Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Üdv!
+1 Cunaja rom felhasználó a fedélzeten! A leírás jól követhető, a mai extra is könnyen telepíthető. Csupán a plusz szolgáltatásokat kell még kiismerni.
Egy apró hibajelnség:
A mostani extra felrakott egy Videó alkalmazást, de sajnos 5 indításból 4x automatikusan bezáródik 1 alkalommal pedig a Tovább gomb megnyomásakor záródik be. Már rengetegszer próbáltam elindítani azóta is, a fenti hiba konstansan fennáll.

Végül:
Köszönöm Cunaja!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13602) Cunaja válasza sebijani1982 (#13601) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Megmondom az igazat azt nem is próbáltam ki.
Egyedül a zene alkalmazást, mert fanatikusan szoktam zenét hallgatni.
Az viszont nagyon jól muzsikál és teljesen támogatja a Viper4Audio alkalmazást.
Azt észre vetted, hogy hangosabb a teló? Kicsit kitoltam a hangerejét is. :B
Ezért csak óvatosan, ne károsodjon a hallása senkinej.

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13603) Balzak83 válasza Cunaja (#13602) üzenetére


Balzak83
senior tag

A mostani frissitésedet a te korábbi romodra kell rátenni, vagy csak simán twrp felrak, és ez mehet rá a gyárira?

(#13604) Cunaja válasza Balzak83 (#13603) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Az én romomra.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13605) lkereki


lkereki
tag

Hát ma nem fogom tudni felrakni, pedig szerettem volna... Betelt valami sávszélességi keret a letöltő oldalon, így várnom kell 10.5 órát.v :O

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#13606) Richie86


Richie86
senior tag

Sziasztok,

Segítségetek kérném. Korábban érdeklődtem itt nálatok a P9 időtállóságát tekintve. Sajnos még mindig nem sikerült eldöntenem, hogy P9 vagy P10 legyen (3 hét múlva veszek telefont). Próbáljatok meg légyszi elfogultság nélkül válaszolni (tudom, mindenkinek a sajátja a legjobb ;) ) , hogy Ti melyiket választanátok: P9 128.000 Ft-ért vagy P10 157.000 Ft-ért?

(#13607) Balzak83 válasza Cunaja (#13604) üzenetére


Balzak83
senior tag

Köszönöm! :R

Én is teszem fel!

(#13608) Cunaja válasza lkereki (#13605) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Csinálj mega hozzáférést. Ingyenes és lesz GB tárhelyed. Belépsz és utána letöltöd.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13609) Tomtailor85


Tomtailor85
senior tag

Sziasztok!

Samsung S6-ról váltottam P9-re! Holnap érkezik a teló! Melyiknek van jobb kamerája??

Válaszotok előre is köszönöm!

(#13610) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Mester: az aruhazbol nem tudok semmit telepiteni.Esetleg az okat nem tudod?

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13611) b3Ro válasza Richie86 (#13606) üzenetére


b3Ro
senior tag

Szia. A p10 hardver miatt, az a gpu szvsz sokat számít idővel.
Viszont a múltkor lattam es volt lehetosem nyomkodni egymás mellett a p10 p10plus es mate 9 hármast, es a mate 9 nel volt az az erzesem h "ez kell nekem". A kijelzo abban a body ban siman jo, hiaba full hd "csak".
Amugy a p9 hez képest egyik sem furgebb, igaz nalam az animaciok 0.5x re vannak állítva, szoval gyorsabbnak ​tűnik sok mas telefonnál :)
Ha mas gyártó nem játszik, akkor en most a p10 et vennem a p9 el szemben.

(#13612) Cunaja válasza laszlolczka (#13610) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Google keretrendszer szolgáltatás lett frissítve?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13613) laszlolczka válasza Cunaja (#13612) üzenetére


laszlolczka
őstag

Nem.507 es hibakodot ad.

[ Szerkesztve ]

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13614) Cunaja válasza laszlolczka (#13613) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Google play alkalmazás bezárása és adatok meg gyorsítótár törlése.
Utána nézd meg.
A Google szolgáltatás keretrendszer kérte a frissítést, te valószínűleg nemet nyomtál.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13615) philoxenia válasza Richie86 (#13606) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ár/érték arányban kb. ugyanaz, de tokot például mindenképp számolj és ha lehet fóliát is, tegnap ejtettem olyan 80 centiről aszfaltra, így nem látszik rajta semmi...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13616) lkereki válasza Cunaja (#13608) üzenetére


lkereki
tag

Megvan a hozzáférés, mégis bannoltak... Tegnap úgy töltöttem a romodat, ma meg már nem engedi, várnom kell holnapig... :(

"Ingyenes sávszélességi kontingens túllépve" Most meg már 18 órát kell várnom. Nem értem én ezt.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#13617) laszlolczka válasza Cunaja (#13614) üzenetére


laszlolczka
őstag

Köszönöm,így már rendben.A romhoz gratulálok,hasít mint az álom.👍

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13618) Cunaja válasza lkereki (#13616) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Akkor válaszd a szinkronizálást a saját fiókba és onnan próbáld letölteni.
Fix ip címed van?
Ha nem, akkor egyszerűen kihúzod vagy újraindítod a routert, és új IP címmel kapsz, majd azzal lépsz fel. Nem a felhasználófiókodat bannolták, az IP-címedet.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13619) k-adi válasza Richie86 (#13606) üzenetére


k-adi
nagyúr

Én is ezen dilemmázok... de szerintem nem annyival jobb a p10 hogy megérje azt venni, mert "új". A formája is ájfonosabb, a p9é egyedibb.

__

A P9 még megkapja az andorid 8.0át amikor lesz?

(#13620) Septum15 válasza k-adi (#13619) üzenetére


Septum15
aktív tag

Ha a P9-cel is az lesz ami a P8-cal is történt akkor nem fogja. A P8ra nincs Nougat.

(#13621) sirokipatrik válasza Tomtailor85 (#13609) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Ha szeretsz belenagyítani, akkor S6 (részletesebb), minden másban P9. Ha sokat videózol, akkor S6. Nem tudom a P9-et miért hanyagolták el videózás terén (60 fps-ben borzalmas, sima 30-ban a vállalható szint alulról). De mondom, fényképezésben bőven tulhaladja az S6 szintjét.

Szerintem lesz még egy Android fő verzió, én úgy tudom a P8-nál volt hardveres korlát. Vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#13622) Gabbbb


Gabbbb
senior tag

Azt is érdemes megfontolni, hogy az a p10, amit 160eFt-ért veszel most 99.9999%, hogy egy visszaküldött/újracsomagolt termék, ki tudja mi minden baja van.

(#13623) simonjoe


simonjoe
senior tag

Sziasztok!!

Tudna valaki abban segíteni, h a levelezéseim között a kukában felgyülemlett több száz törölt levél. 1xűen nem tudom törölni, sem egyenként, sem az összes kijelölésével. A webes felületről a szolgáltatók szervereiről már kitöröltem, de a P9 nem engedi. Tud valaki erre megoldást?

THX!!

Joe

(#13624) lkereki válasza Cunaja (#13618) üzenetére


lkereki
tag

Szerintem fix az IP-m (annyira már nem értek hozzá), újraindítás után is ugyanazzal az ip-címmel csatlakozott Azt írja, hogy sokat töltöttem le az elmúlt 6 órában (???). Nem baj, legalább dolgozok, majd holnap felpakolom az új romodat.

Köszi a segítséget! :)

OnePlus 8 Pro 12+256 Gb

(#13625) k-adi válasza Gabbbb (#13622) üzenetére


k-adi
nagyúr

Alapból ennyiről indult az ára.. Mire érted ezt, kifejted nekem pls?

(#13626) Richie86 válasza k-adi (#13619) üzenetére


Richie86
senior tag

Igen a kinézete szerintem is egyedibb a P9-nek, és jobban is tetszik. De csak bikább a P10 hardvere, meg talán az ujjlenyomatolvasó "jobb" helyen van olyan szempontból, hogy nálam sokszor hever a teló asztalon, ha csak ránézek, gyorsabb belépni, ha nem kell emiatt felvenni az asztalról (mondjuk cserébe a P9-ével meg le lehet húzni az értesítősávot, meg pl. hívást fogadni). Hát jól fogalmaztál, dilemma...

(#13627) laszlolczka válasza Cunaja (#13614) üzenetére


laszlolczka
őstag

Köszönöm,így már rendben.A romhoz gratulálok,hasít mint az álom.👍

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13628) k-adi válasza Richie86 (#13626) üzenetére


k-adi
nagyúr

"bikább".. hát annyival azért nem, nézd meg a specifikációt.

Nálam a döntő az lesz, hogy megkapja e az android 8.0át is a p9 vagy sem. Remélem igen. De lehet lesz..rom (gondolom ez nyárig úgyse derül ki) és ígyis ugyis p9 lesz a vége. :D

[ Szerkesztve ]

(#13629) pitweiler


pitweiler
csendes tag

Cunaja romját :R használom és észrevettem hogy a dupla koppos indítás nem megy pedig bekapcsoltam.
Van valami trükkje esetleg?

(#13631) Cunaja válasza pitweiler (#13629) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

L19-es a teló?

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13632) pitweiler válasza Cunaja (#13631) üzenetére


pitweiler
csendes tag

L09

(#13633) bollizolee válasza pitweiler (#13632) üzenetére


bollizolee
tag

Nekem sem megy de nem is hiányzik. :)

(#13634) Septum15 válasza bollizolee (#13633) üzenetére


Septum15
aktív tag

Nálam se működik. L09

(#13635) Cunaja válasza bollizolee (#13633) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

Nálam megy. Kapcsoljátok ki meg be. Holnap csinálok videót róla.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13636) bollizolee válasza Cunaja (#13631) üzenetére


bollizolee
tag

Felraktam az új extrákat, ez a Viper4 valami kegyetlen durva. Ez a telefon hogy így szól az valami kegyetlen, pedig csak a gyári fülessel próbáltam.
A fektetett módba lépésnél még mindig nem tudom előhozni a návi sávot. Mindent bepipáltam ahol írtad, még külön a programokat is bejelöltem hogy hol működjön de semmi. Akár hogy húzkodom az újjamat semmit sem csinál
. A másik a 3D panoráma nem működött de letöltöttem ami a leírásban van telepítés után kiválóan működik :D
Hamar gyorsan ennyit sikerült kipróbálni. És még az aku ikon is jó idáig :R

[ Szerkesztve ]

(#13637) Cunaja válasza bollizolee (#13636) üzenetére


Cunaja
Topikgazda

A navisáv nem is fog előjönni, az egész alkalmazást húzd el jobbra vagy balra.
Érdekes dolgok ezek.
Mindent teszteltem és akkor ment.
Valamiért most meg nem.
Megy nálad a dupla érintéses ébresztés?
A Viper4Audio ügyes kis alkalmazás. :N

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#13638) bollizolee válasza Cunaja (#13637) üzenetére


bollizolee
tag

A dupla csak úgy hogy ha le van zárva a telefon megnyomom a bekapcsoló gombot, a telefon felvillan de nem old fel , ha akkor tapizok kettőt akkor vissza zár és ennyi . Mást nem tudtam belőle előhozni

(#13639) the_pimp válasza Uher (#13592) üzenetére


the_pimp
senior tag

Ezzel egyetértek, én is kikapcsoltam a helyelőzményeket, kicsit mintha jobb lenne!

(#13640) the_pimp válasza Gabbbb (#13622) üzenetére


the_pimp
senior tag

Miből gondolod hogy újracsomagolt?

(#13641) Pinyo16689 válasza #32839680 (#13630) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Ha nem kap több frissítést a P9, akkor a támogatási elég rövid ideig tartott... nem volt 1 év. Wp-n a 930 még most is kap frissítést. A lesajnált rendszer..

(#13642) moleculez


moleculez
veterán

Nekem s8+ lesz a következő, az egyetlen dolog ami hiányozni fog au a monochrome kamera, mert az igen jó dolog volt.
#13641
Nagy nehezen sikerült kiköhögni egy 7.0 alapú rendszert, de itt UK-ban úgy tudom egy szolgáltató sem adta ki, a Huawei, meg a szolgáltató egymásra mutogat. Nevetséges.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13643) Pinyo16689 válasza moleculez (#13642) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Pedig a támogatás lenne az alap. Anélkül egy jó telefon is sokat veszít a vonzerejéből. Kamera ide, kamera oda. Itthon a P8 lite árt így. Telenoros a telefon, a függetlenekre jött frissítés, erre nem. Tényleg vicc.

[ Szerkesztve ]

(#13644) #18001664


#18001664
törölt tag

Miért van az, hs dupla hangerő le gombbal indítom a kamerát, sokszor nem forgatja el a kijelzőt?
Hiába döntöm a telefon jobbra-balea, olyan mintha ki lenne kapcsolva az automata forgatás, vagy a gyro szenzor befagyna.
Ötlet? HR?

(#13645) moleculez válasza Pinyo16689 (#13643) üzenetére


moleculez
veterán

A gyártó felől: oké, ők kiadták kérdéses minőségben, sokan visszamentek hatosra. A szolgáltató felől gázabb: otthagyok egy rakat pénzt egy szolgáltatásért, és egy qrwa frissítést nem képesek kiadni. Állítólag a Huaweire várnak, a Huawei szerint nincsenek megegyezve a az O2-val. Namost hogy vegyek így terméket a gyártótól? Tudom ha frissítés akkor iOS/Nexus (Pixel), de azért ennyi tényleg elvárható lenne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13646) ORCA58 válasza Pinyo16689 (#13641) üzenetére


ORCA58
addikt

De jó, hogy van aki előre látja a dolgokat? :) A lottó számokat is tudjátok?
Viccet félretéve, ezen kár előre görcsölni. Nem tudhatjuk mi lesz, bár ígéret van, hogy nem egy év. Már nem emlékszem 2 vagy 3 évet olvastam?

moleculez
Szolgáltatótól lassan nem éri megvenni . A T-nél olcsóbb 2 év szerződés telefon nélküél + független telefont venni, mint mint telefon vásárolni és 2 évet aláírni. Egyedül a legdrágább telefon és net esetén lesz olcsóbb valamivel, de az sem sok.

[ Szerkesztve ]

(#13647) moleculez válasza ORCA58 (#13646) üzenetére


moleculez
veterán

Én nem azért veszek onnan telót mert annyira megérné, sőt ráfizetek, viszont üzleti előfizut kaptam (fogalmam sincs hogy miért, és hogyan), viszont ha bármi baja van a telónak 24 munkaórán belül házhoz hoznak egy újat, meg a csomagom is elég jó, a szolgáltatás része is teljesen rendben van, ügyfélszolgálat is, szóval anyagilag tényleg nem éri meg, de kapok érte valamit. Csak frissítést, na azt nem :DDD

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13648) the_pimp válasza moleculez (#13645) üzenetére


the_pimp
senior tag

Asszony nexusa már a negyedik frissítést kapja, amióta kint van a 7.0..

(#13649) Pinyo16689 válasza moleculez (#13645) üzenetére


Pinyo16689
senior tag

Ne érts félre, remélem, hogy kap, csak nem kapkodják el. Főleg annak tükrében, hogy a P10-re már kint van egy ideje. A 2 évet a Honor 8-ra olvastam.

(#13650) paxm


paxm
aktív tag

Sima gyári romnál a P9-nél van duplakoppos ébresztés? Nem találom sehol sajnos......

Xiaomi MI A1, MI Mix 2S & Xperia Z3 Compact & Z5 Compact // Nexus 7 LTE 2013

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.