Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) SsPL711 válasza doongoo (#150) üzenetére


SsPL711
őstag

Én inkább az Appgallery-ből frissíteném, vagy telepíteném a HMS Core-t.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#152) consono válasza doongoo (#150) üzenetére


consono
nagyúr

Tudom, hogy ez neked nem segítség, de nálam A80-on tökéletesen fut a HMS Core , most éppen az 5.0.4.301-es verzió. Megpróbálhatod, hogy feltelpíted a Huawei AppGallery-t, hátha az frissíti a core-t....

"In God we trust. All others must bring data"

(#153) doongoo


doongoo
addikt

OK, köszi a tippet mindkettőtöknek, akkor megpróbálom telepíteni az AppGaleryt először és aztán abból frissíteni, amit kér a cucc. Amúgy én az 5.0.4.302-est telepítettem...

(#154) doongoo válasza doongoo (#153) üzenetére


doongoo
addikt

Mivel asszony telefonja nincs nálam, ezért sajáton (A51) teszteltem a dolgot. A letöltött HMS core ezen is folyton leállt. Törltem mindent. Appgalery telepítés (letöltve a huawei oldaláról). Ebbe belépve, bejelentkezéskor már kérte is a friss HMS core telepítését (engedtem neki). Letöltötte az 5.0.4.301-et. Azután a Healthbe belépve beállítottam volna a ciklusnaptárt. Ehhez még kellett telepíteni a Gyorsalkalmazás-központot is az Appgaleryből és innentől már ez is megy a Healt-en belül. Most már csak asszony telóján kell mindezt végigjátszani.
Köszi még egyszer a tippet mindkettőtöknek!

(#155) SsPL711 válasza doongoo (#154) üzenetére


SsPL711
őstag

Akkor mostmár te is tudod követni a ciklusodat :C

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#156) doongoo válasza SsPL711 (#155) üzenetére


doongoo
addikt

:)) :C
Muszáj tesztelni, mert különben az asszonytól kapok ki...

[ Szerkesztve ]

(#157) SsPL711 válasza doongoo (#156) üzenetére


SsPL711
őstag

Szerintem akkor kapsz ki, ha meglátja, hogy neked más a ciklusod.
Ami esetleg gyanúra adhat okot :DDD

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#158) consono válasza doongoo (#154) üzenetére


consono
nagyúr

No, menő, akkor csak lesz megoldás :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#159) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Szerintetek a Watch GT 2e vagy ez a jobb ?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#160) Tacsilaci válasza eladogeppc (#159) üzenetére


Tacsilaci
tag

A GTE 2 tud magasságot is mérni, és külsőre óra. A Watc Fit tudásra ezen kívül ugyan annyit tud, egy tíz ezerrel olcsóbb (minimum) és jóval kisebb. Inkább aktivitás mérő külsővel. Ami mondjuk jól jöhet sport közben. De neked kell tudni mi az ami neked számít!

(#161) scyllarus


scyllarus
veterán

A BF alkalmából a Fit 35e, a Gt 2e 40e az edigitalban/emagon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#162) doongoo


doongoo
addikt

Asszony 1 hete nyúzza az órát. 6 nap alatt merült le neki (első töltési ciklus volt). Tetszik neki.

Az egyedüli trükkös része az volt, hogyan lehet az egyedi fényképes számlapot szerkeszteni (Samsung telón sötét témánál kb. semmi nem látszik, hová kéne rábökni a képek hozzáadásához)

[ Szerkesztve ]

(#163) bb0t válasza doongoo (#162) üzenetére


bb0t
senior tag

Nekem többet bír, mint 6 nap. Samsung S10e-m van, fizetős számlápok még mindig nem jöttek. Ma viszont kapott az óra egy frissítést.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#164) Tacsilaci válasza bb0t (#163) üzenetére


Tacsilaci
tag

Változott valami?Az üzenetek nektek is 6x jön meg?

[ Szerkesztve ]

(#165) SsPL711 válasza doongoo (#162) üzenetére


SsPL711
őstag

A sötét terület baloldalán kell tapicskolni, nekem előjött a hozzáadás.

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#166) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Minden üzenet de tényleg mindegy hogy Gmail vagy Viber rendben megérkezik, de az órán egymás alatt 5-6 szor. Másnak is ilyen?

(#167) doongoo válasza SsPL711 (#165) üzenetére


doongoo
addikt

Próbálkozva én is rájöttem

(#168) Bibby válasza Tacsilaci (#166) üzenetére


Bibby
addikt

Nem, minden normálisan, egyszer jön meg.

Ελευθερια η θανατος

(#169) SsPL711 válasza Bibby (#168) üzenetére


SsPL711
őstag

+1

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#170) eladogeppc válasza Tacsilaci (#160) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi az infokat. Igazából mind a kettő tetszik.
Zene nem másolható ha jól hallottam a Fitre.
Egyebkent IOS alatt használnám.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#171) scyllarus válasza eladogeppc (#170) üzenetére


scyllarus
veterán

IOS alatt az app nagyon fapados, arra készülj.
Sok mindent nem tudsz megcsinálni, amit a droidos verzióval igen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#172) Tacsilaci válasza eladogeppc (#170) üzenetére


Tacsilaci
tag

Így van, jól tudod. IOS alatt valóban nem fogsz tudni számlapokat cserélni, de úgy tudom a többi adatot megkapod rendesen. De ezt majd egy IPhone tulaj elmondja pontosan.

(#173) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem pl. a Honor Watch Magic 2-nél droidon beállíthatom egyesével, melyik appok értesítéseit akarom látni az órán.
Iphoneon csak annyi van: hogy Értesítések/Üzenetek/Egyéb.
Mindkét rendszerrel használok jelenleg is 1-1 telefont.
Nem ismerem a Xiaomi/Garmin/Fossil stb. appjait, de a Huawei nagyon őrzi a saját kis ökoszisztémáját, IOS-hez talán ez a legrosszabb választás.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#174) bb0t válasza Tacsilaci (#166) üzenetére


bb0t
senior tag

Nekem is volt ilyen, de aztán elmúlt...Azt viszont továbbra sem tudom, hogy mikor jönnek meg a fizetős számlapok. Mondjuk fizetési módot már tudok beállítani.

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#175) Tacsilaci válasza bb0t (#174) üzenetére


Tacsilaci
tag

Igen, nálam is elmúlt magától... Hogy mitől volt?

(#176) piocasember


piocasember
tag

Sziasztok! Van valami trükkje, hogy kar felemeléssel hogyan lehet felébreszteni a kijelzőt? Vagy másnál is ennyire random. Már próbáltam lassan, hirtelen, kis és nagy mozdulattal, de tízből jó ha négyszer ébreszti fel a kijelzőt a csuklómozdulat. Létezik pl., hogy a kijelzőre koppintás sem ébreszti a kijelzőt? Nálam az sem müködik, csak a gombnyomás.

(#177) Tacsilaci válasza piocasember (#176) üzenetére


Tacsilaci
tag

Nálam ez jól működik. A koppintás nem működik, de ha kézzel le takarod a kijelzőt akkor kikapcsol a kijelző! Ez sötétben jól jöhet!

(#178) doongoo válasza piocasember (#176) üzenetére


doongoo
addikt

asszonyén pöpecül megy, már viszonylag kis karmozdulatra kapcsol is be. Lehet, meg kéne próbálnod egy visszaállítást és újra párosítást. Hátha helyrerázná (feltételezem, hogy a firmware frissítéseket telepítetted)

(#179) piocasember válasza doongoo (#178) üzenetére


piocasember
tag

Igen, frissítettem mindjárt az elején. Köszönöm a választ mindkettőnknek!

(#180) bb0t válasza piocasember (#176) üzenetére


bb0t
senior tag

Nálam nagyon jól működil, kivéve ágyban. De az nem is baj, mert minden mozdulatra felvillan a sötétben az zavaró.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#181) piocasember


piocasember
tag

Samsung telefonnal használja valaki az órát? A bluetooth menüben nem látszik óra, pedig kapcsolódik a készülékhez. Másnál is így van? Azért lenne fontos, mert megbízható eszközként szeretném hozzáadni a telefonhoz, hogy amikor rajtam van az óra ne kelljen ujjlenyomattal feloldanom.

(#182) consono válasza piocasember (#181) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, így van minden Huawei okoseszköz, szerintem (nekem Watch Magic van). De meg lehet oldani a dolgot: a Bluetooth Scanner nevű appal (Pallagi Zoltán a fejlesztő) össze tudod párosítani, hogy látszódjon a BT menüben is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#183) piocasember válasza consono (#182) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen :R

(#184) B.Gyula válasza bb0t (#180) üzenetére


B.Gyula
csendes tag

Kapcsold be a ne zavarjanak módot,
akkor nem villan fel, de szépen mér mindet ( alvás, pulzus)

(#185) B.Gyula válasza eladogeppc (#159) üzenetére


B.Gyula
csendes tag

Gt2 volt ment a levesbe 3 volt javítani nem ment rajta normálisan a magasság és a légnyomás meg az iránytű sem. Most ez van sokkal jobban teszi a dolgát. iPhone SE 2020 használva. Számlapot ugyan így tudsz beállítani mint droidon. Egy pár frissítéssel ezelőtt az IOS-is megkapta ezt a lehetőséget is előtte a sressz szint mérése sem működött mostmár az is teszi a dolgát rendesen. A zene lejátszás nem vezérli és nem tudsz másolni rá zenét ennyivel tud kevesebb iOS alatt.

(#186) B.Gyula


B.Gyula
csendes tag

[ Szerkesztve ]

(#187) Bella80_


Bella80_
tag

Sziasztok!
Ma vettem egy Huawei Watch Fit órát, viszont a Huawei Helath applikációnál a nyelvcsomagot nem tudja letölteni, tehát nem magyar, hogyan tudnám megoldani, hogy magyar legyen?

(#188) scyllarus válasza Bella80_ (#187) üzenetére


scyllarus
veterán

Várj egy kicsit, le fogja tölteni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#189) Bella80_ válasza scyllarus (#188) üzenetére


Bella80_
tag

Sajnos bármennyit várhatok és akárhányszor próbálom nem tölti le :( Másik gondom amikor megszakad a bluetooth hatótávolsága akkor magától nem kapcsolódik vissza, hogyan oldjam meg, hogy magától visszacsatlakozon?

(#190) scyllarus válasza Bella80_ (#189) üzenetére


scyllarus
veterán

Ebben nem tudok segíteni, nekem 3 Huawei órám volt/van, mindegyik visszakapcsolódott magától. Nekem nem ilyen van most, csak az Egészséget ismerem, jó párszor telepítettem már, előfordult velem is, hogy csak a következő indításkor tudta letölteni a magyar nyelvet, de legkésőbb akkor mindig sikerült.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#191) Bella80_ válasza scyllarus (#190) üzenetére


Bella80_
tag

Zavar, hogy nem kapcsolódik vissza, hát ez van, samsung okosórám is van ott nincsen gond. HMS Core-t hogyan tudom letölteni, mert telepítettem a huawei mobil service alkalmazást, azonban sehol se engedi megnyitni
,

(#192) scyllarus válasza Bella80_ (#191) üzenetére


scyllarus
veterán

Azt nem is tudod megnyitni, az egy szolgáltatás, ami fut a háttérben, nincs GUI-ja.
Ha a beállításokban az alkalmazásoknál megnézed, és ott van a kilövés gomb, akkor jó, fut.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#193) bb0t


bb0t
senior tag

Nincs valakinek megbízható infója arról, hogy lesz-e, vagy ha lesz mikor lesz third-party szíj hozzá? Allergiás vagyok erre a szilikon/latex cuccra, és már úgy néz ki a csuklóm, mint ha leprás lennék. :))Update, találtam egyet bár ez ugyanúgy szilikon. :U Mondjuk nem bánnám, ha legalább a mentazöldnél jobb szín miatt kellene elviselnem a sebeket. :C

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#194) scyllarus válasza bb0t (#193) üzenetére


scyllarus
veterán

A kínai szíjak lutrik, van, amelyik szíjra allergiás az ember, a másikra nem. Volt, amikor a gyárira is allergiás lettem 1 év után. Nekem van fémszíjam, amikor probléma van, azt hordom, az alatt gyógyul és ha visszateszem a szilikont, megint nincs gond.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#195) doongoo válasza bb0t (#193) üzenetére


doongoo
addikt

[link] - itt is van már, de mind szilikon (nak mondott) egyelőre

(#196) bb0t válasza scyllarus (#194) üzenetére


bb0t
senior tag

Bőrre vagy fémre várok. :) de mivel a gyárira allergiás vagyok ezért bármit érdemes kipróbalni.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#197) Tacsilaci válasza bb0t (#196) üzenetére


Tacsilaci
tag

Tessék! [link] :D Én egy lukacsos sport verziót várok!

[ Szerkesztve ]

(#198) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Sőt!Már szövet is létezik! [link] Alakul ez!

(#199) Bibby válasza Tacsilaci (#198) üzenetére


Bibby
addikt

Köszi a linkeket!

Ελευθερια η θανατος

(#200) Tacsilaci válasza Bibby (#199) üzenetére


Tacsilaci
tag

Szívesen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.