Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12421) makoj30 válasza stefi68 (#12420) üzenetére


makoj30
aktív tag

Szóval ha ismét downgradelek és GMS hacket ráteszem,majd belépek a fiókommal és használom kozben upgradelek miui 12 majd eladom a telefont és torlom a fiókom akkor az új tulaj tud belépni a sajátjával?

MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

(#12422) stefi68 válasza makoj30 (#12421) üzenetére


stefi68
addikt

Egy fióknak mindíg lenni kell rajta.
Csinálsz egy új G. fiókot, azzal adod el a telefont. Az új tulaj beállítja a saját fiókjait és törli a te fiókodat.
A bejelentkezés azért nem olyan egyszerű: kell hozzá MicroG, meg Play Szolgáltatások régi verziói, némi adattörlés, újraindítás, stb. Van rá videó...

[ Szerkesztve ]

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12423) Kis Tigris válasza stefi68 (#12422) üzenetére


Kis Tigris
tag

Ez nem igaz! Egyszerre tényleg egy fiók lesz rajta. Ha eladja, nulláznia kell mindent, a hacket is. Én így akartam venni az enyémet, felmentem érte pestre, de a srác 2 óra fórumozás meg support után sem tudta az én fiókom rávarázsolni. Így törölnie kellett az egészet, s egy nullázott sima P40 Pro-ként vettem meg tőle, árengedménnyel. Majd később nekem kellett itthon az egész mizériát végigcsinálnom.

(#12424) laczkaba válasza Kis Tigris (#12423) üzenetére


laczkaba
aktív tag

De igaz,1(factory reset)2az ő fiókjával teszed rá a GMS-t.Ő pedig használja.Sok telefont így csináltam,és mindegyik működik.Kb.40 perc,persze mire össze szedtem a hozzá valót az 2 nap volt.

[ Szerkesztve ]

(#12425) stefi68


stefi68
addikt

Mármint melyik része nem igaz?
Nem csináltam FR-t, mert nem volt kedvem újra visszaminősíteni, meg hackeni.
Töröltem az alkalmazásadatokat az alkalmazások eltávolítása előtt, töröltem a fiókjaimat, egyet meghagytam amit direkt erre a célra hoztam létre.
Megtisztítottam a belső tárhelyen a szabad területet úgy, hogy '0'-val felülírattam. Van erre alkalmas alkalmazás.
Az eladás személyesen történt, úgyhogy fel tudtam vinni a vevő fiókját, ami kb 10. perc volt. Töröltem a fennmaradó egy fiókomat. Ennyi....

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12426) Kis Tigris válasza laczkaba (#12424) üzenetére


Kis Tigris
tag

Úgy igen,ha van ideje megvárni míg megcsinálom neki. De akkor is már rá szabod, előtte meg le kell a sajátodat fullra gyalulni...

(#12427) Kis Tigris válasza stefi68 (#12425) üzenetére


Kis Tigris
tag

Nekem mégse tudta megcsinálni a srác, pedig nem kezdő volt benne. Le kellett gyalulni a az összest. Mondjuk hozzáteszem, kb 2 éve volt ez, azóta lehet hogy az újabb programok lehetővé teszik, hogy nem kelljen teljes Hard esetet még hasonlókat csinálni?

(#12428) stefi68 válasza Kis Tigris (#12427) üzenetére


stefi68
addikt

Nincsenek újabb programok. Én is a 2 éves dolgokkal csináltam.
Annyi, hogy a legújabb Play Szolgáltatásokra frissítettem, de csak a felhasználói fiók felvitele után, tehát nincs köze hozzá.
De mindegy is már. Lassan úgy is 'kikopnak' a P40 tulajok. Azok meg pláne akik ilyennel mókolnak.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#12429) netguru10


netguru10
aktív tag


stefi68

"Lassan úgy is kikopnak a P40 tulajok."
És ugyan mire cseréljenek "szerencsétlenek", mert a P50 Pro/P60 Pro külsőre eléggé ocsmányra sikeredtek, meg ha jól tudom, akkor a kamera szenzorukból is kikerült az a bizonyos YBB...-s szenzor, ami miatt lett legedás a P40 Pro...

[ Szerkesztve ]

Arbeit Macht Frei

(#12430) Indy1 válasza netguru10 (#12429) üzenetére


Indy1
tag

Kikerult az 50\60 bol
az eSIM es
az 5G is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.