Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7055) Karma


Karma
félisten

Takarítottam. Az OFF topik most már a Lokál alatt van, a felesleges szócséplést pedig kerüljük el a jövőben, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7056) bubus66 válasza Karma (#7055) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm az áthelyezést.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7057) Roxbury


Roxbury
őstag

Valakinek jelzett mar, hogy letoltheto a BETA? Nekem meg semmi.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#7058) Matyi222 válasza Roxbury (#7057) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Kínában jelenleg vasárnap este 21 óra van, ne is várd most...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7059) Roxbury válasza Matyi222 (#7058) üzenetére


Roxbury
őstag

Tegnaptol jovo szerdaig irtak, hogy jelezni fog a telefon. Szoval eselyes, hogy valaki tulorazik bent. 😃

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#7060) Matyi222 válasza Roxbury (#7059) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szerintem legkorábban holnap várható :)

De hát én is ember vagyok tévedhetek... :D

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7061) petya220 válasza Matyi222 (#7060) üzenetére


petya220
senior tag

Biztos? :U ;]

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#7062) Muerte68


Muerte68
addikt

a karpánthoz a B0-hoz lehet valahol külön szíjat kapni?? :F

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#7063) petya220 válasza Muerte68 (#7062) üzenetére


petya220
senior tag

Jó kérdés ._.
Fehér? :DD

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#7064) Muerte68 válasza petya220 (#7063) üzenetére


Muerte68
addikt

igen,egy helyen találtam ,de nincs készleten épp :W

Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

(#7065) bubus66


bubus66
nagyúr

Tudom nem aktuális és nem szakmai topickba vala de talán elnézik.

Aki együtt érez az olaszországi targédiában elhunytakkal az gyújtson itt egy virtuális gyertyát

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7066) winben


winben
aktív tag

...ha valakinél esetleg beindulna a frissítés visítson már plz. Mert nálam még mindig semmi. :((

(#7067) evo87 válasza winben (#7066) üzenetére


evo87
őstag

Talán egy kis türelem nem ártana... :K

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#7068) winben válasza evo87 (#7067) üzenetére


winben
aktív tag

oké :U

(#7069) bubus66 válasza winben (#7068) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem meg 25-után fog jelezni.. Nekem nem fog..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7070) Lauda válasza winben (#7066) üzenetére


Lauda
félisten

Kijott a 7-es a telora?

(#7071) Zsirmanc válasza Lauda (#7070) üzenetére


Zsirmanc
aktív tag

Nem. Béta tesztre lehetett jelentkezni.

"WRC is for boys. Group B was for men." - Juha Kankkunen

(#7072) Lauda válasza Zsirmanc (#7071) üzenetére


Lauda
félisten

:R

(#7073) Matyi222 válasza Lauda (#7070) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Nálam még nem jelzett a BÉTA, hogy jönni akarna... :)

[ Szerkesztve ]

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7074) Roxbury válasza Matyi222 (#7073) üzenetére


Roxbury
őstag

Nalam sem jelzett, hogy johet a beta.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#7075) Lauda válasza Matyi222 (#7073) üzenetére


Lauda
félisten

Nalam le van tiltva a frissites, viszont ha kijon, majd engedem neki, vagy eloszor megvarom a tapasztalatokat. Amire hasznalom, arra tokeletesen megfelel igy is.

(#7076) ANDROID??? válasza Lauda (#7070) üzenetére


ANDROID???
addikt

Napok óta arról van szó, hogy Beta teszt a 7.0-ra, és majd ha a teszt lezárul valamint a hibákat kiküszöbölték adják ki a 7.0 verziót. :K
Mire az kijön simán lehet március lesz már. :K

[ Szerkesztve ]

(#7077) Matyi222 válasza ANDROID??? (#7076) üzenetére


Matyi222
aktív tag

Szinte biztos, hogy az lesz...

Az internet használatához is agy kell: képesnek kell lennünk megkülönböztetni a jó, a fura és a rossz információt. Az internet világában ez a különbség könnyen eltűnik.

(#7078) bubus66 válasza ANDROID??? (#7076) üzenetére


bubus66
nagyúr

Március, ahogy beszélgettem ma az FB-n talán április, ha lesz.

Megkérdeztem gy lengyelt meg egy román srácot, hogy náluk is csak a dual volt kíváncsi leszek mit mond.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7079) ANDROID??? válasza bubus66 (#7078) üzenetére


ANDROID???
addikt

Lehet az még áprilisban sem lesz tuti. A p8 L 6.0.-ból kiindulva.. :U

[ Szerkesztve ]

(#7080) bubus66 válasza ANDROID??? (#7079) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ott a béta után 3 hónap volt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7081) ANDROID??? válasza bubus66 (#7080) üzenetére


ANDROID???
addikt

:U
Akkor április leghamarabb ;]

(#7082) petati94 válasza bubus66 (#7078) üzenetére


petati94
tag

Németeknél is indul VNS-L21-re teszt, de ott is csak dual.

https://petranyidev.hu/

(#7083) bubus66 válasza petati94 (#7082) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az érdekel, hogyan volt kiírva???

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7084) Richvargas


Richvargas
tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogy van-e ehhez a készülékhez matt fólia, és saját tapasztala is van eetleg?
Ugyanakkor a hátlap mennyire karcosodik? Gondoltam arra is fóliát a tok helyett, de nem találok sehol.
Köszi előre is!

(#7085) Diabo6 válasza Richvargas (#7084) üzenetére


Diabo6
senior tag

Szia! Ebayen találsz. Carbon fóliát pl. Most linkelni nem tudok, de tuti van mert anno szemeztem vele.

(#7086) konsoft


konsoft
csendes újonc

Csehországban már tesztelik a Nougatot.

(#7087) petya220 válasza konsoft (#7086) üzenetére


petya220
senior tag

Dual, vagy single sim-es telefonon?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#7088) bubus66 válasza petya220 (#7087) üzenetére


bubus66
nagyúr

Dual a single ott sincs benne

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7089) petati94 válasza bubus66 (#7083) üzenetére


petati94
tag


Így van kint németbe

https://petranyidev.hu/

(#7090) bubus66 válasza petati94 (#7089) üzenetére


bubus66
nagyúr

Látom még mindig nem érted nem ezt kérdeztem, a Szabályzatba hogyan volt leírva. Mert ez nem a szabályzat, hanem ez a frissítő program, a szabályzat egy pdf fájlba van..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7091) Diabo6


Diabo6
senior tag

Srácok! Valami képernyőfedvényre hivatkozva nem enged letölteni chromeban. Tudtok erről valamit? A megjelenés más alkalmazások felett részhez juttat el, de egyszerűen nem tudom mit kapcsoljak ki és melyik alkalmazásnál, mert van aminél nem is engedi.

(#7092) ORCA58 válasza Diabo6 (#7091) üzenetére


ORCA58
addikt

Erre emlékeztem ρσгτσ hozzászólásában.
"Ez egy idióta fordítás az alap droidban. Több program is okozhatja a "fedvényt". Pl. LUX, kijelző szabályzó, háttérkép kezelő, külsős záróképernyő , automatizáló program, némelyik launcher, de egyik telefonnál a Messenger miatt is sipákolt a chat fejek miatt."

A Chat fejet, vagy mást kell kikapcsolni? Nem tudom, pedig már máskor is olvastam valahol róla.

[ Szerkesztve ]

(#7093) Diabo6 válasza ORCA58 (#7092) üzenetére


Diabo6
senior tag

Nincs messenger. Viszont most reggel rájöttem, mikor kikapcsolt automatikusan a NightScreen alkalmazásom. Az volt a ludas... De köszönöm.

(#7094) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Ezt láttátok?
Ez is mint a H8 úgy néz ki, és már alapból az áhított legalább 3GB -vel lesz szerelve. :K, sok köze nincs külsőre a P9Lite-hez, de nem nagyobb a káva, vagy csak úgy tűnik?
Csúszós felület mint a H8-nál, most a Huawei azt hiszi mindenkinek csak ez a külső kell? :W
(..mert 3GB alatt nincs élet! ;] )

[ Szerkesztve ]

(#7095) ORCA58 válasza ANDROID??? (#7094) üzenetére


ORCA58
addikt

2,5D kijlező, üveg hátlap? Elmennek a .... Nem mintha hamar cserélnék, de nem tetszik az irány. :W Csak hogy ne egyedül ver a fejed a falba.

[ Szerkesztve ]

(#7096) ANDROID??? válasza ORCA58 (#7095) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hát nem egy OT995 ;]
(abból volt 2is, vagy 3 db :U , már nem emlékszem, de a TMX alaposan sz.patott a kontárkodással.., utána az idol S-el is akartak, a T azt meg Idol 3-ra akarta cserélni :DDD majdnem megkérdeztem a srácot, hogy minden ok-e nála.. Bocs, csak eszembe jutott. :D)

(#7097) kisda


kisda
aktív tag

Sziasztok!

Valakinél jelentkezett már ilyan hiba, hogy sokszor nincs hang a média hangszórón? Kihangositáskor, videó lejátszás, stb. Olyankor kilövöm az összes appot a rambol, és van hogy visszajön a hang.

P9 lite dual 2gb, legfrissebb rom.

(#7098) Steelers válasza ANDROID??? (#7094) üzenetére


Steelers
senior tag

Nem olyan rég beharangozták a P8 Lite 2017-et,az dettó ugyanígy nézett ki és a specifikációja is ez volt....
Lehet hogy megváltoztatták a nevét P9 lite 2017-re, mondjuk ez logikusabb lenne.

(#7099) Diabo6


Diabo6
senior tag

Ugyan béta szoftver érkezett-e mán esetleg valakinek?

(#7100) winben válasza Diabo6 (#7099) üzenetére


winben
aktív tag

Negatív. :O

@kisda
Nekem ugyanez van csak fordítva. Beragad valami app a háttérbe és zenél tovább, pedig már kilőttem. Viszont a Coub-nál jött eddig csak elő.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.