Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Becksman válasza zeon.hu (#200) üzenetére


Becksman
őstag

Többször is csináltan gyári beállítást, újrapárosítást. (teló restart is volt nem 1x).
Végül ma reggel megjavult, nem tudom mi volt a baja. (Lehet egy szoftveres hiba..)
DE mostmár hála istennek jó :)

Samsung A54 5G 8+256GB

(#202) zeon.hu válasza Becksman (#201) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Lehetséges, hogy összeakadt a BT és a wifi, mivel mindkettő 2.4GHz-en megy, ilyenkor működik rosszul.
Én ezért akarok legközelebb wifi AC-s telefont venni, azon megy a wifi 5GHz-en is.

#?*@&!

(#203) Becksman válasza zeon.hu (#202) üzenetére


Becksman
őstag

Lehet. Akkor legközelebb, ha wifizek kikapcsolom a bluetooth-t. A lépéseket egyébként, hogyan számolja? Megtett távolság alapján?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#204) Ragnar95 válasza zeon.hu (#202) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem kell AC az 5GHz-hez, a csatornának alapból nincs köze a frekvenciához, n-es wifit is tudsz szórni 5GHz-en, de nem feltétlen tud minden n-es router 5GHz-et is, a 2 nem függ össze.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#205) zeon.hu válasza Ragnar95 (#204) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szórni tudom (a mifim is tudja), de a teló nem tudja venni.
Az összeakadás meg sajnos tény, voip hívást nem is nagyon tudok indítani BT-on keresztül emiatt.

#?*@&!

(#206) zeon.hu válasza Becksman (#203) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Én csak voip hívásnál kapcsolom le, illetve az E-robot lekapcsolja automatikusan, majd a végén vissza.
Ezen kívül nem szokott nálam összeakadni a BT és a wifi.

#?*@&!

(#207) Becksman válasza zeon.hu (#206) üzenetére


Becksman
őstag

te nem tudod mi alapján számolja a lépéseket? megtett távolságot néz?

Samsung A54 5G 8+256GB

(#208) zeon.hu válasza Becksman (#207) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

lépést számol.
gondolom az alapján, amilyen adatokat megadsz az alkalmazás első indításakor (magasság, súly, kor, nem) átszámolja távolságra (alkalmazásban mindkettőt kiírja).

#?*@&!

(#209) Becksman válasza zeon.hu (#208) üzenetére


Becksman
őstag

csak pl ha teszek egy lépést akkor nézem az órát minig ugyanannyit ír. Ez alapján nem tudom, hogy hogyan, miként számol..

Samsung A54 5G 8+256GB

(#210) zeon.hu válasza Becksman (#209) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem valószínű, hogy real time számol minden lépést, legalábbis nem jelzi ki.
De pl amikor reggel teszek-veszek otthon, már 20-30 lépés után kiírja.

Szerk:
Esetleg teszteld le egy gps-el olyan helyen, ahol ismered a távolságot és hasonlítsd össze a pontosságát.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#211) Ragnar95 válasza zeon.hu (#210) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elég pontatlan, mivel mozgást néz csak, így ha meglóbálod a kezed, azt is lépésnek számolja.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#212) Becksman


Becksman
őstag

Mennyire karcálló? 1 hete hogy megvan , de már van sajnos egy hajszálkarc rajta :(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#213) zeon.hu válasza Becksman (#212) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem nagyon sajnos.
Létezik fólia hozzá, de nálam hamar levált róla mindig.

#?*@&!

(#214) Ragnar95 válasza Becksman (#212) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pár hónap alatt nekem is összejött 1 hajszálkarc, bár ha nem keresed direkt, akkor szerencsére nem látszik, úgyhogy annyira nem zavar, de egy GG-t rárakhattak volna...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#215) Becksman


Becksman
őstag

Végülis amit használnak az kopik. Bár sztem csak napfényen látszik. (Ezért még nem dobom ki az ablakon :D ). Csak azért, ha az árát nézzük (29990Ft) igazán ráfért volna minimum egy dragontrail....
Plusz még egy rögzítő a szíjnak is (folyton kilóg).

[ Szerkesztve ]

Samsung A54 5G 8+256GB

(#216) zeon.hu válasza Becksman (#215) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Szíj bújtatót kapsz órásnál, ingyen kaptam egyet.

#?*@&!

(#217) wayne1


wayne1
senior tag

Ma megejtettem egy gyári beállítások visszaállítását. Már másodszor fordult elő hogy hívnak, felveszem a Band-en és olyan volt mintha lassított felvételt hallgatnék, valamint nem jelezte a beállított esemény riasztást. Remélem így már jó lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#218) zeon.hu válasza wayne1 (#217) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ez nem a B1 hibája lesz.
Telenor hívások voltak?
Esetleg custom rom van fent?
Tedd 2g-re a telefont (csak gsm), elvileg jó lesz utána.
Ha mobilnet is van, tegyél fel egy 3-4g kapcsolót, ha netezel, esetleg automatizálóval megoldható, hogy bizonyos alkalmazásoknál kapcsoljon.

#?*@&!

(#219) wayne1 válasza zeon.hu (#218) üzenetére


wayne1
senior tag

Az egyik Telenoros volt, gyári rom van fent. 2G-re volt állítva. A wifi ment közben mert otthon voltam és olyankor arra csatlakozom fel.

(#220) zeon.hu válasza wayne1 (#219) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A wifi és a BT összeakadhat, de nálam ez csak voip hívás közben jön elő.
Másik ok lehet még, ha mondjuk ZTE rendszerre csatlakoztál éppen, azt nem szereti a Huawei :)
(Itthon ZTE és Huawei rendszerek vannak telepítve)
És akkor említhetném még az 5.0-át, mint hiba forrás.

Én visszatenném a frissítést.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#221) wayne1 válasza zeon.hu (#220) üzenetére


wayne1
senior tag

5.0 van a telefonomon :) A FW nem változott ugyanaz van rajta. Meg ha rákeresek kiírja, hogy a legfrissebb van rajta.

(#222) zeon.hu válasza wayne1 (#221) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Elvileg az 5.1 javított lesz, bár nem minden rendszeren sikerült jól az sem.
És mivel már itt az M, félő, hogy a Lollit nem fogják sokáig támogatni (úgy néz ki, eléggé elszabott rendszer lett).

Szerk.
OTA frissítés nem ajánlott Huaweien, kivéve a beta romok.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#223) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Az utóbbi napokban próbáltam működésre bírni a Smart Alarmot, de sehogy sem jött össze.
Akkor is kéne az adott időpontban ébresztenie, ha azelőtt nem érem el a megfelelő alvásfázist, nem?
Csak mert vagy túl mélyen alszom és direkt nem ébreszt vagy nem érzem,h ébresztene vagy valami baja van és nem ébreszt egyáltalán. Mondjuk régebben konkrét ébresztőt beállítva éreztem,h ébresztett, bár azzal a lendülettel vissza is aludtam, olyan gyenge volt, de a Smart Alarmot sosem sikerült még működésre bírni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#224) zeon.hu válasza Ragnar95 (#223) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld ki ébren, hogy működik-e.
(Nálad nem váltott magyar nyelvre az alkalmazás? )

#?*@&!

(#225) Ragnar95 válasza zeon.hu (#224) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

A sima ébresztés működik, de a Smart Alarmot nem tudom ébren kipróbálni sajna :D
Angolon van a telefonom, így az app is angolul van, fogalmam sincs, iOS-en is bekerült-e a magyar nyelv az appba.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#226) Horipici


Horipici
újonc

Sziasztok!

Három napja használom, és bármit teszek 30-40 másodpercenként rezeg. Egy kicsit idegesítő! Mit tegyek?

(#227) zeon.hu válasza Horipici (#226) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tevékenység emlékeztető, bluetooth leválás figyelmeztető?
Esetleg kicsit tisztítsd meg az érintkezőket.
Néha az alkalmazás rosszalkodik, indítsd el, szinkronizáld, majd lődd ki az alkalmazás listából.
Bluetooth ki-be kapcsolás is segíthet.

#?*@&!

(#228) Horipici válasza zeon.hu (#227) üzenetére


Horipici
újonc

Szia!

Megpróbálom! Köszi!

(#229) designREX


designREX
tag

Esetleg van a fényeröre megoldás? Nagyon halovány nappal. Atz hogyne csak hivásértesitést jelezzen ki van valami fejlesztés?

(#230) bandi3344


bandi3344
csendes tag

Egy olyan kérdésem lenne nálatok mennyi időbe telt mire lefrissítette a B1-et??

(#231) celka5 válasza bandi3344 (#230) üzenetére


celka5
tag

Pár másodperc, 1 percen belül az biztos :)
Gondolom függ az internet sebességétől(wifi,mobil net, hiszen azzal tölti le a firmwaret)

[ Szerkesztve ]

[-CeLkA-]

(#232) bandi3344 válasza celka5 (#231) üzenetére


bandi3344
csendes tag

Köszi a választ de legalább már 30 perce próbálja letölteni 30 megás netem van nem hiszem hogy olyan lassú erre valami megoldás? Rámegyek a frisitésre és az a kék sáv megáll és semmit nem csinál

(#233) celka5 válasza bandi3344 (#232) üzenetére


celka5
tag

Hát ott valami nem stimmel akkor.Mobil net?(Lehet, hogy a huawei szerverei piehhenk,próbágasd később)

[ Szerkesztve ]

[-CeLkA-]

(#234) bandi3344


bandi3344
csendes tag

letölti a firmwaret csak mikor elkezdi a frissítés fájl átvitelt akkor azt írja Bluetooth eszköz lecsatlakoztatva és megáll ennyinél:
http://prohardver.hu/dl/upc/2015-07/09/451537_wnxryqyes4quprff_2015-07-09-12-46-19.jpg

[ Szerkesztve ]

(#235) Ragnar95 válasza bandi3344 (#234) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Elsőre én is azt hittem, h baj van, mert vagy 10 percig ment, aztán asszem nyomtam egy gyári visszaállítást és utána sikerült a frissítés. 5 perc szokott nálam lenni max egy frissítés.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#236) bandi3344


bandi3344
csendes tag

köszi megpróbálom

(#237) bandi3344


bandi3344
csendes tag

semmi nem oldódott meg a probléma

(#238) zeon.hu válasza bandi3344 (#234) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nincs másik bluetooth eszköz, amire automatikusan csatlakozik? Ez esetben ugyanis nem tud újra kapcsolódni a B1-hez.
Milyen telefon, os és verzió? Nincs kompatibilitás gond?
Esetleg még próbáld úgy, hogy a wifit kikapcsolod, amíg frissít, mivel a bluetooth és wifi képes összeakadni a hasonló frekvencia miatt (2.4 Ghz).

#?*@&!

(#239) wayne1


wayne1
senior tag

Sikerült már valakinek rájönnie, hogy hogy lehetne megoldani hogy mindig kiírja a hívó nevét? :)

(#240) komistvan


komistvan
tag

Látom másnak is csinálja de nekem folyamatosan szóval: bejövő hívásoknàl a hívó hangja lassított az èn hangom a hívónál gyorsitott kimenő hívásokkal semmi gond. Egy p8 lite-ről lenne szó. Próbáltam egy alcatel one touch idol 2s el is azzal nem volt gond. Csinàltam restartot leválasztást visszaàlítottam a gyári adatokat (a karkötőn) úgyhogy nem tudom mi lehet a gond. Zene megy rajt filmet is lehet halgatni vele egyedül a bejövő hívásoknál csinálja.

ALE-L121

(#241) zeon.hu válasza komistvan (#240) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Valószínűleg nem a Talkband hibája.
Custom rom van rajta esetleg?
Telenor hívások a rosszak?
Próbáld 2g-re állítani a telót, elvileg javulni fog.
Ha mobilnet kell, szerintem a P8 lite legördülőn is van 4g kapcsoló vagy automatizálóval meg lehet oldani, hogy bizonyos alkalmazások indításakor váltson át.

Szerk.
Piusz hibaforrás lehet a wifi, ha mindkettő 2.4 Ghz-en megy, mivel szeretnek összeakadni.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#242) komistvan válasza zeon.hu (#241) üzenetére


komistvan
tag

2napos a telefon nincs mókolva semmi. Igazából csak 30-asok hívtak. Megpróbálom kilőni az lte-t. Köszi.

ALE-L121

(#243) zeon.hu válasza komistvan (#242) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Egy ok még lehet, de az nem javítható:
Ha ZTE rendszeren keresztül jött a hívás, mivel azt a Huawei nem szereti (Itthon ez a két cég telepít komplett rendszereket).

#?*@&!

(#244) komistvan válasza zeon.hu (#243) üzenetére


komistvan
tag

Semmi javulás. Így jártam azt hiszem...

ALE-L121

(#245) zeon.hu válasza komistvan (#244) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Próbáld még ki, hogy beszélgetés közben átadod a hangot a telefonnak.
Ha ugyanolyan marad, nem a B1 hibája, legalább azt kizárjuk.

#?*@&!

(#246) tothferenc


tothferenc
senior tag

Sracok, azt nem tudom beallitani a B1-en, hogy az ora allandoan keszenletben legyen, es ne kapcsolja le a kijelzot?! A 20 percenkenti rezges az a mozgasra kesztetes miatt van, vagy akad egyeb jelentese is?!

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#247) zeon.hu válasza tothferenc (#246) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A rezgést ki tudod kapcsolni a tevékenység emlékeztetőben.
Rezeg még, ha megszűnik a bluetooth kapcsolat, vagy ha van beállítva egyéb riasztás.

#?*@&!

(#248) tothferenc válasza zeon.hu (#247) üzenetére


tothferenc
senior tag

a riasztás (ébresztés) csak az appban szinkronizálja, vagy a telefonon lévő saját ébresztőnél is jelez? Az alvási időt hogy méri? CSak az óra alapján? (pl 22:00-tól 5:00-ig)

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#249) zeon.hu válasza tothferenc (#248) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Csak B1 riaszt.
Az érzékelőkkel, gondolom légzés, pulzus, ilyesmi.
A mélyalvást is méri, elvileg elég pontos.

#?*@&!

(#250) Ragnar95 válasza zeon.hu (#249) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szerintem elég pontatlan, csomószor tök rosszul mér nálam. Ha éjjel felébredek, azt például sosem érzékeli. Múltkor megfáztam, úgyhogy pár napig 5-6x felébredtem éjszaka, volt, h fél órára is, néztem is éjjel az időt, reggel nézem, B1 szerint végigaludtam az összes éjszakát...
Smart alarm se működik még mindig, úgyhogy fel is függesztettem az óra éjszakai viselését :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.