Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:01:36

LOGOUT.hu

Huawei P8 Lite - téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16651) gianone


gianone
őstag

Nem jár véletlenül valaki a József körúton?

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16652) mikemyers133 válasza gianone (#16650) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

Hello! Köszi a választ! Ez azt akarja jelenteni hogy a telekomnál vásárolt Dual-SIM-ként hirdetett készülék csak egy SIM-et fogad?

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16653) szemesi69 válasza mikemyers133 (#16652) üzenetére


szemesi69
addikt

Nem hinném, hogy a Telekom duált árulna, egy sim-es lesz az :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16654) kutga válasza mikemyers133 (#16652) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen.

Let the Zone take me if I am.

(#16655) ANDROID??? válasza mikemyers133 (#16652) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hány db IMEI száma van?
P8 Lite nem lesz DUAL Telekomtól. :K

(#16656) mikemyers133 válasza kutga (#16654) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

Rögtön t*k*n szúrom magam. Csak ezért mentem át hozzájuk. Végülis vásárlás előtt csak 2 helyről "biztosítottam" magam be, telefonon és a telekom hivatalos forumán. Na frankó, akkor meg kell várjam a céges iphone-t, addig nem leszek elérhető.

Q1:
Nincs erre semmi alternativa? Függetlenités, stb?

Q2:
Felejtsem is el a 2. kártyafoglaltot, vagy a micro SD még megy vele?

Köszi :)

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16657) gianone válasza mikemyers133 (#16656) üzenetére


gianone
őstag

Nem kell azonnal idegbajt kapni. SD-kártya is megy, dualosítani is lehet. Ehhez azért kell hozzá érteni, de van leírás róla Témaösszefoglalóban, és Mélyvíz topikban kérhetsz segítséget. De nagyon figyelmesen és óvatosan.

De nem hirdették dualosnak, az biztos. független nem lesz, két telekomos kártyával megy. nekem is ilyen volt, és egy évig remekül muzsikált.

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16658) ANDROID??? válasza mikemyers133 (#16656) üzenetére


ANDROID???
addikt

Mikor vetted?

(#16659) csako válasza mikemyers133 (#16656) üzenetére


csako
veterán

Telekomnál a Honor-ok függetlenek és dualok, huawei nem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16660) mikemyers133 válasza ANDROID??? (#16658) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

2017.01.02

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16661) ANDROID??? válasza mikemyers133 (#16656) üzenetére


ANDROID???
addikt

Ja igen 3 hete..
Akkor ez neked most pont szívás.
Van róla bárhol nyoma, hogy úgy tájékoztattak, hogy a készülék DUAL független, vagy legalább, hogy DUAL?

(#16662) mikemyers133 válasza gianone (#16657) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

Igen tudom, csak gyorssegély kellett a bajban:)
Meló után átolvasgatom szépen, lesz rá időm a vonaton. :D

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16663) kutga válasza mikemyers133 (#16662) üzenetére


kutga
nagyúr

Tudod dualosítani, de az inkább mélyvíz téma.

Let the Zone take me if I am.

(#16664) mikemyers133 válasza ANDROID??? (#16661) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

hmm, talán a telekom fiókon belül, a szerződésk menüpontban. Ott le tudom kérdezni a papirokat. De szerintem ez jelen esetben édes kevés lesz. A kimenő hivásaimat nem rögzítem, pedig most pont lett volna értelme.
Ez van, ezt be kell nyelni. A sok gond közül a legégetőbb hogy a banki sms-k is erre a privát számomra jönnek. Másik t-mobilos készülék pedig nincs a családomba, szóval.. though life :W

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16665) gianone válasza mikemyers133 (#16664) üzenetére


gianone
őstag

Akkor az esti program megvan.

Más:

József körúti Huawei senki? :D

[ Szerkesztve ]

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16666) kutga válasza gianone (#16665) üzenetére


kutga
nagyúr

Mikor?

Let the Zone take me if I am.

(#16668) mikemyers133 válasza gianone (#16665) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

Q3:

Régebben másik google -profilommal vásároltam pár jopofa dolgot a Google-Play áruházban.
Tudtok arra valami megoldást hogy az adott, korábban már kifizetett appok (poweramp, sygic aura, ZEN pinball) ugyanúgy menjen. Nem szeretném kétszer kifizetni :D

Lehet láma a kérdés, de azért neki futok:
ha hozzáadom a régebbi google fiókomat is, / Beállitások/Fiókok/Új fiók hozzáadása menüben akkor összeszinkronizálja az appokat a google-Playben?

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16672) ANDROID???


ANDROID???
addikt

Mellőzzük az Offolást, köszönöm!

(#16675) goop


goop
őstag

Visszaálltam az 588 as ról az ALE-L21C432B584-re mivel nem akartak megérkezni a whatsapp üzenetek, meg egyéb voip dolgok nem jól működtek. Ezzel a verzióval most úgy néz ki 10-20 próba után, hogy minden flottul megy. Szóval nem érdemes mindig a legfrissebbet feltenni. :D

(#16676) slyder81


slyder81
tag

Kb 3 hete lett egy ilyen masinám. Meg vagyok vele elégedve. 12000 hozzászóláson túl vagyok. Ma vettem észre hogy a hátlap a kamera alatti részen kb közép tájt kicsit feldudorodott. Ha athuzom rajta az ujjamat akkor fura hang kíséretében érzem hogy hajlong. Olvastam még a topic elején hogy érdemes gariztatni ha jól emlékszem.?!

(#16677) ANDROID??? válasza slyder81 (#16676) üzenetére


ANDROID???
addikt

Meg lehet próbálni garoztatni, le kell róla szedni mindent és nyomni egy factory reset-et.

(#16678) jano_77


jano_77
nagyúr

Le van vhová írva az, hogy hol és hogyan tudom beállítani a telefonon azt, hogy mikor beszélek vkivel és éppen hívnának, akkor az ne automatikus üzenet formájában jelenjen meg, hogy volt egy nem fogadott hívásom, hanem csörögjön ki és tudjam megnézni, hogy fontos-e vagy sem? Nem találtam ilyen pontot a menüben.

Köszönöm és bocs, ha volt már. :R :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16679) ANDROID??? válasza jano_77 (#16678) üzenetére


ANDROID???
addikt

Hívásvárakoztatás. :K

Egyébként az sms értesítő kikapcsolható a hívásátirányításnál, le kell tiltani :K
Tárcsázó, jobb alsó sarok menű (nincs ráírva csak vonalak), azon belül beállítások...

[ Szerkesztve ]

(#16680) frankstork válasza ANDROID??? (#16672) üzenetére


frankstork
aktív tag

A kérdésem azért került ide mert p8lite-om van és ezen nem még a Chrome, szerintem összefügg a kettő, mert a másik két telefonomon semmi gáz, de mindegy...

[ Szerkesztve ]

(#16681) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Sziasztok!

Valaki tud tippet adni, hogy ez mi?
Párom P8 LITE telefonja nem frissít, míg a kollégáim már dicsekszenek, hogy update érkezett a telefonjukra. Kipróbáltam, hogy egyszerre lenyomom a három gombot (hang+, hang-, power)
Ezt adja válaszul:

A készülék garis, alig pár hónapos.
Az androidot sajnos csak ugatom, ezért kérdezek hozzáértőket.
Előre is köszi a válaszokat!

Kin

[ Szerkesztve ]

(#16682) Zsocy155 válasza Kin Tan Te (#16681) üzenetére


Zsocy155
őstag

Szia!
A témaösszefoglalóban van egy link a P8 Lite frissítési módszerekről. Ott le van írva, hogy megy a dolog.

(#16683) ANDROID??? válasza frankstork (#16680) üzenetére


ANDROID???
addikt

A p8 Lite kapcsolatos kérdés jöhet ide. Az offolás arra szól, hogy más típussal mi a helyzet és annak hosszas kitrgyalása nem ide való, szóval attól hogy a zsebemben van egy P8 Lite, attól nem kezdek el beszélgetni Nokia telefonról hosszasan. :K

Kin Tan Te: Tudom, plyat csinálsz ami nem fog így összejönni. Kezd az összefoglalóval, abban vannak linkek is , ha azokon belül nem találsz valamit, vagy úgy sem megy, akkor kérdezz és csak utána kezdj neki. Nem szabad csak bökni egy ROMot és puff neki , mert csinálsz egy polcdíszt a telefonból. :K

[ Szerkesztve ]

(#16684) frankstork válasza ANDROID??? (#16683) üzenetére


frankstork
aktív tag

Fuuuuu te. A p8lite-om és a frissítés utáni chrome közötti lehetséges összefüggésre tettem fel kérdést. Miszerint hogy lehet downgradelni, mert sem a chrome, sem a downgrad nem úgy működik mint a sony-n. Visszaolvastam, kerestem, téma összefoglalót is megnéztem mielőtt ide írtam, mégis én vagyok helikopter...

(#16685) gianone válasza ANDROID??? (#16683) üzenetére


gianone
őstag

ROM-ról szó sem volt. :D Anélkül meg nehéz.

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16686) ANDROID??? válasza frankstork (#16684) üzenetére


ANDROID???
addikt

Kérlek engedd meg, hogy én kérjek elnézést, hogy a már törölt hozzászólásokra (vagy nem tudom hogy hol az a kérdés), nem emlékszem egytől-egyig, és lehet a sok off teljesen másról szólt mint ROM-ok..,(bocs kiment a fejemből).
Ezt most teljesen felesleges volt betenni Off-ba, de ment privát.. :U

[ Szerkesztve ]

(#16687) Kin Tan Te válasza ANDROID??? (#16683) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Üdvözletem!
Jó hogy Te tudod mit csinálok, mert én nem.
Igazából nem is csináltam semmit. Nem töltöttem le semmi ROM-ot( bármi is legyen az) A telefon garanciális, ezért nem is mernék komolyan beletúrni a lelkébe - és nem is értek hozzá.
Én csupán annyit hallottam a tapasztaltabb P8 Lite tulajoktól, hogy ha van frissítési lehetőség, akkor ezzel a háromgombos akcióval előlehet csalogatni. Gondoltam nagy baj nem lehet belőle, így kipróbáltam. El is kezdett tölteni valamit, de pár százalék után ezt a képernyőt adta válaszul. Ezért címeztem ide ezt a kérdést, mert innentől ez nekem kínai.
Az összefoglaló pedig remek leírás és nagyon hasznos mindenki számára. Jó hogy látni ilyen összeszedett infót erről a telefonról
Köszönet a szerzőknek.

üdv.

Kin

(#16688) ANDROID??? válasza Kin Tan Te (#16687) üzenetére


ANDROID???
addikt

Szia!

Most hogy elolvastad az összefoglalót, már tudod is mibe is kezdtél volna bele.. :K

A helyzet az, hogy először is kellene tudni a készülékeden milyen ROM van. :K
bulid (és egyébként 1db imei vagy 2 db imei van), van rendellenes működése a készüléknek?
..mert ha csak a haveroknak új ROM van fent ezért szeretnél új ROM-ot rám, nem biztos, hogy kell erőltetni. :K

(#16689) Kin Tan Te válasza ANDROID??? (#16688) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Értem. Nos, én nem szerettem volna semmit sem hekkelni a telefonon. A kollégáknak maguktól frissített a telefon. Felkínálta, hogy van elérhető frissítés, és ők elfogadták. A telefon maszatolt egy kicsit és ripsz-ropsz száguldott is rajta a 6.0. (igaz, az övék nem kék-függő, mint párom telefonja)
Semmiképpen nem szeretnék olyanba belefogni, amihez nem értek. Én abban a naiv hitben ringattam magam, hogy ezek a szolgáltató által kiadott frissítések elérhetőek az Androidos készülékek számára, csak a páromé vacakol valamiért a telepítéssel.
Ezért próbáltam csak ezt a három gombos kísérletet. Azt gondoltam, hogy ez olyasmi mint az én Ablakos telefonomon, hogy minden második kedden jön egy pakk, amit engedélyezek települni és slusszpassz. Készen is vagyunk.
Az összefoglalókon még rágódom, mert tratalmas olvasmányok.

Üdv.

(#16690) ANDROID??? válasza Kin Tan Te (#16689) üzenetére


ANDROID???
addikt

Értem, Telenoros készülék és nem független.
Röviden, törődj bele, mert T-nor nincs új ROM, a kollégák készüléke nem T-nor azokra azért van frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#16691) Kin Tan Te válasza ANDROID??? (#16690) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Köszönöm szépen a segítséget!
Így már minden világos.
További szép napot mindenkinek!

üdv

Kin.

(#16692) mikemyers133 válasza kutga (#16663) üzenetére


mikemyers133
csendes tag

Az infó megerősitésre került.
Csak 1gy db emai száma van, ez csak 1 SIm-et fogad.
Semmi gond, köszönöm a gyors válaszaitokat. :C

" Az életed kapod, a jövődet írod, a sors pedig rendez".

(#16693) gianone


gianone
őstag

Vodások már B896-nál járnak, lassan nem marad szám. :D

Nokia 1610i Huawei Nova

(#16694) R3nts válasza gianone (#16693) üzenetére


R3nts
senior tag

Magyarországi Vodás ROM az 589-nél ujjabb, létezik már?OTA, HiSuite update, vagy bármi...?

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#16695) Dan-szan


Dan-szan
senior tag

Sziasztok!

Közvetett segítséget kérek tőletek. A kollegám lánya ma frissítette a telóját ( t.mobilos ezen kívűl mást nem tudok róla) és nem tudja feloldani a bill.zárat. Okozhat ilyen problémát a frissítés,ha igen mi a megoldás? Feltételezem tudja a kódot hiszen eddig is úgy használta.
Összefoglalót olvastam,de persze lehet átsiklottam rajta ezért sorry.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#16696) szemesi69 válasza R3nts (#16694) üzenetére


szemesi69
addikt

Ota nincs, egyéb új vodás van, B893, B895. A B893-t használtam, emui 4.1 lett már, egy dolog nem tetszett, a wifi 15 másodperc alatt áll fel, míg B589 alatt 3 másodperc, de mivel hivatalosan nem jött még, inkább vissza álltam B589-re, gari miatt, jobb a békesség :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16697) R3nts válasza szemesi69 (#16696) üzenetére


R3nts
senior tag

Köszi szépen! :R Hát, nálam az 589-nél minden tökéletesen működik idáig (kipp-kopp), úgyhogy akkor nem bizgerálom....nem hiszem hogy EMUI 4.1 hozna valami kardinális változást. Szép estét,köszi mégegyszer!

ASROCK B450PRO4,CorsairVengeance 3200MHz LPX2X8GB,RYZEN5 2600,WD S500G1B0C NVMe SSD+AXAGON CLR-M2,SapphireRadeon RX570/4GB Nitro+OC,FSP Hexa85+450W,ZalmanZ1NeoBlack,Alpenföhn BN BlackRGB,W10Pro/x64, Xiaomi Redmi Note 9Pro 6/128

(#16698) szemesi69 válasza R3nts (#16697) üzenetére


szemesi69
addikt

Van változás, szemkimélő mód, jobb ram kezelés, az autófényerőt is jobban kezeli, az akksi is jobban bírta, névjegyzékbe már lehet állítani, vezeték név vagy utónév legyen elől, jobb lett a kijelző is, ami így hirtelen eszembe jutott, most, hogy vissza tettem a B589-t hiányolom, de inkább megvárom, míg hivatalosan elérhető lesz 😀

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#16699) Rula


Rula
tag

Még 2.3as EMUInál ha duplán koppintottam a kijelzőre bekapcsolt , de fel nem oldott állapotban, akkor előjött a zenelejátszó vezérlő, elindíthattam úgy a zenét. Valahogy nem lehetne megoldani, hogy 4.0 alatt ugyan ezt csinálja?

(#16700) ANDROID??? válasza Dan-szan (#16695) üzenetére


ANDROID???
addikt

Megoldható, Factory Reset ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.