Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) bubus66 válasza ThorsHUN (#4850) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szolgáltatói kínálatban Single Sim-es és Szolgáltató függő.

A dual SIM-es pedig független.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4852) Zsocy155 válasza ThorsHUN (#4850) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
A szolgáltatói függő és single sim-es. A 2. sim helyére micro sd mehet.
De "okosan" lehet belőle dual, a téma-összefoglalóban van leírás.

Egy kicsit lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#4853) bubus66 válasza Zsocy155 (#4852) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen lehet belőle, de akkor is csak annak a szolgáltatónak a kártyájával lehet használni (kivétel az első szériákból vásároltak a Telekomnál.)

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4854) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Sziasztok!

Újdonsült P8 lite tulajként azonnal elkezdett foglalkoztatni a dolog, h a 8 magot egyiőben hogyan is lehetne hasznalni, mert jelenleg csak az elso 4 van bekapcsolva...

Előre köszi!

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4855) egabi71 válasza CocooN-z (#4854) üzenetére


egabi71
aktív tag

Mièrt akarod mind a 8 magot meghajtattni? Ird át a kernelben a mag vezèrlèst,hogy egyfojtában menjen neked a nyolc mag,ès 2- 3 óra az akku idöd

(#4856) CocooN-z válasza egabi71 (#4855) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nincs erre app? Pl h ki-be lehessen kapcsolni?

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4857) egabi71 válasza CocooN-z (#4856) üzenetére


egabi71
aktív tag

Ha olyan programot használsz,mint pl 3d tervezö,ahová kell az erö ott a rendszer használni fogja mindet.de amugy nem,ès ez a jó,mindig a rendszer dönti el,hogy mennyi menjen

(#4858) Tityahome válasza Pano (#4849) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Nem lenne gond a másik billentyűzet, de például én már úgy megszoktam hogy nem kell minden ékezetes betű miatt nyomva tartanom a billentyűt, mert jó pár alapból, egy gombosként is elérhető.

(#4859) sonye válasza Tityahome (#4858) üzenetére


sonye
senior tag

Anysoft keyboard!
Full ékezetes!

(#4860) Tityahome válasza sonye (#4859) üzenetére


Tityahome
aktív tag

Igen... Azt használtam anno...mar nem is emlékszem mi nem tetszett benne?! Lehet rá állok újra... Hátha! 😊

(#4861) janihunk


janihunk
senior tag

üdv ma megérkezett a telom. 5.0 volt rajta, nagyon szèpen gördülèkenyen ment. Frissitettem 5.0.1 re mert felajánlotta, ès sokkal lassabb, ikonokat is egyessèvel tölti be. Van mód az 5.0 visszatelepitèsère? Fontos pls irjatok. Köszi

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#4862) theo_76 válasza janihunk (#4861) üzenetére


theo_76
aktív tag

Gyári visszaállítást csináltál?

(#4863) ravebp válasza sonye (#4859) üzenetére


ravebp
senior tag

Én most a blackberry fele keyboardot hasznalom

Rave

(#4864) CocooN-z válasza egabi71 (#4857) üzenetére


CocooN-z
őstag

Értem, de pl játékok sem használják ki? Csak mert Intel-el monitoroztam és 0-0-0-0 voltak azok a magok HeartStone / Fallout alatt is..

Valamint erre a "Low Light Shooting" -ra hogyan lehet szert tenni? Vagy ez automatikus? Csak mert jelenleg kevés fény mellett elég...gyengusz képeket produkál sajna:

Üdv
Maty

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4865) janihunk válasza theo_76 (#4862) üzenetére


janihunk
senior tag

igen sajna 5.0.1 maradt. Valahogy vissza kell varázsolnom. mert ez igy nagyon gagyi. Beálításokból vagy akármiből kilépek a kezdőképernyőre, az ikonokat egyesével tölti be. 5.0 val meg szem rebbenés nélkül ment.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#4866) Tamás88 válasza CocooN-z (#4864) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Minek használnák ki? Ha megelégszik kettő maggal, akkor ne menjen fölöslegesen a többi 6. Plusz, kevésbé merül. Majd 1 év múlva már lehet, hogy mind a 8 mag rendelkezésre fog állni a játékok számára.

(#4867) bubus66 válasza janihunk (#4865) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#4865) janihunk

Szia megírnád, hogy milyen a készülék dual SIM-es vagy Single SIM-es most mi a Build száma? A Téma Összefoglalóba benne van, hogyan lehet Downgradelni. A Frissítés után ajánlott egy factory reset. Amit a két gombos módszerrel lehet végrehajtani.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4868) retroid válasza bubus66 (#4867) üzenetére


retroid
senior tag

Hello!
Nagyon nagy segitseg lenne szamomra ha kaphatnek egy kezdo amator szajbaragos leirast egez a factory reset megoldashoz

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4869) ignisz


ignisz
senior tag

Sziasztok. Itt is megkérdezem, hátha csinálta már valaki. VPN beállításhoz kellene segítség. Előre is köszönöm.

(#4870) Zsocy155 válasza retroid (#4868) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
Egyszerű a factory reset, a témaösszefoglalóban a szoftver frissítésnél le van írva.

ignisz: Ez a link talán segít.

(#4871) ignisz válasza Zsocy155 (#4870) üzenetére


ignisz
senior tag

Köszönöm. Nem találtam benne.

(#4872) bubus66 válasza ignisz (#4871) üzenetére


bubus66
nagyúr

Próbáld meg itt

retroid

Telefont kikapcsolni majd (Hangerő+ és Power gomb lenyomva tartása) Wipe Cache Partition-t és a Wipe data/factory reset-et elindítani!!!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4873) Lune


Lune
tag

Sziasztok!

Tegnap óta én is tulajdonosa vagyok egy P8 lite-nak, viszont nagy csalódás számomra a képernyő fényereje. Van valakinek tapasztalata, hogy napsütésben mennyire látható? Utólag olvastam róla egy tesztet, hogy sajnos nagyon rosszul olvasható. :( Számomra ez nagy-nagy csalódás, pedig tetszik a készülék, csak hát a fényerő fontos. :/

(#4874) ANDROID??? válasza Lune (#4873) üzenetére


ANDROID???
addikt

+1 Nekem is tegnap óta van meg a készülék. :) Az automata fényerőnél told fel a fényerőt, hogy maxig nyomhassa a készülék, akkor már elfogadható a fényerő. :U Valahol (talán itt) olvastam, hogy a fényerőt feljebb engedi a frissítés, de ebben kijavítanak a régebbi tulajok :)

[ Szerkesztve ]

(#4875) Lune válasza ANDROID??? (#4874) üzenetére


Lune
tag

Most meg nézem, hogy a térerőm nagyon gyatra. 2-3-as és itt mindig maxos szokott lenni. Hm, ez is valami speckó telefonos probléma? :( Pontosítok, ugrál a térerő.... Hol 1-2, aztán 4.... Eddig ilyet egy készülékemen sem tapasztaltam.

Visszaolvastam a fórumot, de nem sok embernél jelentkezett. Nincs rajta alu tok sőt, most tok sincs, ez nem lehet probléma.

Amúgy nagyon tetszik a készülék...

[ Szerkesztve ]

(#4876) ANDROID??? válasza Lune (#4875) üzenetére


ANDROID???
addikt

Állítsd át csak 2G-re és csak 3G, úgy is ugrál? Az előző készülékedet automatán használtad?

(#4877) Lune válasza ANDROID??? (#4876) üzenetére


Lune
tag

Sosem gondolkoztam ezeken... 4G van, gondoltam azon használom, ha már van....

(#4878) sonye válasza Lune (#4877) üzenetére


sonye
senior tag

Ha nagy fényerő kell, akkor szedd ki az automatikus fényerő csúszkát, és tedd maxra, így már jó lesz!

Ebben a kategóriában ne várj vakító fényt.
Ráadásul semelyik teflonnál se várd, hogy vakító napsütésnél jól látható lesz a kijelző.
Filmezek, így pár LCD, LED kijelző vált már előttem. Semelyiket nem fogod látni nyári napfényben.

A térető abból is lehet, hogy nincs a körzetedben 4G, vagy nem talál stabil jelet.
Ha nem megy állandóan a mobilnet, akkor is fölösleges a 4G, mert csak szívja az akkut!

Mindegyik telefonnak van egy kis trükkje, hogyan kell beállítani!
Ne ítélj pár nap után! G6-ról váltottam, hetekig úgy voltam, hogy kár volt eladni, most meg úgy megszoktam a szép színeket, hogy nem kéne vissza a G6!
Szép, gyors, nem hagy cserben. a GPS nekem baromi gyorsan talál jelet.

amit meg kellet szokni, hogy legyen 2G, ha nincs mobilnet, és repülő üzemmód éjjelre. Az eredmény 2 napig még huzamosabb használattal is elvan a telefon.
Még tipp, hogy mini for faceboook, a fb és messenger alkalmazások helyett.
Bár én biztos kőkorszaki vagyok, mert nekem ne pittyegjen minden értesítésnél. Ha akarok valamit 3mp alatt megnézem.

(#4879) ignisz válasza Lune (#4873) üzenetére


ignisz
senior tag

Én egy samsung s3-ról váltottam. Azon se volt jobb a helyzet. Napos helyen ki kell venni az automatikus fényerőt.

(#4880) CocooN-z válasza Tamás88 (#4866) üzenetére


CocooN-z
őstag

Köszönöm! Érthető! Nyugton maradok :)

Esetleg a fotós kérdésemre?

Üdv
M

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#4881) retroid válasza bubus66 (#4872) üzenetére


retroid
senior tag

Egymás után vagy hogy ? Ezt nembteljesen értem vagy lehet egyszerre inditani? Meg mit is jelent ez a két dolog? Itt foleg arra a cache partionosra gondolok hogy az mire kell a masik mellett?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4882) janihunk válasza bubus66 (#4867) üzenetére


janihunk
senior tag

Ale l21c432b170 ès dual sim es.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#4883) Lune válasza sonye (#4878) üzenetére


Lune
tag

Megfogadom a tanácsot. Most 3G-re tettem fixen. Mobilnet jelenleg nincs bekapcsolva. Van wifi, majd ha mozgásban leszek, akkor bekapcsolom. Térerő még most sem maxos, de majd figyelem. A kijelzőre visszatérve a luma 735-ösöm amoledje nyári tűző napsütésben is jól látható volt. Samsung A5 volt még, ami versenyzett ezzel a készülékkel, de sokkal drágább lett volna és azt gondoltam, hogy a pofásabb belső/külső nem ér fel egy amoled kijelzővel....

(#4884) bubus66 válasza janihunk (#4882) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor is kell a Factory reset és nem kell vissza állni a másikra a tied valószínű akkor a 132-vel jött ki

(#4881) retroid

Igen egymás után mivel egyszerre nem lehet.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4885) bubus66 válasza Lune (#4883) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egy kis összehasonlítás

[link]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4886) retroid válasza bubus66 (#4884) üzenetére


retroid
senior tag

Melyikkel kezdjem?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4887) Lune válasza bubus66 (#4885) üzenetére


Lune
tag

A hulladék részével nem értek egyet. Viszont a beégés sajnos igaz. Minden esetre a Lumia 735 kijelzője napfényben is kitűnően látható. Ez majd levizsgázik.

Az én telóm vodás, 130-as build-del. Nem akarom hackelni, nekem így is megfelel

(#4888) bubus66 válasza retroid (#4886) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amelyikkel akarod csak a system reboot legyen az utolsó. Remélem azt nem kell leírni, hogy mindent gyalul a telefonról. Ellőtte nem árt a névjegyzékről stb mentés csinálni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4889) wolf033 válasza Lune (#4883) üzenetére


wolf033
senior tag

Egyébként nézted már napsütésben? Nekem autómatára van rakva a fényerő és be van kapcsolva az"olvashatóság növelése napsütésben". Ha maxra veszem a fényerőt akkor kisüti a szememet. Ha neked ez kevés akkor le kell cserélni inkább egy Samsungra (bár azok sem jobbak ebben a kategóriában).

(#4890) retroid válasza bubus66 (#4888) üzenetére


retroid
senior tag

Teljesen mindegy? Nincs semmi jepentosege annak hogy melyiket csinaalom aa ketto kozul elobb?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4891) bubus66 válasza retroid (#4890) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincsen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4892) Lune válasza wolf033 (#4889) üzenetére


Lune
tag

Tegnap óta nem sütött a nap. :D De ha kisüt, az lesz az első. :D

(#4893) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Termékleírás: Gorilla Glass 3

A T-nék biztos külön olyat gyártanak .. ;]

(#4894) retroid válasza bubus66 (#4891) üzenetére


retroid
senior tag

Google ba utananezve es rakeresve mindehol csak a factory reset szerepel a masik opciot nem irjak hogy neg jellene csinalni. Most akkor miert jo ha megcsinalom ezt aa. Eioe cache partitiont?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#4895) F e Z o válasza ANDROID??? (#4893) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez azért nem gyenge elírás részükről, nem?

H2O über alles!

(#4896) ZBO


ZBO
tag

Üdv mindenkinek!
Rendeltem egy második P8 Litet a családba. Itt az ALE-L02 szerepel utána írva. Ez mit jelent? Sejtem, hogy nem kimondottan magyar piacra készült, mert átalakítós a töltője, meg csak kínai manuálja van, de a sok nyelv közül a magyar is kiválasztható volt a telefonon.

[ Szerkesztve ]

(#4897) bubus66 válasza retroid (#4894) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mert azzal a gyorsító tárat törlöd ez csak a huaweinél van így külön. Mert az FR töröl Cachet, és system/data is többi telefonál.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4898) bubus66 válasza ZBO (#4896) üzenetére


bubus66
nagyúr

Made in Taiwan

Device: Huawei P8 Lite
Model: ALE-L02
Android: v5.0 Lollipop
Firmware: B150
Build: C636B150
EMUI: 3.1
Status: Official
Region: Taiwan
Type: Full firmware image
Date: 31.08.2015
File Name: ALE-L02_C636B150_Firmware_Taiwan_China_Channel-Others_Android_5.0_EMUI_3.1_05013BRV.zip
Size: 1.29 GB

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#4899) ZBO válasza bubus66 (#4898) üzenetére


ZBO
tag

Ok. Köszi. Ez jelent valami hátrányt nekem? Ebbe Vodás sim kerül majd, 4G-t ki tudom használni?

[ Szerkesztve ]

(#4900) bubus66 válasza ZBO (#4899) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szerintem kitudod de itt van egy specifíkácíó

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.