Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15951) yaksi válasza gianone (#15950) üzenetére


yaksi
aktív tag

Köszi!

yaksi

(#15952) MaciG


MaciG
addikt

A kijelzőn a színeken lehet valamit "élénkíteni" ? Nagyon fakók, élettelenek. Eddig galaxy j5 volt (tudom az amoled és szebb), de ez ahhoz képest nagyon hitvány :F Azt tudtam hogy kicsit rosszabb lesz a kijelző, de nem gondoltam volna hogy ennyire nagy a különbség. :Y

Illetve azt hol tudom beállítani hogy az alkalmazásokat az sd kártyára tegye?

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#15953) kutga válasza MaciG (#15952) üzenetére


kutga
nagyúr

tudom az amoled és szebb

Nagyjából ennyi.

Let the Zone take me if I am.

(#15954) eron válasza MaciG (#15952) üzenetére


eron
csendes tag

Színhőmérsékletet tudod állítani, illetve a Fejlesztői lehetőségeken belül van az Olvashatóság növelése napfényben.

(#15955) gianone válasza MaciG (#15952) üzenetére


gianone
őstag

ROM-függő is. Nekem telekomos Lollipopon borzalmasan halvány és sárgás volt, felraktam a független 6.0-át, és mintha kicserélték volna. Kifejezetten szép lett. Még így is egyet kékítettem rajta, és teljesen elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15956) jociolaszi válasza yaksi (#15949) üzenetére


jociolaszi
tag

Igen a telenor nem engedi a 6.0 -át csak garanciavesztéssel lehet felrakni rá a 4.0 Emui-t

(#15957) rmikee


rmikee
csendes tag

Sziasztok!

Én megkerestem első körben a telenort a 6.0-val kapcsolatban, ők elhajtottak a huaweihez.
Megkérdeztem a huawei-t és ők azt írták, hogy a telenornak átadták a 6.0-át tesztelésre.
Ezután újra írtam a telenornak és újra visszahajtottak a huaweihez...
Szóval sz@rházi banda a telenor! :W

Üdv.
M

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#15958) jociolaszi válasza rmikee (#15957) üzenetére


jociolaszi
tag

Az akkor elvileg azt jelenti hogy mire cserélem kijön rá a telenortól is. :W

(#15959) rmikee válasza jociolaszi (#15958) üzenetére


rmikee
csendes tag

Szerintem soha nem jön ki...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása.

(#15960) gianone válasza rmikee (#15959) üzenetére


gianone
őstag

Soha nem jön, valakinek már rég megmondták, hogy nem lesz. A Huawei nyilván odaadta nekik is rég, ahogy a másik két szolgáltatónak fél éve van.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15961) MaciG válasza gianone (#15955) üzenetére


MaciG
addikt

Függetlent vettem az edigitaltól.

eron: Köszi, kicsit állítottam rajta, húztam a "hideg" felé, így egy fokkal jobb

BANZAII

(#15962) gianone válasza MaciG (#15961) üzenetére


gianone
őstag

Az oké, hogy független, de milyen ROM van rajta, mi a build?

Talán érdemes volna frissíteni, hátha segít.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15963) kutga válasza MaciG (#15961) üzenetére


kutga
nagyúr

A 6.0 frissítés sokat javított a kijelzőn.

MOD
gianone
+1

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#15964) ratcache válasza gianone (#15806) üzenetére


ratcache
aktív tag

Erre a kis csomagra nincs véletlenül egy letöltőlink...? :U

(#15965) mf5113


mf5113
csendes tag

Miért akadoznak rajta néha a játékok? PL:Summoner war, kicsit akad néha, bár ez betudom annak hogy nem kis játék bárr régi LG f70em simmán vitte minden gond nélkül. akkor hill climb az is akad!!! de csak néha, és kicsit. Ez mért van? hát egy 8magos procival, néztem a GPU-tis és ezzen az áron a legjobb és mért akad? a régi lg f70 amibe Adreno 305 volt simmán vitt mindent, és ez meg nem képes?! :W

[ Szerkesztve ]

(#15966) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Nem tudja valaki mitől lehet, hogy egy 100-as routerre csatlakozva WiFi kapcsolattal csak ~30k/sec?
Nem hiszem, hogy ez normális érték.

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#15967) ANDROID??? válasza mf5113 (#15965) üzenetére


ANDROID???
addikt

Nem akarlak elszomorítani, de ez olyan mint pl a PC-nél, hogy a játékokra kell mindig a "legizmosabb", így lehet egy nagyon felszerelt izmos készüléket kellene venned. Azért ez nem az az árkategória, hogy ne lehessen kompromisszumokat kötni.
Veszel egy Mate 9 készüléket és ott nem lehet semmi kompromisszum. :K

(#15968) gianone válasza AMDaZERG_1 (#15966) üzenetére


gianone
őstag

Ha 30 megabitre gondolsz, akkor kb..ennyit tud.

mf5113

Valamit nagyon félrenéztél. A MALI450 egy 5 éves GPU. Én nem játszom, de kötve hiszem, hogy a legjobb volna az árkategóriában. Ha még 20x megkérdezed, akkor sem lesz jobb. Fogalmam sincs, miért nem vitted vissza, mikor először megválaszoltam, ahelyett, hogy naponta panaszkodsz, hogy nem lehet vele rendesen játszani.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15969) mf5113 válasza gianone (#15968) üzenetére


mf5113
csendes tag

És a Mali-T720 MP2 jobb? vagy rosszabb ?

(#15970) AMDaZERG_1 válasza gianone (#15968) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Nem, 30 kilobyte

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#15971) Fityusz


Fityusz
tag

Sziasztok!
Panaszkodnak a hívott felek , hogy halkan hallanak. Kipróbáltam és tényleg elég halkan hallani amit mond a másik fél.. Nektek nem volt még ilyen ?? Nem valami ,,zajszűrő beállítást " kell kikapcsolni , hogy hangosabb legyen ?

Ja igen és 3 napja volt factory reset talán lehet azóta csinálja ezt.

[ Szerkesztve ]

Ha olyan képem lenne mint neked, nevetve mennék neki a körfűrésznek!:)

(#15972) gianone válasza mf5113 (#15969) üzenetére


gianone
őstag

Nem értek hozzá, nem játszom. A 720 újabb, dehogy jobb-e, azt nem tudom. Guglizz rá összehasonlításra. Szerintem ezt vásárlás előtt kellett volna megtenned. És egy másik topikban.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15973) mf5113 válasza gianone (#15972) üzenetére


mf5113
csendes tag

Na jó visszaküldöm :S igaz hogy firssítettem a legfrissebb decemberi frissítésre, ha visszarom a gyári 5.1-et amit kaptam akkor vissza tudom küldeni ? gyári független a készülék. emagnál vettem.

[ Szerkesztve ]

(#15974) Tamás88 válasza MaciG (#15946) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Egyeseknél míg a BT nem működik, addig másoknál a Wifi problémázik. Az én esetemben pl. úgy működik, hogy akkor van BT, ha a wifi is be van kapcsolva, mert anélkül egyik sem megy. Persze csak azért nem viszem be, mert az oldallapja egy kicsit megsérült, illetve a képernyő széléből is egy kicsi letörött (nem repedt). És nehogy emiatt probléma legyen.

(#15975) mf5113


mf5113
csendes tag

Ey de 45-55 között nem találok ennél jobb telót, akár hol nézem ezen az áron ez a legjobb nem ?
De a 3 éves lg f70 mért futott jobban minden amikor egy Adreno 305 gpu volt benne, és ez még újabb :S nem értem. Kicsit azért sajnálom visszaküldeni a telefont, meg nem tudom mit vehetnnék ennyiért ami ettől jobb :F

[ Szerkesztve ]

(#15976) csako válasza mf5113 (#15975) üzenetére


csako
veterán

55-ért van Xiaomi Redmi 3S Prime is.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15977) AMDaZERG_1 válasza AMDaZERG_1 (#15970) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Újraindítottam a telefont és most jó a sebesség... Fura

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#15978) szemesi69 válasza AMDaZERG_1 (#15966) üzenetére


szemesi69
addikt

A többi wifis eszközöd jó, nálam 50 megás net van, azt a telefon is hozza simán. Routert nem szoktad néhe újraindítani? Látom közben megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15979) frankstork


frankstork
aktív tag

Nálam bt, wifi, telefon működik hiba nélkül. A holland climb akadás nálam is van néha, ami 5 éves vga ide, vagy oda vicc. Viszont ez nem játékos mobil. Aki játszani akar ne ezt vegye. Viszont a Chrome akadással nem tudtam megbarátkozni, mint ahogy más böngészővel se, de megoldottam. A párom örül, hogy megkapja ezt, tetszik neki nagyon, én meg vettem egy doogee y6 piano black-et. Szóval kedves gianone, köszönöm a segítségeid, és a türelmed, illetve a többieknek is. :R

(#15980) szemesi69 válasza mf5113 (#15975) üzenetére


szemesi69
addikt

Mi ez a játékmánia? A 12-17 éves fiaim még játszanak telefonon, holott mindig mondom nekik, a telefont nem erre találták ki, arra ott a pc. például :) Nekem csak egy szókereső van a telefonon unalom üzőnek, a többi nem hoz lázba :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15981) szemesi69 válasza frankstork (#15979) üzenetére


szemesi69
addikt

Én a Chrome használom folyamatosan, még soha nem akadt meg, jó kis gép ez, voltak drágább telefonjaim, de ez olcsóbban is hozza azt a szintet amit némelyik drágább :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15982) frankstork válasza szemesi69 (#15981) üzenetére


frankstork
aktív tag

Én sem értem. Előzményeket hetente törlöm, csak jelszavakat nem, még is. Sokszor új linket ha nyitok, megáll, kilépek belépek, és utána nyit csak. De aztán megint ugyanaz.

(#15983) szemesi69 válasza frankstork (#15982) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem töröltem az előzményeket soha, nálam jól megy :) Csak a telefon kezelőben szoktam takarítani. Szívesebben használnám a régi gyárit, meg is van, de valamiért nem enged zoomolni, csak akkor ha megnyitom, de ha már új oldalt nyitok akkor már nem engedi, ezért használom a chrome-t, azzal mindenhol lehet zoomolni, kissé bosszant, hogy a kezdő oldalt átszabták rajta :(

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15984) ANDROID??? válasza mf5113 (#15975) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ismét leírom! Van erre topic! Légy olyan kedves a továbbiakban ezt ott kitárgyalni! Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#15985) TheSuperben


TheSuperben
csendes tag

Sziasztok!

Pár napja "ne zavarj" módban annak se csörög, aki fehérlistán van. Valakinek ötlet, hogy ez mitől lehet?

(#15986) MaciG válasza mf5113 (#15965) üzenetére


MaciG
addikt

"Az SoC gyengesége a Mali-450MP4 grafikus gyorsítóban leledzik, hiszen ez már egy bő két éves IGP, ami nem túl szerencsés az egyre erőforrás igényesebb játékok ismeretében"

Bár nekem a pokemon go megy rendesen csak megzabálja az aksit. ;]

BANZAII

(#15987) kutga válasza MaciG (#15986) üzenetére


kutga
nagyúr

Ettől az akkutól nem is kell csodát várni. :D

Let the Zone take me if I am.

(#15988) MaciG


MaciG
addikt

Azt viszont nem tudom, hogy mivel az askit nem lehet cserélni, és így a telefon része, az garanciás probléma-e ha az aksi jelentősen veszít a teljesítményéből? Vagy van erre valami szabályozás, mennyi a természetes elhasználódás?

BANZAII

(#15989) szemesi69 válasza MaciG (#15988) üzenetére


szemesi69
addikt

Ha jól olvastam a garanciális feltételeket a beépített akksira is 2 év a garancia. Ha úgy érzed nagyon merül, küld be garanciába, majd ott bemérik és cserélik ha nem jó.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15990) ANDROID??? válasza MaciG (#15988) üzenetére


ANDROID???
addikt

2 év garancia van az akkumulátorra is (gyártói garancia esetén), így nyugi, majd beküldöd garba, ha gyorsan merül. :K
Javítsatok, ha tévedek. :U

Beelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#15991) gianone válasza ANDROID??? (#15990) üzenetére


gianone
őstag

A kérdésének az a része teljesen adekvát, hogy mi számít gyors merülésnek. Hány %, ami már garis. Erre én is kíváncsi lennék. Bár még egy akksim se halt be látványosan 2 év használat alatt, előbb cseréltem telót.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15992) szemesi69 válasza gianone (#15991) üzenetére


szemesi69
addikt

Mondjuk 50℅-nál nyomsz egy restartot és látványosan esik a százalék az már cserés, nálam volt pár akksi csere garba, oké nem ezen, fiam ahogy nyüstöli a telefonját pár akksit már leharcolt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15993) mf5113


mf5113
csendes tag

Ma hosszan teszteltem a GPU-t :) kikapcsoltam a 2d gyorsítást és így már szinte nincs lagolás :D max egy nagyon minimáálisan, de ami pozitivúm számomra hogy hiába laggol néha, de nem melegszik :D akárhogy nyüstölölöm nem melegszik fel nagyon, csak egy nagyon minimálsit, de az se modanám melegnek, hanem inkább enyhén langyosnak :D
Nézegettem más telórat, de ezen az áron ettől jobb teljesítményű telefon nincs a piacon (jó kivéltel xiaomi redmi) de én az ilyen xiaomi névtelen telefonokba nem hiszek. :)

[ Szerkesztve ]

(#15994) gianone válasza mf5113 (#15993) üzenetére


gianone
őstag

Én mondtam, hogy bekapcsolva szarabb, nem hitted el. Ez pont azért van, mert gyenge a GPU.

A Xiaomi világ egyik legnagyobb telefongyártója.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15995) ANDROID??? válasza gianone (#15991) üzenetére


ANDROID???
addikt

Pl. akármennyire le van téve a készülék ls csak pihen és a nap végére 20%-on az akku, hogy se adatforgalom sem más nem befolyásolta a töltöttséget. Ami a korábban tapasztaltaktól azonos használat mellett feltűnően nagy különbséget jelent és észrevehető a gyengülés.

mf5113: Élljen! :C

[ Szerkesztve ]

(#15996) szemesi69 válasza ANDROID??? (#15995) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv!
B589 vodára ráteszem a B893 vodafon firmwaret, kell a factory reset akkor is. Ez elméletileg hivatalos rom? Garancia marad, vagy gond esetén, vissza kell tenni a B589-t. Köszi ha válaszoltok :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15997) gianone válasza ANDROID??? (#15995) üzenetére


gianone
őstag

Azt hiszem, nem értetted meg, mit akarunk.

Ha a 2200-as akksi mondjuk 1000-et ad le, akkor cserés gariban? Vagy már 1500-tól, 1800-tól? Nem mindegy. mert 1500-zal se éli meg az estét, a hajamra kenhetem, és ha csak pl. 1200-tól cserés, az kellemetlen.

szemesi69

Ez a gyakorlatban is hivatalos ROM, szóval gari marad, de azért én visszatenném a régi, mert ez nem jelent meg nálunk. De mivel nem kell BL-t nyitni, és úgyis FR-rel küldöd jó esetben szervizbe, ez nem egy nagy feladat.
Én minden frissítésnél csinálok FR-t, egyszer nem csináltam, csak wipe-ot, szar is lett. Macerás, de megéri szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#15998) szemesi69 válasza gianone (#15997) üzenetére


szemesi69
addikt

De gondolom jönni fog hamarosan, itt azt írják [link].
Feltettem pc-re hsuit-n megnéztem, azt írja legfrissebb hivatalos, ha már ugy is jönni fog, akkor már rajt hagyom, ha már feltettem, ha gond lesz vele, megy vissza a B589 :) Köszi a választ :) EMUI 4.1 lett :)

Most csináltam először ezen frissítést, legalább kipróbáltam ezt is, elég könnyen megy :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#15999) ANDROID??? válasza szemesi69 (#15998) üzenetére


ANDROID???
addikt

Factory-t nyomjál :K

(#16000) szemesi69 válasza ANDROID??? (#15999) üzenetére


szemesi69
addikt

Most már mindenképp :) de megy vissza a B589, még elég friss a gépezet inkább a hivatalos itthon kiadott legyen rajta :) majd ha ki jön nálunk is hivatalosan, akkor neki esek újra, így most gyakoroltam kicsit :)

Xiaomi redmi note 12 pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.