Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Liller7 válasza zeon.hu (#100) üzenetére


Liller7
tag

Sajnálom,mert ezt néztem ki.Nekem fontos az sms,email stb értesítés.Akkor marad az R8.(egy darabig)😊

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#102) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

az app kapott frissítést:
új design és más lett a neve :)

#?*@&!

(#103) Ragnar95 válasza zeon.hu (#102) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem sok értelme volt ennek a frissítésnek, szerintem az előző dizájn jobb volt, mondjuk mióta van HealthKit támogatás, nem nagyon kell megnyitnom az óra appját.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#104) zeon.hu válasza Ragnar95 (#103) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Hát tényleg nem.
Kicsit jobban is belehúzhatnának, főleg a Talkband frissítésébe.
Mondjuk most jön ki az új okos órájuk, nehogy emiatt felejtsék el.

#?*@&!

(#105) Ragnar95 válasza zeon.hu (#104) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Reméljük legalább az app fagyásait kijavította az új verzió.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#106) zeon.hu válasza Ragnar95 (#105) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

az új B2 se lett csúnya, a fene egye meg :)

#?*@&!

(#107) Ragnar95 válasza zeon.hu (#106) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Engem inkább a Huawei Watch izgat, remélhetőleg nemsokára sikerül beszerezni egyet tesztelésre :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#108) zeon.hu válasza Ragnar95 (#107) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ne is mond...
nagyon szép lett és még jónak is tűnik!

#?*@&!

(#109) Ragnar95 válasza zeon.hu (#108) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Jaja, nagyon foglalkoztatja a fantáziám, remélhetőleg nemsokára még több infót megtudunk róla :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#110) zeon.hu válasza Ragnar95 (#109) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

félek, hogy drága lesz.
a B2 állítólag 169 és 199 (premium) Euro lesz, az N1 pedig 119.
ebből kiindulva meg nehéz elképzelni, hogy 350 alatt lenne az óra, inkább fölötte.

#?*@&!

(#111) Ragnar95 válasza zeon.hu (#110) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igaz, olcsónak biztos, hogy nem lesz olcsó sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#112) zeon.hu válasza Ragnar95 (#111) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem gondolkoztál azon, hogy esetleg egy fejlesztővel megnézetni a B1 szoftverét?
hátha tudna pár használható dolgot hozzáadni.

#?*@&!

(#113) Ragnar95 válasza zeon.hu (#112) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azért ez nem éppen ennyire egyszerű :D
Vissza kéne fejteni az egész programot, ami funkcionalitás tekintetében annyira nem is lenne bonyolult talán, de hogy az órával minden megfelelően menjen az API hiányában már gyanús, hogy nem lenne olyan egyszerű, hiszen ki tudja, mi fut az órán.
És ezek után ott van az is, hogy az app publikációja sem biztos, hogy lehetséges lenne.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#114) zeon.hu válasza Ragnar95 (#113) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nem kel publikálni, dev. fájlként kezeljük :)
gondolom, a B1 frissítése is az appon keresztül történik.

#?*@&!

(#115) Ragnar95 válasza zeon.hu (#114) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy valóban 1 fokkal egyszerűbb, de ígyis fennáll, hogy mivel nem nyílt forráskódú az app, eltartana egy ideig visszafejteni az egészet.
Igen, azon keresztül történik, de ezzel nem nagyon vagyunk előrébb, mivel nem férünk hozzá a forráskódhoz sajna és API hiányában nem tudjuk pontosan, mi hogy megy az órán.
Nem lehetetlen feladat, de olcsóbb és egyszerűbb egy B2 beszerzése az az igazság :D
Persze ha valaki nagyon határozottan ezt a projektet akarja véghezvinni, lehetséges, de max saját célra és úgyis max tanulási célzattal éri meg a dolog, mert nem feltétlen éri meg a befektetett munkaórát a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#116) zeon.hu válasza Ragnar95 (#115) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nyilván csak arra gondoltam, ha van olyan, akinek van és véletlenül még ezzel is foglalkozik.
kacérkodom a B2-vel, ahogy az órával is, de egyelőre plátói marad a dolog, túl drágák még ezek nekem.

#?*@&!

(#117) Ragnar95 válasza zeon.hu (#116) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Értem én, csak erre írtam, hogy még ígyis valószínűleg túl sok időbe tartana a dolog.
Nyílt forráskóddal teljesen más lenne a helyzet, úgy egyértelműen megérné az időbefektetést.
Én az órával kacérkodom inkább, B2 nem hozna akkora fejlődést, hogy megérje pénzügyileg a váltást, de az óra meg csak akkor játszik, ha az Android Wear valóban kompatibilis lesz iOS-szel is, ahogy pletykálják.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#118) zeon.hu válasza Ragnar95 (#117) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

elég rugalmasan állnak a dologhoz, lehet egy mailt megérne.
tudok is valakit, aki levelezik velük, megkérem rá.

legszívesebben mindkettőt megvenném :)
a B2 szerintem komolyan fejlődött az 1-hez képest, értesítések, időjárás, nem is beszélve a touch and swipe-ról.

#?*@&!

(#119) Ragnar95 válasza zeon.hu (#118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ártani nem árthat, majd számolj be a dologról :K
Persze, tényleg sokat fejlődött, csak ha már ennyit kiadnék érte, akkor inkább a Smart Watch lenne a nyerő, bár az még drágább sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#120) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

érdekes dolgot művelt a B1:
átvette a média hangját a telóról.
ez ugye önmagában nem baj, de teszi ezt akkor, amikor bent van a helyén, vagyis a kezemen a tokjában (rendesen beillesztve, jelzi is).
a beállításokban külön meg kellett vonnom a médiát tőle.

#?*@&!

(#121) gábor323


gábor323
csendes tag

Fissült a talkband, van dátum.Mást nem néztem de jólenne ha az sms és az email értesítést is beletették volna.

(#122) zeon.hu válasza gábor323 (#121) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A dátum mellett a hívószámkijelzés kapott még frissítést.
Üzenet értesítésre úgy néz ki, még várnunk kell, de legalább nem hanyagolnak minket a B2 megjelenése után sem.

#?*@&!

(#123) Ragnar95 válasza gábor323 (#121) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez jó hír nagyon, régóta vártam már ezt a funkciót :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#124) zeon.hu válasza Ragnar95 (#123) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

hátha másnál is előfordul:
nálam az első bejövő hívás frissítés után nem ment át a B1-re automatikusan, a híváskezelőben kellett kitenni rá, de utána már működött rendesen.

#?*@&!

(#125) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

a hívó nevének kiírása továbbra is coinflip, hol kiírja, hol nem.
ha ugyanaz hív többször, akkor is ilyen, hiába a frissítés.
átmásoltam az összes névjegyet a sim-re, külön használva azt vagy együtt a gmail jegyzékkel, nem változik sajnos.

#?*@&!

(#126) vaki


vaki
aktív tag

Sziasztok!

Valakinek van arról infója, hogy a telefon mennyivel merül jobban a folyamatos BT kapcsolattól? Honor 3C-m van, most simán elketyeg 2 napot, van hogy 3-at is és nem szeretném naponta töltögetni...
Illetve még egy kérdés: szerintetek lehetséges valahol "felpróbálni", hogy tudjam, hogy elég az S méret, vagy kell az L?

A felhasználóbarát felhasználó

(#127) Ragnar95 válasza vaki (#126) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez teljes mértékben telefonfüggő, iPhone-nál gyakorlatilag semmit nem számít, egyáltalán nem feltűnő, hogy bármennyivel is jobban merülne.
A Huawei az S-re 13.5-17cm-t, az L-re 16-20cm-t ír, így elég ha leméred a csuklód kerületét és megtudod, melyik méret kell.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#128) vaki válasza Ragnar95 (#127) üzenetére


vaki
aktív tag

Remek, köszönöm a választ.

A felhasználóbarát felhasználó

(#129) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

van újabb frissítés:
"solved the high power consumption issue"- gondolom, javul az üzemidő.

#?*@&!

(#130) Ragnar95 válasza zeon.hu (#129) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kíváncsi leszek rá.
Amúgy az iOS appnál nem tudom, miért nem tudják megoldani, hogy ne fagyjon le az app minden indításnál, vagyis a legutóbbi verziónál csak simán nem találja az órát, az appot újra kell indítani,h megtalálja, miközben az óra csatlakoztatva van.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#131) zeon.hu válasza Ragnar95 (#130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

szerencsére ezt androidon megoldották.
illetve nem frissített, csak ha előtte taskből kilőttem az appot és restart.
amúgy az üzemidőre nincs panaszom, 4-5 naponta teszem rá a power bankra, 20-30 perc max a feltöltése.
amit még most sem oldottak meg rendesen: a hívó fél nevének kiírása még mindig csak esetleges, kb 50%-ban csak a szám látható.

#?*@&!

(#132) Ragnar95 válasza zeon.hu (#131) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

4-5 napot szokott nekem is bírni, néha többet, amikor csak éjjel veszem föl.
Valóban, kicsit hektikusan működik a név kiírása.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#133) zeon.hu válasza Ragnar95 (#132) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

most látom, az app is kapott frissítést.
na hátha...:)

#?*@&!

(#134) attszil válasza zeon.hu (#100) üzenetére


attszil
tag

Hali! Én egy Lumia 930 mellett használnám, ugye jól értem, hogy csak az app szinkron nem megy a windows telefonokkal a többi funkció az igen?
Köszi: Attila

11 pro

(#135) zeon.hu válasza attszil (#134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha van hozzá app, akkor elvileg mennie kell mindennek.
ha nincs, akkor gondolom, hogy csak BT eszközként van csatlakoztatva, amire kimennek a hívások.

#?*@&!

(#136) attszil válasza zeon.hu (#135) üzenetére


attszil
tag

OK! Köszi, app nincs, de most, hogy olvasgatok látom, hogy az eszköz frissítése meg ilyenek is csak azon keresztül menne.
PC szinkron sincs, hát így meg csak egy headset!

Köszi! Attila

11 pro

(#137) zeon.hu válasza attszil (#136) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha van egy android telefon a közeledben, akkor megoldható a frissítés, pár perc az egész, ha előtte felteszik az appot és párosítjátok(huawei wear).

#?*@&!

(#138) attszil válasza zeon.hu (#137) üzenetére


attszil
tag

Köszi szépen, megfontolom!

11 pro

(#139) zeon.hu válasza attszil (#138) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

a két utolsó frissítéssel dátumkijelzés és (elvileg) üzemidő javítás érkezett, már csak az első miatt is megérheti.

#?*@&!

(#140) Ragnar95 válasza attszil (#136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én semmiképp nem vennék WP-hez app hiányában B1-et, mivel ha pl lemerül, akkor az app kell, hogy az időt, dátumot újra lekérje a telefonról, ergo könnyen előfordulhat,h gyakran kéne az az androidos telefon az app miatt...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#141) zeon.hu válasza Ragnar95 (#140) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha van a közvetlen családban/környezetben android vagy ios eszköz, akkor aránylag könnyen megoldható.
(Mivel a B2 sem windows kompatibilis, ezért sajnos szerintem már a B1-hez sem várható.)

#?*@&!

(#142) Ragnar95 válasza zeon.hu (#141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Persze, ezért írtam,h gyakran kellhet a droidos/iOS-t futtató eszköz, ha ez adott a családban, akkor kevésbé kellemetlen a dolog, de ha nem adott, akkor kicsit drága mulatság a B1 headsetként használva.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#143) attszil válasza Ragnar95 (#142) üzenetére


attszil
tag

Köszönöm szépen! Én is ezt fontolgattam, de pl. ez az információ (hogy lemerülés esetén is kell a mobil) sem szerezhető meg másképp, csak így, hogy Ti segítettetek!
Egyébként nagyon tetszik, meg kellene is, de emiatt nem megyek vissza droidozni!
Köszi! Attila

11 pro

(#144) Ragnar95 válasza attszil (#143) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iOS-t is támogat a B1 ;]
BT headsetként lemerülés után is lehet amúgy használni az app nélkül is, csak azokhoz kell az app, amikhez első beállításkor, tehát dátum és idő beállítása.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#145) zeon.hu válasza attszil (#143) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

végül is megoldható, ha veszel egy olcsó (legalább 4.0) androidot pár ezerből (vagy valami ismerőstől akár ingyen, ha már nem használja). így szinkronban lesznek az adataid, működik minden funkció és naponta csak 1 percre kell BT-on csatlakozni erre az eszközre (csak 24 órán át őrzi az adatokat a B1). de ha családon belül van android, akkor az az olcsóbb/egyszerűbb megoldás.
a lemerüléstől meg nem kell annyira félni, ez nem 1 napos kütyü

szerk:
én egyébként elsősorban a BT telefonálás miatt vettem meg (nagyon jó áron jutottam egy bontatlan B1-hez), sokkal elegánsabb, mint amik egész nap az ember fülében vannak. persze a többi funkció is jól jön, de az értesítések miatt máris vágyom egy B2-re, csak még szerintem/nekem drága :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#146) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Kérdésem az lenne, hogy érdemes e B1-t venni ( T-Mobile most 29000-t adja) vagy várjon inkább az ember a B2-re?
iPhone 6+ -hoz szeretném használni.

(#147) zeon.hu válasza Xeon7 (#146) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha a 199€ nem gond, akkor én a B2-t venném (tudtommal már rendelhető a huaweitől), sokkal többet tud.

#?*@&!

(#148) Xeon7 válasza zeon.hu (#147) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Tud annyival többet egyébként amennyivel drágább?

(#149) zeon.hu válasza Xeon7 (#148) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

bevezető ár, nyilván ez is olcsóbb lesz idővel. ha a B1 40K-s nyitó árához mérem, akkor jó az ár/érték aránya.
[link]

#?*@&!

(#150) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok

B1 tulaj lettem én is tegnap este :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.