Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) jatszo válasza petya220 (#7150) üzenetére


jatszo
aktív tag

Ok.

(#7152) bubus66 válasza Mindy-Lee (#7149) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ebben igazad van bele került egy két privátomba meg meg fenyegettem őket az FV és láss csodát utána lett mindjárt..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7153) winben válasza jatszo (#7147) üzenetére


winben
aktív tag

Mi a tök. Nálam még nincs frissítés :O

(#7154) juhasz22 válasza winben (#7153) üzenetére


juhasz22
aktív tag

:O :O

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#7155) Diabo6 válasza jatszo (#7147) üzenetére


Diabo6
senior tag

Ezek aztán qrva ügyesek. Akik a másikra regisztráltak azok meg nem kapták még meg a frissítést.

(#7156) bubus66 válasza Diabo6 (#7155) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert elmarad... :P :(

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7157) Mindy-Lee


Mindy-Lee
tag

Megkaptam az értesítést, hogy letölthetem a beta verziós szoftvert, kíváncsi vagyok.

(#7158) sepyi válasza bubus66 (#7156) üzenetére


sepyi
aktív tag

Lemaradtam valamiről? Nem lesz dual teszt?

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#7159) bubus66 válasza sepyi (#7158) üzenetére


bubus66
nagyúr

De csak vicc volt... :K ;]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7160) sepyi válasza bubus66 (#7159) üzenetére


sepyi
aktív tag

Mindenesetre érdekes, h semmi nem történt négy v öt napja.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#7161) winben válasza sepyi (#7160) üzenetére


winben
aktív tag

Holnaphoz egy hete...lassan...

(#7162) bubus66 válasza sepyi (#7160) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igaz én meg jelentkezni se tudok a múltkori dualosítás miatt

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7163) bubus66 válasza Mindy-Lee (#7157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha telepítetted, akkor egy FR minden képen csinálj, mivel új rendszert telepítettél.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7164) Mindy-Lee válasza bubus66 (#7163) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Már meg is történt, ezzel is kezdtem, de köszönöm. :)

(#7165) petya220


petya220
senior tag

3 gombossal majd lehet rollback-elni nougatról?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#7166) Toby0501 válasza bubus66 (#7163) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Szerintem semmi nem indokolja a factory resetet. Persze hibák forrása lehet, de beta tesztről lévén szó olyan körülmények között is érdemes tesztelni, ahogy azt a mezei user is tenni fogja. A sok laikus aligha fog factory resetet nyomni a frissítés után, hacsak erre fel nem szólítja a készülék. :) Az viszont elég gáz lenne, ha frissítés után mindent elölről kellene kezdeni a telefonnal.

(#7167) Newlachka


Newlachka
őstag

P9-nél ildomos volt bl-t nyitni ha esetleg bootloopba vágná a béta/korai rendszer frissítés a telót lehessen romot tenni rá.
(zárt bl-nél ugye nincs normális reco és nem is tudsz sehogy csatlakozni hozzá)
Cunaja tud többet mondani.

(#7168) bubus66 válasza Toby0501 (#7166) üzenetére


bubus66
nagyúr

Érdemes lenne olvasnod egy kicsit

Többen vannak itt újak, főverzió váltás után csináljatok FR-t, mert e nélkül eddig szinte mindenkinek rendellenesen működött a teló!

Neked nem kötelező.. Különben meg nem az első főverziót teszem fel tehát tudom..

(#7167) szende_robi

Igen én kiírtam, hogy aki teheti az mentse le a kódot mert ha bootlop beüt a fastbootba akkor is belehet lépni és ki lehet nyitni a BL-t Különben meg ha OTA-n frissíti le én tegnap próbáltam pont valami oknál fogva vissza zárja.

Beszéltem Cunaja-val.

Köszi, hogy szóltál.. :R

(#7165) petya220

A Rollback az mindig a 3 gombossal működött lehet ha lesz akkor igen.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7169) bubus66 válasza bubus66 (#7168) üzenetére


bubus66
nagyúr

Itt a Cunaja leírása csak legyen lekérve.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7170) Newlachka válasza bubus66 (#7168) üzenetére


Newlachka
őstag

Bocsi,hogy nem rád emlékeztem :)

(#7171) bubus66 válasza Newlachka (#7170) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem gond de én kérdeztem a Cunaja-tól mert olvasgattam a topikotokat és megakadtam a címen és akkor néztem, hogy mi az, utána kértem a Cunaját, hogy engedje nálunk is megosztani. Ami meg is történt.

Köszönöm, hogy szóltál. :R :R

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7172) Toby0501 válasza bubus66 (#7168) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Olvastam és értem is. Csupán arra próbáltam rávilágítani, hogy ha mondjuk Vér István rányom a frissítésre, nem garantált, hogy ezt az irományt vagy hasonlót ő is olvasni fog (egyébként is láttuk facebookon, hogy milyen "hozzáértők" igyekeztek bekerülni a tesztbe), ergo nem fogja elkövetni a factory resetet sem, s ezt egy mobilgyártó/szoftverfejlesztő nem is várhatja el a felhasználótól, vagy ha elvárja, arról még a frissítés előtt értesítse. Remélem, érted ezen megközelítését a dolognak, s nem próbálsz meg ismételten kioktatni, ahogy azt az imént tetted.

(#7173) ORCA58


ORCA58
addikt

Értesítés nem jött, de a frissítőbe bementem, és meg is találta. Kérdés, mit tegyek, hogy ne induljon azonnal a
telepítés, csak a letöltés. mivel csak egy gyors frissítés gomb van. Vagy frissítés után még megmarad a letöltött fájl és csak újra induláskor törli?
A múltkori frissítésnél kicsit másképpen nézett ki, ott volt a lehetőség, hogy teljes rom, vagy csak frissítés, (tudom itt csak teljes lehet) de akkor valahogy le tudtam menteni a romot, de nem emlékszem hogyan.
Még nem állok neki, mert munkaidő van és bármikor befuthat egy telefon.

Egyébként nagyon furák: Korábban rákérdeztem, hogy magyarul is be lehet küldeni hiba jelentéseket? A válasz igen. A project leírásban is benne van angolul, hogy van ugyan egy nemzetközi R&D team de ha lehet angolul kérik. Nem akarnak dolgozni!? Azzal nem hiszem, hogy jobban járnak ha valaki a guglival fordíttatja le.
Mindezt írom annak a fényében, hogy az angol tudásom meglehetősen hiányos, azaz soha sem tanultam.
Úgy hozta a sors, hogy az általánostól az egyetemig egyik iskolában sem lehetett tanulni angolt, bezzeg oroszt 10+1 éven át, de abból sem tudok többet mint angolul ahova jártam. Felnőtt fejjel meg nem nagyon van rá időm, pedig hiányzik.
A +1 év a katonaság alatt az egyik tiszt orosz feleségének kreáltak munkahelyet. Egy kukkot sem tudott magyarul, mi meg nem sokat oroszul.

[ Szerkesztve ]

(#7174) bubus66 válasza Toby0501 (#7172) üzenetére


bubus66
nagyúr

Persze, hogy nem fog olvasni főleg ha nincs is itt regisztrálva..

Nem kioktatásnak szántam de ha te annak veszed ám legyen..

Én biztos, hogy csinálok FR mert szoktam..

Mondjuk elég sokat irtogattam a FB de ahogy észre vettem volt is értelme, főleg a privát levelezéssel..

Azt is tudom és látom, hogy kik regisztráltak, és azt is nagyjából sejteni fogom, hogy a 200 hányan küldenek be értelmes tesztet..

(#7173) ORCA58

Letöltöd, és mikor végez akkor lesz egy feluróablak amiben lesz két sor

Telepítés később vagy valami ilyesmi erre rányomsz és akkor csak akkor fogja telepíteni mikor legközelebb elindítod a frissítést.

(#7175) szende_robi

Köszi.Így van van előtte akkor elég csak a wipe cache és kész szerinte. Mondjuk erre nem emlékszem, hogy lett volna a P8 litenél anno..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7175) Newlachka válasza Toby0501 (#7172) üzenetére


Newlachka
őstag

főverzió váltáskor amúgy is van FR telepítés előtt...
utána csak azért illik,hogy a telepítéskor visszamaradt nyomok eltűnjenek.
pl: PC esetében a ccleaner app.

[ Szerkesztve ]

(#7176) ORCA58 válasza bubus66 (#7174) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi!
Én is írtam nekik mérgemben a facebookon, meg a honlapokon a kapcsolatnál egy levelet is, de egyáltalán nem reagáltak egyikre sem.

(#7177) bubus66 válasza ORCA58 (#7176) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem igen reagáltak, főleg az utolsóra mikor megfenyegettem őket az FV-vel. És másnap már ki is raktad screenshotot

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7178) jatszo válasza bubus66 (#7177) üzenetére


jatszo
aktív tag

Itt a rom.

[ Szerkesztve ]

(#7179) bubus66 válasza jatszo (#7178) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kösz de ha tudod innen töröld ne hogy fond legyen belöle. :R Hálom a tied!!!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7180) jatszo válasza bubus66 (#7179) üzenetére


jatszo
aktív tag

Már nem tudom törölni. Át tettem nem publikusra.

[ Szerkesztve ]

(#7181) bubus66 válasza jatszo (#7180) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké köszi szépen még egyszer. :R

Lementeted a másik is ami benne volt?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7182) jatszo válasza bubus66 (#7181) üzenetére


jatszo
aktív tag

Én lementettem ezt a mappát, és ennyi.
FR után nem lehet a FUT-ot visszatenni. Miért?

[ Szerkesztve ]

(#7183) bubus66 válasza jatszo (#7182) üzenetére


bubus66
nagyúr

fel dobod azt a másikat is nekem vagy csak ez volt benne?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7184) jatszo válasza bubus66 (#7183) üzenetére


jatszo
aktív tag

Ez volt benne.

(#7185) Roxbury


Roxbury
őstag

Na latom jelzett par embernel a beta. Annak aki feltette milyen tapasztalata van?😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#7186) bubus66 válasza bubus66 (#7183) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt nem tudom miért nem lehet visszatenni mert fenn van egy másik már azért szerintem..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7187) jatszo válasza bubus66 (#7186) üzenetére


jatszo
aktív tag

Nincs az alkalmazások között sem.

(#7188) jatszo válasza Roxbury (#7185) üzenetére


jatszo
aktív tag

Gyengébb lett a wifi :O

(#7189) petati94


petati94
tag


A huawei válasza a dualosok szoftverfrissítésére.

https://petranyidev.hu/

(#7190) bubus66 válasza petati94 (#7189) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ilyet én is kaptam azóta is várom az értesítés.

(#7187) jatszo

keres olyat, hogy betaclub mappa és töröld majd úgy próbáld meg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7191) Mindy-Lee válasza bubus66 (#7186) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Én is azt tapasztaltam, hogy nem tudom visszatenni az appot, miután telepítettem az beta android 7-et és végeztem FR-t. Írtam nekik Facebook-on, de e-mail címet adtak, hogy ott jelentsem be, és hogy adjam meg az IMEI-t és a szoftververziót, úgyhogy ment e-mail.

(#7192) jatszo válasza bubus66 (#7190) üzenetére


jatszo
aktív tag

Így sem telepíti.

(#7193) bubus66 válasza Mindy-Lee (#7191) üzenetére


bubus66
nagyúr

Pedig azt írták az egyik ismerősömnek, hogy kell az FR, valahol engedélyt kell neki adni mint a 6.0-nál

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7194) egabi71 válasza bubus66 (#7171) üzenetére


egabi71
aktív tag

Èrdemes megfogadni amit Cunaja írt,elöfordulhat bármely Huawei telonál 🤗🤗

(#7195) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Engem meg a fiókellenőrzésnél nem enged tovább, mindenáron kéri újra és újra, hiába adom meg a jelszót. :W

Ötlet?
A Gmail azonosítóhoz adjam meg a telszámomat? Nem akartam.. :(

[ Szerkesztve ]

(#7196) Mindy-Lee válasza bubus66 (#7193) üzenetére


Mindy-Lee
tag

Szerintem ott egyszerűen arra gondoltak, hogy engedélyezni a kell az alkalmazások telepítését ismeretlen forrásból, de lehet, hogy tévedek. Ez amúgy meg is történt, ezt követően kapom a hibaüzenetet. De mindegy, bejelentettem, aztán meglátom, mit válaszolnak. :)

[ Szerkesztve ]

(#7197) bubus66 válasza egabi71 (#7194) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen csak azt nem tudom, hogyan lehet vissza durgatni 6.0-ra akkor. Valószínű, hogy az FR akkor törli a vendor mappát és akkor marad helyette a cust

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7199) Toby0501 válasza Roxbury (#7185) üzenetére


Toby0501
csendes tag

Szép letisztult lett, a szemvédelem funkció már most tetszik, lehet időzíteni is, szerintem hasznos lesz, majd kiderül. Fordítási hibával nem találkoztam. A Telefonkezelő alkalmazásban kijavították a progress circle-t, most már hihetőbben jelzi, hogy hány %-nál tart a vizsgálattal. A Huawei Share-t nem tudtam kipróbálni. A tárcsázó a hívásnaplónál továbbra sem írja a telefonszámot. Eddig úgy vettem észre, hogy kevesebb RAM-ot eszik.

(#7200) bubus66 válasza Mindy-Lee (#7196) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#7196) Mindy-Lee

A beállításokba írd be a keresőbe, hogy engedélyek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.