Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kaldika


kaldika
tag

Estleg a skype és a viber hivásokat kezeli.

(#52) #97246720


#97246720
törölt tag

esetleg ha utána olvastatok akkor tudni kéne hogy folyamatosan fejlesztik a B1 szoftverét! a telefonra telepített kezelő alkalmazással lehet frissíteni, ez a B1 olyan mint a WinPho8.1 ... kicsit le van maradva, de idővel kezdi behozni a versenytársait! mondjuk a Gear-hez nem kéne hasonlítani mert jóval előbb volt mint a B1... a tudásához mérten a telekomnál nem drága, 30ezer, még se 40 ahogy itt többen is írták...de ha azt nézzük akkor akkor a GearFit-het képest valamelyest többet tud, mert a B1-et lehet headset-ként is használni, a GearFit-et meg nem...persze hiányzik a érintő is sajnos, de a Huawei termékei nem egy Samsung vagy egy Sony kategória az tény! ha úgy nézzük akkor egy viszonylag középkategóriás okos karkötőt dobott piacra a Huawei, ehhez képest a Samsung és a Sony felsőkategóriás óráival szeretne szembe szállni, de lehet idővel még előrukkolnak majd egy hasonlóval tudásuval

[ Szerkesztve ]

(#53) #97246720 válasza #97246720 (#52) üzenetére


#97246720
törölt tag

sőt a GearFit(GF)-et csak samsung telefonhoz jó, a B1 meg minden android 4+ és iOS 5+ -os telefonokhoz, ennyiből univerzálisabb a GF-hez képest, így ár/tudás arányban nem is rossz :)

(#54) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Nagyon jó cikk, köszönet érte :R
Most kaptam ajándékba egyet, mindig is hülyeségnek tartottam az ilyet, de gondoltam ha már ajándék volt, kipróbálom. Csak pár napja használom, de egyelőre bejövős eléggé a dolog.
Engem a lépésszámláló része nem érdekel, az alvásmonitorozás és ébresztés viszont igen és az óra része is elég jó, a BT headsetet csak ritkán használom.
Viszont feltűnt pár dolog:
-akárhogy állítom, nem ébreszt az óra valamiért, pedig a telefonon az appban beállítom, hogy x időben ébresszen vagy előtte max 30 perccel és az istenért sem rezeg.
-illetve nem akarja kiírni a hívó felek nevét sem, csak a telefonszámot
iPhone 5-el használom iOS 8.1.2-vel és a Huawei Talkband app legújabb verziójával.
szerk.: a cikk indíttatására megnéztem és van frissítés a karperechez, majd leírom, hogy utána javulnak-e a leírt hibák :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#55) Ragnar95 válasza Ragnar95 (#54) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Update: a fw update sem akar sikerülni, mert ahogy elkezdem, lecsatlakozik az óra a telefonról, így nem fut le az update akkor sem, hogyha visszacsatlakozom, pedig legalább 10 percet hagytam futni :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#56) spoot9515 válasza inthro (#50) üzenetére


spoot9515
újonc

Szia.Azt megtudnád nekem mondani hogy az időt hogy tudnám beállitani az Op3n Dot Fitnesz karkötön??MEg hogy milyen Android kell hozzá meg HOnnan lehet leszedni hozzá a porit?? elöre is köszönöm Ha tudnál kérlek erre az email cimre irj:sas9515@citromail.hu::.....Elöre is köszönöm

(#57) Helltak


Helltak
őstag

Sziasztok!
Pár napja vettem én is egy ilyen kütyüt, de egyik betéttel sem marad meg a fülemben.. Lehet kapni más betétet vagy van valami különleges technika ahogy be kell helyezni a fülbe?

Xiaomi 14 Ultra

(#58) Ragnar95 válasza Helltak (#57) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Sajna nem túl elterjedt kütyü, így nem nagyon lehet hozzá semmit sem kapni sajna.
Valóban nem a legjobb a BT headset kialakítása, vezetéskor, nyugalomban megmarad, de pl futáshoz semmiképp nem jó, sétához se feltétlen.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#59) Helltak válasza Ragnar95 (#58) üzenetére


Helltak
őstag

Köszi a választ. Az a baj, hogy nekem csak olyam szögben marad a fülemben, hogy nem értik mit mondok.. M

Xiaomi 14 Ultra

(#60) Overcome85


Overcome85
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne,h nem tudja valaki honnan lehet szijat rendelni hozzá?sajnos sehol sem találtam.

Üdv

(#61) Ragnar95 válasza Overcome85 (#60) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez engem is érdekelne, de sejtésem szerint sehonnan, mivel a Huawei nem gyárt másfélét és ahhoz nem elég elterjedt termék, hogy mások gyártsanak hozzá sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#62) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

voip hívásokat kezeli a talkband?

#?*@&!

(#63) Ragnar95 válasza zeon.hu (#62) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Kicsörögni kicsörög FaceTime-nál is, azon beszélni FaceTime közben még nem próbáltam, de gondolom az is megy, ha egyszer kicsörög.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#64) zeon.hu válasza Ragnar95 (#63) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

kösz!
és a hívás indítás?
szinte az összes hívásom voipról megy.
elvileg jövő héten lesz egy talkband-em, jó lenne az ilyeneket tudni.

#?*@&!

(#65) Ragnar95 válasza zeon.hu (#64) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hívást nem tudok róla, hogy lehetne indítani a talkbandről, főleg, hogy összesen 1db gomb van rajta :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#66) zeon.hu válasza Ragnar95 (#65) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sejtettem...:)
de mivel bt headset, nem csak fogadható rajta a hívás, hanem a telefonról indítottat is kezeli.
na ilyenkor érdekelne a voip.

#?*@&!

(#67) Ragnar95 válasza zeon.hu (#66) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem nagyon értem a feltételezést sem, természetesen kimenő hívásnál is megy a TalkBand, legalábbis iPhone-on FaceTime-nál ugyanúgy választható, hogy min legyen a hang, mint sima hívásnál.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#68) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Sziasztok!

Kb. 2 hete vagyok tulajdonosa egy huawei talkband b1-nek. Eleinte hozta a papírformát, de néhány napja frissítést kapott a Talkband program a telefonon, azóta legalább felére, ha nem harmadára csökkent az üzemidő. Nem tudom, hogy van-e összefüggés a két dolog között, de mindenesetre elég gáz, hogy eddig 5-6 napot símán elvolt egy töltéssel, most meg 2 napot sem bír ki, ugyanolyan használat mellett.
Van esetleg valami ötlet rá, hogy mi lehet a baj, vagy küldjem szervízbe?

Előre is köszönöm a segítséget!

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#69) Ragnar95 válasza stonerzsebi (#68) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Próbálj ki egy factory resetet rajta, lehet, hogy valami hiba csúszott a frissítésbe, bár elég fura, hogyha a mobilos app frissítése okozott problémát.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#70) stonerzsebi válasza Ragnar95 (#69) üzenetére


stonerzsebi
tag

Mármint magán a talkband programon a telefonon? Meglepődnék egyébként, ha az lenne a baj, de furcsa egybeesés...

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#71) Ragnar95 válasza stonerzsebi (#70) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, ott tudod csak visszaállítani.
Énis, de egy próbát megér a dolog.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#72) stonerzsebi válasza Ragnar95 (#71) üzenetére


stonerzsebi
tag

Visszaállítás megtörtént, most jön a teszt... Örülnék, ha csak ennyi lett volna a baj... Köszönöm a tippet! :) Jelentkezem majd az eredménnyel.

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#73) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

a talkband a beállított ébresztést nem jelzi ki, csak az app-ban látható?

#?*@&!

(#74) Ragnar95 válasza zeon.hu (#73) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igen, csak az appban látható sajna.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#75) zeon.hu válasza Ragnar95 (#74) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ennyit azért frissíthetnének :)

kösz!

#?*@&!

(#76) Ragnar95 válasza zeon.hu (#75) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lehet, hogy meg is fogják tenni, szerencsére elég gyakran jönnek frissítések.
Mióta nekem megvan (kb 1,5hónap) 2x frissült a Talkband fw és 1x az app. Ráadásul pont a leginkább fájó hiányosságokat javították: Health app támogatás iOS-en és konkrét időpontban való ébresztés.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#77) zeon.hu válasza Ragnar95 (#76) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

amit így hirtelen hiányolok és szerintem bőven beleférne, az az értesítések jelzése.

#?*@&!

(#78) Ragnar95 válasza zeon.hu (#77) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez valóban hiányzik számomra is, jól jönne valóban :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#79) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Bluetooth beállításoknál mint jelent az, hogy "nincs hordozó"?
Ezt írja ki a talkband után.

#?*@&!

(#80) Ragnar95 válasza zeon.hu (#79) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem ártana tudni, milyen készülékre próbálsz csatlakozni, hogy tudjunk segíteni :D
Nálam sosem volt ilyen probléma iPhone-nal.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#81) zeon.hu válasza Ragnar95 (#80) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csatlakozik amúgy.
Huawei P7.

#?*@&!

(#82) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az igaz, hogy csak a sim kártyán lévő neveket írja ki?
Mert nekem ott egy sincs :)

#?*@&!

(#83) stonerzsebi válasza zeon.hu (#82) üzenetére


stonerzsebi
tag

Nekem egyszer kiírja, egyszer nem... nem tudom, milyen szisztéma alapján válogat... :D

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#84) stonerzsebi


stonerzsebi
tag

Megérkeztem a tapasztalataimmal. :))

Miután csináltam egy gyári visszaállítást a talkband-en, elkezdte eldobálni a bluetotth jelet, de ezt kb. minden 3 percben eljátszotta. Ekkor letöröltem a Talkband appot a telefonról, a fülest kikapcsoltam, az appot újratelepítettem, azóta minden megy a rendes kerékvágásban...
Gyakorlatilag 3. napja használom töltés nélkül, és még mindig 57%-on van.

Szóval nagyon valószínű, hogy a frissítések letöltése vagy telepítése közben történt valami nem odavaló. Mindenesetre nyitva tartom a szemem.

[ Szerkesztve ]

Egyszer élek, de akkor nagyon. :D - iPhone 6s / Huawei Ascend P7 / LG G Flex 2

(#85) zeon.hu válasza stonerzsebi (#83) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

egyelőre nekem kiírja a neveket.

azt már észrevettük, hogy a frissítés bugos lett, remélhetőleg hamar javítják.

#?*@&!

(#86) gábor323


gábor323
csendes tag

Neveket nekem nem írja ki, csak a számokat, frissítés után sem írta ki és előtte sem. Gyári visszaállítás hogyan kell csinálni a talkbanden, hátha utána neveket is ír.

(#87) Ragnar95 válasza gábor323 (#86) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A mobilos appban rámész a talkband ikonra, majd ott lesz egy factory data reset opció.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#88) gábor323 válasza Ragnar95 (#87) üzenetére


gábor323
csendes tag

Köszönöm a választ, megcsináltam de a neveket továbbra sem jeleníti meg csak a számokat. Közben megpróbáltan a telefonról törölni az appot és újra telepíteni és párosítani de ígysem írja a neveket.Telefon P7.

[ Szerkesztve ]

(#89) gábor323 válasza gábor323 (#88) üzenetére


gábor323
csendes tag

Megoldódott, töröltem mindent ami a talkbanddal kapcsolatos, az appot, a párosított eszközt. Újratelepítettem, párosítottam és most kiírja a neveket a címjegyzéket használom, csak a telefonon vannak a számok.

[ Szerkesztve ]

(#90) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

amit hiányolok, az egy kis övbújtató, mert a szíj vége néha kibújik oldalra.
mondjuk ezt orvosoltam, de egy normális bújtatót azért majd beszerzek.

#?*@&!

(#91) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Nektek rázásra működik az aktiválás és a menüben való lépkedés?
Nálam egyszer működik, egyszer nem.

#?*@&!

(#92) Ragnar95 válasza zeon.hu (#91) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam is hasonlóan megbízhatatlan sajna ez a funkció.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#93) zeon.hu válasza Ragnar95 (#92) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

aránylag finoman kell rázni a csuklót, de tényleg nem megbízható.
az óra szinte mindig aktiválódik, de a menüben lépkedés nehézkes.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#94) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha minden igaz, akkor stabilan működik a rázás, ha megfelelően csináljuk.
csináltam egy rövid videóit.
A lényeg, hogy a kb 90 fokos forgatás után legyen egy nagyon rövid szünet, mielőtt visszafordítjuk.

#?*@&!

(#95) Ragnar95 válasza zeon.hu (#94) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Köszi a videót, így valóban szinte mindig működik :R
Mondjuk enyhén természetellenes ez a mozdulat, de ez legyen a legnagyobb probléma, amikor a másik keze tele van az embernek, még mindig egyszerűbb ez, mint megnyomni a gombot :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#96) zeon.hu válasza Ragnar95 (#95) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

sehol nem találtam értelmes leírást, ezért ki kellett tapasztalni :)
nálam így 90+%-ban működik, csak ritkán kell ismételni a mozdulatot.

viszont hívásnál megint nem írja ki a neveket, pedig uninstall-reinstall is megvolt.

még egy dolog, hátha más is így jár:
rom csere után nem akart szinkronizálni az app-al, hibát jelzett, de azt megoldotta az újratelepítés és az újrapárosítás.
a szinkronizálás megjavult, már nem kell kilőni az appot hozzá.

#?*@&!

(#97) Ragnar95 válasza zeon.hu (#96) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Így valóban elég pontos, csak a mozdulatot magát kell jól eltalálni :D
Amúgy eszembe jutott még egy dolog a napokban, amit hiányolok az órából, az pedig a nap kijelzése a kijelzőn az idő mellett, jól jönne sokszor.

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#98) zeon.hu válasza Ragnar95 (#97) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen,a dátum simán elférne még.

#?*@&!

(#99) Liller7


Liller7
tag

Sziasztok!Szeretném megkérdezni,hogy az sms,email stb még mindig nem jelzi?Csak a hívásokat?
Lehet butaság....de ha egy Bt notification app van telepítve a telefonra,akkor sem jelzi?Mert pl.R8 smartwath(kínai)azzal működik...sms,email,hívás,facebook.Csak hát olyan csúnyácska...

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#100) zeon.hu válasza Liller7 (#99) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

még nem sajnos, de reméljük, hogy frissítik majd.
persze az ébresztés, lépésszámláló, kalória, alvásidő még benne van :)

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.