Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) Upo válasza Trooper82 (#5691) üzenetére


Upo
addikt

Led Blinker Notifications Lite, Light Manager
Legalábbis a teszt működik, a ledet villogtatja az adott színben, de tartósan nem használtam csak kipróbáltam őket.
Nyilván engedélyezni kell a hozzáférést az értesítésekhez, és úgy megy.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5702) maaniac


maaniac
aktív tag

nah beszállok én is :) ...svájcban vettem, fekete a telefon, fehér doboz, fehér tartozékok...dobozt én nyitottam ki, nem látszott rajta hogy fel lett volna bontva (sztem nem is volt :D ) ...recsegés sokáig semmi nem volt, aztán otthon (felvidék) orange-ról o2-re néha recsegett...mióta visszajöttem és svájci kártyával használom még nem jelentkezett...mondjuk szinte mindenhol 4g-n megy :P

170-es független dual rom

(#5703) ANDROID??? válasza maaniac (#5702) üzenetére


ANDROID???
addikt

Akkor lehet ott normális a hálózat, itt és felvidéken is gyengébb eresztés (bár ezen nem fogunk meglepődni). A hiba nem a készülékünkben van (ezen a szerviz sem fog segíteni). ;] Egyébként pl Idol S készülékek, ha nem csak 2G vagy 3G/4G-re vannak állítva, hanem automatára, dobálják a jelet és hívásokat szakítanak meg stb. és nem azért mert nem valami csoda samsung vagy htc vagy egyéb szét magasztalt márka, valószínű Ázsiában is más frekit használnak, és azt jobban szeretik ezek a telefonok..

(#5704) maaniac válasza ANDROID??? (#5703) üzenetére


maaniac
aktív tag

hálózat az van, jó hogy be nem szív :DD lehet a szoftverben hiba ami itt nem jön ki mert pl nem vált annyiszor pl. 4G és 3G közt

jah, amit elfelejtettem fólia, mind a két felén volt amiket rögtön dobtam is le ;] hátra nem kell a kijelzőn pedig tele volt a telefon specifikációival tehát...

(#5705) ANDROID??? válasza maaniac (#5704) üzenetére


ANDROID???
addikt

Első fólia neked szívás volt :)

A 3G/4G erről beszéltem én is, csak másképp. Itt verik magukat a szolgáltatók, hogy hű de jó a kiépített rendszerük, csak ugye 3G még mindig nincs rendesen kiépítve (pl T) és a 4G-t már csinálták (mert jujujj a konkurencia nehogy hamarabb megcsinálja...), és az hatósugarak között vannak részek ahol nem igazi a dolog így cseszegeti ám a telt rendesen, hogy kapaszkodik az erősebb jel felé..

(#5706) maaniac válasza ANDROID??? (#5705) üzenetére


maaniac
aktív tag

vettem rá edzett üveget ;] 16 erika, de elvileg a kenyérszeletelőt is bírja :DD

[ Szerkesztve ]

(#5707) ANDROID??? válasza maaniac (#5706) üzenetére


ANDROID???
addikt

Az kell, jó az :C

(#5708) koxaman válasza szetib (#5700) üzenetére


koxaman
tag

http://emui.huawei.com/cn/plugin.php?id=themezone&model=P8&version=EMUI3.0/3.1

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#5709) Tusuka válasza ANDROID??? (#5699) üzenetére


Tusuka
tag

Igen, volt. Most próbálom figyelni, h mikor recseg, h tudjam reprodukálni. Bár akkor lehet, h hálózat...

[ Szerkesztve ]

(#5710) ANDROID??? válasza Tusuka (#5709) üzenetére


ANDROID???
addikt

Állítsd be csak 2G (vagy amelyik a legerősebb jelet produkálja az adott helyen)...

(#5711) Tusuka válasza ANDROID??? (#5710) üzenetére


Tusuka
tag

Az a baj, hogy sim1-be van a vodás kártyám és azon van a mobilnetem is sim2-be telenor van. Tehát ha beállítom 2G-re, akkor nagyon lassú lesz a netem is.
Most azt akarom figyelni, hogy egyáltalán melyik hálózaton van a recsegés, csak egyen van, vagy mindkettőn? Tegnap a Vodáson volt a recsegés, azóta nem recsegett. De figyelem, hogy mikor, hol, melyik hálózaton recseg.

(#5712) koxaman válasza Tusuka (#5711) üzenetére


koxaman
tag

Nem tudom hogy osszefugg e de nekem a huawei p6 osomon is tapasztalhati volt recseges nem nekem elsosorban hanem a fogado felnel.(vodafonos vagyok) A megoldas az volt hogy ha otthon vagyok es telefonalok ilyen panasz eseten visszarakom a halozatot manualusan 2gre, vagy bepipalom a csak 2g halozat hasznalatat. (Pedig a 3g halozatnal is teljes tererom volt). Otthon meg van wifi :-) de a edge is eleg a facebook messengerhez :-)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#5713) ANDROID??? válasza koxaman (#5708) üzenetére


ANDROID???
addikt

Amit innen letöltesz hiba mentes?

(#5714) koxaman válasza ANDROID??? (#5713) üzenetére


koxaman
tag

Hat hogy mindegyik jo-e azt nem tudom. Be kell allitani a keszuleket es biztos. Amit letoltottem az jo volt :-)

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#5715) bubus66 válasza ANDROID??? (#5713) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen jó mindegyik.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5716) ANDROID??? válasza bubus66 (#5715) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ok, Köszi :K

[ Szerkesztve ]

(#5717) inferno88


inferno88
őstag

Sziasztok!

A barátnőm telefonja viszonylag gyakran szarakszik:
-Hívást kezdeményezne, a hívás app aktiválódik, a hívott fél ikonja körül pörög egyet az animáció, majd megszakad.
-Őt hívják, csörög egy másodpercig, majd a telefon megszakítja a vonalat.

Újraindítás segíteni szokott, de ez így nagyon nincs rendben. Nektek volt ilyen problémátok? A legutóbbi OTA frissítés már felkúszott rá.(Telekom-os modell)

Semper fi!

(#5718) Gstyler válasza inferno88 (#5717) üzenetére


Gstyler
senior tag

Egyszer - egyszer nekem is csinált ilyet.
Meg pl. olyat, hogy a gyári böngésző nem tölti be az oldalt, félig megy a csík aztán meghal.

Ez előtt csak HTC telefonjaim voltak. Arra esküdtem,szerettem a senset. Meg kell mondjam, hogy pozitívan csalódtam a Huaweiben és Emui is nagyon tetszik, de a telefon stabilitása elég gyér. A HTC-t soha nem kellett újraindítani. Ezen azért hetente egyszer beakad ez az, amit persze az újraindítás megold, de elég bosszantó, főleg mikor sürgősen kéne intézni valamit.

Szóval szerintem nem egyedi a dolog és nem nagy hiba, én kb. elfogadtam, de bosszant azért.

[ Szerkesztve ]

(#5719) VGYke


VGYke
addikt

Mindenkinek köszönöm ezen kérdésemre adott válaszokat!

Most a 3.) pontra koncentrálva: a telefon névjegyek (címtár?) hogy tudja automatikusan leszedni azoknak a fényképeit, akik a telefonom névjegy/címtár-ban szerepelnek és pl. facebook ismerőseim is?
(Ezt az 5+x éves symbian tényleg "korrek" módon kezelte, de itt nem jövök rá hogyan kellene összefűzni őket)
Egyenlőre a címtáram duplikálva (klónozva) van: létezik egy a Huawei telefonkönyvben és a Google fiókomban... nyilván a Huawei címtártól meg kell valahogy szabadulnom, hogy csak a Google maradjon...
De rohadtul nem értek hozzá, tényleg csak most kezdtem az ismerkedést.
Szóval, képeket hogyan tudok automatikusan beapplikálni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#5720) tkonya válasza VGYke (#5719) üzenetére


tkonya
aktív tag

Szia,
Névjegyek, beállítások, megjelenítendő névjegyek. Itt kitudod választani, melyiket lásd névjegyek alatt.
Új telefonszám beírása esetén figyelj, hogy ki kell választani, hova mentse az új számot. Ez a beíráskor azt hiszem a hozzáadható kép alatt egy legördíthető menü. Itt tudod megadni, hogy guglira, sd, vagy simre mentsen.

Képekre nincs tippem, én anno mindegyik névjegyhez képet rendeltem, majd sd-re mentettem. Guglira nem mentek számokat.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 30 Fusion

(#5721) jaanik válasza VGYke (#5719) üzenetére


jaanik
csendes tag

Név jegy duplikáció megoldása : Címtár,Menü.,Beállítások, Dupla névjegyek egyesítése.
Én a Facebook névjegyek fényképeire A Sic.ME nevü programot használom az eddig bevált és manuálisan is be lehet állítani a névhez a facebook profit.
Üdv:Jaanik

(#5722) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Nem engedem lejjebb a töltöttséget.. ;-)
Természetesen a telefon nem csak pihent, de nem is csak nyomkodtam megállás nélkül...




Sűrű bocs, de épp kint voltam és csak az egyik kezem volt szabad. Nem úgy sikerült a két gomb megnyomása ahogy szerettem volna, sajnos a "hangerő jelző" is benne maradt a képben, viszont már töltőn van a telefon úgy már nem valós, ha ezeket a képeket újra készítem...

[ Szerkesztve ]

(#5723) kolosanyi válasza ANDROID??? (#5722) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nálam mindig be van kapcsolva minden és nap végére lemerül. Bánom is én, van töltőm. :DDD

(#5724) ANDROID??? válasza kolosanyi (#5723) üzenetére


ANDROID???
addikt

Éjszaka reülő bekapcs, (ne hívogassanak), de fent volt wifin az egyik éjszaka. Pont ezért van nekem is töltőn, mert kérte, ha már van feltettem ;)
Készült pár fénykép is, meg egy adag letöltés (ami látszik a képen is :D ) is..

[ Szerkesztve ]

(#5725) Gstyler válasza ANDROID??? (#5722) üzenetére


Gstyler
senior tag

Az egyetlen releváns információ a képernyő idő: 4 óra. A legtöbb embernek ez szerintem 1 napi használat.
Másnak lehet, hogy 2-3, bár nyilván ha leteszem az asztal szélére és hozzá sem nyúlok, akkor az enyém is egy hétig bírja :D

[ Szerkesztve ]

(#5726) bubus66 válasza ANDROID??? (#5724) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt nem mindenki teheti közöttüök a kolléga (kolosanyi) sem, mivel olyan helyen dolgozik, hogy bármikor elérhetőnek kell lenni-e..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5727) ANDROID??? válasza Gstyler (#5725) üzenetére


ANDROID???
addikt

Próbáld ki, ha meg bírod álni, hogy nem nyúlsz a készülékhez 1 hétig ;]
Nem "machináltam" egyik képet sem, (mert gondolom erre céloztál), csak feltettem a képeket, hogy mégis ezt is bírja a készülék. Lehet örülni, természetesen nem kötelező.

bubus66: Ez érthető.

[ Szerkesztve ]

(#5728) alberttt válasza ANDROID??? (#5727) üzenetére


alberttt
tag

Ilyen használat mellett bőven elég egy Nokia 3310-es! :D

(#5729) ANDROID??? válasza alberttt (#5728) üzenetére


ANDROID???
addikt

Most nyugis napjai voltak a telefonnak. :DD

(#5730) alberttt válasza ANDROID??? (#5729) üzenetére


alberttt
tag

Viccnek szántam, nem tudtam kihagyni! :D Örülök, hogy nem vetted sértésnek! :)

[ Szerkesztve ]

(#5731) ANDROID??? válasza alberttt (#5730) üzenetére


ANDROID???
addikt

:D Gyanítottam :K

(#5732) rustee


rustee
csendes tag

Sziasztok.

Olyan problémával szembesültem a mai nap, hogy a telómon nemtudok hívást fogadni: A hívott szám jelenleg nem elérhető prbóbálja később.. szöveg megy. Az érdekes az, hogy hívni bárkit tudok :D Restartoltam a telós, kikapcsoltam, simet ki-be raktam (2 hónapos a sim benne) Hálózatokat váltottam 2G-3G de semmi.
Független készülék vodás kártyával.
Valaki valami tanácsot tudna adni ?

(#5733) Gstyler válasza ANDROID??? (#5727) üzenetére


Gstyler
senior tag

Eszembe sem jutott arra célozni, hogy machináltad volna a képeket, csak azért írtam, hogy a képernyő idő a releváns info, mert ha valaki idetéved érdeklődve és ránéz a képekre, akkor hirtelen azt fogja látni, h de jó, ez a telefon 3 napig bírja.
Arra céloztam csak, hogy ezt a bizonyos 4 órát kell beosztania mindenkinek. Az egyiknek 1 napig elég, a másiknak több napig is, de a fő fogyasztó a kepernyő.
Csupán pontosításnak szántam, elnézést, ha félreérthetőre sikerült :R

(#5734) ANDROID??? válasza Gstyler (#5733) üzenetére


ANDROID???
addikt

Rendben :K

rustee: Factory volt már?

(#5735) rustee válasza ANDROID??? (#5734) üzenetére


rustee
csendes tag

Factoryt még nem csináltam, de kipróbálom hátha...

(#5736) Upo válasza rustee (#5735) üzenetére


Upo
addikt

Ne zavarj mód vagy a zaklatásszűrő nincs bekapcsolva?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5737) ANDROID??? válasza Upo (#5736) üzenetére


ANDROID???
addikt

Factory-val azt is kikapcsolja ;] :DD

(#5738) rustee válasza ANDROID??? (#5737) üzenetére


rustee
csendes tag

Megvolt a factory, de semmi változás hívni még mindig nemtudnak és sms sem érkezik meg.

(#5739) Tamás88 válasza rustee (#5738) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Esetleg sim kártya csere?

(#5740) rustee válasza Tamás88 (#5739) üzenetére


rustee
csendes tag

Igen most jön az, kivettem és átraktam a régi telómba ott is ezt produkálja úgyhogy valószínes a kártyával lesz vmi.

(#5741) ANDROID??? válasza rustee (#5740) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja, hogy ezt még nem csináltad :U
Bocs, most akkor beállítások előröl :N
Öngól ;] :DD

(#5742) rustee válasza ANDROID??? (#5741) üzenetére


rustee
csendes tag

Nembaj recsegés miatt úgy is akartam már nyomatni neki 1et :D

(#5743) koxaman válasza rustee (#5742) üzenetére


koxaman
tag

neked is a 170 es FW -van rajta ? :)

Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

(#5744) Lune válasza Upo (#5687) üzenetére


Lune
tag

Kipróbálom, köszike!

(#5745) rustee válasza koxaman (#5743) üzenetére


rustee
csendes tag

Igen az van :D

A hiba megoldódott a Vodafonet felhívva 1 órára rá javították a hibát, valami bibi volt a rendszerben. :D

(#5746) kormoscs


kormoscs
újonc

Sziasztok!

Van nekem is egy ilyen készülékem. 1 hónapos és B170 dual sim-es és független. Sajnos 3 hiba nálam is van. 1. a hívott félnél visszhangzik a hívás eléggé sok esetben. 2. Recsegés nálam is van. Újra hívok, akkor megszűnik. 3. A kamionban a gyári bluetooth kihangosítóval eldobálja a kapcsolatot. Amúgy ezeken kívül nekem nagyon tetszik és megszerettem.
Beszéltem ma telefonon a Huawei ügyfélszolgálattal. Azt mondták, hogy tudnak ezekről a hibákról és a Huawei dolgozik a frissítésen. Azt sajnos meg kell várni, mert addig a szervíz is csak ezt az FW tudja újra rakni.

Egy program hiányzik nagyon belőle nekem, ami benne van a Samsung és LG telefonokban az az intelligens kijelző. Amíg nézem a telefont addig nem kapcsol ki a kijelző. Nincs erre valami megoldás?

(#5747) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na ilyet se láttam még ezzel a telefonnal. Ma facebookot olvasgattam és egyszer csak jött a huawei logo. Újraindult. Ha samsung lenne a kezemben nem lepődnék meg...

(#5748) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Jó ez a P8 Lite. Azóta megy, amióta frissült, és semmi lassulás, vagy akadás.

(#5749) Trooper82 válasza Tamás88 (#5748) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ja a futási idő nekem sem nullázódott amikor újraindult, megnéztem. :) De amúgy tényleg jó telefon. Ha csak havonta egyszer csinál ilyet mint ma, az még belefér. Bár nekem amúgy is csak 80 órája ment.

(#5750) inteljanos


inteljanos
csendes tag

Páran a csomagolásra vagytok gyanusak :)
Èn Tmobilba vettem fehèr dobozban , a telefon fekete .(fehèr töltö,ès headset)
Hátul is volt fólia ,elől nem a reklám fajta volt.
Vettem hozzá egy szilkon tokot +2000ft (csak lestem)
300ft/db áron vettem +3 -at is xD
Üveg fóliára lett cserèlve a sima ,1000ft-èrt nem is volt sok èrte.
Napokban nálam is jelentkezett olyan hiba (vagy nem az) szinte mindent vissza hallani telefonáláskor amit mondok .
Hogy a másik vonalon egy hangot hallanak nem tudom

Hol lehet beállitani hogy privi èrkezèse esetèn email-t kapjak ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.