Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) B.Gyula


B.Gyula
csendes tag

Megérkeztek a fizetős számlapok a HH -be. Tudja valaki hogyan lehet fizetni? mert egyenlőre nem aktív valami miatt :F

(#202) Bibby válasza B.Gyula (#201) üzenetére


Bibby
addikt

Mellékszál, de nem gondoltam volna hogy bárki képes ilyenért pénzt adni...

Ελευθερια η θανατος

(#203) Bibby


Bibby
addikt

Hol kell kikapcsolni hogy jelezzen 10ezer lépés elérésekor?

Ελευθερια η θανατος

(#204) qwert91


qwert91
friss újonc

sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy az Iphone 7-emmel mennyire fog jól működni? Instagram, messenger, facebook, gmail értesítéseket jelzi? köszönöm a válaszokat :)

(#205) Lami66


Lami66
őstag

Üdv mindenkinek!
Egy fekete Fit-tel csatlakozom a csapathoz.

(#206) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Sziasztok! Karácsonyra kaptam egy ilyen kütyüt. Eddig egy Bakey P3 órám volt, ahhoz képest egy Porsche ez az óra. Viszont nem tudom, hogy lehetne a szíjat cserélni benne. Van két benyomható valami az óra hátlapján, de azokat benyomva sem jön ki a szíj belőle. (nem nagyon merem rángatni, nehogy elszakadjon)

(#207) scyllarus válasza ufonauta (#206) üzenetére


scyllarus
veterán

Ki kell húzni azt a két pöcköt, nem benyomni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#208) ViTToRe


ViTToRe
aktív tag

Sziasztok!

Lehet valahol, hazai piacon kapni víztiszta szilikon tokot az órára?
(aliexpress most nem annyira támpont a 2-4 hetes szállítás miatt :)) )

(#209) ufonauta válasza scyllarus (#207) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Óóóó... b@sszus köszi! Ezért szeretem a fórumot. Ha hülye vagyok kérdezek és jön a megvilágosodás. Még jó, hogy nem rángattam jobban. Lehetett volna ennyi sütnivalóm. Még egyszer köszi! :)

(#210) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Nálatok hogy alakul az akku idő, mert nálam nagyjából 5-6 nap. Ebben nagyjából 2 x 1 óra GPS volt csak. Minden alapon, csak Messenger üzenet van megjelenítve.
24 órás HR. Ennyi.
Szíjat hol tudok nézni valami alternatívat, mert rendszeresen bele akad a kis nyúlvány a kabátokba, ide - oda. Bújtatott szíjat szeretnék hozzá nézni.

Köszi szépen mindenkinek aki tud segíteni !

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#211) Bibby válasza eladogeppc (#210) üzenetére


Bibby
addikt

Elvileg a GPS az ami a legjobban meríti.
Nekem most elmegy 10 napot, minden értestéssel, viszont nulla edzés.
Amikor volt heti 3 edzés akkor egy hetet bírt ki.

Szíjat szerintem még csak a kínai oldalakon találni, ritkás kicsit a kínálat.

Ελευθερια η θανατος

(#212) eladogeppc válasza Bibby (#211) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi ! A szíj nagyon idegesít. A Samsung megoldása 1000x jobb volt a sima FIT-en is.
Az óra kényelmes lenne, de na.. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#213) ufonauta válasza eladogeppc (#212) üzenetére


ufonauta
aktív tag

A szíj engem is idegesít, hogy mindenhova beakad. Innen rendeltem fekete rozsdamentes acélt. Előbb-utóbb, csak megjön.

(#214) Hópihe5


Hópihe5
tag

Sziasztok!
Hol tudok szíjat fenni hozzá, magyar oldalról?

(#215) Lami66 válasza Hópihe5 (#214) üzenetére


Lami66
őstag

Magyar oldalról? Szerintem csak gyári szilikon szíjat tudsz venni a Huawei szervízpontból. Örüljünk annak, hogy egyáltalán van a világban valahol nem gyári szíj, pl szövet vagy fém.

(#216) Hópihe5 válasza Lami66 (#215) üzenetére


Hópihe5
tag

Nekem megfelelő lenne az utánagyártott is, nem ragaszkodom a gyári szíjhoz. Viszont külföldi oldalról nem rendeltem még, mivel angolul nem igazán tudok sajna, nem azt tanultam.

(#217) scyllarus válasza Hópihe5 (#216) üzenetére


scyllarus
veterán

Az Alin beállíthatsz német-orosz-farncia-olasz-spanyol nyelvet is, hogy csak a gyakoribbakat említsem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#218) ufonauta válasza Hópihe5 (#216) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nos én 50+ vén f@sz vagyok és a magyaron kívül nem beszélek semilyen más nyelvet, de a google fordító a barátom és a Chrome böngésző is fordítja az oldalakat. Elb@xni nem tudod. Próbálni kell és sikerülni fog. Vannak fórumok (akár itt is), amik a külföldi rendelésekkel foglalkoznak. Kérdezz! És hidd el segítenek. :)

(#219) ufonauta


ufonauta
aktív tag

Ti szoktátok néha kikapcsolni, újraindítani az órát. A telefonomat én rendszeresen szoktam kikapcsolni, de az órán napok alatt sem tapasztalok lassulást, vagy fagyást. Érdemes néha kikapcsolni?

(#220) Bibby válasza ufonauta (#219) üzenetére


Bibby
addikt

Soha. Amikor frissíti magát, akkor indult csak újra.

Ελευθερια η θανατος

(#221) ufonauta válasza Bibby (#220) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Karácsonyra kaptam. Akkor frissített és azóta sem. Szóval nem foglalkozom vele, amíg jól működik. Az ezelőtti Bakeey órám néha meghülyült és irreális vérnyomást és pulzust produkált, amíg újra nem indítottam. :)

(#222) Lami66 válasza ufonauta (#221) üzenetére


Lami66
őstag

Én is Karácsonyra kaptam. P30-al használom. Mindkettőt akkor indítottam újra, amikor összepárosítottam őket. Azóta mennek gond nélkül.
Azt nem is figyelem hány napot megy egy töltéssel. Asszony 3x tölti az
Active2-t, mire én elkezdem keresni a kábelt. Minden nap van kb. egy óra gps-es kutyasétám (4-6 km....esetenként 9 ha szép idő van)

(#223) ufonauta válasza Lami66 (#222) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ehe.. én is P30pro-val használom. :)

(#224) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Megérkezett az új frissítés! Automatikus SPO2 méréssel! 😁Hold fázis, és javítottak a pulzus mérésen is!

(#225) ufonauta válasza eladogeppc (#212) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Megjött a rozsdamentes acél karperec Kínából. :)
14-én rendeltem és most hozta a postás a melóhelyemre.

[ Szerkesztve ]

(#226) Luser2000 válasza ufonauta (#225) üzenetére


Luser2000
addikt

Megadsz hozzá egy linket is? Köszi.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#227) ufonauta válasza Luser2000 (#226) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Parancsolj! Karperec link. :)

(#228) Luser2000 válasza ufonauta (#227) üzenetére


Luser2000
addikt

Tenkjú!

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#229) Bibby válasza ufonauta (#227) üzenetére


Bibby
addikt

Majd mutass képet is, milyen lett vele.

Ελευθερια η θανατος

(#230) ufonauta válasza Bibby (#229) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Amint sikerül felkurminálni, töltöm fel a fotót. Felrakni sikerült, de ki kellene belőle venni 3 szemet és nem tudtuk kinyomni (fiam próbált segíteni) a stiftet. Ő pont múlt héten vett az új Apple órájához egy gyári karperecet és ahhoz adtak olyan kinyomót, amivel erőből ki lehet nyomni a stiftet. Elhozza, de mivel nem nálunk lakik (mi Lágymányos, ő Martonvásár) lesz néhány nap mire újból meglátogat. Addig visszatettük a gyári szíjat.

(#231) Tacsilaci


Tacsilaci
tag


Új óraszám lapok érkeztek! :)

(#232) ufonauta válasza Tacsilaci (#231) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nekem még nem jöttek. A frissítés viszont megjött.

(#233) ufonauta válasza Bibby (#229) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Néhány kép a karperecről az órával együtt.

(#234) Bibby válasza ufonauta (#233) üzenetére


Bibby
addikt

Köszi, jól néz ki ezzel a feketével.
Én amit szeretnék majd az valamilyen nato szíj adapter, amivel bármilyen szabványos nato-t fel lehet rá pattintani, meg cserélgetni. Nem tudom készül-e ilyen egyáltalán. :F

Ελευθερια η θανατος

(#235) ufonauta válasza Bibby (#234) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Eddig nem is hallottam erről a nato szíjról. Most rákerestem. Szerintem a Kínaiak előbb-utóbb ráugranak erre is, de nem tudom, hogy megéri e nekik. Mire kijönnek egy ilyen adapterrel, addigra ez az óra a feledés homályába merül. Amilyen tempóban dobálják piacra ezeket az órákat nem hinném, hogy 1-2 évnél tovább bírnák a piacon.

(#236) zzola válasza ufonauta (#233) üzenetére


zzola
félisten

EZ jól néz ki! Jó minőségű a megmunkálás? Nem érdes, recés az éle?
Köszi.

Több mint egy hete vásároltam egy zöld színű készüléket, de még nem döntöttem, hogy megtartom-e, még be sem üzemeltem...

(#237) eladogeppc válasza ufonauta (#233) üzenetére


eladogeppc
veterán

Nekem szilikon kellene, csak olyan Samsung-os bújtatott.

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#238) ufonauta válasza zzola (#236) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Nanyon jó minőség, csak a stift kivétele elég macerás, ha nem pont méretes a csuklódra. (jól be van gyógyítva)

(#239) zzola válasza ufonauta (#238) üzenetére


zzola
félisten

:C :R

(#240) trapi80


trapi80
tag

Sziasztok!

Arról van információtok, hogy a kijelzőnek milyen védelme van? Aki huzamosabb ideje használja mit tapasztal? Fóliát vagy bumper tokot használtok vele?

Köszönöm szépen!

Üdv: Roland

(#241) TechMagneTic válasza trapi80 (#240) üzenetére


TechMagneTic
tag

Szia! Én fóliát raktam rá. Van otthon pár tartalék random "hidrogél" fólia, vagy minek hívják, ilyen tapadós felülete van. Abból vágok rá amikor már poros lesz a széle és kezd feljönni. Eddig a harmadik van rajta és ez most bírja :)

(#242) zzola


zzola
félisten

Huawei Helath-ből ki melyiket használja? G storeban nyári az utolsó app, ami elérhető.

(#243) trapi80 válasza zzola (#242) üzenetére


trapi80
tag

Én nyitottam egy böngésző appot a telefonon, ott rákerestem az appgallery alkalmazásra ami ugye apk és engedélyezni kellett az ismeretlen forrásból történő alkalmazás telepítése lehetőséget, hiába a Huawei hivatalos oldaláról töltöttem le. Ezt feltelepítettem a telefonomra (Samsung) és onnan szedtem le a Health alkalmazás legfrissebb verzióját. Azóta gond nélkül megy /még az automatikus SPO2 mérés is/. Előtte látszódni sem látszódott a menüben a lehetőség a mérés automatizálására.

Viszont! Apple Iphone termékkel nem tudom összekötni, egyszerűen a listában nem találja az eszközt!

Üdv: Roland

(#244) zzola válasza trapi80 (#243) üzenetére


zzola
félisten

Kösz. Közben APK Pure-ról lekaptam az ottani legfrissebbet. Én Samsung mobillal használom, azon szerencsére nincsen ilyen probléma! :)

(#245) Tacsilaci


Tacsilaci
tag

Végre megjelentek az egyéni óra számlap feltöltése is! Jó néhány már le tölthető! Igaz módosított Health alkalmazás kell hozzá!

(#246) ufonauta válasza Tacsilaci (#245) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ehe... mi is ez a módosított Health alkalmazás?

(#247) scyllarus válasza ufonauta (#246) üzenetére


scyllarus
veterán

Fejlesztői változat, jó ideje elérhető.
Csak nem Huawei/Honor telefonra telepíthető, mivel nem lehet mellette HMS.
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#248) zzola válasza scyllarus (#247) üzenetére


zzola
félisten

exportálni lehet már belőle? Ha nem, akkor érdektelen. :DDD

(#249) scyllarus válasza zzola (#248) üzenetére


scyllarus
veterán

Mire gondolsz? Edzésadatokra vagy számlapokra?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#250) zzola válasza scyllarus (#249) üzenetére


zzola
félisten

Edzés adatokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.