Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) zeon.hu válasza Xeon7 (#150) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

udv!

máris találhatsz frissítéseket rá, ha felteszed a telóra a Huawei Wear appot és azon belül beállítások-update Talkband B1.

#?*@&!

(#152) Xeon7 válasza zeon.hu (#151) üzenetére


Xeon7
aktív tag

Hali,

Huawei Wear vagy TalkBand B1 app?
Van valami különbség?

(#153) zeon.hu válasza Xeon7 (#152) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nálam csak huawei wear van a listában, bár nemrég változott a neve.
a frissítést magára a B1-re értettem, az alkalmazáson belül tudod frissíteni a kezeden lévő Talkband-et.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#154) Ragnar95 válasza Xeon7 (#152) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Huawei Wear, ez az új verzió neve és ez több eszközhöz is jó.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#155) Xeon7


Xeon7
aktív tag

B1 frissítve!

(#156) csibie


csibie
újonc

Szia!

Iphone készülékkel használnám, sajnos nem írja ki a neveket, csak a számokat!

(#157) Ragnar95 válasza csibie (#156) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ellenőrizd,h tutira úgy szerepelnek-e a névjegyeknél a számok (+36, nem 06), ahogy kiírja a B1 és legyen fent a legfrissebb szoftver rajta.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#158) csibie válasza Ragnar95 (#157) üzenetére


csibie
újonc

Sajnos nem jó...

(#159) Ragnar95 válasza csibie (#158) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyáltalán nem írja ki, bárki is hív?
Egy factory resetet nyomj az órán, utána jónak kéne lennie.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#160) csibie válasza Ragnar95 (#159) üzenetére


csibie
újonc

Sajnos ua.
Az óra most már egyáltalán nem működik...

(#161) zeon.hu válasza csibie (#160) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kezdj mindent újra: alkalmazás eltávolít, BT kapcsolat törlés, telefon reboot (ios-hoz nem értek, de nem árthat), aztán mehet vissza minden.
(Biztosan nincs lemerülve a Talkband? )

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#162) csibie válasza zeon.hu (#161) üzenetére


csibie
újonc

Köszönöm sikerült!!! :)

(#163) zeon.hu válasza zeon.hu (#129) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Komolyan javult az üzemidő, 1 hete töltöttem utoljára :)

#?*@&!

(#164) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Sziasztok!
Gondolkodom hogy én is beszerzek egy iyen kütyüt, azonban van pár kérdésem előtte, amire jó szeretnék választ kapni.
- Hívófél nevének kijelzése még mindig random működik?
- szeretném mérni az aktivitásomat, jelenleg futok. Mennyire méri és számítja ki az eredményeket? (pl elégetett kalória) Van rá lehetőség, valahol beállítani, hogy most pl, futok vagy sétálok? Vagy a lépések sűrűségéből következtet rá?
- Vannak-e egyébb idegesitő bugjai?
Előre is köszi!

PSN ID: legalkriminalz

(#165) zeon.hu válasza 5oultrain (#164) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

hívófél random, de nálam javult valamit.
elégetett kalóriát mutatja, plusz hogy ez mivel egyenlő (pl 1 jégkrém).
lépéseket számol, azt nem tudom, futást másképp méri-e.
talkband nemrég kapott frissítést, nálam egyértelműen javult az üzemidő, plusz már dátumot is mutat.
az app-ot le tudod szedni, hogy megnézd, miket tud.

#?*@&!

(#166) 5oultrain


5oultrain
aktív tag

Pár napja én is használója lettem eme kütyünek.
Nos bármit tettem eddig sehogy sem jelzi ki a hívó nevét, csak a számát ( Ascend P6 )
A kijelző leheten valamivel ellenállóbb, mert eddig amikor véletlenül hozzá koccoltam valamihez (ami amúgy nem nehéz, mert elég nagy a felülete) mindig maradt egy kis nyoma. Napfényben nagyon halvány a fényereje.
Viselése kényelmes, nem zavaró. Akku idő nálam 5 nap.
Remélem tovább fejlesztik a feature-ket. Biztos megtudna jeleníteni több infót is a készülék.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: legalkriminalz

(#167) 5oultrain válasza 5oultrain (#166) üzenetére


5oultrain
aktív tag

Nekem hívás alatt recseg a füles. Másnál is jelentkezeik?

PSN ID: legalkriminalz

(#168) Ragnar95 válasza 5oultrain (#167) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt teljesen jó volt a hangminőség, amikor teszteltem, de nem használom ezt a funkcióját gyakran.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#169) zeon.hu válasza 5oultrain (#166) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

napi szinten használom, nincs recsegés.
fóliát lehet rá venni, nagyon olcsó (12db-ot vettem 2$-ért). mondjuk melegben felválik :)
hívónévkijelzés nálam még mindig 50%-os (P7), bár mintha javult volna valamit frissítés óta.

#?*@&!

(#170) vaki


vaki
aktív tag

Nos, még a T-s akcióban megvettem én is április végén. Mint utólag kiderült elég lett volna az S méret, de most már mindegy...

Eddigi tapasztalatok:
- telefont lényegesen nem meríti (2 napot ugyanúgy kibír, mint eddig)
- headset funkciója nagyon cool, teljesen jól működik, nem kattog, nem recseg, kellően hangos
- hívókijelzés tök random

Negatív dolgok:
- sajnálatos módon nem érzékeli ha nincs hordva, így este amikor fürdéshez leveszem, akkor ő úgy számol, mintha aludnék éppen; erre megoldás ha kikapcsolod, majd ha visszaveszed akkor be, de ez hülyén jön ki
- szintén gond van akkor, ha sétálsz, de nem mozog a kezed, mondjuk ha babakocsit tolsz közben, akkor kb a valós táv felével számol
- erős napfényben nem látszik a kijelző

Ezektől eltekintve eddig meg vagyok vele elégedve, ami okosóra többet tudna, az aránytalanul többe is kerül, ráadásul hogy néz ki ha többe kerülne az óra, mint a teló :DDD

[ Szerkesztve ]

A felhasználóbarát felhasználó

(#171) Ragnar95 válasza vaki (#170) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

- sajnálatos módon nem érzékeli ha nincs hordva, így este amikor fürdéshez leveszem, akkor ő úgy számol, mintha aludnék éppen; erre megoldás ha kikapcsolod, majd ha visszaveszed akkor be, de ez hülyén jön ki

Ez nálam is nagyritkán előjön, de az esetek 90%-ban szerencsére nem számolja alvásként, ha épp az asztalon pihen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#172) avlisz80


avlisz80
tag

Ismét egy update!Ez sem oldja meg sajnos a számkiírás problémát! :F

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#173) zeon.hu válasza avlisz80 (#172) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

igen, csak optimalizáltak.

#?*@&!

(#174) avlisz80


avlisz80
tag

Érdekes hogy kb 2 percig kiírta a neveket majdnem ittam egy felest örömömben!De most megint csak a telszám! :W

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#175) wayne1


wayne1
senior tag

Hali. A Telekomnál P8 Lite teló mellé adják most a B1-et. Szerintetek megérné a kettő együtt 86-ért? Az itt leírtak alapján megtetszett nekem 😊

(#176) zeon.hu válasza wayne1 (#175) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A Lite ára függetlenül 80 körül van és pár hónap múlva jóval olcsóbb is lesz..
B1-et vehetsz 15-20 körül ,mert sokan eladják, amit kaptak telefon mellé.
Plusz 2 év rablánc.
Így számolgass :).
Ha mindenképpen szolgáltatónál veszel, akkor megéri.

#?*@&!

(#177) wayne1 válasza zeon.hu (#176) üzenetére


wayne1
senior tag

Céges előfizetésem van, és jó a tarifa egyelőre nem tervezem a váltást róla, szóval ez nem lenne gond :)

(#178) zeon.hu válasza wayne1 (#177) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor ok.
Én kizárólag voipon telefonálok, szóval ha nem ingyen adják, akkor soha többet nem leszek szolgáltató függő :)

#?*@&!

(#179) wayne1


wayne1
senior tag

Láttam, hogy T két méretben árulja. De ehez nem az S méretet adják. Mekkora lehet a különbség a két méret között?

(#180) zeon.hu válasza wayne1 (#179) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A kicsi szíja 13.5-17cm, a nagyé 16-20cm.
Mindenképpen próbáld fel szerintem.
Az ára ugyanaz, szóval kérj nagyobbat, ha kell.
Egy szíj bújtató nem árt majd, gyárilag nincs hozzá, de órásnál kapsz (ha szűk zsebbe nyúlsz, hajlamos kikapcsolni és akkor elhagyod).

#?*@&!

(#181) wayne1 válasza zeon.hu (#180) üzenetére


wayne1
senior tag

Még egy kérdés. Nem találtam semmit arról, hogy hogy ébreszt. Tudom, hogy rezeg, de pl. a Mi Band-dal az a bajom, hogy csak 5 kis rezgéssel ébreszt és sajnos erre nem mindig ébredek fel. Smart ébresztésnél meg csak 3-at. :) Ez mennyit rezeg?

(#182) wayne1 válasza zeon.hu (#180) üzenetére


wayne1
senior tag

Megmértem a csuklóm, 19 cm :) Ahogy látom a nagyot adják hozzá, mert a kisebbnek S-es jelzése van a webshopban.

(#183) zeon.hu válasza wayne1 (#181) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tudom, de ha nem nyomod ki, újra ébreszt.

#?*@&!

(#184) Ragnar95 válasza wayne1 (#181) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez is csak párat rezeg, nekem kevés az ébresztéshez.
Ráadásul az okos ébresztést nem sikerült működésre bírnom az elején, bár azóta jött pár frissítés és nem próbáltam.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#185) zeon.hu válasza Ragnar95 (#184) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

az intelligens korai ébresztést?
P7-el működik rendesen.

#?*@&!

(#186) Ragnar95 válasza zeon.hu (#185) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, azt.
Nem kéne,h köze legyen ennek a telefonhoz, hiszen az óra monitorozza az alvást és annak kéne eltárolnia az ébresztési időtartamot is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#187) wayne1


wayne1
senior tag

A tesztben lévő videóban a srác futás közben kikapja, a fülébe rakja és úgy fut vele tovább. Ez tényleg így működik, vagy még rá kell valamit varázsolni a kütyüre, hogy a füledbe tudd tenni? Én használnám biciklizés közben is és kellemetlen lenne ha közben kiesne a fülemből.

(#188) zeon.hu válasza wayne1 (#187) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

szerintem nem sportolásra való.
van ugyan hozzá 3 méretben ilyen gumi izé, de az max arra jó, hogy ne essen ki a füledből normál használat mellett.
azt nem tudom, lehet-e kapni hozzá olyat, ami stabilabban tartja, tehát mondjuk jó lenne Neked biciklizéshez.

#?*@&!

(#189) Ragnar95 válasza wayne1 (#187) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban csak simán kikapod a karkötőből és egyből mehet a füledbe, de ahogy a kolléga is írta, ez nem sportoláshoz való, ahhoz nem marad meg elég stabilan a füledben, ez egy BT headset és okoskarkötő, nem fitnesz kiegészítő.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#190) wayne1


wayne1
senior tag

Ok, Köszi 😊 Akkor majd használok egy headsetet közben, vagy addig majd megállok 😄 A lényeg az, hogy itthon, séta közben, vezetés közben meg a buszon tudjam használni. Arra meg ahogy értem tökéletes lesz.

(#191) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

az app már magyar nyelvű.

#?*@&!

(#192) wayne1


wayne1
senior tag

Most értem haza, már itt van, ma hozták meg :D Kár hogy holnap reggel fáradtan megyek dolgozni, mert most jól megnézegetem :DD

(#193) Ragnar95 válasza wayne1 (#192) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gratula hozzá :K
Nem akarom elvenni az örömöd, de azért annyira nincs sok funkciója a B1-nek,h 10-15 perccel többet lehessen szórakozni vele még első bekapcsolásnál sem :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#194) wayne1 válasza Ragnar95 (#193) üzenetére


wayne1
senior tag

:DD

Közben a Huawei Wear Google Play hozzászólásai között találtam egy okosságot : "A neveket csak akor jelzi bejövő hívásnál, ha a telefon beállításaiba védett alkalmazásként beállítjuk a huawei programot. gy fut as háttérben a programból való kilépés után is. Remélem tudtam segíteni"

Frissíteni akarja a B1-et 11.15.05.00.00 szoftverrel. Merjem frissíteni? :)

[ Szerkesztve ]

(#195) Ragnar95 válasza wayne1 (#194) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, mindig megéri frissíteni, rosszabb még sosem lett a frissítés után, jobb annál inkább :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#196) wayne1 válasza Ragnar95 (#195) üzenetére


wayne1
senior tag

Ok, megvolt köszi :)

A lépésszámlálás csak telefonnal működik, vagy telefon nélkül is?

[ Szerkesztve ]

(#197) zeon.hu válasza wayne1 (#196) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

elvileg megy teló nélkül is, de csak 1 napig tárolja az adatokat, szóval éjfél előtt szinkronizáld.

szerk:
nálam az elejétől védett alkalmazások között van, de így is csak random a hívó nevének kijelzése.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#198) wayne1


wayne1
senior tag

Na pár napja már használom :) Nagyon tetszik.
Ha délelőttös vagyok 3.40-3.50 körül kelek, és akkor nem mindig ébredek fel a rezgésre :/
Nagyon tetszik benne, hogy hívás közben ki-be lehet venni és automatikusan átkapcsolja a hívást.
Amit viszont sajnálok, az az hogy nappal kint, főleg ha süt a nap, szinte láthatatlan a kijelzője :(
A híváskijelzés nálam is random, akár mit is állítok.

(#199) Becksman


Becksman
őstag

Nem tudom felvenni a talkbandel a bejövő hívást :(
Ez rohadtul idegesítő. Ez miért van?? Nyomom a hívás fogadó gombot és nem történik semmi sem, pedig a gomb jó mert navigálni enged a talkband opciói közt... Valaki Help mit tegyek? :-S Tegnap még tökéletesen ment. PSP-t cseréltem egy ilyen kis csecsebecsére, már számomra hasznosabb mint egy játékkonzol.

Wayne:
Nekem látható a kijelző, igaz kicsit sunyítani kell, de látom :D

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#200) zeon.hu válasza Becksman (#199) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

nyomj egy gyári visszaállítást, nézd meg, hogy javult-e, aztán frissíts rá megint.
telefon beállítások-bluetooth menüben mit mutat a B1? telefon hangja be van itt kapcsolva?

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.