Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5401) joystick101


joystick101
csendes tag

Sziasztok! A családban van egy P8 és egy P8 Light. Problémám a whatsapp és a viber értesítésekkel van. Amint kilépek a programból, az értesítések nem érkeznek meg, csak ha belépek ismét. Hogyan tudom futtatni mindig a háttérben, mint bármelyik másik telónál? Köszi.

(#5402) jemy


jemy
tag

sziasztok!
a telo tudja az otg funkciót?
köszi.

(#5403) ignisz válasza jemy (#5402) üzenetére


ignisz
senior tag

Szia. Nem.

[ Szerkesztve ]

(#5404) tkonya válasza jemy (#5402) üzenetére


tkonya
aktív tag

Nem. (kipróbálva).

Motorola Edge 30 Fusion

(#5405) tkonya válasza joystick101 (#5401) üzenetére


tkonya
aktív tag

Védetté tetted az alkalmazásokat? Értesítéseknél megadtad hogy hol jelenhet meg értesítés az említett alkalmazásoktól?

Motorola Edge 30 Fusion

(#5406) cigam válasza alberttt (#5400) üzenetére


cigam
félisten

Mentés, gyári állapot, visszatöltés ciklus +volt?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5407) alberttt válasza cigam (#5406) üzenetére


alberttt
tag

Semmit nem töltöttem vissza mentésből. Frissítés előtt visszaállítottam a gyári állapotra, utána frissítés, aztán újra reset, de nem lett jó. Így vissza kellett tenni a gyári B130-as T-s romot, aztán újra frissítettem B181-re, most már jó.

(#5408) bubus66 válasza Andris837 (#5396) üzenetére


bubus66
nagyúr

Felkértünk még egy usert Topik Gazdának ha meg felel akkor jelezzétek egabi71

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5409) Zsocy155 válasza bubus66 (#5408) üzenetére


Zsocy155
őstag

Tökéletes. :)

(#5410) mumuss válasza bubus66 (#5408) üzenetére


mumuss
aktív tag

Szerintem is jó választás😊

Mate 10 pro/Note 10

(#5411) ignisz válasza bubus66 (#5408) üzenetére


ignisz
senior tag

Támogatom. :)

(#5412) redati válasza bubus66 (#5408) üzenetére


redati
tag

Rendben :-)

[ Szerkesztve ]

(#5413) Rotor82


Rotor82
aktív tag

Sziasztok!
Boldog karácsonyt! :)

Lenne egy kérdésem:
Nagy fogyasztású háttéralkalmazásoknál majdnem mindig ott van a "médiatároló".
Ez mi a fene? Kell ennek mindig futnia? Vagy le szabad tiltani?

(#5414) Upo válasza Rotor82 (#5413) üzenetére


Upo
addikt

Attól függ kell vagy nem. Képeket, videókat indexeli, thumbnail-ezi, higy bekerüljenek a galériába. Illetve ugyanez a hangfájlokkal és a zene alkalmazással. Ha nem kell akkor tilthatod, file kezelőből is lehet pl. lejátszást indítani. Illetve ha kézzel indítod a galériát, zenét akkor is elkezdi, csak úgy ki kell várni amíg minden megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#5415) denis.p


denis.p
tag

Segítséget szeretnék kérni, hogy hol lehet beállítani, hogy egy szolgáltatás fusson a háttérben.
pl. zenét hallhatok, s közben lehessen böngészni, csetelni, játszani, stb :)

(#5416) Andris837 válasza denis.p (#5415) üzenetére


Andris837
senior tag

Szerintem ezt nem kell külön beállítani. Egyszerűen a zenét háttérbe teszed és csinálsz bármi mást...

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5417) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Sziasztok!

Nagyon érdekes számomra ez az akkumulátor használat . Tegnap este 21%-on volt, semmi háttérfolyamat nem futott ,fényerő legalacsonyabb szinten,wifi kikapcsolva és reggelre kikapcsolt a telefon mire ráakartam nézni .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5418) Andris837 válasza ƵøŁĭ (#5417) üzenetére


Andris837
senior tag

Lehet, hogy most hülyeséget írok de nekem munkahelyen volt ilyen gondom még az előző telefonommal. Le kell zárnunk a készüléket egy kis dobozba, ahol alig van térerő és ha bekapcsolva hagytam a mobil adathasználatot akkor pikk-pakk lemerült a telefon. Azt tanácsolták, hogy ne 4G-n használjam a készüléket, csak 3G-n mert ha nincs fix 4G, akkor a 4G és a 3G közötti ugrálás is "megviseli" az akkumulátort és sokat fogyaszt a folyamat.

Érdekes, hogy 21-ről reggelre lemerül csont 0-ra amikor semmi nem fut a háttérben. :U

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5419) bubus66 válasza Andris837 (#5418) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen ez így igaz, én meg nem is tudom használni még 3 G-sem csak 2G mert a 3G-nel a horvát tornyokat fogja (jobban mint a magyart), itt a határ szelén sajnos ezzel együtt kell élni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5420) egabi71


egabi71
aktív tag

Sziasztok,köszönöm Mindenkinek a bizalmat

(#5421) bubus66 válasza egabi71 (#5420) üzenetére


bubus66
nagyúr

Gratulálok az előléptetéshez.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5422) Andris837 válasza egabi71 (#5420) üzenetére


Andris837
senior tag

Gratulálok én is! :)

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#5423) EGERENTYÜ válasza hav (#4017) üzenetére


EGERENTYÜ
újonc

Szia!

HUAWEY P8 LITET HOGY KELL VÉDETT MÓDBA TENNI HOGY JELEZZE A VIBERT? KEM IS CSAK ENNYI PROBLÉMÁM VAN VELE AMIT NEM TUDOK MEGOLDANI! AMÚGY NEM OLYAN ROISSZ TELEFON!

ELŐRE IS KÖSZIKE

(#5424) tkonya válasza EGERENTYÜ (#5423) üzenetére


tkonya
aktív tag

Szia,

Beállítások- azon belül védett alkalmazások menü. Ott kell az adott app melletti kis csúszkát kapcsolni.

Motorola Edge 30 Fusion

(#5425) xlinux


xlinux
tag

Sziasztok ! :)

Most lettem én is tulajdonosa egy ilyen telefonnak. Mivel a Telekomnál vásároltam elvileg csak Single készülék, nekem viszont nagyon jó lenne a Dual verzió. Van most valaki fent a fórumon akinek már sikerült átvarázsolni a Telekomos telefonját Dualosra? Szeretnék kérdezni Tőle egy -két dolgot. Megígérem megpróbálok nem értetlenkedni sokat. :K

(#5426) bubus66 válasza xlinux (#5425) üzenetére


bubus66
nagyúr

erasto fórumtársnak segíttettem megcsinálni, és működik is, neki.

Ha telekomos akkor csak telekomos kártyát tudsz mind a kettőbe használni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5427) xlinux válasza bubus66 (#5426) üzenetére


xlinux
tag

Akkor Te vagy az én emberem. :DDD Köszönöm, hogy vissza jeleztél. A leírásban úgy van, hogy első lépés a Bootloader nyitás, viszont a másodiknak kell rootolni vagy mehet a ROM telepítés ? Ha a Rom telepítés mehet, melyik módszert javaslod ? Valamint megvan nevezve egy P8 Lite ALE-L21 Firmware-V100R001C432B046b ROM csak ezzel lehet Duálositani, vagy van valamilyen újabb ROM is ? A segítségedet előre is köszönöm. :) Mind a kettőbe Telekomos kártyát szeretnék használni.

[ Szerkesztve ]

(#5428) bubus66 válasza xlinux (#5427) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az Első lépés a Bootloader nyitás ROOT nem kell a ROM felrakása meg csak a Fastboot módszerrel lehetséges.

A Logoutomba van leírás a kód lekérésről.

vagy van valamilyen újabb ROM is ?

Igen van újabb ROM de amit te szeretnél azt csak a 046b-vel lehet megcsinálni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5429) xlinux válasza bubus66 (#5428) üzenetére


xlinux
tag

Ok. Köszönöm a válaszokat megpróbálom, remélem sikerrel járok. Tudom a leírásban minden le van írva pontról-pontra, de esetleg Neked van valamilyen jó tanácsod mire kell figyelni a legjobban. :U

(#5430) bubus66 válasza xlinux (#5429) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha a leírás alapján csinálsz mindent akkor nem lehet baj.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5431) gabor# válasza bubus66 (#5428) üzenetére


gabor#
tag

Zárt bootloader mellett is gond nélkül ment a dual rom telepítés szolgáltatói single készülékre.

(#5432) bubus66 válasza gabor# (#5431) üzenetére


bubus66
nagyúr

Működik is vagy csak kiírja, hogy dual SIM-es?

Zárt BL hogyan lehet dowgradelni? Én biztos nem kísérleteznék vele mikor gond nélkül lehet nyitni meg zárni a BL-t..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5433) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Lehet már volt kèrdès .Az inditási zenèt amikor bekapcsolom ki lehet kapcsolni? :U

Samsung S22+

(#5434) gacsoi válasza netkoo (#5433) üzenetére


gacsoi
senior tag

Kikapcsolni nem, de törölni lehet. DE ahoz root kell.

(#5435) choosen válasza ignisz (#5300) üzenetére


choosen
tag

Elsőre amit kiad az a Hitman Sniper, a Sniper 3D csak a második. Akkor neked már megsem jeleníti.

Gyula

(#5436) ignisz válasza choosen (#5435) üzenetére


ignisz
senior tag

Igen. Nincs a listában.

(#5437) egabi71 válasza gabor# (#5431) üzenetére


egabi71
aktív tag

Szia,akkor ird már le pontossan,hogy tudtad megcsinálni zárt bootloaderrel.

(#5438) valterka7


valterka7
csendes tag

Sziasztok!

Ha esemest küldök, akkor az ékezeteket rendben látom. (pl:á). Aki meg kapja, ékezet nélkül lát mindent. Tud valaki segíteni h mi túrót nem csinálok jól?
Előre is köszi

(#5439) valterka7 válasza valterka7 (#5438) üzenetére


valterka7
csendes tag

közben meg találtam, hogy gyárilag vacak

(#5440) bubus66 válasza valterka7 (#5439) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen sajnos a swype hibás helyette használd a Google billentyűzetben lévő balra dőlő ékezettet.

netkoo

Indítási hang és bootanimáció törlése:

ROOT JOGOSULTSÁG KELL HOZZÁ!!

cust/preinstalled/public/media/bootanimation.zip itt lehet törölni vagy megváltoztatni a képet.

cust/preinstalled/public/media/audio/animationsound/bootSound.ogg

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5441) sumsang


sumsang
aktív tag

Sziasztok,
Mit és hogyan kell beállítani, hogy a telefonba betett micro sd kártyát lássam, illetve használni tudjam másolásra, törlésre, stb a Total Commanderben?
A fejlesztői lehetőségek, USB hibakeresés, továbbá az alkalmazások ellenőrzése USB-n bekapcsolva.

(#5442) Judy084


Judy084
csendes tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen készüléket, jó is volt a gyári frissítésig. Amit tapasztaltam, először alig kapcsolódott fel az otthoni hálózatra, illetve ha sikerül is, nincs internet. Mobilnettel működik A hibát először routerre fogtuk, de több routert teszteltem és semmi. Látja az eszközt, de a jelszó beiras után folyamatosan kapcsolódni próbál, de nem csatlakozik mostmar.

(#5443) Nagyfejű válasza Judy084 (#5442) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Hùzd ùjra 3gombossal...

(#5444) bubus66 válasza Judy084 (#5442) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Milyen Rom van most rajta nézd meg a build számot légyszíves
Beállítások/Telefonról/Build szám elég a 3 utolsó szám

Csináltál Factory Resetet? Mert ha nem akkor ajánlott azt csinálni egyet.

(#5443) Nagyfejű

Az nem fog menni a 3 gombos mivel visszafelé nem lehet ROM-ot fel tenni de ha jól emlékszem a Téma Összefoglalóba benn van, leírás, hogyan lehet Downgradelni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5445) bubus66 válasza sumsang (#5441) üzenetére


bubus66
nagyúr

HiSuite telepítése, ha az SD-re akarod mozgatni, ha meg a belső memóriába akkor az oldalamon van egy pulgin..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5446) pixelmester.


pixelmester.
aktív tag

Anyukámnak most készülök ilyen telefont venni. Jó választás?
Akinek ilyenje van, az meg van vele elégedve?
Van valami rendellenessége, amit érdemes tudni, vagy érdemes odafigyelni rá? (A kártyás dolgot tudom.)
Mennyi szabad tárhely van egy szűz P8lite-ban?
Akkumulátorral kapcsolatban mi a tapasztalat?
A kamerája mennyire használható?
(Néztem már több tesztvideót is, de a felhasználói vélemények jobban érdekelnének.)

[ Szerkesztve ]

(#5447) sumsang válasza bubus66 (#5445) üzenetére


sumsang
aktív tag

HiSuite-t telepítettem már korábban, de az csak a teló belső tárhelyét látja, a betett SD-t viszont nem.
A Sony xperia telefonomat az USB-n csatlakoztatom a notebookhoz és simán tudok a notebook merevlemezéről TC-n keresztül bármit oda-vissza másolni. De ennél nem, nem is jelenik meg a TC-ben.
A belső tárhelyre frankón tudok másolni adatokat a HiSuite-vel , vagy Wifi File Transfer segítségével, de a P8lite-ba betett SD nem jelenik meg a TC-ben, pedig az USB engedélyezve van.
Mi lehet a hiba, vagy nálatok sem látható a TC-ben az SD kari :F

[ Szerkesztve ]

(#5448) ignisz válasza sumsang (#5447) üzenetére


ignisz
senior tag

Mikor kábellel csatlakozok pc-re a telefonon bejön egy értesítés. USB csatlakozás, három választási lehetőség: fotók, filek, USB meghajtó. Ez utolsót választva TC-ben lehet kezelni a SD kártyát.

(#5449) Nagyfejű válasza bubus66 (#5444) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Ami rom rajta van azt kell ujra 3gombossal

(#5450) ANDROID??? válasza pixelmester. (#5446) üzenetére


ANDROID???
addikt

Összefoglalóban sok választ kapsz.
Akku használattól függ, kamera egész jó, de nem Nikon 800D.
Akadásmentes lesz neki, és rengeteg machjong fog felférni arra a simán 10GB-re...
Nem fog csalódni az tuti.
Normál használattal ki lehet hozni a 2 napot, de egy nap simán elvan töltő nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.