Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) laci1892 válasza jocee91 (#600) üzenetére


laci1892
senior tag

A biztonság alkalmazáson belüli beállítás ötlete segített. Köszönöm :R

Igaz amúgy nem Huawei, hanem honor band 6 de.... Mi band 5 után hatalmas megváltás ez a képernyő méret. Okosórát nem szerették volna, ez viszont pont a kettő között van. Teljesen jó.

(#602) Lami66 válasza Lami66 (#559) üzenetére


Lami66
őstag

Tartós üzemidő mérés teljes feltöltéstől 4%-ig merülésel.
Feltöltve szept 23 este
4%-ra merülve okt 2 este.
Ez 9 nap. Nincs benne edzés, nem ment gps.
Ezeken kívül ment minden, automata fényerőés egy hétig reggeli ébresztés rezgéssel.

(#603) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Aki Samsung-gal használja mik a tapasztalatok?
Pl.gps,pulzus,véroxigén, alvás monitorozás menynyire pontos?
Értesítések jönnek rendesen?
A folyamatos véroxigén mérést tudja?
Köszönöm előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

(#604) Neleta válasza gyuri2008 (#603) üzenetére


Neleta
tag

Igen, minden ok. A stresszvizsgálat néha kihagy, de az lehet, másnál is.

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#605) unravel válasza Neleta (#604) üzenetére


unravel
őstag

A stresszvizsgálat néha kihagy
:W :W :W :W :W :W
:)

¯\_(ツ)_/¯

(#606) Black_Raven válasza Neleta (#604) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pár apró dologról elfeledkeztél::
"Az óra nem tudja pontosan érzékelni a stressz-szintet edzés közben vagy akkor, ha túl sokat mozgatja a csuklóját. Ebben az esetben az óra nem végez stresszvizsgálatot."--by HUAWEI :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#607) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A gps jelet hamar megtalálja?
Nem a belvárosban lakom.

[ Szerkesztve ]

(#608) Neleta válasza Black_Raven (#606) üzenetére


Neleta
tag

Na, szép! :DDD
Úgyis tudom mikor vagyok stresszes ;], igazából csak poén visszanezni. :)

GPS, belvárosban sokszor siralmas, kb. 5 perc is van, hogy nem jön be a hazakon keresztül a jel, szabad téren egyből, akkor kb. 3 masodperc.

[ Szerkesztve ]

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#609) Neleta válasza Lami66 (#602) üzenetére


Neleta
tag

Jól bírja. :CKoszi, hogy letesztelted. :R
Nekem ilyen használattal kb. 7 nap lenne, de nyilván nem hagyom addig lemerulni. Valszeg az enyémnek alapból rosszabb az akksiideje, ami elég gáz, mert egyformán kéne azért működnie mindnek.

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#610) Black_Raven válasza Neleta (#609) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gyengébb akksi megoldása= gari? ;)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#611) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Miért nem frissít?
Állandóan azt irja ki,hogy a bluetooth kapcsolat megszakítva.

(#612) gyuri2008 válasza Neleta (#389) üzenetére


gyuri2008
veterán

Sikerült a frissítés?

(#613) gyuri2008 válasza Neleta (#609) üzenetére


gyuri2008
veterán

Meg van a hiba.
Valamiért android 11-en nem frissített.
Egy régi J7 2016 telefonomra 8.1.0-es android van rajta, felraktam az egészség appot a play áruházból majd párosítottam és egyből felrakott 3 db frissítést. :C
Majd visszaraktam a 11-es androidos Samsung telefonomba,párosítottam és minden jó lett.
Magyar nyelvű számlap van erre a pántra?
Nem a gyáriakra gondoltam,pl a Wisdom2

[ Szerkesztve ]

(#614) Lami66


Lami66
őstag

Néha ránézek a számlap választékra. Utolsó alkalommal nem kellett volna. Akadnak nagyon jó számlapok is, de az árak kezdenek elszállni. Már 1040 Ft-ért is lehet számlapot venni. Az 520 forintosból is elég sok van. Nem vagyok csóró, de ezeket már sokallom.

(#615) unravel válasza Lami66 (#614) üzenetére


unravel
őstag

Nemrég vettem számlapot az 520 ftos kategóriából.
Megtetszett hogy mennyi adat rajta van. Kb az összes amit az óra tud.
Használat közben derült ki, hogy tök fölösleges egyszerre ennyi mindent megjeleníteni. :)

¯\_(ツ)_/¯

(#616) Lami66 válasza unravel (#615) üzenetére


Lami66
őstag

Sokinformációs számlapból már van több is. Némelyik tényleg túlzásba esik. Most inkább egy egyszerűt vettem.

(#617) unravel válasza Lami66 (#616) üzenetére


unravel
őstag

Nekem ez tetszett meg: [kép]
De annyi infó van rajta , hogy mindig eltűnt idő előtt és ez bosszantó lett.

¯\_(ツ)_/¯

(#618) Black_Raven válasza unravel (#617) üzenetére


Black_Raven
veterán

Aki azt akarja hogy 4 nap alatt lemerüljön, ilyen full info óralapot kell használni. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#619) Tutu7030 válasza unravel (#615) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én ezt használom, annyi módosítással, hogy az alsó két kört töröltem,a jobb felső helyére meg kitettem a pulzust.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#620) jocee91


jocee91
csendes tag

íme az én "kollekcióm":

Nem szeretem a brutál túlzsúfolt számlapokat. Nekem nagy lényeg az idő, leginkább óraként használom az... órát :D , ezek mindegyike könnyen olvasható. Kivéve az utsót. :DD

Akksiidőről nyilatkozva, nekem stressz + hr mérés bekapcsolva, viszont alvás és spo2 nélkül (este leveszem), kb. 1 óra gps-el ment 8 napot (9% maradt). Legutóbbi töltéssel ugyanez, viszont 2 óra gps-el (4x30 perc bringa) ment 7 és fél napot (15% maradt). Elég sokat nézegetem és nyomkodom, szerintem nagyjából a Huawei szerint jelölt 50 értesítést és 500 kézemelést lefedem naponta.

A 10-12 napot továbbra se tudom, hogy lehet belőle kihozni szóval én inkább Neleta táborába tartozok, ha mindent bekapcsolnék alvás és satöbbi akkor nekem is inkább 6-7 nap lenne.

Mivel mindegyik akksi gondolom eltér a gyártási folyamat és a technológia miatt, szerintem a 6 nap is reális, több tesztben is aktív használat mellett írnak inkább 7 nap körüli időt mint 10 napot. Garanciába szerintem ezt nem lehet behúzni, ha egy-két nap alatt eldobná magát az oké, de a 6-7 nap közel van a gyári specifikációhoz.

GPS kérdésre reagálva, én eléggé külterületen lakok, connected GPS (teló ikon jelzi) 5-10mp alatt megvan, ha csak az órát próbálom bt kapcsolat nélkül saját GPS-t akkor több, de 1 perc alatt bőven.

Stressz vizsgálatot csak akkor mér automatán, ha nyugalomban vagy. Mivel (ha jól tudom) a szívfreki változásaiból és a nyugalmi pulzusból próbál következtetni, edzés vagy bármilyen mozgás közben (pl. csak séta is) meg se próbálja. Nekem elég pontatlan, próbálom majd újrakalibrálni. Tegnap egy email miatt az egész estém értelmetlen levegő bámulással és gondolatok pörgetésével telt ő meg azt mondta hogy tökre nyugodt vagyok. :N

[ Szerkesztve ]

(#621) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Lassan búcsúzom a topiktól. Mindenkinek sok örömöt az órához, én elégedett voltam vele. Örülök hogy itt lehettem. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#622) jocee91 válasza Black_Raven (#621) üzenetére


jocee91
csendes tag

Köszönjük a sok segítséget és infot! :)

(#623) Black_Raven válasza jocee91 (#622) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Szivesen, bármikor segitek ha tudok. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#624) jocee91


jocee91
csendes tag

Egy kis update óraface creator ügyben. Újra nekifutottam ennek a kérdésnek és találtam egy emberkét aki fejlesztett egy normális, minden órát támogató watchface creatort. Igen, benne van a watch fit is és mindent tud amit a huawei saját kis "béta" design creatorja. Még többet is, image optimizer, google fonts, automata preview generálás, stb.

5 Euróért lehet nyomni egy buymeacoffeet és cserébe örök hozzáférést kapsz a jelenlegi és későbbi szoftververziókhoz is. A modolt app is benne van a könyvtárban így ezt sem kell levadászni. Azt még nem döntöttem el, hogy akarok e a modolt appal szenvedni (ráadásul huawei telóm van... :W ), de ennyit bőven megér ez az app ha valaki óralapokat akar gyártani, ráadásul van benne egy csomó, előre betöltött asset. Adnak mellé még több ezer asset fájlt, amit külön kell letölteni mondjuk.

Akit esetleg érdekel:
https://www.buymeacoffee.com/facemaker

(#625) jocee91 válasza jocee91 (#624) üzenetére


jocee91
csendes tag

Áh, muszáj volt kipróbálnom. Most kezdődik a legyen kicsit nagyobb ez, kicsit nagyobb az, nem jó a szín, exportálás 80,000x, upload, törlés, pislogok és megint hétfő. :O :D

Amúgy relatíve egyszerű volt. Export után megkerestem egy régebbi tartaléktelót itthon (Redmi 7A), ráment a mod app. Nem kellett hozzá Kínai ID. Csak párosít és ráküld, tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#626) jocee91


jocee91
csendes tag

Nem tudom ki ismeri (ki nem??) Vidman PC-s videóját, de "jajj ne.." :DD

(#627) Lami66 válasza jocee91 (#626) üzenetére


Lami66
őstag

Ha beindul nálad a számlapgyártás, topiktársak kapnak kedvezményt? :D

(#628) jocee91 válasza Lami66 (#627) üzenetére


jocee91
csendes tag

Szalagon talán nem, de egy két jó saját ötletet meg fogok csinálni. Illetve, shopban lévő jó elképzelésekhez fogok hozzányúlni és megcsinálni őket (szerintem) jobbra. Aki szeretné, nagyon szívesen elküldöm bármelyiket ingyen, mert ezeket elsősorban magamnak csinálom, nem azért, hogy pénzt keressek belőle. :) Amit lehet, felrakok a shopba is majd.

Egy példa:

Shopban jelenleg kapható jó elképzelés (egyébként megvettem ezt is)

Saját szemhez és funció igényekhez szabott saját gyártmány, de stílusban hasonló :D :

[ Szerkesztve ]

(#629) jocee91


jocee91
csendes tag

Na nekem is befutott az extra szíj. Sötétkék.

Néhány tapasztalat aki hasonlóra vetemedik:
1. Ha jól láttam kb. minden szíj 3 ilyen kis ajándék pöcökkel (zárral) jön meg egy "szerszámmal".
2. Pöckök sokkal feszesebbek és szorosabban csatlakoznak, mint a gyáriak.
3. Kis szerszámot felejtsd el. Egy lapos (és tényleg lapos) fém csavarhúzóval (2mm) sokkal jobban jársz, mégha picit meg is nyomja a hátlapot. Sokkal mélyebben be lehet vele nyúlni ezzel több erőt könnyebben lehet rátolni.
4. Fület kifele óvatosan, fogni kell, könnyen elpattan.

Kíváncsiságból többször leszedtem/felraktam ma a szíjat, elég gyorsan megy a folyamat. Kis szerszám ahogy mondtam semmit nem ér, kb. 3 használat után eltört a teteje. Maradék hegyével próbálkoztam (mondván hogy műanyag a műanyagon mégiscsak jobb), katasztrofális eredményekkel, többszöri feszegetés után nagy csattanással ugrott be a helyére, fül meg repült kifele. Fél órát kerestem a szőnyegben. :D

Kíváncsi lennék, hogy ez az "erőszakos" bepattanás maradéka-e. Másnak is ilyen? :F Inkább tűnik gyártási hibának/sorjának. Nem törés vagy lyuk, csak furán néz ki és pont ide csattant a műanyag eszköz kb.

Amúgy elég kemény a tok, szóval nem tudom elképzelni, hogy műanyag a műanyagon ilyet okozzon... Fém csavarhúzó nyoma is alig látszik.

Egyébként maga a szíj elég jó bár érezhető a szilikon (ali) és a fluorelasztomer (elegant gyári) közti különbség! Azt hittem marketing duma, de nem, tényleg más anyaga van a gyárinak, puhább, pontosabban máshogy puhább, nehéz elmagyarázni. :D

[ Szerkesztve ]

(#630) Neleta válasza jocee91 (#629) üzenetére


Neleta
tag

Nekem a szíjcsere nem jelentett eddig soha problémát, pedig 4 hónapja használom, átlagosan napi 1-szer cserélem, és még az eredeti pöcök van benne, nem is kellett másikra cserélnem.
Rengeteg új szíjam van, úgyhogy hozzá kaptam bőven ajándék pöcköket, illetve műanyag kiszedőket is. Azzal is szépen lehet cserélni, de én ilyet használok:

A kép jobb oldalán lévő utolsó kis eszközt használom, "bőrfeltoló mini lapát" a neve.
Középen nyúlok alá a pöcöknek, így semmi nem sérül. Ahogy írtam, pár másodperces művelet.

Szíj minősége:
A kínai a sima Fithez viszonyítva ugyanolyan jó, ha nem jobb. Elegant minősége viszont jobb a simánál, azért Elegant. ;)

Szép sötétkék, szerintem nekem is ilyen. :) Nálam is megérkezett múlt héten épségben már a két szíj, illetve a 3 féle (arany, ezüst, rosegold színű) védőtok is.

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#631) Black_Raven válasza Neleta (#630) üzenetére


Black_Raven
veterán

Védőtokban tehetnél fel képet, mondjuk én soha nem tennék rá tokot semmire. Köszi. Nem adtam el én sem a Fitet, meggondoltam magam. :D Most tartalék játékosként épp ma játszik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#632) jocee91 válasza Neleta (#630) üzenetére


jocee91
csendes tag

Átlagban? Akkor van, hogy napi többször cseréled? :D

Majd ha legközelebb csinálod lősz nekem egy fotót az aljáról? :) Csak kíváncsiságból.

Egyébként igen, nem tudom milyen a sima edition gyári de nagyon kényelmes az alis is. Rendes szilikon, nem bántja a bőrt egyáltalán. Simán rajtam van egész nap és éjszaka is kényelmes.

Egyébként nem annyira sötékék mint a képeken, féltem hogy annyira sötét lesz, de pont tökéletes. :)

Nekem ez vált be. Pont belefér ahova kell és tökéletesen alá tudok vele nyúlni. Maga a csavarhúzó nyele nem is kell, csak ez a kis fej.

[ Szerkesztve ]

(#633) Black_Raven válasza jocee91 (#632) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miért nem tudod milyen a sima gyári. Nem volt rajta szíj amikor vetted, vagy nem volt új?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#634) jocee91 válasza Black_Raven (#633) üzenetére


jocee91
csendes tag

Elegant editionom van, azon ugye más a szíj. Sima gyári alatt az active vagy nem is tudom pontosan milyen néven fut verzióra gondoltam.

(#635) Lami66 válasza jocee91 (#632) üzenetére


Lami66
őstag

(#636) jocee91 válasza Lami66 (#635) üzenetére


jocee91
csendes tag

Érdekes, köszi!

(#637) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Tudtátok hogy az 1 év gari a Fitre, valójában 2 év, mivel a Huawei annyit ad rá magától.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#638) Neleta


Neleta
tag

Kértétek, így összedobtam egy videót és feltöltöttem a youtube-ra az óraszíjak cseréjéről, védőtokokról, szíjgyűjteményről:

https://www.youtube.com/watch?v=veSG4Q0207E

Enjoy! :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#639) Neleta válasza jocee91 (#632) üzenetére


Neleta
tag

Tipikus. :) Férfi lévén te a csavarhúzóhoz nyúlsz, én meg nő mivoltomban a manikűrkészletemhez. :D Amúgy most megnéztem neked én is a belsejét (körmömmel, segédeszköz nélkül is ki tudtam már szedni a pöcköt), ugyanaz, mint Lami66-nak.
Igen, van, hogy 1 nap kétszer is cserélem, ha pl. átöltözöm aznap.

2 év gari van rá? Na, ezt jó tudni, kösz az infót Black_Raven!

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#640) Black_Raven válasza Neleta (#639) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! Ez nem semmi gyüjtemény, és szuper lett a videó. :C :R A garancia idő csekkolása itt:[link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#641) Oldman2


Oldman2
veterán

Üdv,

Ha minden igaz 1-2 napon belül csatlakozok hozzátok, egy új Watch Fit -tel.

Amin még agyalgok, hogy sima vagy Elegant legyen-e?

Aki már látta, fogta mindkettőt, mi a különbség?

Olvastam itt olyat, hogy gyárilag karcos volt az Elegant ( :Y :W ). Ez mennyire általános?

Szíjak az Eleganthoz is ugyanúgy elérhetőek? Csak az anyaga más, vagy a rögzítési mód is?

Köszönöm ha válaszoltok,
:R

(#642) Neleta válasza Black_Raven (#640) üzenetére


Neleta
tag

Köszi szépen! :B

Garimat ellenőriztem, plusz 2 nap van rá valamiért. Mégi mindig jobb a több, mint a kevesebb. 🙂

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#643) Neleta válasza Oldman2 (#641) üzenetére


Neleta
tag

Sztem elegant. Jobb a szíj minősége, ill. Rozsdentew acél órátok, 26 gramm szíj nélkül, simára 21 gramm. Szóval sztem nem kérdés, én már ilyet vennék. Lement az ára is.
Óraszij csere elméletileg ok kéne, hogy legyen, de ebben nem vagyok biztos, úgyhogy ennek utána kell járni sztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung S20FE, Huawei Watch Fit

(#644) Oldman2 válasza Neleta (#643) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

Közben mit találtam?

(#645) Oldman2 válasza Neleta (#643) üzenetére


Oldman2
veterán

Megvan egy fekete szíjas Elegant verzió.

Hejjj, ez tényleg nagyon elegáns... pláne a "Fekete nyakkendős" Watchface-t bekapcsolva!

A szíj "minőségétől" elsőre nem dobtam hátast, vélhetően amiatt hogy nincs a kezemben egy "normál szíj".

A firmware verziója 2x frissítés után 1.0.5.20 -on állt meg.

(#646) jocee91 válasza Oldman2 (#645) üzenetére


jocee91
csendes tag

Üdvözletem és gratulálok. :) Egy elegant tulaj beszél, egy hónapja vagyunk együtt. Long post incoming.

1. Igen, nekem volt karcos az óra.
Karcok alatt leginkább csavarhúzó nyomait értettem vagy valami egyéb éles szerszámot. Sajna fotóm nincs róla. Amit elhoztam helyette azon is vannak hasonlók, csak kisebbek, máshol és ezek inkább ilyen gyártási sorják (nem porszemek). Körömmel is érezhetőek.

Tudom, tudom. Ki a fene veszi észre ezeket? Én. Eléggé otthon vagyok órák terén és sok óra fordult meg a kezemben az elmúlt pár évben. Órásnál sem nagyon látsz olyat, hogy bemész, levesznek neked egy 200 ezres vagy egy 15 ezres órát (mindegy mennyibe kerül) és karcos. :) De végülis nem is az a lényeg, hogy ott helyben mi történik vele mikor kirakják a vitrinbe mert, hanem hogy a gyárból hogy érkezik. Ez így érkezett. Jópár nagyobb óragyártó is megcsinált már hasonlót szóval, lehet, hogy túlgondoltam. :U Ettől függetlenül szerintem nem elfogadható, pláne hogy ez az "elegant" polírozott csilli-villi verzió.

2. Kb. múlt héten jött egy fólia.
Az elegant üvege más mint az active editionjé ha jól tudom (ez is felcsiszolt), így a fóliát kicsit hezitálva raktam rá de elfogadható láthatóságot/érintést tekintve. TPU gél szerű valami, sarkait leszámítva szinte teljesen rásimult mostanra. Pénteken nekivágtam a kocsinak és azóta szinte teljesen "meggógyult". De azért így fóliával nem ugyanolyan az a szép üveg. :(

3. Szíjat keresve nem találtam elegant/active különbséget Alin.
Minden mindennel kompatibilis de csak szilikont találtam. Ahogy @Neleta is mondta, az elegant szíja más. Érezhető a különbség. Nem tudom pontosan a "nem dobtál hátast" mit jelent, de ha kicsit keménynek érzed a szilikont lehet jobban fogod szeretni. :) Ahogy már fentebb írtam mindkettő puha de máshogy, az elegant valami fluorelasztomer bigyó, "nehezebbnek" érződik. De mindkettő nagyon kényelmes, kényelmesebb mint eddig bármi ami nálam volt. Egy nehéz fémszíjas óra után egy G-Shock megváltás, de ez még annál is sokkal jobb.

4. Szíjcserével azért érdemes vigyázni.
Szerintem @Neleta megtalálta a tökéletes, ultimate pöcök-kiemelő eszközt. :DD Sajna nekem ilyenem nincs. Hozzá kell tenni, hogy a videón látott könnyed kiemelő mozdulat nálam esélytelen. A gyári és a szíjhoz adott extra pöckök is eléggé szorosak az enyémen. Én direkt az extra pöcköket használom mondván hogy a gyáriak maradjanak épek (logika..? kitudja. :N ) és egy pici csavarhúzó fejjel nyúlok alá, felfele feszítve. Körülnéztem itthon, sajnos más nem fér be alá. Az ideális valami műanyag eszköz lenne, mert nálam ezeken a pontokon már le is szedte a külső festéket ott, ahol felfekszik.

5. Egyéb kompatibilitás
Mikor megjött a szíj szerettem volna rárakni a csatot, mondván, hogy a csiszolt, négyzetes órához, csiszolt négyzetes csat legyen (na azért itt már van logika, legyen már egységes! :(() Sajna csak nagyjából okés, de nem teljesen egyező a két csat és fül (gyári keskenyebb). Kínaiak próbáltak a... kínaiakat másolni, de egy picivel eltérnek a méretek. Így ez az lötyög ha rárakod, nem olyan jó. Leszenvedni az Alis rugósfület szintén egy rémálom volt, a képen már egy dupla vállas látszik, de amúgy sima becsúszó van rajta. Fúrt lyuk meg nincs hozzá. :F Aki ilyet rendel (és a szíjak 99%-a ez a típus), ne nagyon akarjon csatot cserélni mert bár jobban nézne ki, nem éri meg a szenvedést és amúgy sem lesz tökéletes. :DDD

Amire még érdemes odafigyelni, hogy nekem kezdetben elég nehezen csúszott be a szíj. Kis feszegetés után kivettem és megnéztem mi okozhatja, előfordulhat hogy a szilikon itt ott ráfolyt a fülre is, így ezt érdemes megnézni mielőtt felrakod. Még nyomai látszanak, de kézzel szépen le lehet kaparni így már simán bemegy. Alsó szíjon abszolút nem, csak a felsőn volt ilyen kék maradék.

6. Akksi
Eléggé eltérőek a tapasztalatok, nekem ilyen 6-7-8 napot sikerül belőle kihoznom alvással és szívmonitorral. Semmi más nem megy, naponta kb 2-300 kézemelés, mondjuk 50 értesítés. Nyilván a 9-10 nap jobban hangzik volt aki jelentett még többet is, de amúgy meg 1 órán belül fel lehet tölteni a megfelelő töltővel mert támogat gyorstöltést.

7. Egy extra számlap!
Ha tetszik a black tie, nézd meg az "eye-catching" nevűt is, eléggé hasonló, de szerintem ez jobb. Ingyenes.

Dolgozom egy hasonlón ugyanis ez egyértelműen Jaeger Lecoultre copy. Sajátomat előbb kezdtem el de látom ők is észrevették a hasonlóságot a két óraforma között. :)

+1 Developer updatek

Majd igyekszem updatelni a developer témát is, hátha esetleg valakit érdekel. Már van Huawei konzol hozzáférésem, de elég komoly rostán kell átmennie aki ilyeneket akar csinálni. Személyi illetve bankkivonatokkal kell igazolni magad mint létező, élő ember, illetve próbamunkákat is kell küldeni (óralap, téma, ikonok) mielőtt valaki nekiállhat feltöltögetni a számlapáruházba. Ha valakinek kellenek ezek és tud telepíteni (MOD health app) akkor szóljon és elküldöm az appot is meg a számlapokat is szívesen. :)

[ Szerkesztve ]

(#647) Oldman2 válasza jocee91 (#646) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi a részletes infókat!

Az Eye-Catching-et meg külön!

Engem érdekelnek a Developer infók... most ugyan iOS alól vagyok, ahol erősen korlátozottak a lehetőségek, de tervbe van véve a "vissza a zöld robothoz" projekt (több okból kifolyólag is).

A szíjjal valójában nincs gondom (leszámítva, hogy egy "szíj alá bújtatós" megoldásnak jobban örültem volna), mint írtam lehet hogy csak annyi a fennforgás, hogy jelenleg nincs mivel összehasonlítani.

Ha esetleg van valakinek nem aranyáron "fölösleges" szíja, ne titkolja ezt.
:C

Tegnap du. feltöltöttem 100%-ra, ha merülőben lesz, majd riportolok az eltelt napok számáról.

(#648) jocee91 válasza Oldman2 (#647) üzenetére


jocee91
csendes tag

Nálam elég hektikus az akksi, van hogy 3 óránként 1%-ot merül, van hogy 30 perc alatt leesik egyből kettőt.

GPS szintén ilyen, kétféle GPS-t tud. Az egyik a connected GPS kis teló ikon van a map pin körül ilyenkor a teló GPS-t (is?) használja. Ha csak egy kis map pint mutat az óra akkor nincs telefon/kapcsolat és saját óra GPS megy. Volt hogy egy fél órás séta alatt 3%-ot, de volt hogy 7-et esett. Direkt próbáltam mindkét módot, szerintem nincs különbség, bár elvileg connected alatt kevesebbet kéne merülnie mondván hogy a teló GPS megy.

Elteltek a "mézes hetek" szóval kevesebbet nyomkodom, nézegetem. Most fog majd igazán kiderülni hogy "ja tényleg nemrég jelzett hogy 10% fel kéne dugni, mikor is töltöttem? Hány nap is volt?" Nem óránként nézni hogy mennyit esett. :D

Egyébként 10%nál és 5%nál is jelez hogy tölteni kéne lassan de elég gyorsan feltölt, egy normális adapteren nekem 0-100 kb. 55 perc volt.

(#649) Oldman2 válasza jocee91 (#648) üzenetére


Oldman2
veterán

Szíj szerelés

Most volt itt a fiam (nemrég vett egy régebbi kiadású Samsung Galaxy Watch Active órát), megfogdostam annak a szíját is.

Nyami nyami, nekem finomabbnak tűnt, jóval puhább érzésre.

(#650) Oldman2 válasza jocee91 (#547) üzenetére


Oldman2
veterán

Nem értem a működést...

Ha nem a teló GPS-ét akarom használni, azon kívül, hogy "hagyjam otthon a telót", hogyan tudom az órát a saját GPS-ének használatára kényszeríteni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.