711 (#105) üzenetére


scyllarus
veterán

És gyorsan letesztelhető, ha a másik kézen nincs tetoválás :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#107) tkiceg válasza SsPL711 (#102) üzenetére


tkiceg
csendes tag

Igen, minden beállítás el van pontosan végezve :)
Nálam is, és a másik 2 itteni ismerősömnél is be volt akik beruháztak erre az órára és ugyanezeket tapasztalták. Nincs tetoválásom sem. Nyilván nem azért kérdeztem hogy tuti annyit aludtál e, mert soknak találom vagy nem látom a lefekvés ill kelési időt mikor ott mutatja egyértelműen, esetleg nem tudnék számolni :N
Mindenesetre azért köszönöm :K

[ Szerkesztve ]

(#108) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

használja valaki iPhone-nal? Mik a tapasztalatok? Az iOS-os alkalmazás is tudja minden funkcióját?

Tetszik ez az óra, viszont i11-én van, ezért érdekelne.

Köszönöm előre is a válaszokat!

(#109) scyllarus válasza LacTom (#108) üzenetére


scyllarus
veterán

Az IOS-os alkalmazás borzasztó fapados.
Ha megnézed a Storeban, 2,4-en áll, és a leggyakoribb minősítés a "too basic"

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#110) SsPL711 válasza LacTom (#108) üzenetére


SsPL711
őstag

Óra számlapot se tudsz változtatni az iOS-es Health app-al.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#111) Valzor


Valzor
aktív tag

Sziasztok!

Nagyon szemezek ezzel az órával és azt szeretném kérdezni, hogy az értesítéseket mennyire kezeli jól a gyakorlatban? A hozzá tartozó telefonos app-ban gondolom beállítható, hogy mely alkalmazások értesítéseit engedje át. Előre is köszi a választ!

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#112) scyllarus válasza Valzor (#111) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, beállítható. A tesztekben felhozzák, hogy nem csoportosítva vannak az órán, de én el sem tudom képzelni, az miért lenne jó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#113) Valzor válasza scyllarus (#112) üzenetére


Valzor
aktív tag

Köszi a választ! A csoportosítás Nekem se létszükség.
Azt olvastam még, hogy ez is tudja a folyamatos pulzus mérést, viszont gondolom tud riasztani is ha valami gond lenne?

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#114) scyllarus válasza Valzor (#113) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen és igen. Te állítod be a healthben, hogy riasszon-e, és ha igen, milyen értéknél.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#115) consono


consono
nagyúr

Úgy tűnik ebből is van Honor verzió: [link]

"In God we trust. All others must bring data"

(#116) scyllarus válasza consono (#115) üzenetére


scyllarus
veterán

Van, persze. A legnagyobb különbség, hogy a Honorban nincs GPS.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#117) magmakamra


magmakamra
csendes újonc

Sziasztok, az lehet hogy IOS-ban nem működik? Feltelepítettük az iphonera a Huawei Health alkalmazást, probléma nélkül párosítottuk az órát. Viszont sziknronizálni nem sikerül. Pontosan nem is tudom hogy hogyan kellene de azt hiszem hogy csak lefele kell húzni a képernyőt. Ha ezt csinálom akkor mintha gondolkodna de nem történi semmi.

(#118) scyllarus válasza magmakamra (#117) üzenetére


scyllarus
veterán

De, működnie kell. Erősen fapados az IOS app, de működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#119) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok, használja valaki iPhone-nal ezt az órát? Mik a tapasztalatok?

Tudom, hogy iOS-on kicsit leegyszerűsített a HUAWEI Health app, de igazából nem érdekel, hogy nem tudok speckó óralapot beállítani, inkább a funkciókra vagyok kiváncsi.

Köszi!

(#120) scyllarus válasza LacTom (#119) üzenetére


scyllarus
veterán

Mire vagy kíváncsi? Watch Fitem ugyan (még) nincs, de Huawei órám van. A legtöbb funkció úgyis az órán magán megy, mi az, ami a Healthből kellene?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#121) Bibby


Bibby
addikt

A neten látott képekhez képest nekem az alvásfigyelésben nincs ilyen szöveges értékelés. Nem mintha olyan nagyon fontos lenne, de lehet azért mert erre nincs fordítás, és angolul lenne?

Ελευθερια η θανατος

(#122) scyllarus válasza Bibby (#121) üzenetére


scyllarus
veterán

Olyan nekem sincs (Honor Watch Magic).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#123) LacTom válasza scyllarus (#116) üzenetére


LacTom
csendes tag

Szia, ebben biztos vagy, hogy a Honor-ban nincs GPS?

Több oldalon is úgy van feltüntetve a specifikációknál, hogy GPS-es.

(#124) scyllarus válasza LacTom (#123) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, mindenhol ezt írják. A telefonét használja, ha van kapcsolat, de sajátja nincs.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#125) LacTom válasza scyllarus (#124) üzenetére


LacTom
csendes tag

Akkor nagyon más oldalakat nézünk, mert én meg minden oldalon azt látom a spec-eknél, hogy GPS: Yes 😀

(#126) scyllarus válasza LacTom (#125) üzenetére


scyllarus
veterán

Assisted GPS. Azaz a telóét használja.
"That’s partly because there are still some important features missing, such as built-in GPS "
"The lack of onboard GPS "
"No built-in GPS"
A speci listák gyakran korán elkészülnek, amikor nem ismerik még a valós adatokat.
A fenti részletek tesztekből vannak.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#127) verser233


verser233
senior tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van itt olyan aki Xiaomi telefonnal használja? Van vele valami gond?

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#128) SsPL711 válasza verser233 (#127) üzenetére


SsPL711
őstag

Én azzal használom.
És van vele gondom.
Nem csatlakozik vissza automatikusan, elég gyakran előfordul. Vagy ledobja a kapcsolatot.
A honor órámmal nem csinálja ezt a telefon.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#129) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Sziasztok!
Következőben kérném a segítségeteket:
* Hol lehet másik színű vagy akár fazonú szíjat venni az órához?
* Samsung A50+Huawei health esetén hívást kijelzi, de a híváson kívül más értesítést nem jelez. Egészség alkalmazáson belül kijelölve az értesítések az appoknál, illetve Samsung akksi optimalizálás is kikapcsolva az Egészség alkalmazásnál. Óra ,, Értesítések" menüpontban viszont ott vannak az értesítések, csak az óra nem mutatja amikor kellene :)
Köszönöm

(#130) verser233 válasza SsPL711 (#128) üzenetére


verser233
senior tag

köszönöm

https://hogyantipp.com - Okoseszköz tippek, trükkök, mobilos háttérképek

(#131) scyllarus válasza ViTToRe (#129) üzenetére


scyllarus
veterán

Mivel nem standard gyorszáras, és relatíve új cucc, még sehol.
Ahogy látom, népszerű lett a típus, nemsokára biztos lesz ezerféle. A Honor Band-eknek van hasonló rögzítési megoldása, azokhoz is van rengeteg féle, ezt is megoldják majd.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#132) ViTToRe válasza scyllarus (#131) üzenetére


ViTToRe
aktív tag

Köszönöm. Például a gyári fekete szíj is jó lenne - de azt sem kapni sehol külön :)

Értesítésre van esetleg valami ötlet? Azt nem tartom valószínűnek, hogy egy bejövő értesítést (sms / messenger) rezgéssel párosítva ne jelenítsen meg.

(#133) scyllarus válasza ViTToRe (#132) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom se Fitem (még :) ) sem Samu telefonom nincs. Nekem a Honor órám a Honor telóval hibamentesen működik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#134) Bibby válasza ViTToRe (#132) üzenetére


Bibby
addikt

Megjelenít mindent teljesen jól. De nekem Huawei telefonom van. Mondjuk ez minden mással is kell hogy működjön. Első körben szerintem próbáld ki egy másik telefonnal.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#135) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Kapásból korlátozás, hogy HMS-es mobilokon nem érhető el a Google térképnézete, sem mondjuk a Turistautak.hu rajzolata

ez alapján gms-es készülékeken támogatja a gmaps api-t? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#136) scyllarus válasza Mr.Csizmás (#135) üzenetére


scyllarus
veterán

Valószínűleg, mivel GPS-es aktivitásnál valamilyen, a Google Térképekre igen hasonlító felületre rajzolja az útvonalat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#137) Mr.Csizmás válasza scyllarus (#136) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:R

tegnap este vettem egy zöldet, csak még nem "költöztem át" a mi band 4-ről, és du 5-ig nem vagyok otthon, addig rágott volna az ideg :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#138) Bibby


Bibby
addikt

Egyébként megjelentek a fizetős óraszámlapok, szerintem egy vicc... ki az aki képes kiadni ilyen hülyeségre ötszáz forintot? De még a 130 forintosra sem.
A legnagyobb gond hogy a számlapos bolt struktúrája is elcseszett, nem lehet simán kiválasztani az ingyeneseket.

Ελευθερια η θανατος

(#139) scyllarus válasza Bibby (#138) üzenetére


scyllarus
veterán

Az alap kínálattól függ. Nekem pl. a Honor Watch Magicen az alapok elég vacakok, többet is vettem már rá.
Nem igaz, teljesen külön kategóriában vannak az ingyenesek a boltban...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#140) SsPL711


SsPL711
őstag

Hol van nektek ez a watchface áruház?
Honor vagy Huawei telefonotok van?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#141) scyllarus válasza SsPL711 (#140) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, Honor. De a saját topikban olvastam, már Xiaomi telefonra is megjött, egy darabig valóban nem volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#142) Bibby válasza SsPL711 (#140) üzenetére


Bibby
addikt

scyllarus: nem tudom mire gondolsz, ezen van egy free kategória, de abban nincs benne az összes, meg sem lehet nyitni külön, és nem is látod melyik az új belőle.

Ελευθερια η θανατος

(#143) SsPL711 válasza scyllarus (#141) üzenetére


SsPL711
őstag

Nekem csak az ingyeneseket mutatja meg a sporty kategóriából ha rányomok a Huawei watch face hírdetésre az óra számlapok felett. :W

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#144) SsPL711 válasza Bibby (#142) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi, de ennyire nem vagyok amatőr.
Sejtem hol kéne keresni.
De, nekem ott nincs olyasmi amiről beszéltek csak egy kategória az is ingyenesek és nem sok.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#145) scyllarus válasza Bibby (#142) üzenetére


scyllarus
veterán

És tényleg, megint változtattak. :(
Bocsánat, pár napja még megnyitható volt a free, úgy, ahogy a többi.
Nem szoktam már nézni,ezt a kategóriát, vagy veszek fizetőset, vagy ingyeneset a másik telómról töltök, ahol kínai ID-val vagyok bejelentkezve, és több-jobb az ingyenes.
Az a trükk, hogy az egészség app verziója nem változik, mégis variálnak benne.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#146) Bibby válasza SsPL711 (#144) üzenetére


Bibby
addikt

Így néz ki, és sok van még.
10.1.2.553 az egészség app verziója.

Ελευθερια η θανατος

(#147) SsPL711 válasza Bibby (#146) üzenetére


SsPL711
őstag

Köszi, megtaláltam.
A gyerekemnek ugyan ilyen Watch Fitvan és huawei mobilja.
Ott kicsit máshogy hozza a számlapokat, mint Xiaomi-n.
Nekem nincs fizetős a listában, sehol.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#148) scyllarus válasza SsPL711 (#147) üzenetére


scyllarus
veterán

11.03-án jelezték többen, hogy megkapták a számlapboltot nem Huawei mobilra. Az egyik biztosan Xiaomi volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#149) bb0t válasza Bibby (#146) üzenetére


bb0t
senior tag
LOGOUT blog (1)

S10e-m van és nekem sem hozza a fizetős számlapokat. Képre kattintva nekem is csak Sporty kategória jön be. :W

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#150) doongoo


doongoo
addikt

Sziasztok,
a feleségemnek vettem egy ilyen kütyüt. Egy Galaxy A50-nel használja. Minden okés eddig, de a ciklusnaptárat szeretné rajta még beüzemelni. Ehhez kellene a HMS Core legújabb verziója (4.0.0. vagy újabb kéne), ezt írja a Health apk. Le is töltöttem APKMirror-ról a legfrissebb verziót (5.4 talán), de hiába telepítem, egyfolytában megáll a telefonon (mármint a HMS Core). Próbáltam már cache törlést, újraindítást, minden engedély megadását és úgy újra, de a vége sajnos mindig ugyanaz: a HMS Core állandóan leáll. Emiatt nem megy a cilusnaptár életre keltése. Valaki jár/járt esetleg hasonló cipőben?
Érdekelne a megoldás. Előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.